Buncol[New] vs Kori[-ZUS-] = 24 942‬ WSG dla Koriego

  • Bitwa morska w pobliżu Legia Warszawa

    (16.06.2020 4:07:16)

    Buncol[New] z miasta P-2, KH_So3

    vs

    Kori[-ZUS-] z miasta Legia Warszawa, Miasto


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Okręt z Taranem.......................0(-590) - Okręt z Taranem.....................390(-300)

    ............................................. - Okręt z Miotaczem ognia.................3(-0)

    Okręt z Moździerzem....................0(-80) - Okręt z Moździerzem...................238(-0)

    Taran Parowy..........................0(-240) - Taran Parowy........................122(-195)

    Krążownik Rakietowy...................4(-124) - Krążownik Rakietowy..................288(-92)

    Śmigacz z Napędem Kołowym.............178(-0) - Śmigacz z Napędem Kołowym.............210(-0)

    Balonowiec............................28(-46) - Balonowiec...........................179(-33)

    Statek Pomocniczy......................70(-0) - Statek Pomocniczy......................20(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generałowie............................-15262 - Generałowie.............................-9680

    Punkty ofensywy.........................24200 - Punkty obrony...........................38155

    Obrażenia..............................763100 - Obrażenia..............................484000

    Podział obrażeń...........................61% - Podział obrażeń...........................39%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Zwycięzcy: Kori[-ZUS-]


    Przegrani: Buncol[New]

  • hehe a czemu miałbym to zrobić? po 1 primo raporty ,,przeważnie" zamieszcza wygrana strona, po 2 primo i najważniejsze, bitwa się niestety zbugowała.

    Jeśli jednak chcesz, mogę ją umieścić tutaj w komentarzu, ale czy macie czym się chwalić? pięciu na jednego i podział obrażeń 61%:39%, dodatkowo nie mieliście już pierwszej linii, trzeciej i balonów, więc zostało wycinanie reszty, a wtedy straty by były jeszcze gorsze :)


    > Bitwa morska w pobliżu Miasto

    > (19.05.2020 15:27:08)

    > Agamemnon1[New] z miasta Miasto, Marmur 5, Buncol[New] z miasta Marmur 4, Miasto III, Marmur 5, Kefas[New] z miasta Marmur 5, Kasa7[New] z miasta Marmurek 4, Kindidora[New] z miasta Marmur 5

    > vs

    > Kori[-ZUS-] z miasta Miasto, Legia Warszawa

    >

    > ---------------------------------------------------------------------------------------------

    > Okręt z Taranem...................3244(-1675) - Okręt z Taranem....................238(-1195)

    > Okręt z Katapultą.....................15(-24) - Okręt z Katapultą.....................100(-0)

    > Okręt z Moździerzem..................384(-73) - Okręt z Moździerzem..................208(-12)

    > Taran Parowy........................10(-1063) - Taran Parowy........................368(-540)

    > Krążownik Rakietowy...................0(-123) - Krążownik Rakietowy...................0(-246)

    > Śmigacz z Napędem Kołowym.............352(-0) - Śmigacz z Napędem Kołowym.............180(-0)

    > Balonowiec............................8(-148) - Balonowiec............................81(-66)

    > Statek Pomocniczy.....................118(-0) - Statek Pomocniczy......................15(-0)

    > Okręt Podwodny.........................0(-54) - .............................................

    > Balista...............................136(-0) - .............................................

    > Okręt z Miotaczem ognia................0(-21) - .............................................

    > ---------------------------------------------------------------------------------------------

    > Generałowie..........................-44484.8 - Generałowie..........................-27939.8

    > Punkty ofensywy.......................69849.5 - Punkty obrony..........................111212

    > Obrażenia.............................2224240 - Obrażenia.............................1396990

    > Podział obrażeń...........................61% - Podział obrażeń...........................39%

    > ---------------------------------------------------------------------------------------------

    >

    > Zwycięzcy: Buncol[New], Kindidora[New], Kefas[New], Agamemnon1[New], Kasa7[New]

    >

    > Przegrani: Kori[-ZUS-]


    raport zachowałem sobie na pamiątkę, bo gdyby nie bug i przedwczesne zakończenie bitwy (wywaliło mi flotę przy ładowaniu amunicji), byłby rekord naszego świata :/

  • Ciekawe czy miał byś rekord świata, jak też byśmy mieli po 400% amunicji i co rundę schodziło by nam po kilka procent.

  • wystarczy bronić się we własnym mieście i też możesz mieć wymarzone 400% amunicji :) to ,,błąd" gry z którym od lat nikt nic nie robi, mimo że wszyscy o nim wiedzą (jak widać prawie wszyscy :P)

  • hmm dziwny z Ciebie gość. Akurat w tej bitwie, z amunicją nikt nie miał problemu, Wy ładnie rotowaliście, a ja się broniłem u siebie więc miałem ,,trochę" łatwiej. Jednostki obrońcy, w tej grze otrzymują ,,dodatkowe" procenty amunicji przy przeładowaniu, to nie moja wina i nie wiem jak miałbym ciągnąc bitwę nie ładując amunicji? jeśli przeszkadza Ci ten błąd, po co mnie atakujecie? czekajcie cierpliwie, a na pewno sam do Was przypłynę. Będziesz mógł sam sobie procentów naładować :)