עיתון איקרים מאת צוות החדשות| המהדורה הראשונה!

• nkgnnojczmzd.png

עיתון איקרים- המהדורה הראשונה!

כתבים: SpikeIL, -Eden-, RealSparta| עורך: SpikeIL| תאריך פרסום: 25.06.2020

שלום לכל קהילת פורום איקרים ישראל, ברוכים הבאים לעיתון איקרים- המהדורה הראשונה והחגיגית!

מטרתה הראשונה והעיקרית של כתבה זו היא לגרום לכם להנות, צוות החדשות עבד במרץ כדיי להוציא בשבילכם את המהדורה הזאת.

אז לפני שנתחיל, ארצה לציין שצוות החדשות כרגע בגיוסים וכל מי שמעוניין לקחת חלק בפרויקט הזה מוזמן לשלוח אליי הודעה פרטית ובמידה וימצא מתאים יתקבל.

בנוסף לכך, במידה ויש כאן אנשים המבינים במערכת של "האיקיפדיה", מוזמנים לפנות ל-Eden- בשביל צוות האיקיפדיה, שנוכל לשדרג אותה בשביל שתהיה לכל משתמשי איקרים ישראל.

לאחר כל ההקדמה הארוכה הזאת, ארצה לאחל לכם קריאה נעימה!

שרת בטא

שרת בטא הינו השרת השני הוותיק ביותר מכל שרתי איקרים ישראל וכיום מתקיימות בו מלחמת ענק בין שתי בריתות טופ שם, JUP vs RTF יצאנו לסקר את שני הצדדים שם ולראות מה דעתם על המלחמה

ראיון עם כפיר- WOLVERINE- מברית RTF

"יופיטר לא נותנים קרבות גדולים אבל לא משנה יש לנו סבלנות"

צהריים טובים WOLVERINE, אשמח שתספר לקוראינו קצת על עצמך.

בן 40, מנהיג DF באלפא ומשחק בפאי ובטא. לא זוכר כמה זמן אני משחק אבל יותר מידיי זמן אני במשחק.

ציינת שאתה מנהיג DF באלפא, הברית שממוקמת מקום ראשון שם כבר תקופה לא קצרה, האם יש לך טיפים איך לנהל ברית כזאת גדולה ואף אפילו להצליח להתמקד בשרתים אחרים?

איך מנהלים ברית גדולה: להיות דיקטטור כלפי פנים והוגן כלפי חוץ זה הסוד הגדול

ברשותך נעבור במעבר חד לבטא שם אתה נמצא בצד של RTF במלחמה כנגד JUP, איך המלחמה התחילה?

תבין לאף אחד לא משנה איך מלחמה התחילה, משנה מה קורה במלחמה ואיך היא תסתיים.

האם לפי דעתך ידכם על העליונה כרגע?

כן זה לא כוחות RTF גדולה על יופיטר

יש לך אולי דוח שתרצה לפרסם כדיי שנבין קצת את המצב בשטח?

לא נוהג לשתף דוחות מעבר לברית שלי, אנשים לוקחים את זה קשה, בלי קשר כל קרב מסתיים במקסימום 4 סיבובים ולוחצים דגל, יופיטר לא נותנים קרבות גדולים אבל לא משנה יש לנו סבלנות

האם ישנם שחקנים שתרצה לציין לטובה מבריתך ואף מברית JUP?

אצלנו מגלים שחקנים חדשים עם פוטנציאל כמו rotorking והסורי שמשחקים ולומדים משחקנים וותיקים כמו ליאור, מיקו ואריק. ביופיטר אני לא מכיר את השחקנים.

אתה רואה סוף קרוב למלחמה? בהמשך לטענתך שברית JUP לא מספקת קרבות רצופים.

כמי שמחזיק בתיק היועץ הראשי להנהגת הברית (בצחוק כמובן),

לא יהיה סוף למלחמה ללא יישום כל התנאים שהציבה הנהגת הברית.

יישום כל התנאים זה הדבר הראשון לפני בכלל שהבריתות ישבו לדבר, נכון לעכשיו ברית RTF ערוכה למלחמה ארוכה והיא ככוח הכי חזק בשרת לא צריכה להתפשר.

לגבי מה התנאים, את זה רק סנטה או אריק יוכלו להגיד.

האם יש לך עוד משהו להוסיף לקראת סיום הראיון?

כן. המשחק הוא רק משחק, זה דבר שאנשים שוכחים במהלך השנים, קחו הכל בקלות. יחידות אפשר לבנות ומשאבים אוגרים בחזרה, צריך לכבד אחד את השני ולהנות זה המטרה של המשחק.

תודה רבה לך כפיר, היה נעים לראיין אותך ולהכיר את הצד של RTF במלחמה!

ראיון עם מור- אבשלום- מברית JUP

"אמור לי אתה ידידי? אפשר לעשות הסכמים עם מי שלא מקיימים את מילתם שלהם עצמם? עם מי שמרמים?"

שלום אבשלום, אשמח שתספרי לנו טיפה על עצמך כהתחלה.

שמי מור. אני משחקת בבטא מזה כ-12 שנים תחת השם אבשלום.

סמוך להתחלת המשחק הצטרפתי ליופיטר. מאז ומתמיד אני בברית , במלחמותיה, במאבקיה ובהתפתחות ומלווה את ההתפתחות של שרת בטא.

שנים ואחר כך הצטרפתי גם לחלק ניכר מהעולמות האחרים: אלפא, גמא, זטא, יוטא, אפסילון, סיגמא, ראו וארס. עם איחוד השרתים הועברו לי היוזרים מהשרתים שנסגרו לבטא ולזטא. לאחר תקופתה מסוימת בברית יופיטר הפכתי להיות "מזכיר הברית" ולאחר מכן הועברה אליי ההנהגה לפני כעשור.

את שחקנית מאוד וותיקה ומאוד מנוסה, האם יש דברים מסוימים שהיית רוצה להחזיר מהעבר שנעלמו עם הזמן במשחק?

אני חושבת שחיוני להחזיר למשחק את ההגינות שנעלמה ממנו זה קודם כל.

אני חושבת שהבעיה נעוצה קודם כל במדיניות גיימפורג' ובאכיפת החוקים. הכלל הבסיסי הוא שלכל אדם אמור להיות יוזר אחד (או בנסיבות מסויימות כמה חוקיים).

הכלל אוסר על שימוש בכפולים. הדרך הטובה ביותר לוודא שזה קורה אינה על ידי שימוש באיי פי משותף בלבד. הכלל חייב להיות שכל שחקן פועל עבור עצמו (בשיתוף פעולה עם הברית כמובן - אבל עבור עצמו).

כשמסתכלים היום בבטא - אי אפשר שלא להתעלם מכך שיש פה עשרות רבות שלא לומר מאות יוזרים כפולים לכל דבר ועניין. מסוג שומר מקום, שומר צבא, יצרן זהב, תורם לאי, יצרן פירטי וכפולי בזיזה. זה נכון שחסמו את האפשרות של יוזר קטן להעביר משאבים ליוזר גדול - אבל אי הראייה של מגוון השימושים האחרים שהונהג בכפולים - הוא ליקוי מאורות משמעותי שהורס את המשחק. למעשה כיום ברית או שחקנים שיפעלו על פי החוקים ולא יפתחו כפולים - צפויים להיות בבעייה קשה ביותר בעיקר בתקופת מלחמה.

תוכלי לספר לנו איך התחילה המלחמה כנגד ברית RTF?

אר טי אף הנוכחית הינה תוצר משולב של שני דברים:

1. איחוד השרתים שהביא לפה את אר טי אף ונמסיס מגמא. שהשתלבו פה יחד עם יופיטר המקומית וקואה של אפסילון כחלק מהפדרציה.

2. לפני כשלוש שנים איחוד בריתות הלוחמים של הפדרציה של בטא לתוך אר טי אף הנוכחית קרי קואה, נמסיס וטלצ שנבלעו לתוך אר טי אף. כך בעצם נוצר גוש הברית של אר טי אף הנוכחי.

איך התחילה המלחמה הנוכחית? בתקיפות בלתי מוצדקות של קבוצה משחקני אר טי אף על שחקן צעיר ביופיטר. הסכם הסדרה ביני לבין אריק 2 שהוא מוציא מאר טי אף את כל המעורבים בסכסוך. הפרת ההסכם והתקפות נוספות. ביטול הסכם הפדרציה והסכם השלום ופתיחה במלחמה מצידה של אר טי אף כנגד יופיטר.

כיום איך המלחמה מתנהלת? האם אתם מובילים לפי דעתך על RTF, או להפך או שבכלל מצב הכוחות מאוזן?

השאלה הזו לא פשוטה כמו שהיא נראית על הנייר.

יופיטר היא מטיבה ברית מעורבת ולא ברית צבאית. יתירה מכן שבהיותה חלק מהפדרציה היא הפקידה צבא וימי בידי אר טי אף.

אר טי אף שקולה ליופיטר בערך במספר החברים אך כל חבר יופיטר ממוצע הינו במחצית הניקוד מחבר אר טי אף ממוצע.

בתחילת המלחמה ב-1.5 יופיטר היתה לא חמושה ועמדה על כאחד וחצי מיליון גנרלים. היום אנחנו האיזור 3.3 מיליון גנרלים שגוייסו תחת אש כבדה ובניכוי כמובן של חיילים וימי שאבדו בקרבות.

המשימה הראשונה שאנחנו הגדרנו והיא עדיין לא הסתיימה היא חימוש הברית. מובן שכאשר ברית חמושה וצבאית תוקפת ברית בלתי חמושה ואזרחית בפער של 1:16 בגנרלים - המלחמה לא מתחילה בנקודות שוות - בטח אם נתייחס לסוגיית השימוש בכפולים מחוץ לברית.

כשאנחנו מודדים לכן את תיפקוד הברית מבחינה צבאית אנחנו מביאים בחשבון את נקודת המוצא המאוד קשה שבה נבגדנו בידי חברנו ואחנו מהפדרציה ואת גודל השחקנים שלנו שחלקם צעירים מאוד במשחק. בשקלול המציאות הזו אני סבורה כי התוצאה של ניקוד ההגנה וההתקפה של הברית (שאצלנו כולו מתייחס למלחמה ואצלהם לווא דווקא) מלמדת על האומץ והנחישות של שחקני יופיטר ואנו מרוצים ושואפים לעוד. :)

ייקח זמן והרבה סבלנות עד שמאזן הכוחות בשרת ישתנה. אבל אנחנו בטוחים כי הנחישות של היופיטרים והתגייסותם תניב תוצאות.

אם זה יהיה תלוי בך, תהיי מעוניינת לסגור את המלחמה או שכרגע את לא רואה סוף קרוב?

אנחנו סגרנו כבר את המלחמה בהסכם מפורט, וארוך (לאחר משא ומתן מאוד ארוך) - שנחתם וסוכם חגיגית ואחרת ואף הודע בפורום.

היה זה הסכם שלום שבצידו עלויות כבדות והקרבה רבה לטובת השלום ובעיקר לטובת שמירת הקשר עם שותפנו בקואה לדרך הארוכה בפדרציה. היו בו מצידנו עלויות והקרבה של חברים יקרים שנתנו כתף וויתרו לטובת השלום. אולם כשעה לאחר שיופיטר השלימה 99% מן ההסכם ועוד בקשות שלא ניכללו בו - לבקשת הערבים ראשונה - בעוד אר טי אף לא קיימה דבר מהתחייבויותיה - הופר ההסכם באישון לילה על ידי אר טי אף בצורה של תקיפות ומייד למחרת גם בוטל לגמרי.

אמור לי אתה ידידי? אפשר לעשות הסכמים עם מי שלא מקיימים את מילתם שלהם עצמם? עם מי שמרמים?

האם יש שחקנים שבולטים משני הצדדים במלחמה שתרצי לציין לטובה?

אני חושבת שמצד RTF אי אפשר לציין לטובה אף לא אחד מהשחקנים לטובה- כי כשעומדים לרשותך כמויות צבא בלתי מוגבלות טרם המלחמה, כשאתה מצוייד בעילית הלוחמים של בטא ויצרני הצבא ואתה תוקף ברית אחות אזרחית ומעורבת שעיקרה שחקנים בלתי צבאיים - אי אפשר לומר עליך מילה לטובה.

מן הצד שלנו אני מציינת לטובה את כל אילו שלוחמים את מלחמת בטא בתנאים המאוד מאוד מסובכים שנוצרו. אפשר לראות אותם בניקוד ההתקפה וההגנה. בצידם אני מציינת את מיטב הברית שלוקח חלק איש ואישה כמיטב יכולתם וחלקם סופגים על לא עוול בכפם אש כבדה תוצאות תרמיותיה של אר טי אף. מקבלים את איומיה ודרישותיה ודוחים אותן - בהיותם נאמנים לברית ולחירות.

תרצי להוסיף משהו לקראת סיום הראיון?

יופיטר קוראת לכל מי שרוח לחימה בו - לבוא ולהצטרף לשורותיה. המלחמה היא לטובת בטא כולה. וססמתנו - כל בחור וטוב לנשק! כל בחור על המשמר! מלחמתה של יופיטר גם הפעם הזו היא מלחמתם של כל שחקני בטא - שמעוניינים/ות בשרת חי ומגוון. הדרישה הנוכחית של אר טי אף על פיה יופיטר (אבל גם כל בריתות ושחקני בטא בכלל) תקבל כל דרישה של אר טי אף (כולל כל התקפה) באשר היא ותהייה חייבת לבצע אותה בלי לשאול שאלות ובלי הסכם - שאם לא אז יופרשו חבריה/ן - היא דרישה בלתי מתקבלת על הדעת, בלתי מוסרית, שגוייה לחלוטין מבחינת מטרת המשחק ומעידה רק על מי שמעלה אותה. מי שחושב שבכח הכח יישברו שחקני בטא כולם/ן טועה. אנחנו כאן כדי להישאר ולאזן את השרת - שיצא מכלל איזון שוב...

שרת זטא

בשרת זטא כיום ישנה את המלחמה הגדולה ביותר שיצא לנו לראות בתקופה האחרונה בין שני צדדים, המלחמה בין TOXIC לבין Norma& Fmv על כך סוקר בתחילת השבוע,

מוזמנים לקרוא את הכתבה שהוכנה- סיקור2- Toxic VS Norma& Fmv

שרת ניו

שרת ניו הוא השרת ה-13 שנפתח באיקרים ישראל. כיום ברית HELL נמצאת בו במקום הראשון, בה נמצא השחקן -YG- ובנוסף על כך הוא כבש את המקום הראשון בטבלת הניקוד הכללי!

צהריים טובים ל-YG- אשר במקום הראשון בשרת ניו, ספר לנו על עצמך:

צהריים טובים עדן , שמי מאור בן 21 התחלתי לשחקן באיקרים משנת 2014 .

היו כמה פרישות באמצע וכמובן שוב התגלגלות חזרה למשחק .

באיזה שרתים שיחקת ואיך הגעת למשחק?

התחלתי לשחק בשרת זטא, לאחר זמן קצר רכשתי ידע, ניסיון וחבריים אמיתיים והצטרפתי לברית B-One.

בזמנו שרת ניו בדיוק נפתח ומיד תשומת הלב שלי עברה לשם.

את איקרים אני מכיר מחבר שעוד הייתי בבית ספר אז לא מצאתי בכך עיינין יותר מידי לאחר כמה שנים טובות באיזה חופש גדול שהיה החלטתי להיכנס לראות ומשם זה השלתלשל עד היום .

בשנת 2017 זכית ב"היכל התהילה" בשרת, מדוע לדעתך בחרו בך ברוב קולות?

באותו הזמן היינו במלחמה גדולה מול ברית CM שבמקום ה-2 שכללה נגדנו התערבות משרתים אחרים וצבא שהגיע בכמיות.

בעייני כולם ראו וידעו מה עשיתי לשמור על הברית במקומה ויותר חשוב לשמור על כול חבר וחבר שנימצא איתנו ,לדעתי אלו הסיבות.

כיום אתה נמצא בברית Hell שנמצאת במקום הראשון ופי 2 בניקוד ממקום שני, איך הגעתם למצב שליטה כזה?

כשפתחתי את ברית Hell הרוב הגיעו עם עבר לא פשוט נגד שני בריתות בטופ שהפכו סופו של דבר לברית אחת שהפכה להיות מולנו .

אפשר לומר שלברית שלי לא היה מנוח מבחינת לוחמה בשנתיים וחצי הראשונות שלנו.

כמובן שהלחימה נגמרה לטובתנו כמובן , לאחר כמה שבועות נפתח חזית נוספות וכו... ככה זה שאתה נימצא במקום ה-1.

כיום אנחנו כבר 4 שנים במקום הראשון עם שליטה מלאה בשרת מכול הבחינות זהב , צבא ופיראטית.

ספר לנו מעט על המלחמות שעברת בשרת:

שני המלחמות שזכורות לי היטב בשרת הזה היו מול MOH וגם CM באותו הזמן.

במלחמה מול MOH זה היה מאוד צמוד בהתחלה כמובן,רוב גדול של חבריי לברית פרשו ובחלקם חברי ההנהגה של הברית, הם התחילו לנצל את זה עם הקפצת כפול עם כמות יפה של גנרלים, הקפצות למבצרים שלנו וגייסו את חבריהם הבכירים משרתים אחרים.

הקימו תשתית גדולה מולנו והמלחמה ערכה כשנה שלמה , מתוכם 3 חודשים של קרבות אנטנסיבים ופעילות מטורפת, כ9 חודשים שכול הערים שלהם היו נעולים והם משחקים מחופשה לחופשה.

בסופו של דבר זה לא מה שהספיק להם על מנת לגבור עלינו .

דוחות לצערי הכול נמחק אך הרוב נימצא עוד בפורום הישן.

מה דעתך על כך ששרת ניו נחשב כשרת "מת" ולמה זה כך?

עד לפני כמה חודשים בעייני השרת היה מת לגמרי מבחינת כל הנתונים האפשריים אבל יחסית היום יש התעוררת בשרת ניו, בין פעילות של שחקנים שחזרה לבין נקודות התקפה פיראטים סחר וכו...

XI זה דוגמא לשרת מת טוטאליות בעייני .

בתור משתמש שבמקום הראשון, איזה טיפים יש לך להעביר למשתמשים?

דרך טובה לעלות בניקוד זה להתמיד בזיזות כמה שיותר ולדאוג במקביל שתמיד יש דברים תוך כדי בשידורג , הכי חשוב סופו של דבר זה להנות ולכבד גם את הצד שני שיהיה הדדי תמיד.

מי לימד אותך את המשחק בתחילת דרכך ואיזה משתמשים היית רוצה לציין לחיוב?

רוב המשחק צברתי ניסיון עם עצמי במלחמות לאט לאט , בתחילת דרכי השחקן שבאמת נתן לי רקע במה שהייתי צריך זה עידו הגאגר שעד היום אנחנו צמודים אחד לשני

שרת קסי

שרת קסי הינו השרת ה-14 שנפתח, הצלחנו להשיג סיקור עם שחקנית וותיקה שם- Lady- Hawk וממנה נוכל לשמוע את סיפורו של השרת

הכירו את Lady-Hawk וסיפור שרת XI

התחלתי לשחק לפני שנים בדלתא, בברית בשם GEEKS. פרשתי אחרי כשנה, מעבר לבנייה נכונה - לא למדתי הרבה בתקופה הזו.

ב-2015, כשנפתח שרת Xi, הבן שלי פתח יוזר עם חבר מהצבא, והזמין אותי להצטרף, נשאבתי שוב למשחק הממכר, והקמתי את MLK - Moms little kids.

היינו בברית שני הבנים שלי והחבר החייל, והצטרפו אלינו טומי (חיימשלי בלב) ואסף, שני שחקני נשמה, SIMON חבר בלב ובנפש, ו- ודניאל-TOMBOY - עושה הצרות הסדרתי - במונח הטוב של המילה.

התחלנו למשוך תשומת לב בשרת, הגיע אבי "הלוחם", שראה ברית קטנה שניתן לפרק.

למזלי הכירו לי את ג'ון שהגיע לעזרה, ולימד ואותי את צעדי הראשונים במשחק, מה זה לדלל, איך מרעננים להביורים וכל הא' ב' במשחק.

יצא שאנחנו פרקנו את הברית של הלוחם. הלוחם הצטרף אלי, ומאז ועד היום אנחנו משחקים יחד במספר שרתים.

את צעדי הראשונים בפיראטים למדתי מעומר - THE KILLER, שהפך לדמות משמעותית מאוד עבורי - כולל מלחמת חורמה בתקופה מאוחרת יותר, ולירון ואבי ששיחקו יחד ביוזר הגדול בשרת. וכמובן מלובן מלך הפיראטים בקסיי עד היום.

היינו ברית תמימה ולכן תמיד היינו מטרה לבריתות אחרות - החל מ-KINGS - שמאוחר יותר התאחדו לMAFIA שנתנו לנו בראש, וTHE KILLER שאחר-כך ניסה לשכנע אותי להצטרף אליו.

לסיום - THE END - שהגיעו מבחוץ נטו במטרה לפרק אותנו, מולם למדתי את הרזים המלוכלכים של המשחק, זו לא הייתה מלחמה כפית.

כפולים, באנים, הקפצות כפולי גנרלים, כל מה שמגעיל ולא חוקי במשחק.

ניסיתי לשחק במשחק של הגדולים, אבל לא היה לי סיכוי.

התפרקנו, TheEnd לא היו ג'נטלמנים כמו MAFIA, כשהם מנצחים הם כותשים עד תום, השחקנים המיתולוגיים ששיחקו איתי, פרשו - כל אחד מסיבותיו, התגייסו, התחתנו, נשארתי לבד, ועדיין - TheEnd לא שחררו, כבר לא הייתה ברית ובמקביל, כבר לא היה שרת.

נשארו TheEnd, כמה שחקנים מ-KINGS שעברו צד והצטרפו לאליהם, ואני. כך תם עידן MLK, ועידן Xi כולו.

בלובי היום נוח מאוד לראות כמה פעילים בכל שרת, הממוצע הוא 2-3 מחוברים בזמן נתון בXi, אין באמת בריתות נוספות בשרת, בימים האחרונים KINGS התחילו להתארגן, אני מאחלת להם בהצלחה.

אני שלמה עם כל מה שעשיתי במשחק, המטרה שלי מעולם לא הייתה להפריש שחקנים, עובדה שרוב האויבים שלי בשלב זה או אחר, היו שותפים שלי אח"כ.

אני לא נוטרת טינה, ומשתדלת לזכור תמיד שזה רק משחק - מה שלעיתים קשה מאוד.

שרת פי

בשרת פי ישנן כמה בריתות מובילות אך נכון לעכשיו הצלחנו להשיג סיקור עם נציג מברית DF

ראיון עם אלכס- GLOBUS

"אנחנו תמיד משחקים בשלום עם כולם עד שעוברים איתנו את הגבולות"

ספר לנו על עצמך

אספר על עצמי בהתייחסות למשחק : נעים מאוד , אלכס בן 30+ משחק במשחק משנת 2009 . משלב את העקרונות האישיים שלי לתוך המשחק : מוסריות/אתיות/כבוד הדדי ואכפתיות. נותן הכל בשביל החברים שלי למשחק . במשחק אני לא פראייר , למרות שהיום אני רק 20 אחוז ממה שהייתי פעם (תפקיד בעבודה / משפחה וכל השאר...) . בזמנו יכלתי להיות מחובר 24/7 שבוע שלם , במצב הקיים הגעתי למשוואה מנצחת :" לשחק במשחק כשנוח לי וטוב לי וזאת מבלי לפגוע בכל מה שקשור לחיי הפרטיים". כשחקן אני די התקפי , לא מזלזל באנשים ונותן לכל אחד את הכבוד שמגיע לו .

אתה ב-DF בשרת פי, מדוע בעבר נלחמתם מול ANS?

אנחנו לא נלחמנו בANS , הם נלחמו באנו . אספר לך מה קרה בעולם פאי וגם איך DF הגיעו לפאי :

חזרתי מפרישה של שנים (בגלל שיוזר גדול שלי פתאום החליט על דעת עצמו לההגיע לשרת אלפא צרפת ולהרוס את עצמו כליל) והתחברתי לשחקן בשם הרב קבייה שהיה זכור לי שהוא בחור טוב. נכנסתי לברית שלו והתפתחתי .

בשלב מסויים הברית שלו התערבה לטובת ברית SOLO (נראה לי) שANS הכריזה עליהם מלחמה . ואז שחקן בשם TAKATA התחיל לפנות אליי בפרטי ולסבן לי את המוח כמה הוא השתנה ושאני אתן לו הזדמנות להיות בקשר טוב איתי (לאחר ששמע שהחברה של דיאף מתכוונים להגיע לפי) .

ואז הוא דיבר עם מנהיג דיאף באלפא והוחלט שדיאף באים לפי רק בשביל להתפתח בשרת חדש (שעמום של אלפא) ואני מחוץ לכל המלחמות .

כאשר SOLO התחילו להתגבש ולתת בראש , יום אחד התעוררו מספר חברים מהברית וגילו שהיוזרים שלהם מדעת עצמם נהרסו כליל . ומפה ANS השתלטה על השרת .

הכתיבו תנאים לכולם מה מותר ומה אסור . את מי מותר להכניס לברית ואת מי לא . וכומבן איומים אינסופיים לגבי מלחמה עלינו .

כפי שאמרתי שרובנו דור עתיק במשחק הזה ובעלי עקרונות ויסודות ולא הסכמנו עם כל התנאים ונתנו להם לאיים עלינו . ANS הכריזו עלינו מלחמה כאשר לנו היה רק כ-60 אלף גנרלים ולהם מעל 500 אלף . נתנו פייט גם כשהיינו מיעוט ואז הקפצנו גנרלים לשרת ומפה המלחמה די נגמרה.

אז לסיכום , לא אנחנו נלמנו בANS אלה הם איתנו.

כיום DF ו-ANS משחקים בשלום בשרת פי בניגוד לכל שרת אחר, איך זה קרה?

אנחנו תמיד משחקים בשלום עם כולם עד שעוברים איתנו את הגבולות . אנחנו תמיד בעד שלום ותמיד בעד מלחמות כשנדרש. הדבר היחידי שאנחנו נגד הם אלו שמשחקים בחוסר כבוד : קללות/איומים/חדירה לפרטיות / סקריפטים/ ופגיעה ברכוש של אחרים . לאלו אין מחילה .

אתה חושב שההסכם בין הבריתות יחזיק מעמד לאורך הרבה זמן?

כל עוד שחן מנהיג הברית והוא בעל קבלת החלטה אז כן. את האמון שלי הוא אישית הרוויח ביושר.

מה הקרב שהכי זכור לך בשרת פי?

לצערי , השרת לא זכה לקרבות גדולים , ולכן לי אישית אין אזשהו זיכרון כזה

איזה שחקנים מ-DF ו-ANS אתה רוצה לציין לחיוב?

DF – זאת משפחה , מעבר למשחק וכל שחקן שבברית מצויין לחיוב .

ANS – הכרתי את חן , בחור די נחמד

שרת ראו:

i

Eran משרת טאו, ספר לנו על עצמך:

אז אני ערן, בן 20 מהמרכז, התחלתי לשחק באיקרים עוד כשהייתי ילד, בסביבות גיל 12 אם אני זוכר נכון.

שיחקתי בשרת דלתא שם הייתי בברית PRT ולאחר מכן מנהיג ברית האקדמיה של PRT.

אחרי כמה שנים פרשתי מהמשחק וחזרתי לשחק עם כמה חברים לפני קצת יותר משנתיים, מעט אחרי פתיחת שרת ראו. אחרי תקופה די קצרה החברים פרשו אבל כצפוי נמשכתי בחזרה למשחק, ואני משחק עד היום.

אף פעם לא אהבתי להתפזר בין כמה שרתים ולכן אני משחק רק בשרת ראו (כשחזרתי לשחק זה היה השרת הכי חדש אז נכנסתי אליו).

אני מאוד אוהב לתכנן את ההתקדמות העתידית שלי במשחק, ומניח שהצפי להתקדמות הוא הדבר העיקרי שגורם לי כל כך לאהוב את המשחק ולהישאר בו.

בשרת ראו אתה נמנעת במשך המון זמן להיכנס לבריתות, מה הייתה הסיבה לכך?

אכן נמנעתי תקופה ארוכה מלהיכנס לבריתות. הסיבה העיקרית היא עומס. אין לי יותר מדי זמן להיות פעיל במשחק, וכשאני נכנס לברית אני מצפה מעצמי להשקיע את הזמן, בין אם בקרבות או עזרה לשחקנים מתחילים.

בחודשים האחרונים התפנה לי קצת זמן ולכן החלטתי להצטרף לברית cryst עליה אפרט בהמשך.

בשרת ראו יש מאזן של 2-3 בריתות ומעבר לכך אין תחרות, מה דעתך על כך והיחסים עימם?

לפי דעתי זה המשחק. יש תקופות רגועות ויש תקופות עם קרבות ויותר אקשן. בסופו של דבר אי אפשר להילחם לנצח, מלחמה גוזלת זמן רב והתקדמות ושחקנים לא תמיד רוצים להשקיע זמן רב ומשאבים בלחימה..

צריך לזכור שהמשחק הוא גם משחק בנייה והחלק הזה במשחק לא פחות מהנה מאשר קרבות.

בכל אופן אני מקווה שככל שיעבור הזמן יותר ויותר שחקנים חדשים יתחזקו וילמדו על המשחק והם יהוו כוח יותר גדול במשחק ואולי בעתיד הם יוכלו ליצור יותר עניין בשרת.

לאחרונה נכנסת לברית "Cryst" במטרה לקדם שחקנים חדשים, ספר לנו על זה:

נכנסתי לברית לפני כמה חודשים, במטרה אחת והיא לקדם ולעזור לשחקנים חדשים בשרת.

חשוב מאוד לעזור לשחקנים חדשים שמגיעים למשחק להישאר במשחק, וכשהם נשארים- לעזור להם להכיר יותר טוב את המשחק- בנייה, קרבות, מחקרים וכו.

אני מנסה לקיים כל שבוע תחרות ניקוד שבועית בין חברי הברית. התחרות מחולקת לכמה קטגוריות לפי ניקוד השחקנים כדי שאחוזי ההתקדמות יהיו יחסית מאוזנים. לכל קטגוריית ניקוד יש פרס של משאבים לבחירת הזוכה.

כל שבוע השחקנים בברית מתקדמים בעשרות אחוזים, והמשאבים זה רק בונוס :P

מאוד נחמד לראות את השחקנים מתקדמים הרבה בניקוד, ואני מאוד מקווה ומאמין שהרבה מהם יעלו בניקוד עוד הרבה ויגיעו לטופ :)

חוץ מזה אנחנו דואגים בברית לפרסם מדריכים בנושאים שונים, לעזור בהתייעצויות שונות ולענות על כל השאלות שהשחקנים שואלים בפורום הברית.

איזה טיפים היית נותן לשאר המשתמשים?

דבר ראשון להנות מהמשחק ולזכור שזה רק משחק.

הטיפ הכי גדול שלי הוא לתרום למחצבות ולהשקיע באקדמיות. זו השקעה עתידית והיא מאוד משתלמת.

חוץ מזה- תמיד להתעניין ולקרוא מדריכים באיקיפדיה, וללמוד משאלות שנשאלו כבר בפורום. ממליץ מאוד לשחקני ראו המתחילים (וגם לא מתחילים) להיכנס לברית

cryst :)

במהלך זמנך במשחק, איזה משתמשים היית רוצה לציין לחיוב?

המון שחקנים ראויים לחיוב אבל אציין רק כמה:

הראשון הוא Aviel10102, גנרל הברית cryst. אביאל משקיע מאוד בברית ודואג לכל חבר ברית עם בעיה כלשהי. אין לי ספק שהוא עוד יתקדם הרבה במשחק.

השחקן השני הוא Tony. לפני 5 שבועות היו לו 20 אלף נקודות והיום הוא עומד על 280 אלף. אני חושב שהוא זכה בכל תחרות שבועית שהייתה, ואני באמת מאמין שהוא עוד יתקדם הרבה בניקוד ובקרוב כבר נראה אותו בטופ :)

שרת Ares-03

שרת Ares-03 הינו השרת המלחמה הישראלי הראשון שנפתח, שרת זה הינו בעל תכונות מיוחדות כגון בזיזת זהב ומהירות הספינות\ החיילים\ ייצור החיילים ושאר הדברים מוכפלת ב-3.

כיום השחקן Pickle Rick נמצא במקום הראשון בטבלת הניקוד כללי, הצלחנו להשיג איתו ראיון ולשמוע קצת על העבר של השרת!

ראיון עם יבגני- Pickle Rick

"הטיפ הכי חשוב שאני יכול לתת זה להשתמש בגוגל. יש שם תשובה לכל שאלה"

שלום Pickle Rick, ספר לנו קצת על עצמך

קוראים לי יבגני, אני בן 28 מבאר שבע. סטודנט שנה שלישית להנדסת חשמל ומכונות באוניברסיטת בן גוריון ועובד בתחום האנרגיה נקיה

איך הגעת למשחק, באילו שרתים שיחקת ואיפה אתה משחק כיום?

שיחקתי לפני 10 שנים בשרת גמא ופרשתי כשהתגייסתי לצבא. לפני שנתיים קפץ לי פרסומת למשחק בדיוק כשנפתח השרת מלחמה ופתחתי משתמש.

היום משחק רק בשרת מלחמה

כשחקן עם ניקוד גבוה שנמצא בשרת מלחמה אני מתאר לעצמי שעברת מלחמות רבות כאן בשרת, תוכל לציין לנו מלחמה אחת שבלטה מכולם?

כן. בשנה הראשונה של השרת היו אין ספור מלחמות בין ברית מקום אחד בשרת( BLOOD) בין הברית שלי שהייתה מקום 2 בשרת( HG). ובמלחמה האחרונה לפני כשנה הייתה ארוכה במיוחד, נמשכה מספר חודשים ובאזשהו שלב הזמינות בברית שלי ירדה מה שנתן יתרון משמעותי לצד השני והברית שלי התפרקה. חלק מחברי הברית בחרו להצטרף לThEnd ולהמשיך להילחם בBLOOD.

אני ועוד כמה שחקנים בחרנו לפרוש מהלחימה בגלל זמינות נמוכה למשחק באותה תקופה.

תרצה לציין שחקנים שהיו נגדך או איתך בברית לטובה במהלך המלחמות הללו שבלטו קצת יותר מהשאר?

היו המון שחקנים בשני הצדדים אבל חלקם כבר לא במשחק אז אציין את הבולטים שעדיין בשרת.

בצד שלנו השחקנים הבולטים היו: Dos Andres וThe Zu.

השחקנים הבולטים בצד היריב היו Atlantis1 וSimha שנתן פייט רציני.

לאחר שהמלחמות למינהן נרגעו ניתן להבחין כי הייתה תקופת רגיעה ואתה הגעת למקום הראשון בניקוד הכללי, איזו תקופה אתה מעדיף והאם יש לך טיפים להביא לשחקנים מתחילים על איך להגיע למקום הראשון בניקוד הכללי?

לגבי איזה תקופות אני מעדיף זה תלוי בחיים האישיים שלי ובזמינות למשחק.

בתקופות שאני יודע שיש לי זמינות גבוה למשחק אני מעדיף מלחמות וכשהזמינות נמוכה אני מעדיף תקופת רגיעה.

ולגבי טיפים של איך להגיע למקום הראשון זה מכלול של המון דברים.

טיפ אחד שמאוד עזר לי להתקדם מהר במשחק זה למקם לפחות 4 ערים באי של פוסידון ויחד עם שיטת ממשל תאוקרטיה הספינות שלך תמיד על מהירות כפולה ללא צינון פלא.

זה מאוד עוזר גם להעביר סחורות מעיר לעיר במהירות וגם בקרבות להגיע ליעדים הרבה יותר מהר מהיריב.

אבל נראה לי שהטיפ הכי חשוב שאני יכול לתת זה להשתמש בגוגל. יש שם תשובה לכל שאלה במשחק והמון מדריכים איך לנהל את המשתמש בצורה נכונה

אשמח לשחק איתך משחק אסוציאציות קצר, שנתחיל?

כן, למה לא

אמברוסיה- כסף

פיראטים- לכידה

שרת מלחמה- אקשן

איקרים- משחק

תרצה להוסיף משהו לסיום בשביל הקוראים שלנו?

Wakanda forever

שרת סיגמא

שרת סיגמא הינו השרת הכי צעיר עד לפתיחת שרת טאו, השרת עבר הרבה מהפוכות ומלחמות עד שהגיע למצב שנמצא בו כיום. הצלחנו להגיע לנציגים של שתי בריתות מובילות שם-

בריתות NMSIS ו-NR

ראיון עם ארטיום- The Doctor- ברית NR

"אין תחרותיות ואם תשים לב זו בדיוק הסיבה לכך ששרתים נהיים משעממים ושחקנים מפסיקים להשקיע."

צהריים טובים ספר לנו על עצמך. איך הגעת למשחק ומה גרם לך להגיע לשרת סיגמא?

שמי ארטיום, הגעתי למשחק לפני כעשור מפרסומת של המשחק, פרסומת שהגיעה בזמן הנכון ובמקום הנכון.

תוך חודש ימים התמכרתי למשחק. שיחקתי בעיקר בשרת אטא , הנהגתי שם מספר בריתות וניהלתי חלק ממלחמות השרת (שם הכרתי את השותף לפשע - דספרדאו).

למה הגעתי לסיגמא?

משתי סיבות, בראש ובראשונה- דספרדאו, חבר מאוד קרוב אלי שפתח יוזר, הגיע ל-20 אלף נקודות והתחיל מלחמות עם שחקנים שעברו את ה3 מיליון ניקוד, וזה היה משמע כיף.

שנית, גברי, חבר משרת אחר שהזמין אותי להצטרף בתזמון האידאלי.

מה דעתך על איחוד בריתות TBP-GR-NMSIS?

אישית, אני חושב שמדובר בצעד שבא להעמיד לסיכון את השליטה של ברית NR.

אני יודע שבברית שלי יש לא מעט חברים של שחקני נמסיס ואיך בכך פסול.

מה גרם לך לכך שלאחרונה התחלת לתקוף את נמסיס ואף שינת את שם העיר שלך שלך ל"RIP NMSIS" ?

בזזתי יחד עם דספרדאו שחקן של נמסיס כי הייתי צריך עוד 600 אלף משאבים למושל, נמסיס ביקשו שנחזיר את המשאבים וסרבנו מתוך אידיאולוגיה.

חשוב לציין כי לא קיים שום הסכם בין הבריתות.

קבוצה בת 6 שחקנים הגיעה לאיים שלנו בסופ"ש ועשתה נזק מינורי לי ולדספרדאו, וברגע הזה הגענו להחלטה שאני ודספרדאו פותחים במבצע צבאי מול כל ברית נמסיס. בשלב זה ברית nr לא תתערב בלחימה.

האם מפריע לך שההפרש בין בריתות 1-2 לטופ 3 הוא כזה עצום?

כן, אין תחרותיות ואם תשים לב זו בדיוק הסיבה לכך ששרתים נהיים משעממים ושחקנים מפסיקים להשקיע.

מוקדם להגיד אבל קיים סיכוי שנדרוש מברית נמסיס לבטל את איחוד הבריתות.

תתחיל מלחמה בין שני הבריתות בקרוב? אתם מוכנים אליה?

כרגע יש מבצע צבאי נרחב בו רק 2 שחקני nr משתתפים, אמנם ברית נמסיס מעלה את כלל הברית שלה לכוננות. אנחנו עם היד על הדופק.

איזה טיפים יש לך להעביר למשתמשים חדשים במשחק?

להקדים את האוייב, לא לחשוש להיות מעטים מול רבים, לכל אחד יש נקודת תורפה ולרוב כמה שהשחקנים גדולים יותר כך נקודת התורפה בולטת יותר.

האם יש שחקנים ב2 צדדי המתרס בסיגמא שהיית רוצה לציין לחיוב?

וודאי, מצד הברית שלי, תמיד כבודו במקומו מונח - דספרדאו, כבר אמרתי בהתחלה - שותף לפשע, חבר שלא אכפת לו על מי אני אתה, הוא תמיד יעמוד מאחורי וימשיך להביא לי מחסניות מלאות.

גברי, שי, ירדן , שחקנים שתומכים רבות ונותנים תחושה שיש גיבוי.

מצד נמסיס- לאונידס, על הדיבור בצורה מכבדת על אף העקיצות, ניכר כי מדובר באסטרטג. ולצערי כרגע זהו, אולי בהמשך הלחימה אכיר עוד מצד נמסיס.

ראיון עם אביחי- לאונידיס- ברית NMSIS

"בגדול אנחנו מנסים להרגיע את המצב ולא מחפשים מלחמה מיותרת אבל זמינים לכל דבר כזה או אחר."

צהריים טובים, ספר לנו קצת על עצמך ואיך הגעת למשחק

שמי אביחי אני משחק כבר הרבה מגיל ממש צעיר בגדול הייתי במשחק

מאז שהוא נפתח היו הפסקות אבל חזרתי לשחק רציני אחרי הצבא

בניתי יוזר בשרת רו וכל הזמן נלחמתי למדתי עוד ועוד על המשחק ומחברים וגם מהאויבים שלי. התחלתי שם בברית מעפנה עד שנמסיס תקפו את הברית שלי ואני בין היחידים שנתן להם פייט אז הם גייסו אותי, הפכתי לגנרל שם בסופו של דבר

מה גרם לך להגיע לשרת סיגמא?

לסיגמא הגעתי דווקא בגלל NR לעזור נגד GR להם עם יוזר מעפן שפתחתי מזמן שהשרת נפתח,

ואז ראיתי ברית קטנה בשם SOF שנלחמת ב-NR והם קיבלו בראש קצת, אז נכנסתי אליהם כדי להוציא אותם מהמלחמה כדי שלא יפרשו מהמשחק ולאט לאט התחלתי לאמן אותם ולבנות ביחד צבא ובסופו של דבר זה נמסיס.

נלחמנו לא מזמן נגד UW שבסופו של דבר גם TBS הצטרפו נגדנו ואז הם התאחדו, הייתה מלחמה מאוד מעניינת שהצלחתי להשיג 250 אלף נקודות התקפה והברית שלי הגיעה לבערך 450 אלף נקודות התקפה.

איך הגבתם כשהבנתם שהתחילו נגדכם מתקפת פתע?

בגדול אנחנו ביחסים טובים עם רוב הברית ולא מעוניינים במלחמות למרות שאין לנו בעיה להלחם, תמיד יש לנו לוחמים מפחידים שרק מחפשים ללמוד ולהלחם.

בכל מקרה לגבי NR זה רק מ-2 שחקנים שהחליטו ביום בהיר אחד שהם תוקפים ובוזזים חברי ברית שלנו. ביקשנו שיחזירו את המשאבים והם סירבו, אז פתחתי צוות שילחם בהם ושעשע אותם ואת ההתקפות של NR קצת. ביום הראשון הצוות בזז ותפס צבא לאחד מהם ודילל המון מרגמות ומפציצים וכמובן שבזזו אותם כמה שאפשר,

בגדול אנחנו מנסים להרגיע את המצב ולא מחפשים מלחמה מיותרת אבל זמינים לכל דבר כזה או אחר.

האם אתה חושב שהמהלך הזה יביא למלחמה בין שתי הבריתות?

מי שיתקוף אותנו יקבל התקפות בחזרה.

לפי דעתי על עוד זה 2 לוחמים וצוות קטן שנלחם זה לא משהו שיוביל למלחמה, לפחות לא מהצד שלנו- אין לנו שום דבר נגד שאר חברי ברית NR.

מבחינתי לסיים את העניין הקטן הזה

האם אתה חושב שיהיה גל שני ואם יהיה אתם מוכנים?

בגדול אני מחזיק מרוב שחקני הברית שלהם וחושב שיש להם באמת לוחמים ברמה.

לא יצא לי להלחם מולם יותר מידיי. את ירדן, גברי וליאור אני מכיר משרת רו, כל עוד אין הסכם מבחינתי ה-2 שחקנים האלה עדיין בלחימה ככה שאין לנו בעיה לתקוף אותם והם לא אותנו, כל מי שהם יתקפו יכנס למצב לחימה.

אני לא חושב שלהלחם ברית של 30 אנשים נגד 2 תעשה אותנו גיבורים.

מה גרם לאיחוד בין הבריתות ומה דעתכם על כך שההפרש בינכם לבין מקום שלישי כל כך גדול?

לגבי האיחוד זה למען מטרה משותפת של כולנו שהיא השרת החדש. בנוסף זה לצבור כוח כדיי לגדול בשקט.

איזה טיפים יש לך להעביר למשתמשים חדשים במשחק?

לגבי שחקנים חדשים אני ממליץ לבנות ולהתפתח כמה שיותר מהר ולא להכנס למלחמות מיותרות בהתחלה, להכיר שחקנים חזקים ואפילו לקבל חסות וכמובן שללמוד להלחם כמה שיותר מהר, ללמוד את השיטות לחימה כי במשחק הזה תמיד לומדים עוד דברים

האם יש שחקנים בשני צדדי המתרס בסיגמא שהיית רוצה לציין לחיוב?

אני מחזיק מכל השחקנים מי שאצלי לא סתם, גם NR לוחמים ברמה

שרת טאו

שרת טאו הינו השרת החדש ביותר שנפתח. הוא נפתח מעט מעל כשבועיים,

בדיוק ב-10.06.2020 כיום השרת התפתח והמקום הראשון שם עומד על כמעט כ-500 אלף נקודות כלליות!

פנינו אל CoockieDough, שחקן ברית OLD והוא הסכים להתראיין ולחשוף בפנינו קצת על השרת מצידו

ראיון עם CoockiDough- ברית OLD

"אל תחצו קווים אישיים ואל תעברו על החוקים. תלחמו, תבזזו, תאפסו. הכל מעולה רק אל תהרסו לאחרים סתם."

שלום CoockieDough, ספר לנו קצת על עצמך

אהלן חברים אז אני בצק עוגיות, בינתיים עד החשיפה הגדולה אני נשאר בעילום שם ביחד עם חברי בריתי היקרה.

מה שכן אספר שאני שחקן ותיק במשחק ושיחקתי ברוב השרתים של הקהילה הישראלית.

אתה נמצא במקום החמישי בשרת נכון בעת הראיון, איך מגיעים למקום כזה גבוה בטבלת הניקוד במיוחד בשרת חדש שהקצב בו גבוה מאוד יחסית לשרתים אחרים בפתיחתם?

יש כמה משתנים לעלייה מהירה בנקודות.

*אמברוסיה זה משהו אחר וזה לא סוד שכל הטופ משתמשים בו על מנת לעלות בזריזות בניקוד. אם מספיק אמברוסיה אתה יכול להיות גם מליון ניקוד תוך יום.

*זמינות, לא תהיה זמין לבנות ולתזמן בניה אז תעלה לאט יותר ממישהו שהזמינות שלו על גבול המושלמת.

*תכנון נכון של בניה- פרט חשוב שאם לא תעשה את התכנון כמו שצריך לא תעלה בקצב של אנשים שכן מתכננים

*אסטרטגית בניה- לכל אחד האסטרטגיה שלו, אני אישית העדפתי לבנות הרבה ערים במקביל ולפתח אותן במקביל.

אפשר לשים לב מאוד בקלות שאתה נמצא בברית OLD התופסת את המקום הראשון בטבלת הבריתות, מי הם החברים בה?

ברית OLD היא ברית של חברים קרובים שבמשחקים כבר כמה שנים טובות ביחד.

את זהות השחקנים אני בינתיים לא אגלה אבל צפויה לכם הפתעה נעימה כשהתעלומה תפתר

האם שמת לב לאנשים בולטים בשרת שיכולים להוות פקטור משמעותי בהמשך בין אם זה מהצד שלכם ובין אם זה משאר השרת?

לא חסר אנשים שתפסו את העין ויש פה לא הרבה "שמות" שהולכים לפניהם בין אם זה לטוב או לרע. מאמין שעוד הרבה אנשים מעניינים יופיעו, בין אם חדשים או ותיקים.

רק מקווה שהשרת יהיה חי כמו שהוא עכשיו ואפילו יותר.

מה דעתך על המלחמה של חמוץ נגד HR?

אני לא לוקח צד ולא בתוך המלחמה הזאת אבל נראה שהיא תהיה מלחמה שתהפוך לרצינית יותר בהמשך,

רק מקווה שהיא לא תחצה קווים ותרד לפרסים אישיים אצלם.

ארצה שנשחק משחק אסוציאציות מהיר, אני אזרוק לך מילה ותענה את הדבר הראשון שעולה לך בראש

אמברוסיה- נטל כלכלי

שרת טאו- מרענן

OLD- משפחה

איקרים- מעצבן לחכות שהמבנים יבנו

האם יש משהו נוסף שתרצה להוסיף לקראת הסוף בשביל הקוראים?

כמובן שאשמח להוסיף כמה דברים:

חברים! שחקו את המשחק בשביל להנות! לא בשביל לגרום סבל לשני! אל תחצו קווים אישיים ואל תעברו על החוקים. תלחמו, תבזזו, תאפסו. הכל מעולה רק אל תהרסו לאחרים סתם. תעזרו לחדשים, תטפחו ותלמדו, הם אלה שיחזירו את המשחק לימי התהילה שלו! תהיו נחמדים! גם במשחק אפשר להעלות למישהו חיוך.

אם תצטרכו משהו אל תהססו לפנות, אבדוק במה אוכל לעזור :)

תודה רבה לך, בהצלחה בהמשך השרת!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

הטיפים השבועיים מאת -Eden-

כדאי להשאיר חייל אחד לפחות בכל עיר, למה?

במידה ותוקפים אותך- למרות שיש לך חומה בעיר אפשרי לנצח אותך תוך סיבוב אחד בלבד, ז"א שלא יהיה סיבוב לחימה.

במידה ויהיה לך חייל בודד מאחורי החומה- הקרב ימשך עוד סיבוב אחד לפחות.

יהיה לך זמן לתכנן את המהלך הבא, לתגבר את עצמך או להבריח משאבים.

הגעתי לאי של X ויש לו שם כמה ערים, איך אדע איפה הצבא שלו בלי לרגל?

תשלח לכל הערים של אותו משתמש תקיפה רק עם 8 פלנקסים, במידה ויש רק חומה ללא חיילים אז ימותו לך 7 פלנקסים וישאר 1 לעוד סיבוב. (תדע כך אם יש שם צבא)

במידה וכל ה8 מתו וקיבלת דוח שכל הצבא שלך "אבד" אז ככל הנראה יש באותו עיר צבא.

איך להתנגד לשיטה הזאת?

ניתן לשים כמה אילי ברזל בכל עיר, האילי ברזל יהרגו גם את הפלנקס השמיני והיריב שלך יחשוב ששם נמצא הצבא הגדול שלך.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

lmunmtrmmzbt.png

Just Another Farm

nqjyeln32jgz.png 5m5goyuin2xu.png

Hall Of Fame 2015| Ny Server

• אהבתי את הגאון שכתב את הראיון של שרת סיגמא :)

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• איזה כיף לקרוא כתבה מושקעת ומעניינת!

כיף לראות גם אנשים מוכרים נמצאים בה.

שאפו לצוות ותמשיכו כך!

• כל הכבוד לצוות החדשות המתחדש

ובהצלחה ליופיטר במלחמה

1de02f17430bdfed103ab83cc63d98e8.png

• תודה רבה לצוות הכתבים ולכל המראוינים

הוספתי בעריכה חלק על ראו שנפל בהעלאת הפוסט

מקווה שנהנתם!

-Eden-

GO|Smod

since 2009

-With great power comes great responsibility-

[âIMG]

• אחלה כתבות כל הכבוד על ההשקעה

לדעתי קצת מיותר הראיונות של שרתים ניו וקסי הם שרתים כל כך מתים שזה לדעתי כבר לא רלוונטי אבל זאת רק דעתי...

לגבי הראיון עם cookiedough

בהחלט ברית מעניינת ויהיה נחמד לגלות מי מאחורי המשתמשים אבל נראה לי קצת מאוחר מדי שתגיד לא לעבור על החוקים אחרי שחבר הנהגה שלכם וחצי מהאיים שלכם נמצאים בבאנים (כנראה על תוכנות לכידה או הפרות רשת).

היה מאוד מעניין לקרוא את הכתבה עם כפיר

מחכה כבר לכתבות הבאות של הצוות:thumbup:

nqjyeln32jgz.png

• סחטיין על ההשקעה

יש תחושה שחיכו הרבה זמן לשרת חדש

שמאז שנפתח הוא מרענן גם את הפורום

nqjyeln32jgz.png

• כל הכבוד חברים, משמח לראות שעדן כבר לא לבד במערכה להחייאת הפורום.

תיקון קטן בנוגע לנאמר בראיון עם אלכס ידידי על שרת פי והמלחמה באנס:

ברית סולו לא רצתה להלחם באנס,

שמענו על המלחמה עם הקביות וגילינו שחלק מתנאי הסיום של המלחמה היא ש-3 אנשים מהברית של הרב קביה יפרשו מהמשחק.

מכיוון שכל חברי הברית היו שחקנים ותיקים וחזרנו מפרישה, לא הכרנו את המונח "הפרשות" מעבר לעניינים רפואיים.

החלטנו להצטרף למלחמה לצד הקביות אך ורק מתוך אידאולוגיה, לא מעוניינים שברית אחת תשלוט בשרת ותקבע מי יכול לשחק ומי לא על סמך משחקי כבוד.

כמובן שבזמן ההצטרפות לא היינו שום דבר ליד מוכנים ללחימה בברית מקום ראשון, אבל הגיון אף פעם לא היה הצד החזק שלנו.

לצערי הרב, אלמוג (הרב קביה) שהנהיג את הקביות החליט לנטוש את חבריו ולפרק את בריתו במהלך הלחימה.

לאחר הפירוק הרוב המוחלט של חברי הקביות הצטרפו לבריתי, הצלחנו להתארגן על מבצרים, פסלים ולתת קרב הוגן.

כנראה שהקרבות שנתנו היו "הוגנים" מידי, כי יום אחד התעוררנו וגילינו שמספר משתמשים נהרסו לחלוטין ושדוחות הקרב נמחקו מפורום הברית.

כמובן שהאשמים מיהרו לצחוק על מר גורלנו ואף לנדב מידע על איך עשו זאת, אבל אני לא מעוניין להרוס גם את האשכול הזה ביכולת של קבוצת שחקנים לקלקל את חווית המשחק של כולנו אז אמנע מלהיכנס לעומק העניין.

• הקרבות שנתתם לא היו הוגנים מידי , לתת למשתמש אחד בלילה את הסיסמאות של כל חברי הברית ולתת לו לתפעל את כל השחקנים שלכם זה לא ממש הוגן

בקשר לעניין של הריסת משתמשים - אני לא חושב שמעשה כמו "פריצת מחשבים" הוא דבר שצריך לעשות בגלל דבר מאוד פשוט פריצה היא מעשה לא חוקי-

פריצה מחשבים היא עבירה על החוק - עבירה פלילית והעונש על עבירה זאת היא בין שנה ל3 שנים מאסר.

במידה ומעשה כזה נעשה אני חושב שעליכם להתלונן במשטרה , אבל כולם יודעים שלא היתה כאן פריצה .

מה שקרה זה ששיתפתם סיסמאות - מעשה שלפי חוקי המשחק אסורים.

וכאשר משתפים סיסמאות צריך לקחת בחשבון סיכונים כמו שמישהו ידפוק אותכם .

ולא אני לא מצדיק להרוס למישהו משתמש . אבל אני חושב שאחריות על המשתמש היא של השחקן ששתף שחקן אחר בסיסמה .

מקווה מאוד שתפסיקו לשתף סיסמאות ומקרים כאלה לא יהיו בעתיד - כל שחקן צריך להיות עם המשתמש שלו , זה בסך הכל משחק , עדיף שיאפסו לך את הצבא בלילה ולא יגנבו לך את המשתמש בגלל שנתת סיסמה לאיזה ילד בן 16 שאתה לא מכיר בכלל.

nqjyeln32jgz.png

• נכון, חלק מחברי הברית נתנו סיסמאות ואני מסכים איתך שזה לא היה דבר חכם.

צבוע במיוחד מצידך לציין זאת לרעה, לאחר מלחמה ארוכה שבכל כולה אתם תפעלתם יוזרים וגם זה מוכח בדיוק כמו מעשה מחיקת השחקנים עם תמונות משיחות בוואטסאפ.

הייתה רשימה של פרטי השחקנים אצלכם בברית, ותפעול היה דבר שלצערי חלק מחברי למדו מכם.

אתה לא מתנגד להריסת משתמשים, יותר מזה אתה תומך ישיר בהריסת המשתמשים בדיוק כמו חבריך לחבורה הידועה.

מי שלא מצדיק הריסת משתמשים, יעזוב ברית שמזוהה כולה עם המעשה.

מבחינתי אתה מחקת את המשתמשים האלה לא פחות משני האנשים שעשו את זה ולכן אין לי אליך טיפת כבוד.

זה הדבר האחרון שאני כותב בנושא ככה שמיותר להמשיך להגיב לי.

• יפה שהצלחת לקחת כתבה ולדחוף את הפריצות כמו שאתה עושה בכל פוסט

אשכרה אם לא עמית אף אחד לא היה מקשיב לך כי אין לך שום דבר אחר להציע חוץ ממגילות על הפורצים הנוראיים והלילה השחור של שרת פיי

אני אתקשר בערב לעמית ואציע לו ללכת יחד איתך לפסיכולוג ונמצא ביחד את הבעיות שאתה לא מצליח לפתור אם אחרי שנתיים וחצי זה הדבר היחיד שעובר לך בראש

• יפה שהצלחת לקחת כתבה ולדחוף את הפריצות כמו שאתה עושה בכל פוסט

אשכרה אם לא עמית אף אחד לא היה מקשיב לך כי אין לך שום דבר אחר להציע חוץ ממגילות על הפורצים הנוראיים והלילה השחור של שרת פיי

אני אתקשר בערב לעמית ואציע לו ללכת יחד איתך לפסיכולוג ונמצא ביחד את הבעיות שאתה לא מצליח לפתור אם אחרי שנתיים וחצי זה הדבר היחיד שעובר לך בראש

חבל שתשים אותם באותו החדר

אופק ירביץ לו וזה

• מרשים ביותר, מאוד נהנתי לקרוא.

כל הכבוד עדן על ההשקעה ימים כלילות לטובת קהילת איקרים.

כל הכבוד גם לכם על ההשקעה הגדולה - אבנר וrealsparta.

אגב, 5 פוסידון ותיאוקרטיה זה פוסידון ללא צינון ולא 4.

• אתה יכול להאשים את כל העולם במעשים שלכם.

אולי תלמד ממני משהו לשם שינוי - אצלי אין דבר כזה לשתף סיסמאות של שום דבר .

ואתה יכול לרשום מה שאתה רוצה - אני רשמתי שאני לא חושב שזה בסדר להרוס משתמש של מישהו אחר. אבל זה לא חדש ששחקנים פה הם צעירים שעושים הרבה שטויות.

בגלל זה אני לא סומך על אף אחד ולא נותן לאף אחד סיסמה למשתמש.

אני מבין שאתה נפגעת שהרסו לך משתמש , אבל חשוב לציין שהדרך הכי קלה זה להאשים את כל העולם בבעיות שלו - את הטעות לשתף סיסמאות עם אחרים זה אתה עשית ומקווה שלמדת מזה לפחות משהו לחיים לא לשתף סיסמאות של שום דבר עם אף אחד .

וכמו שהבנקאי אומר " סיסמה זה אישי ולא ניתן להעברה לאחר.

ואגב נספר לך סוד - לא אכפת לי באמת מה אתה חושב אני אפילו לא זוכר מה הכינוי שלך במשחק ... וזה לא חלילה לפגוע בך זאת האמת.

ואין לי שום בעיה שתחשוב מה שאתה רוצה אתה רוצה לחשוב שמבחינתך אני עשיתי את זה? תגיד מה שעושה לך טוב תגיד .

אני יודע את האמת .... אתם עשיתם טעות שנתתם לאיזה ילד סיסמה לתפעל אותכם והוא דפק אותכם .

האמת שאני לא ידעתי שזה קרה אני זוכר ששמתי לב שנהרסו ערים ולא הבנתי למה ....

ואחרי כמה שעות הבנתי בערך את הסיפור

בכל אופן זאת היסטוריה - ואני מקווה שכולם למדו את הלקח מהטעות הזאת - אל תשתפו סיסמאות .

nqjyeln32jgz.png