TGW Savaş ve Yağma Raporları

• Sana bir tekme atarim ciktiğin fare delihi varya oraya geri sokarım seni akıllı ol vurarn vurmuş tekmeyi sana önce sen onun altin dan kurtulmayacaliş evladim

• elinize sağlık çok güzel raporlar acımayın bu multi topluluğu croma

Sen vatan ittifağındaki jamast mısın?

Acımayın dediğin tgw acınacak halde. 2 haftadır kendilerinden haber yok. Attığım görselde gördüğün gibi hepsi tatilde. Sanıyorum yana yakıla satın almak için GP deposu arıyorlar.

:)) hahah 1. 1 gelın kuzum 1 1 herzaman beklerım savas ortasında adam banlatmakla olmuo bunlar nese polemık gırmıcem işlerımız varkı tatildeiz liderimız herzaman açık ben sırf korkdu kacdı demesnler die hastanede olmama ramen açıgım bidakine siz gelin ama hep ben hep ben nereye kadar:) ama sızde nerde o yürrek? :)

• Boş sehirlere habersiz gelip yagma atacak kadar aciz birisin mustafa evet bizim bölgeye geldin ama bizim bölgedsin sözde saldiransin ama bizim bölgede kendi sehirlerinide savunamadin onuda başaramadın mıstık bana seviye dersi vermeye kalktin onuda beceremedin mıstık ben deyil sen ceza aldin demeki senin seviyende bir noksan var boş sehir raporlari degilde 700 ve 600 kusur raundlu raporlu savaslari savaş devam ederken kaçan itifak ve generali mustafa60 bakin gözleriniz rapor görsün ve Twg lideri Pan sana gelelim mustafa60 ekibini itifakina alip korsanda crom u yenebilirim diye düşündun ama onu da beceremedim hem korsanda hem savasta sağlam tokat yemeye devam ediyorsun ve devam edeceksin ve general mıstık60 tatilden cıkında eğlencemize devam edelim^^^^^^ KARTALPENÇESİ SAYGILAR

crom bi hiç o savasta tek crommu var bi bak bakem? 20 gün zindan ettim size oyunu altın gp die yazmadınz adam kalmadı. savas istiorsan gel cmrtesi. baslayalım 2 1 savaş yapacam bide saldırcam enayiyim ya ben + savasmak ısteyen adam banlatmaya urasmaz. sehirlerini kitlemez ısın atamasın die. ve o savası almak isteseydım rodosu çakar 0 lar tek cepe düser dewam ederdım herkes kendıne yakışanı yapar. tekrar diorum savasmı istiorsun kac seferdır biz gelıoruz madem çooog salam cromunz 1 1 gelin bakim ankacıgı sokmadan olaya nolcak bi herkes görsün guzum :) neyse pelemige gerek yok herkes kimin ne oldugunu bilior. savaş cesur insan işidir kaypaklar savasa 2 kişiyi dahil eder.

teşekkurler dostum hersey daha yenı başlıor onlar cesaret edip gelemior biz gidincede bot hesaplardan 50 ticket acıorlarki banlanalım die :) yukarda tatil alıp kacdı demiş arkadas ban yedi demiorda. cesaret edip 1 gelmior hepsınde war bir kuyruk acısı varsa sekiliniz gelin diorum nıt gene tık yok insanlar younken bakmazken 3 5 aksion yapıorlar seviniorlar:) bileydim daha once savaş kaybederdim gene diorum gelin savas istiorsanız cuma ggünü 1.1 gitti yere kadar hahah ama tık yok anca ben anca ben

• madem savasmaı cok seviosun biz kacıoruz bu gece nie gp gorur gormez topukladın guzum:) boş lafla ekmek gemisi yürümez. kanıtlar ortada polemick sevmem zorla içine çekiorsunuz. milletde bişi sanıor

Sen vatan ittifağındaki jamast mısın?

Acımayın dediğin tgw acınacak halde. 2 haftadır kendilerinden haber yok. Attığım görselde gördüğün gibi hepsi tatilde. Sanıyorum yana yakıla satın almak için GP deposu arıyorlar.

2 haftadırmı :) hahah ben yalan söylüorsam beni sölemiorsam seni düüüütttt lesinlermi guzum :) dogrularla gelin canımı yiyin böyle yaparak kendinizi küçültmein yaşınız başınız var gp arıomusum hahah allahım ya arkadasıma attınız msjları yayınlayımmı kim arıormus? görsün herkes

• hehehe

Yana yakıla aradığınız depoyu bulmuşsunuz işte.

4m gp indrimişsiniz

Ayrıca yazdıığımda 2 haftadır tatildeydiniz ki kendi mesajında zaten hastaydım ondan felan diyorsun

kim yalancı oldu şimdi. kendi kendini yalancı çıkardın mustafa. Ah mustafa. Ah mustafa. Yazık oldu gençliğine

Seni ilk kim düütleyecek şimdi. Sırsa sıra düütleriz artık

Herakles: Ludvoynik

Gaia:Kalo

Delta:Kalo

Beta:Kalo

Alpha:Kalo

• ah benım akılsız arkadasım o gp 15 gündür yatıor bismılah evıme yenı geldım pc bakıorum yana yakıla diorsun kanıtla ? + savaş istiosunz asıp kesiosunuz canım beklıorum pazardan itibaren bosum gelmeyen ? :)) sen zanediosunkı mılet kokdu kacdı mıllet suan sw de o gp olsada tatılde olacak olmasada herkes sızın gibi 7 24 oyun manyagı deil işleri gücleri var dedim gibi 5 6 kere ben geldım ufurukcu gelcem dedı pence gelcem dedı pazar gunu bekliorum herkes gorsun duysun ben pazar gunu acıp beklıor olacam insallah gelırsınız gelmıceksenızde boşa hır hır etme derim :)

• Yok öyle bir dünya. Bir kere geldin bin pişman oldum tüm depoları bitirdin. Tatilleyip kaçtınız gidiniz. Bir daha da gelemeceğini hepimiz bilioruz zaten.

Biz de Canımız ne zaman isterse o zaman geliriz. Biz sizin ajandanıza göre oyun oynayacak değiliz. Havlayan köpek ısırmaz derler. Sen kendi bahçende havla dur.

O yüzden boş yapmanın alemi yok.

Git bir de altın hesabı bul. Sanıyorum şimdi de yana yakıla altın hesabı arıyorsun. ;)

Ben senin gibi boş konuşmam. Var bir bildiğimiz 8)

Hadi gülüm

:closedthread:

• şşş geç o ayakları sen ben geldım saglam bir parçada aldım 50m kaynak zararınız var :) 1 kere gelmısım he tum adalarınızda sehırlerımz var suna kısaca facamız yemior desene yav :) aha forum ha millet Varsa şeklinz herzaman beklerız. siz gelmesenız de ben her safakda 1 nize gelcem denize kaynak dokmei özledim yanlıs hatırlamıorsam sırf yagma yemim die bana kültürel atan sen deilmiydin :) simdi boyle dedim ya kendı adanıda kapatırsın multilerle hemencicik :) ben gelmim die bizde rrrrrrr yok aslan son askere kadar dewamke :) tatlı atışmaları severim 2 tarafta haddini bildigi sürece.. + kınıhttan üfürükcü gp istemedimi? kınıhtta vermedi isteyipde alamayanlar utansın onuda gecdim gp altın arıor diorsun yalan atıorsun dostuma altın gp icin yazdıgnz msj ları da yayınlayım istersen kim yalancıymıs görelim ? :) sen dur bakem dur :) hhahah sendede bi iz bırakaım herkesde oldugu gıbı altında gp de bitmez siz yeterki savaş istein. simdi gidin birz daha gp aryın daha çook para harcatcam size cook

• evet öncelikle S.Aleyküm arkadaşlar :) yukarda bazı arkadaslar kukama kuşu gibi biz şöyle yaparız biz böyle yaparız gelın ws dediler. gittik. ve sonuclar .

cromla yapdımız kara ve denız :)

kara savasının asları kayboldu o yuzden bu 2 rapor ıcın kb maın.

evet savas raporları gecelım yagmalara gelelım generalleri vardı bunların Lite die :) gittim ve sonuç.

img]https://imgyukle.com/f/2021/07/28/H8dCc.png[/img]

General gibi general :) arkadaş tatil styla. onuda geçdim aga babaız die gezinenler vardı ona ugradım sonuç :)

ah fılıkası olaydı :)) sonra kamikazecıge gecdık oda tatil :)

ludyoviik unutmayalım 3m mazemesı bagısladı yanına gider gitmez :)) ve snn tabikide oda tatil :)

evet simdi gelelim asıl meseleye :) savasa gittim an savaşmamak ıcın neler yapmıslar gorelım üstlerinde toplam 500k gp warken :) tum sehirlerımız kitli depolarımız kitli. cenede heraklesi yakıolar icraat 0 5m gp farkı olmasına ragmen görüntü war icraat yok.

iste bu erkeklerın savasma tarzı bu :) yakında 1 t le gıdınce napacaklar merak edıorm bıde oyle goreım bakalım smdı savas kazandık dıe havlarlar böle kazancama oynamam daha ıyı bazıları 40 45 yaş bazıları 17 18 yaş ama hepsinin beyin yaşı aynı :) gelmeye k.... yemez gittimiz zamanda savaşmaya g yemez

• Mustafa mıstık. Nerdesin be! özledik valla.^^^^ Ne oldu ekibin bıraktı seni. Sen kankin ile kaçtın tatile. Millet yağmalanmaktan bıktı geçti dede'ye. Bir açıklama yapın bakalım. Nedir durumunuz. O kadar attın tuttun. Sonuç göremedik..

Ya da

Sonuçları buraya yapıştırsak mı ne yapsak :D:D

Tamam mı devam mı. Bükemediğin eli öpecekmisin bakalım.