Dome (SPQR) vs kauboj ( / ) steta 20 278 + 182 805.8 = 203 083.8

  • ovaj se zvao jomu, nasao sam mu flotu pa je zbrisao u modus i vratio se nakon par dana i promjenio nick.

    Cak mi se i javio sa sitnim provokacijama pa reko idem opet do njega.. haha 332 runde :)


    Morska bitka kod Abu Dhabi

    (24.04.2020 22:24:03)

    Dome[SPQR] iz Giugliano in Ca, Abu Dhabi, Cosa nostra, Sharjah, Mramor mali

    vs

    kauboj iz Abu Dhabi


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan.........................1156(-1956) - Brod Ovan...........................0(-17727)

    ............................................. - Brod kopljar...........................0(-77)

    Vatreni Brod.........................14(-969) - Vatreni Brod.........................0(-1599)

    ............................................. - Brod katapult.........................0(-150)

    Brod minobacač........................252(-0) - Brod minobacač........................0(-307)

    Parni ovan..........................260(-126) - Parni ovan...........................0(-1974)

    Raketni brod...........................0(-30) - Raketni brod..........................0(-612)

    Podmornica...........................199(-31) - Podmornica............................0(-303)

    Parni gliser..........................280(-0) - Parni gliser..........................111(-0)

    Nosač balona..........................170(-0) - Nosač balona..........................0(-188)

    Tender.................................55(-0) - Tender.................................45(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali...............................-20278 - Generali............................-182805.8

    Napadački bodovi.....................457014.5 - Obrambeni bodovi........................50695

    Štete primljeno.......................1013900 - Štete primljeno.......................9140290

    Postotak štete.............................9% - Postotak štete............................91%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: Dome[SPQR]


    Gubitnici: kauboj

  • Ako nije najveći hof svih vremena 1 na 1... ja ne znam sta je onda... svaka čast Dome.


    Jomu bote, na našem serveru rušiš čuda ljudima, ovdje najteži poraz ikad zabilježen :D


    Svakako, na zeti postoji kauboj kod nas pa me baš zanima kakve veze imaju :) malo kauboj malo jomu malo opet kauboj...

  • Ajme Dome, šta uradi?

    Čitam prije par dana kružnu, reče Dome da ide na nekog s puno generala. Hajde rekoh, nisam odavno palio motore, idem i ja, ako ništa drugo, kao ispomoć, backup, zlu ne trebalo. Ali, za par minuta ustanovim da mi se posejdon hladi još neko vrijeme. I veseljak, zaboravih na Dome-a. Oprosti Dome, kriv sam. Zaboravan. Godine sustižu, moram nabaviti omega-3 kiseline.

    Gledam štetu, nemrem bolivit. Ako nisam totalno prolupao, ovo je najjača borba 1:1 po šteti, ne pamtim ovoliku štetu.

    AVE CEZARE!!! kapa do poda! :thumbup:

  • Ovako nešto prvi put vidim. ^^Razlika u šteti od 162k generala, pritom borba 1 na 1 :huh:

    Čestitke na trudu Dome:thumbup:

    RS Delta: Ivan-[ФАБ]

    RS Epsilon: Ivan-[АПО]

    EN Poseidon: Ivan-[RS-BA]


    w8TodNy.png

  • Bravo...ahahha al sad najjaci deo el me zezas ili si rotirao oko 40/50 rundi ?

    maah.. rotirao sam vatre dok je imao raketa, osim na spavanju haha


    3 i pol dana je bila bitka, sa stim da sam samo ovnove rusio dan i pol:D


    Hvala svimaa:saint:

  • He he ...bas sam ponosan ....Bravooo Domeee ....izuvaca ...!!!!


    Zivceo RS-BA....:thumbup:


    Bezi Dome od kazana sa rakijom....nije dobro po okolinu ...;)

    Opeglani ...izuvaca ...<3


    ...t2ro46