HUMAN SSF (Epsilon) Savaş Raporları

• Cok yazik oldu 3 5m gp bulunca kendilerini bir sey sandilar ama halleri ortada savasin basinda merkezinize gelecegiz tarla edecegiz diyorlardi kendi merkezlerinde 3 tane saldiri cephesini tutamadilar

• Cok yazik oldu 3 5m gp bulunca kendilerini bir sey sandilar ama halleri ortada savasin basinda merkezinize gelecegiz tarla edecegiz diyorlardi kendi merkezlerinde 3 tane saldiri cephesini tutamadilar

ee hızlı giden atın pisliği seyrek düşermiş kankam

öyle çok böbürlenmiceksin öyleyim böyleyim diye :D

adamı böyle şamarlar döver öldürürler :D

elinize sağlık

dand1k yargı değil sadece üzüm dağıtır.. HUMAN SSF yağmalayabilsin diye oda :))

• göz göre göre böyle yağmamı yenir. Yürek dayanmaz o mallar giderken :)

Çevir gp bas deney yap bağışla bina kas :) .hadi oyunda olmassin bi 2 yağma haberin olmayabilirde böyle bostan tarlası gibi bu nedir abicim. :)

Madem tabancan kuru sıkı fazla sıkmayacaksın.

_______________________________________2x6h3pn.gif______________________________

• T1D Vs Human SSF SAVAŞI BİTMİŞTİR.

SAVAŞTA EMEK VEREN BAŞTA DOSTLARIMA VE RAKİPLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM

SAVAŞI EZİCİ BİR ÜSTÜNLÜKLE HUMAN SSF 'nin KAZANDIĞINI DUYURMAKTAN ONUR DUYARIM.

Son kalan Raporlarla birlikte bu savaşla ilgili son sunumu yapmakta bana düştü herkese iyi seyirler diliyorum.

MALUM SAVAŞI ADASI VE ÇEVRESİ (56:11) BÖLGESİNDEN BİRKAÇ GÖRÜNTÜ,SON KALANLARIN KAÇIŞLARI VE RODOSLARI

ÖDÜLLERİNİ PEŞİNEN TAKDİM EDELİM

">

">

">

">

">

">">">">">

">

">

">">

">

">

">

">

T1D den yapılan son açıklama:D:D:D

YASAL UYARI+18

AŞAĞIDAKİ RAPORLAR TANSİYON ŞEKER VE KALP HASTALARI İÇİN CİDDİ DERECEDE SORUN TEŞKİL ETMEKTEDİR:!::!::!:

">

">

200K KESİM FARKI

">

">

">

">

">

">

">">">

">">">">

">">">">">">">">

">

KARA KESİMLERİNE BUYRUN EFENİM.

">">">">">">">">">">">">">">">">">

">

Bune be canım hemen kacıyosunuz daha karpuz kesecektik

">

">

">">

">

• Şahane raporlar

Şahane sunumlar

Emek veren iki tarafı da tebrik ederim

Size Epsilonda malesef ki galibiyet yüzü yok T1D gücü :))

A K I N C I L A R [K A N]

giphy.gif

• Gerçekleri göremiyorlar. Kendilerini ve birbirlerini kandırıyorlar bu yüzden yaptıkları hesaplar da yanlış oluyor.

32m gp getirdiler. Hepsi satın veya borç alınma gpler. Biz ise sadece basım yaptık ve o bize fazlasıyla yetti. Sonuç yukarıda güzel bir sunumla ortaya konulmuş zaten.

Ailemi bu güzel zaferinden ötürü tebrik ediyorum. İki tarafın da emeklerine sağlık.

Savaş öncesi vık vık ötenler size de selam olsun.