DENGE İttifakı Tartışma Başlığı

• 2 gündür konserdeydim birazdan da kayak yapmaya gideceğim, grupta yazmışlardı sevenlerimiz yazmış forumda diye bir göz atayım dedim, yazan arkadaşlara tek cevabım beni konuşturmayın zararlı çıkarsınız :) ayrıca korsan kasmadığımızı belirtmiştik kasmaya başladığımızda sorunu cevaplarım veya listelerden takip edersin :)

Nasil korsan kasmiyorsunuz yalanci multilerinize kadar hesaplarinizda korsan var. Yigitin grup calkalaniyor sizi indirdikleri korsan puanlari ile ^^

Multicileri deşifre ediyoruzd2ajrjc.jpg

• kesin yaşanmıştır :)

Sende utanmada yok ya. Insanlarin gözünün icine baka baka yalan konusuyorsun. Inanmayanlar yigit ittifakina sorsun. 200k puan kaptirmislar toplamda. Daha hala multilerini topluyorlar dengenin ^^

• kesin yaşanmıştır :)

Sende utanmada yok ya. Insanlarin gözünün icine baka baka yalan konusuyorsun. Inanmayanlar yigit ittifakina sorsun. 200k puan kaptirmislar toplamda. Daha hala multilerini topluyorlar dengenin ^^

el şeyiyle şey yapmalarda üzerine de yok kendin basiretsiz beceriksizin tekisin çünkü :))

Baslksz-71.png

• puhaaa denge korsanda rezil olmus. Ben ne dedim bunlar bos server korsancilari diye ^^ yigit iyi ezdi bunlari.

bos serverda resim asmayi biliyorlar simdide bekliyoruz resim ^^

• vay be jitem ittifakı bildiri yayınlamış. denge'yi de pek sevmem ama sunucular birleşince neden bu mesajı atma gereği duydunuz. 1 ay önce hydra açıktı zaten, her korsan dönemi denge'nin vagonu gibi hareket ediyordunuz. biz bile 10 kişilik ittifaktık bir yere kadar mücadele edebildik en azından safımız belliydi. denge ile anlaş korsan bas, sıralama için pazarlık yap sonra gel burada manifesto yayınla. denge kendi içinde tartışılır ama trajikomik bir durum.

• vay be jitem ittifakı bildiri yayınlamış. denge'yi de pek sevmem ama sunucular birleşince neden bu mesajı atma gereği duydunuz. 1 ay önce hydra açıktı zaten, her korsan dönemi denge'nin vagonu gibi hareket ediyordunuz. biz bile 10 kişilik ittifaktık bir yere kadar mücadele edebildik en azından safımız belliydi. denge ile anlaş korsan bas, sıralama için pazarlık yap sonra gel burada manifesto yayınla. denge kendi içinde tartışılır ama trajikomik bir durum.

Para verip reklamımızı yaptırsak bu kadar başarılı olamazdık :D

Adamlar yazdıkça ben vay be biz neymişiz be diyorum :D

g0JjSZ.gif

• sirf dengenin multilerinin oldugu bir konu acip vay be denge neymis demek lazim ^^

Iyi fikir gercekten bakalim millet hakli mi degil mi görelim. Aksama sayfaniz hazir ^^

Edited once, last by GlobalPOWER ().

Denge kullanir herkesi dostum. Dik durabilen ittifak azdir. Jitem ittifaki rush oyuncusunun kurbani oldu. Rush korsana girmek icin kendi arkadaslarini bile satar. Denge ile ters düsen jitemlileri bile vurdurttugunu bilirim.

Denge hakimiyet kurdukdan sonra size siralama verelim korsan puani basin bahanesi ile ittifaklarin korsan puanina çöker.

Su an aeneasda bela diye bir ittifak var. Üye sayisi az ama hepsi dengeye calisiyor. Hydrada nomerci ye multilik yapiyorlardi. Bu serverda da aynisini yapiyorlar. Sen bilirsin canok u ^^

Sonra yine aeneasda test diye ittifak kurulmus. 17. sehirde tek dengeli nomerci. Yine siralama bahanesi ile kücük bazli ittifakin puanina cöküyor. Siralama verelim diye kandiriyorlar milleti.

Bunlari dengenin multileri diye konu acip tek tek yazacagim.

Dengenin multilerini cevirdikleri dolaplari yazmak kitap yazmak niteligindedir. Ne ararsan bunlarda.^^

Belki aylarca süren bir konu olacak ama bunlari yazip milleti uyandirmak gerek.^^

• Hacı bak hep seni övüyordu biraz para verdim beni de övmeye başladı. 8)8)8)

O değil de Yiğit bizi korsanda söyle vurmuş böyle kesmiş dedin

ben de yiğit puanlarını asıp seni susturayım dedim ama baktım hep sizi vurmuşum ya

Yiğittekiler hep çevirmiş.

Senin neden bizi çok sevdiğini bir kez daha anladım. :*

g0JjSZ.gif

• yigit sizi inim inim inletti. Sagdan soldan multilerinden puan kaciran 3 - 5 oyuncu anca siralamaya girmiş. Ne oldu zorunami gitti nomercik ^^

Yigitden puan alamazsin zaten yemez yürek ister ^^

• yigit sizi inim inim inletti. Sagdan soldan multilerinden puan kaciran 3 - 5 oyuncu anca siralamaya girmiş. Ne oldu zorunami gitti nomercik ^^

Yigitden puan alamazsin zaten yemez yürek ister ^^

İsmimle dalga gecmezsen sevinirim.

Efendi gibi mesajını yaz cevap vereyim.

oyun için çirkinleşmeye gerek yok.

Bizim ittifakta mur kasan tek kişi bendim. Yiğitte söyle bakalım benden puan alan olmuş mu?

Ben sana Kan ittifagindan aldığım yüzlerce Puanı buraya alabilirim ama...

g0JjSZ.gif

• Nomercik kan ittifaki korsanla ugrasmamis ki. Mürcüleri bile oldugunu sanmiyorum. Siz korsan ile ugrasmadik deyip multileriniz puan kayniyordu. Yigitden kacacak yer aradiniz. ^^

• sirf dengenin multilerinin oldugu bir konu acip vay be denge neymis demek lazim ^^

Iyi fikir gercekten bakalim millet hakli mi degil mi görelim. Aksama sayfaniz hazir ^^

Denge nasıl bi ızdırap yaşattıysa

Rüyanda da bizi görüyosundur sen. Parazit seni:P:P:P

Baslksz-71.png

• Hiçbişey bilmeyip bu kadar bildiğini düşünen bi parazit daha görmemiştim

Baslksz-71.png

Denge nasıl bi ızdırap yaşattıysa

Rüyanda da bizi görüyosundur sen. Parazit seni:P:P:P

En azindan sizin gördügünüz gibi kabus degil ^^

Hiçbişey bilmeyip bu kadar bildiğini düşünen bi parazit daha görmemiştim

Ben birsey bilmiyorsam dogrusunu anlat madem ^^

• Biz senin gibi bi parazitin göstereceği her türlü kabusa razıyız ateş olsan kendi çapın kadan yer yakarsın 1cm genişleyemessin

Senin senaryolarını okumak daha eğlenceli oluyo sen yazmaya devam et biz okuyalım

Baslksz-71.png

• GlobalPOWER mahalledeki bakkaldan da ekmek alırken DENGE den bahsediyor musun merak ettim :D

meşhur lafımızı söylememe gerek yok galiba görüyorum ki forumda sırf DENGE konuşuluyor :D adamlar işini iyi yapıyor demekki helal olsun :D

sende sadece izliyorsun trajikomik bir durum haha :D

birde milleti galyana veriyorsun millet zaten kör görmüyor kim iyi kim kötü her şeyi GlobalPOWER biliyor aman aman :D

valla forumdan soğuttun 2 haftadır girmiyorum başta sevmiştim seni de :D ama bir insan bu kadar mı boş konuşur ya :D