Bitwa z barbarzyncami

  • Nierozumiem rozbiłem wszystkich barbarzynców co pokazuje raport a moje pozostałe wojsko nagle ucieka zmeczone walka i całe towary zostaja w wiosce o co chodzi ?

    Tutaj wklejam raport z bitwy


    Podgląd

    Bitwa pod Osada barbarzyńców
    (14.05.2020 21:51:15)
    Jerzyh[ROMA] z miasta POLUS
    vs
    Barbarzyńcy z miasta Osada barbarzyńców

    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    ............................................. - Klub Barbarzyńskiej Maczugi............0(-75)
    ............................................. - Barbarzyński Taran Okrętu...............0(-2)
    ............................................. - Mur.....................................0(-5)
    Procarz.................................8(-2) - .............................................
    Łucznik................................1(-16) - .............................................
    Wojownik................................0(-1) - .............................................
    Hoplita................................8(-15) - .............................................
    Taran...................................2(-0) - .............................................
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Generałowie.............................-40.6 - Generałowie.................................0
    Punkty ofensywy.............................0 - Punkty obrony...........................101.5
    Obrażenia................................2030 - Obrażenia...................................0
    Podział obrażeń..........................100% - Podział obrażeń............................0%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Zwycięzcy: Barbarzyńcy

    Przegrani: Jerzyh[ROMA]

    Armia Jerzyh[ROMA] uciekła, ponieważ była zmęczona walką.

    Armia gracza Barbarzyńcy została kompletnie zniszczona.

  • Tak ja wiem walka trwała w tym wypadku 7 rund mam właczony cud u aresa i wojna została wygrana zostały jednostki ,które po pokonaniu wszystkich barbarzynców nagle uciekli zostawiajac surowce zdobyte i znikneły bo nawet nie ma tych co zostali to znaczy rozpłynelki sie bo tego nie rozumiem

  • tak juz wiem w miare wszystko ale tak moze jeszcze podpowiedz ilu mnie jwiecej póki nie mam gigantów parowych potrzeba łuczników i hoplitów by rozbic na spokojnie barbarzynców na poziomie 10 jak widac ostatnio nie wiele zbrakło niby zostali rozbici ale wojsko uciekło heh