WAR DOS(WAR) VS MAXITES(MAXH)

  • δεν ξεχνω EVI BANANA xxaxaxaxxa

    Love banana και love Να στη δίνω κιόλας ξέρεις εσύ ;)


    Εδώ όμως καταλαβετε 5χρονα ότι είναι νήμα πολεμου Όχι νήμα για να βγάζετε τον πονο που σας έχουμε δωσει

    Ρε δε ξέρεις τη τυφλα σου μιλάς κι από πάνω Πάνο? Παίξε λίγο στόλο μπορεί να πιάσεις κάτι.

    Παίζεις μπουγιο κι ως εκει είσαι.

    Τι θες να παίξω με το λογαριασμό αυτό που κατέχω. Δε στήθηκε για μάχες αλλά για χαβαλε.

    Εσυ παρά τις όσες τόσες βοηθειες από συμμάχους τη τιμωρημένη Νίκη εκεί που την έφαγε το δουλικό ή pirates queen εδώ ή ότι άλλο αλλάζει ονόματα να τη γλιτωσει από το κλέψιμο εδώ έχεις λουφαξει. Πας στα εύκολα. Έχεις κι εμμονή μαζί μου, κόμπλεξ λέγεται, οπότε πιο το νόημα να ασχολούμαι παραπάνω με Πατρινές?

  • που ακριβώς παίζω μπούγιο? Μάλλον δεν βλέπεις το νήμα των αναφορών γιατί άλλωστε δεν ξέρεις τι παει να πει μάχη. Δικό σου θέμα να μην έχεις λογαριασμό ας τον εφτιαχνες αλλά ούτε να ανεβάσεις ένα δημαρχείο δεν ξέρεις. Όχι ότι ξέρεις και κάτι αλλά οκ

    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ WAR DOGS (WAR) - ΚΟΣΜΟΣ NOTOS


    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ EAR_COLLECTORS (EARC) - ΚΟΣΜΟΣ PAN


    Άστους να λένε να λένε και να τρέχουν πίσω σου. Δεν μπορούν να σε φτάσουν γι αυτό και πάντα θα είναι στη σκιά σου.

  • *στρατό παίζω άνοιξε καμία αναφορα μάλλον από τις σφαλιάρες έχεις λαλήσει κακομοίρη μου. Σε λυπάμαι

    Κρίμα

    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ WAR DOGS (WAR) - ΚΟΣΜΟΣ NOTOS


    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ EAR_COLLECTORS (EARC) - ΚΟΣΜΟΣ PAN


    Άστους να λένε να λένε και να τρέχουν πίσω σου. Δεν μπορούν να σε φτάσουν γι αυτό και πάντα θα είναι στη σκιά σου.

  • Για τελευταία φορά μην ξεφεύγετε απο το θέμα του πολέμου και μην εξαπολύετε προσβολές εκατέρωθεν.

  • Ποινή διακοπών 500.000 απωλειες για τη συμμαχια ΜΑΧΗ συμφωνα με τον όρο 4 του πολεμου



    https://prnt.sc/sou99x



    https://prnt.sc/soub96

    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ WAR DOGS (WAR) - ΚΟΣΜΟΣ NOTOS


    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ EAR_COLLECTORS (EARC) - ΚΟΣΜΟΣ PAN


    Άστους να λένε να λένε και να τρέχουν πίσω σου. Δεν μπορούν να σε φτάσουν γι αυτό και πάντα θα είναι στη σκιά σου.

  • Ποινή 150.000 απώλειες για τη συμμαχια ΜΑΧΗ για εισαγωγή μέλους που είχε αποχωρήσει


    https://prnt.sc/spibiz

    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ WAR DOGS (WAR) - ΚΟΣΜΟΣ NOTOS


    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ EAR_COLLECTORS (EARC) - ΚΟΣΜΟΣ PAN


    Άστους να λένε να λένε και να τρέχουν πίσω σου. Δεν μπορούν να σε φτάσουν γι αυτό και πάντα θα είναι στη σκιά σου.

  • Μονο με απατεωνιες μπορείτε άσχετοι.


    Ποινές ποινές αχαχαχα ρε γελανε κι οι πέτρες .


    Έτσι σας τη φόρεσαν διάβασα στον pan και διαλυθηκατε πριν πολεμήσετε καν. Δε σας άρεσε που δε σας βάλανε ποινές και χαλαστηκατε που δε θα παίξετε μπουγιο να τρομάξετε μικροτερους μπας και μπουν διακοπές να πάρετε κάνα πόντο ΚΟΤΌΠΟΥΛΑΔΕΣ.


    Δείξε καμία μαχη σοβαρη σαν κι αυτές που περιποιηθηκαμε τον Υπέρτατο αχαχχαχ τρομάρα το όνομα που έβαλε ο σημαιακιας.

    Μη πω τον άλλο το Νορβηγικό φιόρδ που κόντεψε double score στις απώλειες.


    Αυτός ο sorbet τι φυντανι κι αυτό , παγωτό αγκινάρα είναι?


    Ποινή 5 μύρια που γράφει ο Πάνος για ποινές αχοχαχοαχοχο


    ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΔΕΣ

  • ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΤΟ ΛΕΩ ΘΕΣ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ!!ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΝ!!ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΜΑΧΕΣ ΚΤΛ ΦΑΡΜΑ!!ΔΕΙΞΕ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΠΤ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ???ΤΙ ΑΠΑΤΕΩΝΙΕΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕς ΠΙΚΡΑΜΕΝΕ?ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ ΟΙ ΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ!!ΑΝΟΙΞΕ ΠΟΛΕΜΟ ΜΟΛΙΣ ΛΗΞΕΙ ΜΕ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΟΡΟΥΣ ΝΑ ΦΑΣ ΠΑΛΥ ΦΑΠΑ!!!ΤΙ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΥΝΕΧΟΣ?ΣΤΟΝ ΠΑΝ ΔΕΧΤΗΚΑΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΚΟΤΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΒΑΛΑΤΕ ΑΠΛΑ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΛΟΓΟ ΜΠΑΝ!!ΑΝ ΘΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΠΟΛΕΜΟ ΚΑΝΤΕ ΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΝ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΝΑ ΣΑΣ ΡΑΒΔΙΣΩ ΜΕΤΑ ΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ!!ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΑΛΛΑ ΛΕΤΕ ΤΗ ΜΙΑ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΟ ΝΗΜΑ ΕΙΣ ΩΦΕΛΟΥΣ ΣΑΣ!!ΧΑΧΑΧΑ ΠΟΣΟ ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΟΙ ΠΙΑ!ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ,ΥΠΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΝΗΡΟΙ ΟΠΩς ΠΑΝΤΑ!!!ΠΙΑΣΤΗΚΑΤΕ ΣΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΣΑΣ ΤΟΥ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΑΛΛΙΟΣ ΝΑ ΞΕΜΠΛΕΞΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΟΝΗΡΙΕΣ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

  • ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ!!ΧΑΧΑΧΑΑΧ!!ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΤ ΘΑ ΦΑΩ ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΠΑΝ!!ΑΛΛΑ ΝΤΑ'ΛΛΟΝ


    [mod='KSwtikouLA']+1 προειδοποίηση για σπαμ[/mod]

  • α ρε φαρμα διαολε παλι το σβερκο σου ειναι κοκκινο απο τισ φαπες γιδι !!!

  • Χιλιοςδιαολος τι με μπλέκεις με αλλού.

    Εγώ διαβάζω και γελάω με τα χάλια σου.

    Έκλεψες κι έφαγες προφανώς Μπαν. Λάθη δε γίνονται στον έλεγχο.


    Τι θα θα θα θα έκανες τι με νοιάζει. Βλέπω πόσο άσχετος και πονεμένος είσαι, μονόλογος θα θα θα θα ποιος είσαι φαφλατα ο Παπανδρέου?


    Εδώ πήραμε υλικά από τη λολίτα τον Υπέρτατο πέραν των μαχων, και του Νορβηγικού φιόρδ και πρόσφατα από τη λολίτα Κυρίαρχος που άφησε υλικά χύμα, διάβασε τον τομέα μαχών να τα δεις αν δεν είδες ακόμη


    Παικτουρες της φακής εμάς κατηγορείτε αλλά εισπράξατε τα δέοντα όπως σας άξιζε.

  • α ρε διαολακο φαρμα πωσ σε πετσοκοψε ετσι !

  • EΓΩ ΣΕ ΜΠΛΕΚΩ ΡΕ ΑΣΧΕΤΕ ΑΛΛΟΥ Η ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΜΠΛΕΚΕΣΑΙ?ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ ΣΑ ΤΗ ΜΗ ΠΩ!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΛΕΓΧΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΕΚΑΔΕΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΣΤΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΙΜΑ ΜΠΑΝ!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΟΧΙ ΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΘΑ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΟΜΟΙΟΥΣ ΣΟΥ!!ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΡΑΖΕΤΕ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΧΟΛΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟΚΑΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΚΡΑ!!ΔΕΣ ΤΟΝ ΔΙΑΣΥΡΜΟ ΣΑΣ ΣΤΙΣ ΜΑΧΕΣ ΣΤΙΣ ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΟΥ ΚΟΛΟΣΣΟΥΣ ΣΤΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΦΑΡΜΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑ!!ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑ!!ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΛΕΜΕ??ΑΣΧΕΤΕ

  • Θα θα θα θα θα


    Πες κι άλλα μικρέ μπορείς κι εσύ να εκφραστείς


    Η φάρμα ο Κυρίαρχος έχει υλικά να είναι καλά που τον αρμεγουν σύμμαχοι.


    Πιο διασυρμό? Τις πλασματικές απώλειες με τις ποινές ΑΣΧΕΤΕ εννοείς?


    Έχεις κάνει ποτέ σου μάχη σωστή ή ψάχνεις τη λαμογια με τις ποινές?

    Καθαρές μαχες με όλα αποδεκτά ώστε να δούμε εκεί ποιος είναι ο παίκτης που προβλέπει και ποιος ο μπουγιοπαικτης σα κι εσάς.


    Άντε κλέψε κι άλλο εκεί που μπορείς στο πειρατικο κοινώς μέχρι να δούμε αν θα γλιτώσεις το Μπαν .



    ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΔΕΣ!!!

  • Αυτός ο sorbet τι φυντανι κι αυτό , παγωτό αγκινάρα είναι?


    Ποινή 5 μύρια που γράφει ο Πάνος για ποινές αχοχαχοαχοχο

    ελα να γλειψεις λιγο....................


    [mod='KSwtikouLA']+1 προειδοποίηση για σπαμ[/mod]

  • ΩΡΑΙΑ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΗΞΕ ΜΕΝΕΙ Η ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ !!ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ!!ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΕΟ ΠΟΛΕΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΣΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΕΣΑΣ !!ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΑΧΗ ΜΕ ΞΗΡΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΑΥΜΑΧΙΑ!!ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ!!ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ !!ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΧΩΡΙΣ ΠΟΙΝΕΣ ΚΑΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ!!ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑ!!ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΙΝΗ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΚΟΥΚΛΑ

  • Θα θα θα πάλι άρχισες


    Τι ποινές ΑΣΧΕΤΕ?


    Μάθε χωρίς τις ευκολίες και μιλάμε


    Χωρίς ποινές είστε για κλαααααααμμμαααταααααα


    Μάθε να παίζεις πρώτα με το μπουγιο που είστε και δε ξέρει η πλειοψηφία τα βασικά



    Α που είσαι αγόρασε και κάνα άλλο λογαριασμο να πας να παίξεις ξέρεις - λες και σε περίμενε ο Ήφαιστος τρομάρα σου σε κάνα κόσμο παλιοοοο ξέρεις εκεί που πέφτει η σφαλιάρα συννεφο.


    Ακόμη μετράς? εγώ θα μετρήσω χωρίς τις απατεωνοποινες για τα νόμιμα θαύματα που η εταιρία έχει βάλει κι έχεις εξαιρέσει όπως κι όλες τις δυνατότητες εισόδου εξόδου ιδιων παικτών να δούμε πόση διαφορά τελικά έχει η πανμεγιστη αχαχουχα συμμαχία των warλιτας!!!

  • ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΟΒΑΡΑ ??ΓΙΑ ΜΕΤΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ!!!ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ??ΑΝΟΙΞΕ ΝΕΟ ΠΟΛΕΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΔΩ!!ΑΛΛΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΤΑ!!ΚΑΙ ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΜΠΟΥΓΙΟ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΩΝ ΑΣΧΕΤΩΝ ΠΟΥ ΜΟΝΟ Ο ΔΕΔΑΛΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!ΦΑΡΜΕΣ!!!ΜΗ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ!!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΣΥ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!!ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΕ!!ΑΚΟΜΑ ΖΑΛΙΖΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΕΑ ΓΥΡΑ ΠΕΙΡΑΤΕΙΑΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑ!!ΤΖΑΜΠΑ ΞΕΧΝΥΧΤΑΣ ΚΑΙ ΧΑΝΕΙΣ ΑΜΒΡΟΣΙΕΣ!!!ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ Ε ΟΠΟΙΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΑΙΖΩ ΚΑΝΩ ΧΑΜΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΣΤΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ!!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΕΝΑ ΜΗΔΕΝ !!ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΙΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΧΕΣ ΑΣΧΕΤΕ!!!ΦΑΠ ΦΑΠ!!!