Pollux-2632[K-2] vs stanimat0r[ZAB],Карабинијери[ZAB] -7858.4/ -3808.2

  • jos jedan hof za danas..zadnji put kad sam aktivan bio na forumu , visio sam za bezveze zbog danaka neiskustva...uglavnom se zakucavao u ljude sa velikim razlikama u stetama...
    a sad se dogadjaju preokreti, da se ljudi zakucavaju u mene :) ono sto imam reci je, tiha voda breg roni...a kad nece breg muhamedu, onda ce muhamed bregu..
    posveta opet karabinjeru i novopecenom savezu...i Lazi beglrade boysu...koji me je omalovazio i rekao da nista nisam naucio ..koji me je iscimao da napustim svoj savez da bih usao u njegov i da bi me vrlo brzo najurio uz neke glupe izgovore :)


    Борба за Cimer

    (31.05.2020 23:44:37)

    Pollux-2632[K-2] из antoni 1

    vs

    stanimat0r[ZAB] из Cimer, Lucy, БезСтраха, СевернаАрмија89, Карабинијери[ZAB] из УлтраБојс, Cimer



    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Сумпорни Мускетар....................84(-106) - Сумпорни Мускетар.....................520(-0)

    Копљаник............................95(-2269) - Копљаник...........................620(-1607)

    Гирокоптер..........................117(-404) - Гирокоптер............................0(-348)

    Ован...................................0(-68) - Ован...................................30(-0)

    Доктор.................................18(-0) - Доктор.................................25(-0)

    Кувар..................................54(-0) - Кувар..................................53(-0)

    Балон Бомбардер........................0(-90) - Балон Бомбардер........................0(-22)

    Минобацач..............................30(-0) - Минобацач..............................21(-0)

    Челични џин.........................123(-241) - Челични џин...........................897(-2)

    Мачевалац.............................0(-777) - Мачевалац..........................1844(-457)

    ............................................. - Зид.....................................0(-7)

    ............................................. - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-7858.4 - Генерали..............................-3808.2

    Нападачки поени........................9520.5 - Одбрамбени поени........................19646

    Претрпљена штета.......................392920 - Претрпљена штета.......................190410

    Штета у процентима........................67% - Штета у процентима........................33%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------



    Победници: stanimat0r[ZAB], Карабинијери[ZAB]



    Губитници: Pollux-2632[K-2]