Ђенерал, House killer- [VPO] vs micarlasin1, Salvatore Riina, Натали [-HT-] šteta 7426.6 + 21463.2 = 28889.8

  • GG VPO

    Gene dao korde, ja bacio špije pa zajedno počistili. Bravo za nas njima BO, pa da nastavimo u istom tempu.


    Pozdrav svima :D Nema posvete ovog puta


    Борба за Парис 4 Хефест

    (20.04.2020 10:52:26)

    House killer-[VPO] из Paulapolis, Парис 4 Хефест, Полис, Ђенерал[VPO] из Paulapolis, Парис 4 Хефест, Zrenjanin

    vs

    micarlasin1[-HT-] из konstantinopolj, Натали[-HT-] из Парис 4 Хефест, Salvatore Riina[-HT-] из Palermo citta


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Сумпорни Мускетар....................1084(-0) - Сумпорни Мускетар...................126(-420)

    ............................................. - Бацач копља...........................0(-461)

    Мачевалац.........................3767(-1763) - Мачевалац............................0(-2836)

    Копљаник............................24(-2018) - Копљаник.............................0(-3042)

    Челични џин..........................112(-20) - Челични џин...........................0(-331)

    Гирокоптер...........................480(-26) - Гирокоптер............................0(-652)

    Ован..................................180(-0) - Ован..................................0(-120)

    Катапулт...............................90(-0) - Катапулт..............................0(-147)

    Минобацач.............................180(-0) - Минобацач.............................0(-152)

    Доктор.................................85(-0) - Доктор................................100(-0)

    Кувар..................................75(-0) - Кувар.................................123(-0)

    Балон Бомбардер......................90(-396) - Балон Бомбардер.......................0(-220)

    ............................................. - Зид.....................................0(-7)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-7426.6 - Генерали.............................-21463.2

    Нападачки поени.........................53658 - Одбрамбени поени......................18566.5

    Претрпљена штета.......................371330 - Претрпљена штета......................1073160

    Штета у процентима........................25% - Штета у процентима........................75%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Salvatore Riina[-HT-], Натали[-HT-]


    Губитници: House killer-[VPO], Ђенерал[VPO], micarlasin1[-HT-]

    House-Killer-Sig2-zpsmjcsl1s0-1.jpg

  • Браво људи, свака част, лепа битка за око, још лепша разлика:)

    Честитке за обе стране па да се играте опет:thumbup:

    VPO:S

  • jarko Ево дошао сам да ти покажем твог пулена, штета да се овако двоје младих и интелигентних људи не друже и не споје за побољшање пингвина на Антартику и смањења бацање пластичних флаша у канту намењену за стаклене ствари, не треба да ми се захваљујеш:D

    SteFan_ Ево га твој духовни отац, да вас упознам званично:love:

  • Jarko sve vise me podsecas na ona dva matorca iz mapeta sto sede na balkonu i samo nesto pridikuju i kukaju ||||, cestitaj ljudima na lepoj igri i druzenju jos jednom cestitke :thumbup::thumbup::thumbup: idemo dalje 8)

  • jarko ако имаш доказе о намештању, молио бих те да ми их проследиш на ПП. Имаш до сутра у ово време 8)

    “The guilty one is not he who commits the sin, but the one who causes the darkness.” ~Victor Hugo

  • jarko Ево дошао сам да ти покажем твог пулена, штета да се овако двоје младих и интелигентних људи не друже и не споје за побољшање пингвина на Антартику и смањења бацање пластичних флаша у канту намењену за стаклене ствари, не треба да ми се захваљујеш:D

    SteFan_ Ево га твој духовни отац, да вас упознам званично:love:

    ko razume shvatio je,nije tebi lako druze:D:D:D:D:D

    sta je pisac hteo da kaze nezna ni sam:(:(:(:(:(

    :closedthread:

  • jarko Ево дошао сам да ти покажем твог пулена, штета да се овако двоје младих и интелигентних људи не друже и не споје за побољшање пингвина на Антартику и смањења бацање пластичних флаша у канту намењену за стаклене ствари, не треба да ми се захваљујеш:D

    SteFan_ Ево га твој духовни отац, да вас упознам званично:love:

    ko razume shvatio je,nije tebi lako druze:D:D:D:D:D

    sta je pisac hteo da kaze nezna ni sam:(:(:(:(:(

    :closedthread:

    Samo se ti caplaj, jos koji sat i papaaa botu...to je pisac hteo da kaze

    <3Другарство, братство и слога <3

  • cestitam,lepo ste nas uhvatili,necemo vise da gomilamo vojsku na jednom mestu,lepo ste nas naucili :")

    ha ha ha ha haaaaaa

    da lepo ste im namestili vas troje

    Steta ,ali stvarno steta, sto na forumu nema opcija da imas vise multi naloga.

    Tada bi se moglo:

    - sam sebe hvaliti, pisati pesme i hvalospeve sam sebi,

    - moglo bi se uz pomoc multica iz igre samohofovati,

    - prepisati od onih malo visprenijih pa voziti vazda vise naloga sa razliciti IP adresa ,

    pa onda ponoviti vec navedene radnje,

    - mozda bi moglo cisto radi zabave i odrzavanja privida demokratije

    samog sebe malo i kritikovati,

    verujem da bi i to pomoglo?

    I to je jedan od nacina kada zelis da izlecis nivo usamljenosti i omrazenosti tamo

    gde mislis ( ali samo mislis)..da si neko i nesto ..

    ZAR NE JARKO..

    p.s Uvek sam se pitala kako je to kad igras sam sa sobom u savezu? S kim pricas?

    Sa kime se zabavljas? Koga muvas?

    tuznooo...vazda ...tuzno...zao mi te.

    :D:D:D

    Edited once, last by astecc ().