Niezapowiedziany restart serwerów

• Ponieważ Art zamknął mój temat

Polskie serwery Ika leżą, kwiczą i już nawet nie merdają nóżkami...

zmuszony byłem sam przeprowadzić inwestygacje - serwery były niedostępne 2-3minuty z powodu restartu - nie wiem czy całego serwera czy tylko aplikacji. A moje sprawdzenie polegało na krzyku do kilku osób siedzących obok - "działa Wam Ika?". Jak odpowiedzieli "nie" to założyłem temat (sprawdzenie przez nich trwało poniżej minuty, a serwery leżały co najmniej 2 lub 3). Efektem restartu jest np. przestawienie pojemności "plusa" w portach handlowych przy wysyłaniu surki. Zazwyczaj mam ustawione 5.000 jednostek. Teraz jest znowu domyślne 500. Co najmniej 2 inne osoby mają tak samo stąd prawie na 100% był restart - czegoś. Kto nie wierzy niech sprawdzi...

PS. Dlaczego zawsze restarty albo pady serwerów wypadają wtedy gdy akurat chcę sobie poklikać...

• Przepraszam to moja wina.

Dziś miała miejsce krótka miesięczna przerwa techniczna, która trwała między 10:00 a 10:30.

Powodowała ona właśnie krótkotrwałe trudności z logowaniem.

Jak już jestem przy tym temacie, wkrótce będzie kolejna, 27 kwietnia od 6 do 9 rano.

Przepraszam za brak informacji na forum.

• eee to luz, o 6 to każdy normalny prawie spać idzie i też mało kto już wstaje przed 10:30, więc nie ogarniam o co te krzyki :S

IdgR8Pp.png