Best [_RT_] & Panta [_RT_] vs Megatron [KOM] , inspektor[KOM] & popche[KOM] - 4757.6 / 3274.4

  • Кренули РТ на Попчета али ту се појавио Мегатрон па су заједничким снагама отерали нападаче, 8o

    који су за сваки случај искористили белу заставицу, ништа ново на серверу, :evil:

    ја сам успео да стигнем на групну слику! 8)

    Једино Панта и Бест још пружају отпор остало је замрло :closedthread:



    Поморска битка поред BLAM

    (10.05.2020 16:06:45)

    Best[_RT_] из Kristal grad, Atina, BLAM, Panta[_RT_] из Atina, Konstantinopolj, BLAM

    vs

    Megatron[KOM] из CityOfWar, BLAM, Roraima, inspektor[KOM] из Geschichte, popche[KOM] из BLAM, skalp, CityOfWar


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован.............................0(-126) - Брод ован...........................279(-120)

    Пламени брод..........................0(-162) - Пламени брод.........................32(-124)

    ............................................. - Брод катапулт..........................56(-0)

    Брод минобацач.........................7(-23) - Брод минобацач.........................84(-0)

    Парни ован.............................0(-64) - Парни ован...........................111(-33)

    Ракетни Брод............................0(-4) - Ракетни Брод..........................24(-20)

    Подморница.............................0(-24) - Подморница.............................65(-8)

    ............................................. - Баги-педалина.........................114(-0)

    Носач Балона..........................13(-16) - Носач Балона..........................39(-14)

    ............................................. - Тендер.................................43(-0)

    Брод копљар............................26(-4) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-4757.6 - Генерали..............................-3274.4

    Нападачки поени..........................8186 - Одбрамбени поени........................11894

    Претрпљена штета.......................237880 - Претрпљена штета.......................163720

    Штета у процентима........................59% - Штета у процентима........................41%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: inspektor[KOM], popche[KOM], Megatron[KOM]


    Губитници: Panta[_RT_], Best[_RT_]

    inspektor.jpg

  • ja sam samo asistirao doktoru popcetu , svaku terapiju koju im je odredio ja sam to sproveo u delo :p cestitam nam na koordiaciji posto sam i na druge servere paralelno igrao ..