Oyun Modları Hakkında

• :!:Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda benim ve arkadaşlarımın başına gelen bir konu gerçekten sınırları aştı ve burada paylaşıp hiç değilse dikkat çekmek istedim. İsim vermeden olayı kısaca özetlemek istiyorum ve desteklerinizi bekliyorum.:!:

Biliyorsunuz ki oyun kuralları gereği ıp bağlantılı hesap açmakta problem yok adaları doldurmaktada bir problem yok ama hesaplar belli bir seviyeye geldiğinde ıp bağlantısı atmak yahut iptal etmek oyun kurallarına göre haksız çıkar elde etmekte ve ban sebebidir eğer ıp bağlantısı yapılacaksa oyun açılınca yapılır 1 sene yada 6 ay sonra yapılmaz bu oldukça basit ve açık kural olmasına rağmen ve casuslayarak ben bu bilgileri oyundan elde etmiş ve ticket açarak Pannacottaya iletmişken 1 aydan beri hiç bir işlem yapılmamaktadır ve her sorduğumda takibi yapılır size bilgi verilmez gereği görüldüğünde banlanır hesaplar gibi geri dönüşler aldım 1-2-3 her seferinde bu şekilde devam etti ve şöyle bir şeyde oldu 2 hesap arasında sonradan yapılan ıp paylaşımı ve iptalinde nedense 1 hesabı banlayıp diğerine dokunulmamış oldukça enteresan geldi bana, bu şekilde 4 5 hesap bilgisi ilettim ve aldığım sonuç kullanılmayan en düşük puanlı bir hesap banlanmış geri kalan 2 si yoluna devam etmiş biri nick değiştirip hala devam ediyor ve nick değiştirdiğinide ilettim Pannacottaya. İşlemin bu kadar uzun sürmesine anlam veremedim çünkü aynı olay ben korsanda beraber çalıştığım bir arkadaşımın başına geldi rakip oyuncular şikayet etti ve 1 gün içinde hesabı uygunsuz içerikten 1 sene banlandı daha 3 gün önce oldu bu olay kaldı ki burada adalet nerede öğrenmek istiyorum, insanlar buraya emeklerini verirken bu kadar vurdum duymazlık gerçekten can sıkıcı.

Diğer bir olayda ıp bağlantılı hesaplardan korsan alışverişi üçüncü şahıslar aracılığı ile olmaz ve ban sebebidir haksız çıkar nedeniyle, sizleri Skiron serverına davet etmek isterim en ölü serverlardan birisidir aktif 30 kişi ya vardır ya yoktur ve korsanda 2 adet ittifak tek başına her dönem ilk iki sırayı paylaşıyorlar bunda bir sıkıntı yok ama bunu yapma yolları oldukça enteresan :) hemen sözün özüne geçeyim açılan bu ıp bağlantılı hesaplar ile bunlar o kadar çok ki serverda yaklaşık 50 adet rahat sayarım size aynı anlarda girip 16 saatlik basıp çıkıyorlar ve ertesin gün hepsi toplanıyor ayrıca son gün hepsinde yine basılıyor 30 kişilik ittifakta 10 reel oyuncu puanları toplayıp sıralama yaparken geriye kalan 20 multi hesapalrıda puanalr son dk çıkacak şekilde hesaplayıp 7414 yada 7500 puanlarla sıralamaya giriyorlar yani 30 kişilik ittifaklarında tatil inaktif hariç 10 reel oyuncu ile beraber 10 da multileri korsanda derece yapıyorlar bunu da paylaştım ve her defasında aldığım yanıt işleme alınmıştır size bilgi veremeyiz oldu.

İşin özü eğer modlar bu oyunda bir adelet sağlamak istiyorsa kimseye ayrıcalıklı davranmamalıdır ve kararlarını ona göre almalıdır birine yakın birine uzak olayım olmamalı bu konuda tüm arkadaşlarımında desteklerini bekliyorum hali hazırda benim açtığım 3 4 ticket duruyor ayrıca arkadaşımın ban için itiraz ticketide beklemekte herkese saygı ve sevgilerimle.

Ticketler hakkında yada multi hesaplar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyen arkadaşlar(multi hesap isimleri ada kordinatları)bana mesajda atabilirler serverda enes54 isimli hesabımdan da bulabilirler herkese iyi akşamlar.

• dediğin olaya bende 2 3 kere rastladım hesaplar multiden banlanıyor daha sonra en yüksek puanlı hesapla devam ettiriliyor.Oyuncu kaybedilmemek isteniyo anladığım kadarıyl

• dediğin olaya bende 2 3 kere rastladım hesaplar multiden banlanıyor daha sonra en yüksek puanlı hesapla devam ettiriliyor.Oyuncu kaybedilmemek isteniyo anladığım kadarıyl

Doğrudur hocam ama bu tek taraflı bir düşünce diğer üyeler niye düşünülmüyor kaldı ki bu oyun içinde multi kullanımını daha da cesaretlendirir nasılsa benim hesabım banlanmaz diye, tek üzüldüğüm durum emek sarfeden parasını bu oyuna yatıran gece gündüz bir şey yapmaya çalışanların emekleri göz ardı edilip multi hesaplarla ıp paylaşımlarıyla ada kapatmakla korsanda 25 seviye hisar basıp 9 saat ötedekini multi hesaplarıyla kitlemekten başka birşey değil tüm bunlar, ve akabinde iletişim kurduğumuz kişi oyun sorumlularından yöneticilerinden biz bu kişilerden bu şekilde dönüt alırsak kime derdimizi anlatacağız çok yazık gerçekten.

• bot kullanıp banlan :)

korsan basmıyor diye üyeni ittifaktan at :)

şimdide gel oyun modlarına saldır :)

_______________________________________2x6h3pn.gif______________________________

• arkadaşım sen git tekrar bi oyun kurallarını oku anla baştan sona yanlış biliyorsun :D

1: ıp paylaşımı yapıp adaları akapatmak yasak

2: ıp paylaşımı yapmanın ilk acılıs 1 sene 6 ay gibi bir süresi yok

• arkadaşım sen git tekrar bi oyun kurallarını oku anla baştan sona yanlış biliyorsun :D

1: ıp paylaşımı yapıp adaları akapatmak yasak

2: ıp paylaşımı yapmanın ilk acılıs 1 sene 6 ay gibi bir süresi yok

Hesapları kullanıp kullanıp kafana estiği zaman ıp paylaşımının yasak olduğunu söyledim yanlış bildiğim bir şey yok dikkatli okursan anlarsın ne demek istediğimi.

• bot kullanıp banlan :)

korsan basmıyor diye üyeni ittifaktan at :)

şimdide gel oyun modlarına saldır :)

Ucu sana dokunacak diye korkma aoralet isimli 15 20 adet hesabının sahibini herkes çok iyi biliyor merak etme yakında ucu dokunur, birde isim vermedim farkındaysan şuana kadar niye üzerine alınıyorsun anlamış değilim :) bir sıkıntın var demek ki

• buraya adam toplamaya mı geldin yine. ağlamadığın kimse kaldımı bu oyunda.

ben senin gibi ağlamam kim gelirse gelsin mücadelemi veririm. :) daha seni buralarda çok ağlatıcam. rüyalarınıza gireceğim.

_______________________________________2x6h3pn.gif______________________________

• Kardo bazı arkadaşlar seni özlemiş lafta ama icraatleri yok galiba :)  OGUZ HAN

Kendini öne çıkarabileceğin hiç bir artı özelliğin olmadığı için ''OĞUZHAN'' 'ı buraya çağırıyorsun :)Acizliğinizi burada da göstermekten geri durmuyorsunuz.
    Pes doğrusu. ;)

:thumbup:BlackEagle:thumbup:

• Yaraları olanlar doluşmaya başlamış enteresan, bir diğer multi hesap sorumlularından arkadaşta gelmiş burayı kirletmeye diğerleride geliyor mu hepi topu 20 kişisiniz zaten 70 kişi içerisinde.

• Yaraları olanlar doluşmaya başlamış enteresan, bir diğer multi hesap sorumlularından arkadaşta gelmiş burayı kirletmeye diğerleride geliyor mu hepi topu 20 kişisiniz zaten 70 kişi içerisinde.

Multi sorumlusu mu :) komik oluyorsun. dediklerinde haklılık payı olsaydı eğer, defalarca yaptığın şikayetlerden sonuc alabilirdin.

Ayrıca kesinlikle yaralı değilim. ''korsanda 2 adet ittifak tek başına her dönem ilk iki sırayı paylaşıyorlar'' cümlesinden yola cıkarsak konunun muhattabı olduğum aşikar.
    Ayrıca IPli hesabım bile yok. eğer olduğunu ispatlarsan oyunu bırakırım. tek hesapla oynuyorum. ;)
    2 dönemdir tarafımdan tokatlanmalarınız multi yaptığıma dair bi izlenim bırakmış sende. ama o işler öyle olmuyor malesef.

Multi diye ağlamaktansa önce kendi puanlarınıza sahip olun. Her gün sadece DRLS ittifağından benim topladığım puan 20-30 k seviyelerinde.

Siz bu kafayla devam ettikçe bu 2 ittifak sizi arka bahçesinde çiftlik niyetine sürmeye devam edecektir.

Ağlamayı bırakıp oyununuza bakmanızı tavsiye ederim. Zira komik duruma düşmektesiniz.:thumbup::thumbup::)

:thumbup:BlackEagle:thumbup:

• Çiftlik ittifağı olmaktan öteye gidememiş. 2 üyesini 15 gün işgalde tutup ikisini de 15 gün içerisinde 2-3 er defa tatile gönderip , ittifaklarının o iki üyeye bu süre içerisinde tek bir yardımlarını görmediğim üyeleri başıboş bırakılmış , dost ittifaklarının arkasında serverda kendi halinde tutunmaya çalışan... kendileri cürret edemediğinden , sv kurulduğundan beri liderliği bırakmadığımız korsan için daha önce 3 ana hesabı (onlarca yan hesabı) farklı zamanlarda multiden banlanan korsanda rakibimiz bir arkadaşı diğer svden getirtip 3 ittifak olarak destek verdikleri arkadaş korsanın 5.günü bot hesaplardan banlanınca gelmiş buraya yok ıp yok multi... Öncelikle kendi puanlarını elinde tutmasını dahi beceremeyen ittifak , korsanda bizi yenebilmek için adam tutmasına şaşırmıyorum ama şaşırdığım bir konu var. Milletin ıp hesabına laf yapıyorsun kendi tuttuğun hatta ve hatta bir adım daha ileriye gideyim ambrosiasını karşıladığın hesabı altına çektiğin korsancın 5. gün adaları bot hesaplarla doldurup korsan kasarken güzeldi değil mi. Botlarına rağmen geçemedi bizi ve cezasınıda aldı. korsancının mağlubiyet raporunu gördüğünde korsanla işim olmaz demiştin. işin olmazsa burada ne işin var kardeşim senin ? Sana fayda sağladığı zaman oh ne ala , sana sağlamadığı zaman o ıpçi bu multici. bırakın kardeşim bu ayakları. beceremediğiniz bilmediğiniz suda yüzmeyin.