תקיפת שחקן דתי בשבת

• להלן ציטוט מן הפרופיל שלי בשרתים בהם אני משחק (פאי וטאו): "אני דתי ועל כן אבקש שלא תשלחו אלי הודעות בשבתות וחגים, אם אתם אנשים הוגנים גם לא תתקפו אז (ואם לא, נו, זה רק משחק).".

אשמח לשמוע מה דעכם (בעיקר על החלק השני).

אבקש דיון מכבד ובוגר, מקווה שלא נגעתי בנושא נפיץ.

• לגיטימי לגמרי לבקש שלא יתקפו אותך בפרופיל שלך, עם זאת לא אהבתי את המניפולציה "אם אתם אנשים הוגנים".

בנוסף, לגיטימי לחלוטין לדעתי לתקוף שחקנים בשבת.

אומנם זה חיסרון גדול ומבאס בשביל שחקנים דתיים, אבל אי אפשר למנוע משחקנים שאינם שומרים שבת לא לתקוף.

• לגיטימי לגמרי לבקש שלא יתקפו אותך בפרופיל שלך, עם זאת לא אהבתי את המניפולציה "אם אתם אנשים הוגנים".

אומנם זה חיסרון גדול ומבאס בשביל שחקנים דתיים, אבל אי אפשר למנוע משחקנים שאינם שומרים שבת לא לתקוף.

תודה על התגובה.

ברור שא"א למנוע, רציתי רק לשמוע את דעתכם.

ספציפית נגד דתיים אני חושב שרצוי ואף מומלץ להקפיץ ולבזוז אותם בשבת בלבד.

חפש אותי בטאו...

כתבת את זה בצחוק או ברצינות?

במיוחד אנשים שעסוקים במניפולציות זולות וגורמים לך להרגיש בנאדם פחות טוב כי "אני לא הוגן כי אני שולח הודעות בשבת"

לבזוז גם בכיפור

• אני צוחק 515, דוד איתי בברית בראו

זאת מסורת, בכל מלחמה שמכריזים עלינו מחכים לכניסת שבת ומקפיצים לאיים שלו.

https://board.il.ikariam.gamef…D7%AA-%D7%9E%D7%A6%D7%93/

מוזמן לקרוא בהרחבה בפורום הישן

אגב, אני לא חושב שצריך להתאים את עצמי במיוחד לשבת. אם אתה שומר ולא מעוניין להיבזז צא לחופש.

אני כן בעד להימנע מתקיפות באופן כללי (פיראטים\בזיזות\כיבושים וכו'...) בימי זיכרון וביום כיפור.

• תודה על התגובות.

חופשה לא שייכת משום שתארך לפחות יומיים.

זה לא שזה כזה מפריע לי אם יתקפו אותי בשבת, רק רציתי לדעת מה דעתכם על הניסוח (והבנתי שכמה רואים בו מניפולציה ולכן יתכן שאשנה אותו).

• מאחר ולא הצלחתי לערוך את תגובתי הקודמת (אולי יש זמן מוגבל לעריכה?) אני כותב זאת בתגובה חדשה.

תודה לכולם על התגובות! ערכתי את הפרופיל ושיניתי את הניסוח כפי דעתכם.

מצדי אפשר לנעול את האשכול.

• בזטא אני מקפיץ על דתיים, רק ככה הם לא בורחים לחופשות.

אבל לאחרונה ה' מגן עלינם ופתאום שומרי שבת יוצאים לחופשות באמצע שבת......

• בתור אחד שלא שומר שבת .. תמיד כיבדתי שחקנים שומרי שבת! אבל זה המשחק והם צריכיל להבין את זה שיבואו עליהם בשבת ..

אם אני לא טועה בעבר מצב חופשה היה נפתח רק אחרי חמישה ימים

עכשיו יש להם אפשרות לצאת לחופשה בימי שישי בצהריים לחזור בראשון

• בתור אחד שלא שומר שבת .. תמיד כיבדתי שחקנים שומרי שבת! אבל זה המשחק והם צריכיל להבין את זה שיבואו עליהם בשבת ..

ברור שאני גם מתכונן למקרה שבכל זאת יתקפו אותי בשבת. מעולם לא אמרתי שזכותי שלא יתקפו אותי בשבת, אני מודע לכך שזה יכול לקרות וזה בסדר לגמרי מבחינתי, כל מטרתו של פוסט זה היתה לשמוע את דעתכם בשאלה כיצד עלי לנסח את בקשתי בפרופיל.

מצב חופשה לא שייך לעניין משום ששבת אורכת 25 שעות בערך והחופשה אורכת 48 לפחות, ועוד שעדיף לי להסתכן שיתקפו אותי פעם בכמה שבועות ולהרוויח את המשאבים שמיוצרים בשבת.

ברור שאני גם מתכונן למקרה שבכל זאת יתקפו אותי בשבת. מעולם לא אמרתי שזכותי שלא יתקפו אותי בשבת, אני מודע לכך שזה יכול לקרות וזה בסדר לגמרי מבחינתי, כל מטרתו של פוסט זה היתה לשמוע את דעתכם בשאלה כיצד עלי לנסח את בקשתי בפרופיל.

מצב חופשה לא שייך לעניין משום ששבת אורכת 25 שעות בערך והחופשה אורכת 48 לפחות, ועוד שעדיף לי להסתכן שיתקפו אותי פעם בכמה שבועות ולהרוויח את המשאבים שמיוצרים בשבת.

חבר ממש ממש טוב שלי , the prince

יחלוק כל דעתך, הוא יצא בשבת אחת מופסד יותר מהחישוב שלך

• ובשאר השבתות הרוויח, לא?

• שחקן דתי יכול להכנס למצב חופשה ביום שישי בבוקר , ולחזור בראשון בבוקר.

בדיוק כמו שביום כיפור זה צום של כ24 שעות ומי שלא רוצה שיתקפו אותו יכול לצאת לחופשה ....

ברור שזה קצת חבל בגלל שיום ראשון זה סיום סבב של הפיראטים ,

nqjyeln32jgz.png

• ננעל לפי בקשת פותח הפוסט

:closedthread:

-Eden-

GO|Smod

since 2009

-With great power comes great responsibility-

[âIMG]