Granatur[PIR] vs Artur, Алекса032 [VPO] 2009.4-1386.8

  • Kakav lik bezao meni dva puta juce i saveznicima ne zna se broj.

    Ovde mu istekao posejdon za zadnju rundu pa je okasnio sa prvim redom.

    Naravno izgovor je bio da mu obaraju veru na posejdonu sto nema nikakvog smisla.

    Elem samo rastereceno;)

    Posveta za VPO i -LE-



    Поморска битка поред Supreme

    (25.04.2020 22:30:34)

    Granatur[PIR] из Atina, Supreme, Efes

    vs

    Алекса032[VPO] из Полис, Artur[VPO] из Картагина, Kamen


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован.............................8(-119) - Брод ован............................379(-57)

    Пламени брод...........................0(-72) - Пламени брод..........................23(-65)

    Брод минобацач........................28(-12) - Брод минобацач.........................84(-0)

    Парни ован.............................0(-11) - Парни ован...........................282(-15)

    Подморница............................32(-16) - Подморница...........................146(-14)

    Баги-педалина..........................60(-0) - Баги-педалина.........................337(-0)

    Носач Балона...........................17(-4) - Носач Балона...........................10(-2)

    Тендер.................................30(-0) - Тендер.................................60(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-2009.4 - Генерали..............................-1386.8

    Нападачки поени..........................3467 - Одбрамбени поени.......................5023.5

    Претрпљена штета.......................100470 - Претрпљена штета........................69340

    Штета у процентима........................59% - Штета у процентима........................41%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Artur[VPO]


    Губитници: Granatur[PIR]

  • Cestitke,zasluzio si pobjedu Arture,zahvaljujuci mojim greskama,ovdje si iskoristio sve sto si mogao,od polja,do mojih gresaka,sve u svemu zasluzeno nema sta.

    Mada bjezali ste i vi,ali nije to bitno toliko,necu o tome pricat,sigurno i za to znate,igramo se dalje

    :)

  • Cestitke,zasluzio si pobjedu Arture,zahvaljujuci mojim greskama,ovdje si iskoristio sve sto si mogao,od polja,do mojih gresaka,sve u svemu zasluzeno nema sta.

    Mada bjezali ste i vi,ali nije to bitno toliko,necu o tome pricat,sigurno i za to znate,igramo se dalje

    :)

    Bravo za komentar..cestitam savezniku a tebi BO..pa se igrajte opet..a ko je pobego mi ili ti to je ne bitno...bitno je igrati..ja sam uvek za to da treba igrati onl do kraja....ali jos jednom cestitke obojici...

    <3Другарство, братство и слога <3

  • Браво Артуре, свака част, ушао си у форму, класа је вечна8)