WOO ve BTA İttifaklarının Birleşim Bildirgesidir!

• Woice_of_Ocean ve Beta Savaşçıları ittifakları omuz omuza geçirdikleri savaşlar, dönemler vasıtasıyla aralarında ki bağları sürekli güçlendirmiş ve birleşme aşamasına gelmiştir.

Yeni oluşumun adı REBORN (ƁĘƬÁ ) şeklindedir.

İttifakların daha önce yaptıkları anlaşmalar geçersizdir.

Yeni bir oluşum olarak yeni kararlar yeni anlaşmalar yapılacaktır.

:closedthread:

lOkIgm.png

• Selamlar,

Birlikteliğimiz daim olsun.

Bu değerli birleşmeyi, hep birlikte uzun yıllar, en ileriye taşımak ümidi ile...

Saygı ve sevgi çerçevesinde, oyun içerisinde nice mücadelelerde omuz omuza...

Sevgiler

• Her iki tarafada hayırlı olsun, dostlarla bir olmak birlik olmak her zaman daha iyidir. Beraber nice zaferlerimiz olsun..

deltada dayağı yiyince betaya mı kaçtın korkak göztepeli. KAN kafana ne vurduysa artık kaçacak yer aramışsın yazık kıyamam.

GERÇEKLER ACIDIR

CANINIZI ACITIR

:closedthread:

• Sen nekadar beyinli(!) bir arkadaşsın öyle yahu. Nerde tokatlamışsınız, tokadı göstersene bana.

Gel biraz aydınlatayım seni;

Screenshot_1_36.png

Bu altın miktarı.

Screenshot_7_4.png

Buda general miktarı.

Şimdi soru soruyorum, tokat yiyen BİR GENERAL'in ittifakı nasıl bu durumda olur, tokat mı yemiştir tokatmı atıyordur?

Şu görüntüleri gözü olan herkes görür ve idrak eder derki;

bu rakleanse denen çapsız anonimin övdüğü ittifak nasıl tokat atabilir

Cürmü yetermi? diye düşünür ve sonra derki ben bunlara bulaşılmaz ben gideyim.

Sende yol al burdan, betadada ezilecek yandaşın olan kim varsa :)

• Öncelikle birleşiminiz hayırlı olsun

betadada ezilecek yandaşın olan kim varsa

Sen önce kendi svni idare et sonra sonra sıra betaya gelir ASLAN PARÇASI,zaten sende yüz olsa laf ettiğin adamın yanlış yaptığın adamın imzasını kullanmassın.

V9XOoP.png

• Sayemizde savaş kazanan bebeler de bize atarlanır olmuş ne kadar ilginç değilmi :) Kendi sw'mde rakibim eziliyor karşımda varlık gösteremiyor bende eğlenecek oyuncaklar arıyorum o oyuncaklardan biri olma yolundasın devam et

• Sayemizde savaş kazandılar?Bak boşluk piyasada kimler kimler gp satıyor bunu ilk önce bil,dost bilindi ve sizlerden alındı,ve alınan gp savaşta kullanılmadı bile nasıl senin sayende kazanılıyor?herkes orda 2 3 ay savaşmış mücadele vermiş ama en büyük pay seninmi:D:D:D:D:D:Dboş yapma harbi bak.

Sen böyle kendini dev aynısında görmeye devam et ve benim nickimi sakın unutma haaaaa unutsan bile ben sana zamanı geldiğinde hatırlatacam,sen önce milletin oyuncağı olmayı bırakta;)

Konu sahipleri kb yın böyle tenekelere ders vermek şart

V9XOoP.png

• betanın iki güclü itifakı bta ve woo tek catı altında birleşmiş bulunmakdadır.

beta için bu birleşmenin hayırlı olmasını temenni ediyorum.

• Sayemizde savaş kazanan bebeler de bize atarlanır olmuş ne kadar ilginç değilmi :) Kendi sw'mde rakibim eziliyor karşımda varlık gösteremiyor bende eğlenecek oyuncaklar arıyorum o oyuncaklardan biri olma yolundasın devam et

Aynen o yüzden 12 adet büyük raporumuz var.

Sizin sadece 3 :D

Cephelerde kesim farkı 100k gp yi geçti nerdeyse. ortalama 25-30 cephe var. hesapla kesim farkını

Sizden 3 kat daha fazla rapor asıyoruz, boş laf yapmaktan öteye geçemiyorsunuz. Lafla savaş kazanılmıyor :D

• Samimiyetine inandığım tüm dostlara teşekkür ederim kendim ve ittifakım adına. Tartışma yaratmaya gelen arkadaşlar 2 adım öteye gidip mevcut konularda seviyeli(!) sohbetlerini sürdürürlerse sevinirim. Herkese keyifli oyunlar

vgc522.png

• Samimiyetine inandığım tüm dostlara teşekkür ederim kendim ve ittifakım adına. Tartışma yaratmaya gelen arkadaşlar 2 adım öteye gidip mevcut konularda seviyeli(!) sohbetlerini sürdürürlerse sevinirim. Herkese keyifli oyunlar

Haklısın kardeşim kusuruma bakmayın, bu ergenin olmayan şeyleri olmuş gibi göstermesine dayanamadım sadece.

Doğruları yazmak istedim insanlar yanlış bilmesin diye.

Birleşmenizi kutlar iyi oyunlar iyi ramazanlar dilerim.