Oyun Modları Hakkında

• İşlemin bu kadar uzun sürmesine anlam veremedim çünkü aynı olay ben korsanda beraber çalıştığım bir arkadaşımın başına geldi rakip oyuncular şikayet etti ve 1 gün içinde hesabı uygunsuz içerikten 1 sene banlandı daha 3 gün önce oldu bu olay kaldı ki burada adalet nerede öğrenmek istiyorum, insanlar buraya emeklerini verirken bu kadar vurdum duymazlık gerçekten can sıkıcı.

Bu yukarıdaki cümleler bu konuyu ilk açtığınızda sizin yazdığınız cümleler. Madem ortak mürcünüz yok ban yiyen TÜRK ittifağının mürcüsünün avukatlığını yapmak neden size kaldı.

Oynayan tüm oyuculara sorun bakalım rakip ile olan her mesajları kaydediyorlar mı. Korsan için baskın atan kişiye oyundan yazdığınız "Bana neden baskın atıyorsun git mürcüye baskın at " dediğiniz mesajı arkadaşımız kaydetmemiş. Kaydedilecek değerde de bir mesaj değil. Normal bir mesaj. İnkar edeceğinizi yada konunun buralara geleceğini bilseydi inanın kaydederdi arkadaşımız.

Yazınız oyun yöneticilere olan sitemi geçmiş sizi korsanda her dönem yenen 2 ittifağa saldırı moduna girmiştir.

Oyun yöneticileri ile probleminiz varsa onlara yazabilirsiniz.

İp paylı hesap açmak sistemin kabul ettiği bir durum. İp paylı hesapların kullanım şartları da bellidir.

İp paylı hesaptan korsan basıp ana hesabınıza alırsanız ban yersiniz. Biz bunu yapmıyoruz. İstediğiniz kadar ticket açın bu en doğal hakkınız. Fakat ortada kural dışı birşey olmayıp oyun yöneticileri banlamıyor diye de ağlamayın.

Mürcüye destek verilseydi hiç şansınız olmazdı ne demek. Daha ne yapacaktı mürcünüz (Sahi sizin mürcü değildi değil mi:)) tüh kanıtım yok sizin olduğunu ispatlayamacağım:) açtığı bot hesapları bile kurtaramadı kendisini.

Yazınız sadece oyun yöneticilerine sitem olsaydı kimse karışmazdı. 2 ittifak deyip bizleri işin içine katan sizsiniz. Yazdıklarınıza üslubumu bozmadan cevap veriyorum.

burada boş yapmana gerek

boşa ortaya laf atıp durma

Yaraları olan doluşmaya başlamış.

Tarzında cümleler kullanmadım. Sizde siteminiz kime ise direk ona yazın ama oraya buraya saldırmadan. Dediklerinizi yazdıklarınızı inkar edip işin içinden sıyrılmaya çalışmayın çocuk gibi.

• Kimsenin avukatlığını yapmıyorum oyunda olan bir olayı söyledim burada ben iki kere söyledim alınan bir karar yok diye ittifaklar arasında istediğin kadar çırpın nafilesin.

Kaydetseymiş umrumda değil kanıtın yoksa konuşma boşuna.

Oyun yöneticileri ile olan problemi ticketimde de belirledim kimseye saldırdığım yok 2 ittifak diyince üzerinize alınan siz iseniz demek ki sıkıntınız var skironda bulunan bir çok ittifak var üzerinize alınmanızda manidar.

Evet hesapların puanlarını biri topluyor birine aktarıyor alttan sıyrılıyorsunuz.Adalarıda kapatmışınız galiba :)) hesaplardada bir gram gelişme yok acaba oyun kurallarında bu normal mi :) gidin üç beş bina basın gelişsin gerçi korsan hisarlarını 20 yapmaktan başka bildiğiniz bir şey yok.

Yazma kardeşim benim açtığım postun altına mesaj yazma senin ismini kullanmadığım sürece anlamak bu kadar zor mu daha kolay nasıl anlıyorsun söyle öyle anlatayım.

• ''Oyun yöneticileri ile olan problemi ticketimde de belirledim kimseye saldırdığım yok 2 ittifak diyince üzerinize alınan siz iseniz demek ki sıkıntınız var skironda bulunan bir çok ittifak var üzerinize alınmanızda manidar.''

sanıyorum ki bunu 1 kez daha açıklamıştım. tekrar açıklamak istiyorum.
    'korsanda 2 adet ittifak tek başına her dönem ilk iki sırayı paylaşıyorlar''  diye bir cümlen var. bu server da her zaman 2 ittifak korsanda söz sahibi olduk. geçen dönemde mürcü bendim biliyosun.

Su lafını üzerimize alınmamız için sıkıntımız olması gerekmiyor. bunu 5 yaşındaki cocuğa anlatsaydım 2. kez bana bu durumu açıklatmazdı eminim.

Artık anlayın rica ediyorum. Yada daha rahat anlaşabileceğimiz bir arkadaşınızı yönlendirin. Konunun muhattabı biziz çünkü her dönem korsanda sizi çiftlik yapan iki ittifaktan biriyiz. . Bu yüzden bu forumda bu konuya cevap verme hakkımız var.

:thumbup:BlackEagle:thumbup:

• Biri gidiyor bir diğeri geliyor, ne çok yarası olan var ya :)

Ya bırakın bu işleri gidin kendinizi kandırın hesaplarınızla, serverda DRLŞ ittifakından başka korsan puanı basan yok :) ortalık boş yok söz sahibiyiz yok oyuz yok buyuz.

Siz anlamıyorsunuz galiba, gitseniz buralardan ne işiniz var hala bu sayfada ne kadar laftan anlamayan insanlarsınız hala pişmiş pişmiş gelip ortayı kızıştırmaya çalışıyorsunuz. Senlede diğerleriylede işim yok benim bakın işinize konuyu saptırıp durmayın.

• Enes 54 yazdığın her mesajı ve o mesajından sonra sana cevap olarak yazılan mesajları okumanı tavsiye ediyorum. Her mesajında sokak adabı ile konuşmana gerek yok. Samimi olduğun arkadaşınla dostunla konuşmuyorsun belkide ilk defa muhattap olduğun senden yaşça büyük insanlarla konuşuyorsun dikkatini çekerim. Bir oyun uğruna karşındaki insanları boşlayıcı ya da kendini küçük düşürücü ifadeler kullanmana gerek yok.

İlk postunda '2 ittifak ilk 2 sırayı alıyor' demişsin ve kendi nazarında nasıl aldıklarını yalan yanlış şekilde açıklamaya çalışmışsın. Ben o 2 ittifağı açayım , kimse isim vermemiş. AVR ve RONIN. Doğal olarak AVR ve RONIN üyeleri bu iftiralara karşı sana cevap vermeye gelmiş ve gelene 'boş yapma , biri gidiyor biri geliyor , damladın yine , git bak işine gibi sokak jargonuyla konuşmak hoş değil.

Canını sıkan bir durum varsa ticketini açarsın. Çözüm bulamadın mı tekrar açarsın. Ee güzel kardeşim açtığın ticket istediğin gibi sonuçlanmıyor diye neden insanları ezme , iftira atma peşindesin ? İnsanların yaptıkları işe saygı duymalısın. Dediğin gibi server açıldığından beri korsanda ilk 2 sırayı kimseye kaptırmadık. Emin ol bizi geçmek için uğraşan ilk insan değilsin. Çok ittifak eskittik korsanda. Rakiplerimizin korsan sömleri adalarımızın yanındayken oyunu bırakanlar bile oldu. Bakmak istersen bakabilirsin , daha fazlası da vardı ama hesapları silindi.

Bil ki bir dönem Korsanda ilk 2 yi alamazsak o dönem korsanı bırakmışız demektir.

Ayrıca bu post o kadar manasız ve anlamsız ki , bot yapan senin mürcün ve bottan dolayı korsanın 5. günü banlanıyor ve bizi geçemediğinden dolayı soluğu burada alıyorsun. Gelene de laf söylüyorsun aklınca. Bak güzel kardeşim bu mesajı yazmazdım buraya ama hitapta bulunduğun kişi senden yaşça büyük ve değer verdiğim bir insan. O yüzden had bilmen gerekli. Haklı bile olsan davanda haddini her daim bilmelisin insanlarla olan konuşmalarında. Eğer konuşma tarzın bu şekilde ise hiç bir konuda bizim ittifağımızı temsil edecek hiç bir ifade de bulunmayacaksın.

Son olarak ta 'Birde beni başkalarıyla karıştırıyorsun kim olduğumu öğren ondan sonra yaz bana bildiğin korsan tayfasından değilim ben varsa askerin gel. ' bu da senin mesajın.

Bu postu açtıktan 24 saat içerisinde merkezinize geldim. Sonucu ; VENİ , VİDİ , VİCİ..

Şunuda belirteyim , eğer istediğin şey ise korsanda listeye girmek ise oyundan bir mesaj at sana liste numarası ayarlayayım kardeşim..

• Sıra sana geldi galiba Misyoner hayır ne acınız varda sürekli aynı şeyleri bir sen bir diğer oyuncularınız yada diğer ittifakın sahipleri yazıyor, kardeşim anlamanızda problem mi var yaşınıza veriyorum bak kim banlanmış kim banlanmamış hepsini unut hangi ittifak korsanda birinci yada değil kim savaşmış yada değil hepsini geç ben kendi yaşadığım problemi modlarla olan şeyleri burada açıkladım ve isim vermedim kendiniz geldiniz ifşa ettiniz kendinizi. Yalın umrumda değil ister babam ister dedim yaşında olun kimseye hakaret etmedim bana haddimi öğretecek sen değilsin olamazsında. Saygı duyulacak durumu ben gayet iyi biliyorum kimse kusura bakmayın hesap açıp 30 40 tane korsanda birinci olmakla olmuyor bu işler gelip bana o mürcünüz bot yaptı o multi deme beni ilgilendirmiyor benim yaptığım bir şey yok burada. Yalan yanlış şekilde açıklama yapmadım herşey ortada ben bilerek isim de vermedim burada kimseyi zan altında bırakmamak için ama kendiniz o kadar beni söyle beni söyle diyorsunuz ki pes yani. Söylediklerimin hiç biri iftira değil kendiniz kabul ediyorsunuz zaten dediklerimi sıkıntı yok. Bu arada sizi geçmeye çalışan biri değilim amacım yok korsanda sizi geçmek gibi ne multi hesabım var mürettebat kasmak için ne de sömürgem var ben basarım geçmek isteyen geçer bu kadar basit.

Bu postun anlamsız olup olmadığına sen karar veremezsin benim paşa gönlüm böyle istemiş açmışım,anlamsız ise kapanır zaten post sıkıntı etme sen.

Son olarak evet geldiniz savaştık ve yenildik sömürge taşıyıp depo açtınız, elinize sağlık oyuna para yatırmadığımız için kusura bakma ancak bu kadar karşılık verdik, yine gelirsin yine karşılık verebildiğimiz kadar veririm oyundan da tebrik etmesini bildik bu kadar basit yalnız oyundan savaş zamanı yaptığınız ayıp vesaire şeyleri yazmazsan da sevinirim geriye düştüğün zaman oyununa bak yenersen tebrik bekle yenilirsende tebriğini et kapat konuyu.

Elbet devran dönecek o multi hesaplarınız elbet kapanacak o zaman zamanı gelecek şimdi beklemedeyiz sadece sıkıntı yok.

• Hiç senin yaptığın gosgocaman diriliş ittifakı liderine yakışıyormu enesciğim :) gerillacılık oynuyorsun :) gizli saklı yerlerden tenhalardan saldırmaya çalışiyorsun.

Sen gosssssgocaman diriliş ittifakı liderisin kendine gel lutfen :) silkelen iyice şöyle bi.

_______________________________________2x6h3pn.gif______________________________

• Konu başlığı harici konuşulmaya başlandığına göre :closedthread:.

giphy.gif

Gladiatus - GA > İkariam - BA > Metin2 - BA > Metin2 - SGM

#TeamFF

You'll never fly alone.