ראיון| דספראדו

• צהריים טובים לדספראדו, ספר לנו על עצמך בבקשה:

אהלן צהריים טובים, שמי לאל כץ (מוכר כ דספראדו במשחק) בן 21 מהצפון, לומד הנדסת תוכנה בכנרת.

בגיל 10 התחלתי לשחק איקרים עם מספר חברים לכיתה.

בזמנו גרתי עם אמא שלי, ומכיוון שהיא חרדית ואבא שלי חילוני - מגיל קטן ניסו להרחיק בנינו כמה שאפשר מכיוון שהוא היה "השפעה רעה" עליי.

לצערי בגיל צעיר שכזה לא היה לי נייד משלי, ולא נתנו לי לשוחח עם אבא שלי, אז מצאנו יחד אלטרנטיבה: אבא שלי נרשם לאיקרים והיינו מתכתבים דרך ההודעות במשחק.

לא לקח יותר מידי זמן עד שאבא שלי התאהב במשחק והתחיל לשחק בגמא בברית נמסיס וכעבור זמן מה למיטב זכרוני נפתח שרת זטא, שנינו נרשמנו לשם וזה היה השרת הראשון הרציני של שנינו.

לצערי בזמנו שנינו לא הבנו בדיוק כיצד כתובות אייפי עובדות, ושנינו שיחקנו על אותה רשת, מה שהוביל לכך שקיבלנו באן ובשלב מסויים לאחר שדיווחו עלינו לקחנו הפסקה מאיקרים, למדנו מהטעויות שלנו, וחזרנו יחדיו כששרת אטא נפתח.

בהמשך נפתחו שרתים נוספים וגם אליהם נרשמנו : יוטא, תטא, ולמבדה.

c8e816bab81eb39506ad7619e0975d02.png

חזרת מפרישה ארוכה, מה החזיר אותך למשחק?

תפס אותי ווירוס והייתי מרותק למיטה שבוע, מתוך שעמום התחלתי לראות בנטפליקס את הסדרה "וויקינגים".

בשלב מסויים הדמות הראשית יחד עם חבריה התחילו לבזוז שבטים אחרים, וזה נתן לי וויב רציני של איקרים וכבר למחרת חזרתי לשחק, שבוע לאחר מכן גם אבא שלי חזר.

אתה כרגע נלחם בזטא ובעבר השתתפת במגוון מלחמות. ספר לנו על המלחמה הכי משמעותית שלך:

המלחמה המשמעותית ביותר עד כה הייתה בשרת אטא נגד UNIT מלחמה שנמשכה שנים, נגד מגוון של שחקנים מנוסים.

במלחמה זו אני מרגיש שצברתי את רוב הניסיון שלי לגבי זטא.

כידוע אתה מדורג בטופ נקודות ההתקפה והפיראטים. לאן לדעתך המלחמה הולכת ואיך היא תסתיים?

למרות שהמלחמה עדיין בחיתוליה וזה מוקדם מידי להחליט, נכון לעכשיו ברית טוקסיק עם היד על העליונה, הפדרציה פתחו עלינו במלחמת פתע כאשר לא היינו ערוכים לה כלל, ברית טוקסיק מנתה 3 שחקנים בלבד בהתחלה (ירין, ארטיום ואנוכי), ובעצם ניצלו את היתרון המספרי שלהם לרעה.

עם הזמן חברנו לשחקנים נוספים, ולאחר חודשיים לא קלים בהם נורמה ושות' גרמו לנו "להזיע" - כרגע כפי שניתן לראות - מרבית מהשחקנים הדומיננטיים בפדרציה בחופשות, ואלו שמחזיקים ראש מבריחים את הצבאות שלהם מקצה שרת לעברו השני.

למלחמה זו יש את הפוטנציאל להמשך זמן רב לדעתי, וקשה לדעת כיצד תסתיים.

יש קרב שהיית רוצה לציין במלחמה הזאת?

את האמת יש הרבה, לצערי אני לא ממש שומר דוחות אך יש לי כמה בגלריה של הוואצאפ.

כשלושה ימים לאחר שאבא שלי חזר לשחק לאחר פרישה של כ - 6 שנים, שחקן בשם צ'רצ'יל החליט לקפוץ לאי מבצר שלו ולכבוש לו את כל הערים.

כמובן שעל הדרך הוא דאג לשנות את שם עירו ל"טוקסיק מפחדים" ולנבל את פיו מספר פעמים על הדרך, בשלב זה החלטתי שהספיק לי ממנו והחלטתי לשתול דקל ליד השם שלו.

התחלתי מלשחרר לאבא שלי מספר ערים וגם היה פירוק קרקעי שלצערי אבד לי לאחר מכן כמובן שהתחלתי לבזוז, לבסוף הוא ברח לחופש.

23d74cec3480813253f73334c371dcc4.png

d9f974624b62a5e2158e8f9a80a96f95.png

3caa727fa8f4d3a1917664c9565f2fea.png

יש שחקנים שהיית רוצה לציין מ2 הצדדים?

מהצד שלהם הייתי מציין לטובה את דורקס על הזמינות ועל כך שמצליח להפעיל ברית שלמה כמעט לבדו.

מהצד שלנו הייתי מציין לטובה את בוגנים ירין וארטיום על כך שמנהלים את הברית בצורה הכי טובה שרק אפשר, את אדיר עומר ואסף על הדילולים, את שמחה על כך שיצא מהתאונה שלו בחיים ומשה Zeratul שנלחמתי בו שנים בשרת אטא ולא זכור לי שאי פעם החלפנו מילה בנינו, וכיום בין השחקנים שהכי קרובים אליי באיקרים.

לסיכום, איזה טיפ היית נותן לשחקן שרוצה להיכנס לזטא?

אישית כשנכנסתי לשרת לפני מספר חודשים, כל השרת היה מלא בשחקנים תחת חסויות של השחקנים המובילים בשרת, מה שמוביל למצב כזה שאין באמת איך להתפתח ע"י בזיזות (אלא אם כן אלוהים אוהב אותך ומצאת אפור עם שפע משאבים) והאופציה היחידה שיש לך היא לחצוב, הטיפ שהייתי נותן הוא לא לחשוש להיכנס לעימותים (רק לשמור על שפה מכובדת), לבזוז, לפשוט, לנצל את כל האופציות הקיימות במשחק ולהנות מכל רגע.

תודה על זמנך!

אהבתם? תגיבו!

-Eden-

GO|Smod

since 2009

-With great power comes great responsibility-

[âIMG]

• רק על הפוסט של לאל אני מוכן להגיב ולהגיד - שחקן אגדה .

גאה בבן אדם הזה שהחזיר אותי למשחק - אוהב מהלב .

עדן סחתיין על ההשקעה !!

עדן סחתיין על ההשקעה !!

שילה חלאס לחקות את עמית מכפולים

אמרתי לך אם אתה רוצה לעשות את זה אמין תוסיף כמה מילים באנגלית בסוף משפט

עדן סחתיין על ההשקעה !!

"אני לא מדבר בפורום אני מדבר במשחק"

7.3.18

691f78cc9d210da38c5b4820a7758636.jpg

• קשה לי מאוד לפרגן לשחקן שמשחק לצד עמית בוגנים אבל לשם שינוי אני אפרגן ללאל שלפי הכתבה נראה שחקן ברמה

גם זה שחשפת את הסיפור שלך כאן זה לא דבר שבא ברגל כל הכבוד לכם

שאפו

• לסיכום, איזה טיפ היית נותן לשחקן שרוצה להיכנס לזטא?

אישית כשנכנסתי לשרת לפני מספר חודשים, כל השרת היה מלא בשחקנים תחת חסויות של השחקנים המובילים בשרת, מה שמוביל למצב כזה שאין באמת איך להתפתח ע"י בזיזות (אלא אם כן אלוהים אוהב אותך ומצאת אפור עם שפע משאבים) והאופציה היחידה שיש לך היא לחצוב, הטיפ שהייתי נותן הוא לא לחשוש להיכנס לעימותים (רק לשמור על שפה מכובדת), לבזוז, לפשוט, לנצל את כל האופציות הקיימות במשחק ולהנות מכל רגע.

:?:אהבתי את הראיון אבל באמת יש אפשרות ששחקן חדש יכנס לזטא

025d543344d3826c35c1c6781dafcbbcdc305c85.png

בהחלט

יש הרבה שחקנים שישמחו לעזור לך להתפתח ולהכנס לעניינים

בהחלט

יש הרבה שחקנים שישמחו לעזור לך להתפתח ולהכנס לעניינים

?ואני בלי לקנות אמברוסיה

025d543344d3826c35c1c6781dafcbbcdc305c85.png

• למה שלא יעזרו לך להתפתח?

מה אכםת להם אם אתה עם אמברוסיה או לא?

אמברוסיה זה לא חלק מדרישות הכניסה לבריתות

• כן למה שבזטא טוקסיק ידרשו שתשתמש באמברוסיה? לא חסר להם לתת לך יוזר או שניים או עשרים העיקר שתיהיה נגד נורמה ופמב