Pozvanie hráča na ostrv

  • Dobrýý,:D

    Dá sa nejakým spôsobom pozvať hráča ku mne na ostrov? ked napriklad ešte nemá účet a ja mu pošlem nejaký link cez ktorý sa zaregistruje a spawne mu mesto na tom istom ostrove kde som ja?

    Vopred ďakujem za odpoveď

  • Ahoj, už nějakou dobu je tato možnost nemožná, nelze tedy pozvat přímo hráče přes odkaz tak, aby se jeho první město umístilo na tvém ostrově, případně ve tvé blízkosti.

  • Aha. A můžeš mi tedy říci, jak získám bonusové lodě za seznam přátel?

    To přece fungovalo právě za pozvání přes odkaz pokud hráč dohrál určité množství bodů? V přístavu tuto položku stále mám, ale dnes už asi není možné jí tedy získat. Nebo je jiný způsob?


    K původnímu tématu: To by logiku sice dávalo, ale nebylo by lepší třeba na čas omezit počet lidí, které mohu odkazem pozvat?

    Jako já třeba tuto hru rád hraji z kamarády a pokud nebudeme blízko nepůjdu do toho. Proto mi tu tato funkce chybí.A přesouvat pak města je ztráta času a energie na stavění zbytečného.

  • Ahoj, Madlik zajisté odpoví, nicméně máš pravdu, bonusové lodě takto je již nemožné získat.


    Hrát pohromadě s kamarády lze umístěním druhého města do jejich blízkosti a následným přehozením na hlávku - hraješ-li od začátku s vědomím, že se budeš přesouvat, neztratíš tolik času a tím pádem ani energie (možné je samozřejmě posunout hlavní město za ambra, ale s ohledem na úsporu tak dvou dní času, mi to přijde neefektivní - to si raději hodím druhé město po výzkumu expanze k nim a pak z toho udělám hlavní město...).

  • Hrát pohromadě s kamarády lze umístěním druhého města do jejich blízkosti a následným přehozením na hlávku - hraješ-li od začátku s vědomím, že se budeš přesouvat, neztratíš tolik času a tím pádem ani energie (možné je samozřejmě posunout hlavní město za ambra, ale s ohledem na úsporu tak dvou dní času, mi to přijde neefektivní - to si raději hodím druhé město po výzkumu expanze k nim a pak z toho udělám hlavní město...).

    A to je právě ta neefektivnost co to přineslo a kterou kritizuji ;) Jinak vím že se to dá těmito způsoby udělat ;)

  • Jo, pochopil jsem, nicméně úmyslně jsem to rozepsal, že je to reálně ztráta tak dvou herních dní (není to v začátku málo, ale není to katastrofa), abyste stejně mohli hrát ve své blízkosti...


    Nějakou změnu udělat museli, zneužívalo se to dost (jo, i já mám ostrovy, na které se nikdo nedostane :)), nápad na časové omezení pozvánek je fajn, třeba se to chytí...

  • Jo a to že tu bylo asi 8 druhů zázraků které sami o sobě seškrtali?

    A to že se ti najednou drancák otočí a přitom v přístavu není žádná lod je taky normální.

    Mohl bych tu vyjmenovávat spousty chyb které jsem tu poslední dobou objevil


    Ale fakt nechápu že se Gameforge jako nevyplatí funkce kde si lidi zvou své kamarády aby spolu mohli hrát :/


    Dá se někde řešit návrhy změn ve hře? Já bych podměty určitě měl. Když je ale píšu sem do chyb stejně to nikdo neřeší :rolleyes:

  • No to jsem rád že si na to odpověděl právě ty? Ano nikdo to tam neřeší? A to bych řekl že je právě špatně. Rýžovat za ambrozky by chtěli ale něco pro hráče dělat to jako né ??