Szerszenie(-SzE- ) Vs- Wyklęci -(- W - ) WSG bitwy 181 7326 dla Wykletych

  • Chciałbym podziękować niezawodnym graczom którzy brali udział w przepychance z szerszeniami.

    Jesteście Wielcy
    jak wiadomo to bitwa w tle toczącej się 2 tyg bitwy z sojuszem INF.

    ale daliśmy rade odeprzeć ataki szer które były na nas planowane aż 2 tyg a skończyło się po 2 dniach:)
    infermo tak bardzo chce z nami wygrać ze wykorzystuje do walki szerszeni by wytoczyć nam 2 front

    -ale coż rach ciach i po krzyku





    Bitwa morska w pobliżu Ώ Kryształ2

    (15.06.2020 21:38:57)

    Asmateusz[-SzE-] z miasta Sparta, szczypior[-SzE-] z miasta Miasto, Moon IV-m, KRYSZ TOPÓR, Moon VI-m, MARMUROPOL, F1tality[-SzE-] z miasta Olimpia, Apollo, Twierdza, ZaginioneMiasto, Sirman, Moon VII-w, Ώ Kryształ2, Neron 1[-SzE-] z miasta Leszno, Nestor[-SzE-] z miasta Kamień, Moon IV-m, Sparta, Moon I-kr, Olimpia, Teby, Heraklion, Delfy, Dziki Esmerald[-SzE-] z miasta Ώ Kryształ-1, Sparta, Moon III-w, Crazy Bambino[-SzE-] z miasta Moon I-kr, Moon IV-m, Moon V-s, Rebel88[-SzE-] z miasta Moon VII-w, Ώ Winko-1, Moon III-w, Paproch[-SzE-] z miasta Syracuse, Marmurex II, Ishmael[-SzE-] z miasta Apollo, Moon IV-m, MARMUROPOL, Hossberg, Generalzawisza[-SzE-] z miasta Sparta, Moon II-m, Apollo, THOR[-SzE-] z miasta Moon III-w, Moon VII-w, rados12[-SzE-] z miasta Heraklion, Twierdza, SIARKOPOLIS, ZaginioneMiasto, K-3, KARAFKA, Tanimura, Aydindril, Moon III-w, Moon VII-w, Tamarang, Aedd Gynvael

    vs

    Wretch[- W -] z miasta Wasps, Kruk[- W -] z miasta Eridu, Jantar, Gotland, Sodoma, Ώ Kryształ2, Hera[- W -] z miasta Aios, Ώ Kryształ2, Ώ Kamien-1, Ώ Kryształ-1, Termopile, Kabzel[- W -] z miasta Zloty Stok S, Ώ Kryształ-1, Szymon Wielki[- W -] z miasta Bắc Trung Bộ, Nam Trung Bộ, Tây Bắc, Thorgal[- W -] z miasta Śląsk Wrocław, siareczka, Outsaider, Nowa Huta, Ώ Kryształ-1, Wasps, Komory, elek17[- W -] z miasta Zapraszam, Wasps, Zloty Stok S, Śląsk Wrocław, Siara, Bắc Trung Bộ, Ώ Kryształ2, Nowa Huta, Rei4z0[- W -] z miasta ACHTUNG, R-8, Komory, Ώ Kryształ-1, Zjawa[- W -] z miasta Nowa Huta, Jantar, Bắc Trung Bộ, KAJA[- W -] z miasta Ώ Kryształ2, Ώ Kryształ-1, Moon I-kr, wiciawierzchem[- W -] z miasta Astana, Tây Bắc, Mysliwy[- W -] z miasta Ώ Kryształ-1, Winko, Kamień, Żuraś[- W -] z miasta Syracuse, LoGOuT[- W -] z miasta Bắc Trung Bộ, Nowa Huta, Jantar, Ώ Kryształ-1, Komory, _arkadyjczyk_[- W -] z miasta Wasps, Lucider[- W -] z miasta Nowa Huta, Bắc Trung Bộ, Gandalf[- W -] z miasta Sędzisław Siar, Wasps, Ώ Kryształ-1, Rohan, Isengard, Gondor


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Okręt z Taranem......................0(-3252) - Okręt z Taranem....................450(-2427)

    Okręt z Miotaczem ognia..............0(-1942) - Okręt z Miotaczem ognia..............8(-1862)

    Okręt z Moździerzem....................0(-97) - Okręt z Moździerzem....................87(-0)

    Taran Parowy.........................0(-1967) - Taran Parowy.......................330(-1071)

    Śmigacz z Napędem Kołowym.............0(-764) - Śmigacz z Napędem Kołowym.............398(-6)

    Statek Pomocniczy......................56(-0) - Statek Pomocniczy.....................159(-0)

    Balonowiec............................0(-276) - Balonowiec..........................104(-229)

    Krążownik Rakietowy..................17(-737) - Krążownik Rakietowy.................273(-490)

    Okręt z Katapultą......................0(-65) - Okręt z Katapultą.....................103(-0)

    Okręt Podwodny.........................0(-11) - Okręt Podwodny.........................0(-30)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generałowie...........................-111573 - Generałowie..........................-70159.8

    Punkty ofensywy......................175399.5 - Punkty obrony........................278932.5

    Obrażenia.............................5578650 - Obrażenia.............................3507990

    Podział obrażeń...........................61% - Podział obrażeń...........................39%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Zwycięzcy: Lucider[- W -], Szymon Wielki[- W -], LoGOuT[- W -], Zjawa[- W -], Hera[- W -], Thorgal[- W -], Mysliwy[- W -], elek17[- W -], wiciawierzchem[- W -], _arkadyjczyk_[- W -], Gandalf[- W -], Rei4z0[- W -], Żuraś[- W -], Kabzel[- W -]


    Przegrani: Crazy Bambino[-SzE-], Dziki Esmerald[-SzE-], rados12[-SzE-], THOR[-SzE-], F1tality[-SzE-], Nestor[-SzE-], Kruk[- W -], Rebel88[-SzE-], Neron 1[-SzE-], Wretch[- W -], Paproch[-SzE-], szczypior[-SzE-], Asmateusz[-SzE-], Ishmael[-SzE-], Generalzawisza[-SzE-]

    spart_m.jpg

    Edited once, last by Thorgal ().

  • Kto ma wiedzieć, ten Wie. Jesteś Skończony na Skironie.

    I niedługo będziesz pier***** głupoty na skirontalk, jak TO WYKLECI NIE WYGRALI Z DWOMA SOJUSZAMI NA RAZ

  • Myślę, że trzeba sprostować pewne pomówienia nieprawdziwe z faktami. Sojusz INF w żaden sposób nie wykorzystał SzE do walk, to była ich samodzielna decyzja o uderzeniu na was, które planowali jak sam napisałeś już 2 tygodnie temu (jeszcze przed naszą walką). Co do drugiej kwestii to my jako INF od początku wiedzieliśmy, że nie wygramy, a cel tej walki jest inny - przetrzymać was jak najdłużej oraz wykręcić na was jak największe straty co nam się jak na razie udaje. Myślę, że trzeba też wspomnieć o największej patologii jaką zrobiliście w historii ika, a mianowicie połączenia sojuszów TOP 1 oraz TOP 2 co zniszczyło niestety serwer. Na koniec jeszcze dodam, że jak już się wycofamy z trwającej jeszcze walki to klepiecie domki, bo my jako INF i z tego co wiem również i SzE już z wami nie walczymy. Na waszym miejscu myślałbym już powoli nad podziałem sojuszu ;) Pozdrawiam

    d809a2c3e6dccbc9med.jpg

  • Robicie dokładnie to co chcemy i jak wam zagramy ;) Pompować złoto z tych mulciaków na te 600k RG :D Złumuje się was z wielką przyjemnością haha.Thorgal zgrywasz cwaniaka i mocnego, a prawdę mówiąc to stara ekipa PS robi robotę, mimo że i tak złom wam leci aż serducho się cieszy <3 Cieszcie się tą morską ile wlezie i wmawiajcie sobie, że jesteście mocni :D Wrzucajcie złomu w opór bo potem barby czekają. A raport widziałem w między czasie i nie było wcale tak kolorowo jak mówisz... Nie widziałem drugiego takiego sojuszu, który tak kaleczy rundy 8| Nie pozdrawiam kółka wzajemnej adoracji

  • Oczywiście, że INF wykorzystał SzE do walk. Z tego co piszecie na dc SzE jest w koalicji z INF, w takiej sytuacji nie powinno być problemu z wpłynięciem na koalicjanta, żeby zrezygnował z ataku na W nawet pod groźbą zerwania koalicji i gdyby tak się stało to pewnie nie byłoby pretensji do INF o ewentualny atak Szerszeni. Kolejny serwer INF i kolejny raz podpisują koalicje a potem podobne tłumaczenia tłumaczenia w stylu, że nie mają wpływu na koalicjanta lub nie będą komentować co ich koalicjant robi lub sami podjęli taką decyzje. Oczywiście, że mielibyście wpływ ale nie chcecie mieć bo to jest na waszą niekorzyść a jeżeli dalej twierdzicie, że akcja SzE nie miała wpływu to tym bardziej głupotą było zostawienie tego w ten sposób.

    A połączenie się tych dwóch sojuszy to wygląda jak karma dla INF za te wszystkie "patologie", które wyprawiali przez ostatnie 21 miesięcy.


    Koalicja w grze to sprawa bardzo wiążąca, to nie tylko pomaganie sobie czy to w sposób gospodarczy czy wojskowy co jest zaletą dla tych sojuszy w sensie większych szans na serwerze ale gorzej dla samego serwera. Natomiast wadą dla sojuszy w nim uczestniczących a przynajmniej powinna być wspólna polityka, która wtedy ogranicza. Przykładowo gdy sojusz A ma koalicje z sojuszem B. Sojusz A niech będzie tym złym co zakłada mase mułów, skarbonki itd. Sojusz B zgrywa fajny sojusz, bez większej ilości multikont, bez skarbonek SWOICH to jak dla mnie oba sojusze są winne tak samo i jedynym wyjściem dla sojuszu B jest wyjście z takiej koalicji jeżeli dalej chcą prowadzić polityke stop skarbonkom, mułom etc. Natomiast komentarze w stylu "nie będe komentował decyzji sojuszu A" , "Nie mamy wpływu na sojusz A" są w tej sytuacji nie na miejscu ale niestety z życia wzięte i jeszcze zapuszcze spoiler, że sojusz B ostatecznie skupował RG z skarbonek sojuszu A. Nie można też popadać w skrajność przy tym toku rozumowania i tworzyć klony myślące tak samo lecz takie sprawy jak włączanie się do walk, zakładanie skarbonek na RG są sprawą dość istotną.

  • Nie widziałem drugiego takiego sojuszu, który tak kaleczy rundy 8|

    Ja widziałam, na Lips. Inferno się nazywał,czy jakoś tak...
    Śmieszna rzecz, że oskarżacie innych o to, że robią dokładnie to samo, co Wy robicie na innym serwerze.
    Mniej śmiesznie już jest to, że rzniecie głupa udając świętych.

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Jakie to zabawne, że najwięcej do powiedzenia mają gracze, którzy nie grają na Skironie i nie mają zielonego pojęcia co tam się działo i dalej dzieje :S, a zarazem też smutne jak bronią sojusz posiadający setki multasów, kilka kont skarbonek, przodowników w rankingu handlarza i który robił takie świństwa na serwerze, że to się w głowie nie mieści, przykłady: (P83 ściągnęło sojusz ZLZ, żeby wjechali na rotacje INF podczas walk, DW ściągnęło sojusze 1939 oraz SzE, aby plądrowali AC podczas walki z nimi, sojusz W dał garnizonkę sojuszowi PS w miejscu rotacyjnym INF przy okazji również trzymając tam i swoją flotę, aby INF nie mógł tam uderzyć). Obecnie sojusze takie jak P83 PS DW oraz część ZLZ są jednym sojuszem o nazwie W jednych z największych hipokrytów jakich dotąd widziałem(jest tam raptem kilku normalnych graczy). Patrząc na to wszystko muszę stwierdzić, że to niestety upadek moralny ikariam, a graczy uczciwych jest co raz mniej, bo albo odchodzą albo są przekrzykiwani przez tych oszustów...

  • Nie trzeba grać na Skironie, żeby znać te wszystkie historie, wystarczy posiadać dc bo ciągle je powtarzacie i niczym tu nie zaskoczyłeś. Ja nie widzę, żeby ktoś tu bronił W a raczej występują tu stwierdzenia pewnych faktów, hipoteza oraz krytyka INF, które zawsze i wszędzie robiło, robi i pewnie będzie robiło z siebie świętoszków. Upadek moralny to idealne podsumowanie ale właśnie sojuszu Inferno, który potrafi naginać swoje zasady odpowiednio do sytuacji, chyba, że to nie jest naginanie lecz takie coś było zamierzone od początku to wtedy wychodzą nie na hipokrytów lecz bande oszustów (kolejna hipoteza nie teza). Co do przekrzykiwania to obie strony nie popisują się na dc elokwencją w wypowiedzi i rzucają bezsensownym mięsem ale to każdy zainteresowany widzi jak jest.


    P.S Dwa dni temu założyłem konto na Skironie, więc w teorii tam gram :D

  • A ja nie mam tam konta ani nikogo nie bronię i ogólnie słabe PCh słabych graczy na słabym serwerze


    PS jak można stracić tyle parowych?

    nie gratuluję

  • Na koniec jeszcze powiem, że może INF nie jest do końca święte,bo nikt tak naprawdę nie jest, ale w porównaniu do sojuszu -W- to my jesteśmy jak niebo, a oni jak ziemia albo nawet i piekło. Do kilku dni Andi pojawi się tu zapewne raport chodź przegrany, ale pokazujący kunszt walki sojuszu INF, różnica w parówkach będzie porażająca ;)

    d809a2c3e6dccbc9med.jpg

  • ładny raport, gratki za straty! <3

    cel tej walki jest inny - przetrzymać was jak najdłużej

    Sojusz INF w żaden sposób nie wykorzystał SzE do walk

    "przytrzymać" :/ a co jeśli to SzE wykorzystało INF do walk? nasłało ich by osłabić W przed swoją akcją? =O

    INF nie jest do końca święte

    fajnie to brzmi: "piekło nie jest do końca święte" :D

    IdgR8Pp.png

  • Gratuluje raportu dla W

    shadovprove co jak co ale Tobie słowa typu "patologia" i "upadek moralny" nie powinny przejsc przez usta. Na lipsie bawisz sie w sojusz gdzie oprocz licznych multikont (nie tak licznych jak dawne Ps obecne W) macie moze z kilku aktywnych graczych - reszta zarzadzasz ty. Oprocz tego co na Dc sie dzieje nie masz wgladu w ten serwer a mimo to komentujesz postu tak namietnie jak Bruti. Wrzucasz wszystkich z sojuszu do jednego wora i nazywasz ich oszustami - mozliwe ze Ci tak latwiej bo u siebie mimo 30 kont jestes tylko ty. Gram w ta gre od poczatku Sigmy i nigdy nie posiadalem multasów/skarbonek/wplatomatow/zajmowaczy dlatego dosc mocno wqrwila mnie Twoja wypowiedz bo sam jestes przyykladem nieuczciwosci w ikariamie i mimo umiejetnosci strategicznych zostaniesz zapamietany jako jeden z tych oszukanców co niszcza ikariam.

    Inferno zawsze dostawalo po dupie wlasnie przez koalicje niestety - na Lipsie mimo tego ze Leo gralo podobnie jak gang to i tak inf bylo najgorsze, na skirionie jest troche inna sytuacja bo tak naprawde w pkt inf+sze = W, roznica jest w ilosciach graczy.

    Bylem przeciwny dolaczeniu sze do walki tak jak niektorzy z rady ale sprawy potoczyly sie tak jak potoczyly

    Uczciwie czy nie uczciwie W zniszczylo szerszenie i nasza walke pewnie tez beda mialy na zielono - gratulacje dla nich

  • tak namietnie jak Bruti.

    czuję się wywołana do odpowiedzi, więc....


    nigdy nie posiadalem multasów/skarbonek/wplatomatow/zajmowaczy

    ha

    ha

    ha

    tak tylko korzystałeś ze skarbonki LEO na Lips, ale ok.

    Uczciwie czy nie uczciwie W zniszczylo szerszenie

    pewnie te ich muły im straty zrobiły :/ chyba też sobie jakieś założę skoro na % wpływają

    Wrzucasz wszystkich z sojuszu do jednego wora i nazywasz ich oszustami

    tak jak między innymi ty wrzucasz W do jednego wora, ale ciiiiii


    słowa typu "patologia" i "upadek moralny" nie powinny przejsc przez usta.

    no mi podobnie jak Shadovowi nie chce przejść przez usta co wyprawiacie/wyprawialiście X( (jeszcze raz przypomnę użycie skarbonki LEO....)

    mimo tego ze Leo gralo podobnie jak gang to i tak inf bylo najgorsze

    dokładnie! wszyscy tam byli źli! mieli skarbonki, multasy i Bóg wie co jeszcze tylko biedne INF nie, a mimo to obrywa do tej pory

    co za niesprawiedliwość...

    IdgR8Pp.png

  • Inferno zawsze dostawalo po dupie wlasnie przez koalicje niestety - na Lipsie mimo tego ze Leo gralo podobnie jak gang to i tak inf bylo najgorsze

    No nie rozśmieszaj mnie.
    Ile razy PCH chciało z Wami walczyć od razu leciało Leo, w druga stronę to tez działało, walczymy z Leo jest od razu Inf...
    Tą koalicja właśnie spowodowaliście, ze PCH przestało tam grac, a teraz piszesz jakieś wydumane bzdury.
    Inferno dostawało po dupie, bo pchało się w głupie koalicje i jak widzę, to się nie zmienia i nie uczycie się na błędach...

    Na koniec jeszcze powiem, że może INF nie jest do końca święte,bo nikt tak naprawdę nie jest, ale w porównaniu do sojuszu

    Kolejna bzdura, my jesteśmy nie fair bo oni są bardziej???? Genialna logika, ogarnijcie się ludzie bo serio to ika całkiem schodzi na psy.

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Kolejna bzdura, my jesteśmy nie fair bo oni są bardziej???? Genialna logika, ogarnijcie się ludzie bo serio to ika całkiem schodzi na psy.

    Proszę nie obrażać psów:!: :cursing:

    To są bardzo fajne zwierzęta :P


    PS. Gratuluję wygranej. Ładna różnica strat.

  • Kolejna bzdura, my jesteśmy nie fair bo oni są bardziej???? Genialna logika, ogarnijcie się ludzie bo serio to ika całkiem schodzi na psy.

    Proszę nie obrażać psów:!: :cursing:

    To są bardzo fajne zwierzęta :P

    dokładnie! nie to co jakieś sojki co serwery rozwalają ha tfu!

    IdgR8Pp.png

  • Zdaje się że to jest pch na skironie a nie lips... wypowiadacie się na temat światów na których nie gracie, wyciągacie jakieś brudy z innego świata które miały miejsce rok temu

    Dokladnie tak jak ja bym poszedl na zelos i się wypowiadal na temat tamtych sojkow, przecież to paranoja... wy chyba nie macie wlasnego zycia rzeczywistego ewentualnie nudzi wam się na waszych serwerach

    Tak popierajcie W ktore w 3 sojusze potrafi leciec na inny sojusz, wyzywać za plądry i za te plądry zaniżać cudy swoimi mułami i nawet się z tym nie kryć tylko wprost napisać że tak zrobią, ktory ciagnie oporowo RG ze swoich mułów i w dodatku wymyśla niestworzone historie robiąc propagandę na temat innych sojków który na koniec zniszczył serwer robiąc fuzję sojuszu top1 z top2

    Zajmijcie się swoimi serwerami a jak wam się na nich nudzi to zacznijcie grę na kolejnym