WAR DOS(WAR) VS MAXITES(MAXH)

  • χαχαχαχαχα φέρε μου και μένα από αυτά που παίρνεις πλιιιζ!!!

    Χαχαχαχα

    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ WAR DOGS (WAR) - ΚΟΣΜΟΣ NOTOS


    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ EAR_COLLECTORS (EARC) - ΚΟΣΜΟΣ PAN


    Άστους να λένε να λένε και να τρέχουν πίσω σου. Δεν μπορούν να σε φτάσουν γι αυτό και πάντα θα είναι στη σκιά σου.

  • ρε παλικαρι αραξε λιγο μην σκισεις κανα καλσον και επιπλεον προσεχε μην σου πουνε απο τον γερμανικο ***λογοκρίθηκε*** και τρο βουλωσεις μια και καλη μασ ζαλησες !!!!!


    [mod='KSwtikouLA']+1 προειδοποίηση για προσβολή[/mod]

  • Δωστε κιαλλο ξεκατινιασμααααααα!! :D

    Αφηστε τις πειρατικες σημαιες και πιαστε τα ξιφη σας φαρμεεεες!!


    (Νικανδρος)

  • Παρακαλώ να σταματήσει το σπαμ.

    Τα επόμενα ποστ που δεν θα έχουν σχέση με το θέμα, θα προειδοποιηθούν.

  • Χιλιοςδιαολος βλέπω εχεις πολλούς λογαριασμούς

    Από τον ενα μπαίνεις στον άλλο βγαίνεις


    Έτσι μας πολεμάς?


    Με κοινές ΙΡ ανα το σερβερ?


    Σπας τη μια ΙΡ μπαίνεις σε άλλη, χρησιμοποιεις τη μια να παίξεις με άλλες

    Τίμιος κλέφτης , το τσίμπησες αλλού το μπανάκι βέβαια , καλοκαίρι είναι βλέπεις κι ήθελες κοκοφοίνικα!!!!!!!


    Εδώ βλέπουμε ξεκάθαρα πως έκανες κοινή ΙΡ και μιλαγες μέσω του λογ αυτού σε ένα άλλο απατεωνακο τον MPAMPAS13 των EMP άμα θες όλη τη κατασκοπεία.


    Εμπλοκή υπόγεια με άλλες συμμαχίες???????


    Έτσι ξέρεις να παίζεις τελικά. Όλο κλεψιά!


    ___-------__--------_--------_--------

    Κάτοχος

    Πόλη στόχος

    Αποστολή


    Αποτελέσματα

    Ημερομηνία


    Mpakalis

    DRAG

    [56 :36]

    Μήνυμα κίνησης από DRAG


    0 /4

    0 /6

    17.05.2020 22:58:30

    Κατάσταση:

    Η αποστολή ολοκληρώθηκε επιτυχώς!

    Αναφορά:

    Αποστολέας:

    Θέμα:

    Ημερομηνία:

    Παραλήπτης:

    [49:52] ΧΊΛΙΟΣ_ΔΙΑΆΟΛΟΣ

    Ακύρωση IP Sharing

    17.05.2020 16:25:46


    [mod='KSwtikouLA']+1 προειδοποίηση για σπαμ[/mod]

  • Σταμάτα να με κατασκοπεύεις ρε παιδάκι μου..Ο λογ είχε διαγραφεί και μόλις τον πήρα εγώ πράμα που δεν νομίζω να σε απασχολεί.



    [mod='KSwtikouLA']+1 προειδοποίηση για σπαμ[/mod]

  • Αφου παίζεις μαζί με τον χιλιοςδιαολος στον άλλο κόσμο που έφαγε το ban , για κοιταξου λίγο μήπως δεν είσαι εσύ?


    Λες να μη με ενδιαφέρει?

    Βλέπω ύποπτες κινήσεις τη διαγραφή ΙΡ την ώρα που έφαγε ο χιλιοςδιαολος Μπαν αλλού.


    Πανικό διακρίνω.


    Τι είχε κάνει? Διαγραφή? Ψέματα πάλι!!!

    και θα μου εξηγήσεις πως διαγραμμενος μόνιμα επανέρχεται γιατί πρώτη φορά το ακούω.


    Άσε που διαγραμμενος μιλάει με άλλους? Πως γίνεται?


    Μιλαγες με Saxophone, MPAMPAS13, EXODIA, VasOne ,ενώ είχες διαγράφει? Πως το έκανες αυτό?

    Εκλεινες και πολιτισμικές επίσης ενώ διαγραμμενος!!!!


    Πες μας το μυστικό



    [mod='KSwtikouLA']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

    Edited 3 times, last by crazyfish ().

  • Έχει σβηστεί σαν ανενεργός,αν θες να σου λύσω τις απορίες σου μπορείς κάλλιστα να μου στείλεις μήνυμα στο παιχνίδι παρά να ξεκατινιάζεις εδώ.



    [mod='KSwtikouLA']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]


  • Ποια μέρα σβήστηκε?

    Ημερομηνία


    Γιατί αλλά βλέπω


    Και πάλι σύμμαχος του χιλιοςδιαολος είσαι αλλού οπότε το ίδιο κανει, του έδωσες πρόσβαση με.κοινη ΙΡ



    [mod='KSwtikouLA']Έχει δοθεί προεδοποίηση[/mod]

  • εδώ είναι νήμα πολεμου του κόσμου νοτου Όχι να βγάζει ο κάθε πικραμένος τη χολή του γιατί στο παιχνίδι δεν μπορεί να νικήσει ούτε με αίτηση. Αν υπάρχει διαχειριστής ας δώσει προειδοποίηση στον κλόουν του Ικαρίαμ. Τον γνωστό μπλα μπλα μπλα και πράξεις 0

    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ WAR DOGS (WAR) - ΚΟΣΜΟΣ NOTOS


    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ EAR_COLLECTORS (EARC) - ΚΟΣΜΟΣ PAN


    Άστους να λένε να λένε και να τρέχουν πίσω σου. Δεν μπορούν να σε φτάσουν γι αυτό και πάντα θα είναι στη σκιά σου.

  • Εσυ μιλάς που μπαινοβγαίνεις σε λογαριασμούς Πανουλη?

    Έτσι δε παίζετε τίμια πόλεμο κι όχι μόνο


    [mod='KSwtikouLA']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

  • EΣΕΝΑ ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΠΟΛΕΜΗΣΩ?ΜΕ 700 ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ ΜΩΡΗ ΠΙΚΡΑΜΕΝΗ ?ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΔΛΔ ΣΙΓΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΥΣ!!ΧΑΧΑΧΑ ΤΡΕΜΩ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΣΟΥ!!ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΠΕΙΡΑΤΕΙΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΑΑΑΑΑΛΥ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ!!!ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΗ!!ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΤ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΒΑΡΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΝΑΘΡΟΦΗ!!ΑΜΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΚΕΦΤΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ



    [mod='KSwtikouLA']+1 προειδοποίηση για trolling[/mod]

  • Εσυ μιλάς που μπαινοβγαίνεις σε λογαριασμούς Πανουλη?

    Έτσι δε παίζετε τίμια πόλεμο κι όχι μόνο

    ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΠΕ Ο ΓΑΙΔΑΡΟΣ ΤΟΝ ΠΕΤΕΙΝΟ ΚΕΦΑΛΑ!!ΜΕ ΜΠΟΤ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΠΡΙΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!!ΜΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΒΑΤΖΑ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΜΠΑΝ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ


    [mod='KSwtikouLA']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

  • Απατεωνακος? Φιλε δεν με ξερεις καν και δεν εχουμε καμια σχεση ουτε με τους WAR ουτε με εσας εχετε πολεμο και τον σεβομαστε και επειδη δεν περιμενα να φτασετε σε τοσο γελοιο διαολογο και μαλιστα στο φορουμ να σου υπενθυμισω οτι ζητουσατε βοηθεια κτλπ...απο εμας κατα των WAR και εγω απαντησα οτι δεν βοηθαμε κανεναν απο την στιγμη που ειστε σε πολεμο σοβαρεψου λιγο και προσεχε τι λες δεν ασχολουμαστε καν...!

  • Εσυ μιλάς που μπαινοβγαίνεις σε λογαριασμούς Πανουλη?

    Έτσι δε παίζετε τίμια πόλεμο κι όχι μόνο

    Έλα ρε Ναι? Μάγκα είσαι Θεός σε ποιους μπαίνω ρε αστυνόμε σαϊνη η μάλλον να πω αστυνόμε φαπίνη? Χαχαχα. Εδώ είναι νήμα πολεμου αν έχεις ιδέα από πόλεμο κάνε μάχη αν δεν έχεις όπως φαίνεται ρουφα το αυγό σου. Είναι βαριά το ξέρω αλλά τι να κάνουμε έτσι είναι η WAR σας πονάει από την αρχή του σέρβερ και θα σας πονάει παντα Φιλάκια αμπαλε



    [mod='KSwtikouLA']+1 προειδοποίηση για προσβολή[/mod]

    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ WAR DOGS (WAR) - ΚΟΣΜΟΣ NOTOS


    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ EAR_COLLECTORS (EARC) - ΚΟΣΜΟΣ PAN


    Άστους να λένε να λένε και να τρέχουν πίσω σου. Δεν μπορούν να σε φτάσουν γι αυτό και πάντα θα είναι στη σκιά σου.

  • Εσυ μιλάς που μπαινοβγαίνεις σε λογαριασμούς Πανουλη?

    Έτσι δε παίζετε τίμια πόλεμο κι όχι μόνο

    Έλα ρε Ναι? Μάγκα είσαι Θεός σε ποιους μπαίνω ρε αστυνόμε σαϊνη η μάλλον να πω αστυνόμε φαπίνη? Χαχαχα. Εδώ είναι νήμα πολεμου αν έχεις ιδέα από πόλεμο κάνε μάχη αν δεν έχεις όπως φαίνεται ρουφα το αυγό σου. Είναι βαριά το ξέρω αλλά τι να κάνουμε έτσι είναι η WAR σας πονάει από την αρχή του σέρβερ και θα σας πονάει παντα Φιλάκια αμπαλε

    αααα!!!!!!!!!!! όλα και όλα αστυνόμος σαινης μονο εγω !!! ε κυριαρχε? τετοιο σουτι που φαγες από μενα δεν ξεχνιετε !!!!!!!!!!!!!!!!!! ε?????????/

  • Εσυ μιλάς που μπαινοβγαίνεις σε λογαριασμούς Πανουλη?

    Έτσι δε παίζετε τίμια πόλεμο κι όχι μόνο

    Έλα ρε Ναι? Μάγκα είσαι Θεός σε ποιους μπαίνω ρε αστυνόμε σαϊνη η μάλλον να πω αστυνόμε φαπίνη? Χαχαχα. Εδώ είναι νήμα πολεμου αν έχεις ιδέα από πόλεμο κάνε μάχη αν δεν έχεις όπως φαίνεται ρουφα το αυγό σου. Είναι βαριά το ξέρω αλλά τι να κάνουμε έτσι είναι η WAR σας πονάει από την αρχή του σέρβερ και θα σας πονάει παντα Φιλάκια αμπαλε

    αααα!!!!!!!!!!! όλα και όλα αστυνόμος σαινης μονο εγω !!! ε κυριαρχε? τετοιο σουτι που φαγες από μενα δεν ξεχνιετε !!!!!!!!!!!!!!!!!! ε?????????/

    Τι έφαγα? Παίζω κανονικά και σας γλενταω ενώ εσείς κλαιτε. Ρε τι τσακάλια ειστε εσείς? Πως δεν σας πήρε η gameforge για διαχειριστες? Κάντε αίτηση θα στείλουμε και συστατική επιστολή ότι δεν έχετε ζωή να σας πάρουν χαχαχαχα. Άκου σουτ. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ φαρμα

    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ WAR DOGS (WAR) - ΚΟΣΜΟΣ NOTOS


    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ EAR_COLLECTORS (EARC) - ΚΟΣΜΟΣ PAN


    Άστους να λένε να λένε και να τρέχουν πίσω σου. Δεν μπορούν να σε φτάσουν γι αυτό και πάντα θα είναι στη σκιά σου.

  • δεν ξεχνω EVI BANANA xxaxaxaxxa

    Love banana και love Να στη δίνω κιόλας ξέρεις εσύ ;)


    Εδώ όμως καταλαβετε 5χρονα ότι είναι νήμα πολεμου Όχι νήμα για να βγάζετε τον πονο που σας έχουμε δωσει


    [mod='KSwtikouLA']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ WAR DOGS (WAR) - ΚΟΣΜΟΣ NOTOS


    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ EAR_COLLECTORS (EARC) - ΚΟΣΜΟΣ PAN


    Άστους να λένε να λένε και να τρέχουν πίσω σου. Δεν μπορούν να σε φτάσουν γι αυτό και πάντα θα είναι στη σκιά σου.

  • Εσυ μιλάς μαζί τους με.μπακαλη που είχε κοινή ΙΡ με.το χιλιοςδιαολος άρα μαζι του μιλαγες.

    Τα λοιπά δε χρειάζονται εξηγήσεις


    [mod='KSwtikouLA']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]