Djokica, Torcida Lucac[300] vs Maci[HERO] 1983. 6/ 4347. 4

  • Borba za Lokve

    (16.05.2020 10:45:43)

    Djokica[300] iz dino STENJE, Torcida Lucac[300] iz hero DUDLAAAA, Lokve

    vs

    Maci[HERO] iz Lokve


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - Praćkar................................10(-0)

    ............................................. - Strijelac..............................10(-0)

    Sumforni Mušketar.....................168(-0) - Sumforni Mušketar.....................346(-0)

    Bacač Koplja............................1(-0) - Bacač Koplja...........................10(-0)

    Mačevalac...........................504(-496) - Mačevalac..........................1397(-644)

    Kopljanik..........................1267(-647) - Kopljanik..........................1170(-869)

    Girokopter...........................154(-26) - Girokopter............................489(-0)

    Balon Bombarder.......................24(-72) - Balon Bombarder.....................241(-150)

    Ovan...................................30(-0) - Ovan...................................90(-0)

    Minobacač..............................20(-0) - Minobacač.............................42(-48)

    Kuhar..................................30(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-1983.6 - Generali..............................-4347.4

    Napadački bodovi......................10868.5 - Obrambeni bodovi.........................4959

    Štete primljeno.........................99180 - Štete primljeno........................217370

    Postotak štete............................31% - Postotak štete............................69%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: Torcida Lucac[300], Djokica[300]


    Gubitnici: Maci[HERO]

  • Sve čestitke jadnicima koji idu okolo i ruše čuda svojim multijima i glavnim nalozima. Bježite od svake bitke ko od vraga, samo cekate offline nekoga da ispadne iz modusa ili nesto tome slicno, nakon sto ste mu temeljito sva cuda porusili. Uglavnom, jadnijeg stila igre nema, a da ne spominjemo imena gradova kako ''hero dudla'' jadnici jedni jadni. Najobicniji jadnici i nista drugo.


    Uživajte u svom jadu. Toliko od mene. LP

  • Bravo Ekipa...nema ništa ljepše od vidjeti Hero kako visi...online, offline... apsolutno nema veze...nastavite s uništavanjem tog nekad velikog saveza...

    Dragi moj, odnedavno prijatelju Ekonomisto...želim tebi i tvojima u savezu da izvučete neke pouke iz ovoga...pokajete se i krenete čisti iz početka... skromni i pokorni...

  • Ja sam ti samo reko, da mozemo pristojno i sve moze, al ajde da ne rusimo cuda jedni drugima pa da glumimo tko je pobijedio i ostale gluposti... a sto se tice obracuna Myster, posteno sam vas pregazio, nemam za čim žalit ni za što se kajat, kad nikad nikom vjeru rusio nisam, a ovi jadnici su porusili meni apsolutno sva čuda... Reko sam ti 100 puta, bjeze od bitaka kad je netko online i ganja njih, to isto sve ste i vi radili, a meni se nazalost neda igrat na tako jadan i mizeran način, zato i jesam u modusu s oba accounta vec neko vrijeme. Niste vjeru rusili da ne bi bilo nesporazuma, ali od bitke bjezali ko od vraga takoder jeste... Za sebe nemam sto puno rec osim sto hofovi govore sve sto se tice vojne strane, a sto se tice vas i vasih saveznika iz 300.. evo kad se jedino usude nesto napravit, kad nitko vise niti ne igra.


    Pozdrav i svako dobro, kad se uzelite normalne i postene igre, znate adresu, pa da vas posteno i rasturim ;)

  • Bla bla bla bla...........

    Cukice u kućicu,kako si se istrago sa lanca,nazad u kućicu,cukice (ekonomista),drugo nista ni ne znas samo lajati sa tog zavezanog lanca koji imas oko vrata,pokrije se UŠIMA da niti vidis niti cujes smijesan si ti i tvoji saveznici,kad gubite ljutite se pa imate i zasto,ko vama brani da nas nađete po gradovima i hofnete dok smo off,nekoj blebetat tu po forumu jesi a sa tim jos i veci.



    [mod='PCELICA SUZY']dana kazna za uvredu i ista uklonjena[/mod]

  • Sinko ti ces mene vrijeđat da san , a kradeš nick i ti i jos 10 vas barem od ekipe koja je nekada igrala u 300. Neodgojen si maximalno, a roknuo sam ti gusare zadnji dan proslog kruga, toliko o tvom znanju hahahah. Nikad niste off, igrate na 3 smjene, a i imate špijunčinu među redovima, pa mi je šprdnja čitat tvoje lajanje, kad znam kakva je situacija zapravo. Iz rupe si izaso jednom prije oko 3-4 mjeseca, dovuko nekakvu vojsku, pa si se raspršio u roku 2 sata. Nekulturan i neodgojen maximalno.


    A da se spuštam na tvoju razinu i vrijeđam te na takav način neću, jer kako nemaš ni časti ni poštenja u igri balavče mali, tako nemas ni osnovne kulture ni odgoja.

  • SLUGA ALKOHOLA I TACNE SE OPET JAVLJA

    CUKO SMIJEŠAN SI JAKO JAKO JAKO

    POGLEDAJ NA NAŠOJ INTERNOJ STRANICI KO JE KOME UZEO KOLIKO BODOVA KAD O TOME PISEMO.

    OD MENE NEMA VISE PORUKA PREMA TEBI CUKO A SAD SAMO LAJ LAJ LAJ I LAJ

    VAU VAU VAU

  • Čestitke, kolega je očito krivo izračunao kad mu modus završava, lijepo pronađeno! Mysteru, ne volim komentirati, ali mislim da se nemaš baš nečime pohvaliti da možeš tako hrabro pričati :)