DENGE İttifakı Tartışma Başlığı

• zerdüstü gördünüz mü beyler 100 hesapla birlikte banlanmis ^^ ittifak disinda ya sayisiz hesapla banlandi.

multileri ile ittifak kurmuş dengeliler. :D

Bunlarin hepsinde ayni sistem. Disarda tonlarca hesaplari var daha ^^

sögüt diye ittifak kurmuslar onlarda dengenin multilerinin oldugu ittifak ^^

• Sana şizofren demiştim ama kusura bakma az demişim :D Bildiğin delisin sen yalnızlıktan kafayı yemişsin :) Forumda konuşacağın kadar biraz savaşta icraatini görelim...

• Sana şizofren demiştim ama kusura bakma az demişim :D Bildiğin delisin sen yalnızlıktan kafayı yemişsin :) Forumda konuşacağın kadar biraz savaşta icraatini görelim...

Geldim adaniza tatile kacti arkadaslarin. Sen gemileri askerleri kacirdin niye kactin peki ^^

dejavu falan kesilince tatilledi. Nerdeydin sen ^^

Hala zerdüstün askerleri adanda bekliyor cesaretin var mi kesmeye ^^

Banli oyuncuyu bile kesemezsin sen ^^

• Benim bir yere asker gemi kaçırdığım yok savunma saldırı puanında bakabilirsin yerime fakat senin dansöz gibi r yapmaların beni deli ediyor :) eline raporları verdim iyi oku . Şimdi 5-10 mesaj atıp kendi kendine eğlenebilirsin , kimse seni bir tarafına takmıyor. İnsan ol ondan sonra seni ciddiye alırız.. Hadi geldiğin yere şimdi..

• Benim bir yere asker gemi kaçırdığım yok savunma saldırı puanında bakabilirsin yerime fakat senin dansöz gibi r yapmaların beni deli ediyor :) eline raporları verdim iyi oku . Şimdi 5-10 mesaj atıp kendi kendine eğlenebilirsin , kimse seni bir tarafına takmıyor. İnsan ol ondan sonra seni ciddiye alırız.. Hadi geldiğin yere şimdi..

Saldiri savunma puanim seninkinden fazla ezik. Dejavu kesilirken nerdeydin seninle ayni adadaydi ^^

• Sen zavallı bir insansın . çaresiz , bütün gününü bilgisayar başında geçiren asosyalin tekisin değmezsin la ettiğim lafa değmezsin çok delikanlıysan yaz bana oyundan kim olduğunu ben sana herşeyi öğretebilecek kapasitede bir insanım. Hangi konuda ne düşünüyorsan düşün ben bu serverda herkesle savaşırım . Kazanırım kaybederim ama keyfime bakarım oyun der geçerim , benim bulunduğum adanın altında denge ile savaş oldu en çok savaşan destek veren kişilerden biri ben oldum git abilerine sor ellerini öp söylerler. Sana bu mesajdan sonra cevap yazmayacağım son mesajımdı asosyal şizofren kardeşim şöyle bir durum var çok delikanlı insanım dersen yaz oyundan kimsin nesin ben sana cevap veririm.

• Texax oyuna yeni girdim ya. Üzüm dagitip simdide ciktim ^^

bilgisayar basinda falan vakit gecirmiyorum nerden cikardin onu. Teknoloji ilerledi senin evine girmesede. Televizyondan yada tabletden giribiliyorsun oyuna ^^

• Kayak yapmaya gitmistir. Tek yazin mi tatil yapiliyor ^^

Kaymaya sana(palandökende oturuyorsun diye duydum) geldilerse bilemeyeceğim :) güzel bir etkinlik olmuştur :))))))

Farkedersen denge ile savasirken tatile almislar. Kaymaya dengeye gelmsiler ^^

Raporlara bakınca pek öyle durmuyor :) tatile aldıkları tarihlere baktım da bir tek senin oraya uçak bileti varmış :)))

raporlara bakinca kisa zamanda sende ucarsin gibi duruyor ^^

bu mesaji yazali 11 gün olmuş serseribaro ban yemissin. arkadaş ne kadar multici varmiş bu dengede ^^

• ben de yazdım bana da dönmedi multici falkoncuk :D korsanın son günü yapılır mıydı garibim 30k mür kasmıştı bizi vuracaktı o hesaplarla :D

Tanımayan TANIR , tanıyan ÖRNEK alır...

• kişi kendinden bilirmiş işi sözü devreye giriyor burda :D adamı böyle banlarlar multi yaparsan insanların hakkına girersen jajajaja

Tanımayan TANIR , tanıyan ÖRNEK alır...