ΙΕΡΟΣ ΛΟΧΟΣ (-ΙΛ-) vs WAR DOGS (-WAR-)

  • https://ibb.co/ysQkp9y Τερζο4 εκτος συμμαχιας

    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ WAR DOGS (WAR) - ΚΟΣΜΟΣ NOTOS


    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ EAR_COLLECTORS (EARC) - ΚΟΣΜΟΣ PAN


    Άστους να λένε να λένε και να τρέχουν πίσω σου. Δεν μπορούν να σε φτάσουν γι αυτό και πάντα θα είναι στη σκιά σου.

  • o ΠΟΥΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΣ ΠΟΛΥΣΑΓΟΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΙΑ ΒΓΑΖΕΙ ΧΟΛΗ?ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΙΚΡΑ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!ΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑ!!ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ !!ΜΗ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΗΣΥΧΟΣ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΙΣ ΦΟΥΛ ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΧΕΙ ΘΑ ΓΕΜΙΣΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ!!!ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΑΙΞΕ ΣΤΟΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΕΚΕΙ ΠΑΝΕ ΣΘΝΗΘΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΑΛΛΩΝ ΣΕΡΒΕΡ!!

  • ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


    Καλησπέρα και πάλι , όπως υποσχέθηκα εγώ μαζί σας να ρίξουμε αυτήν την ΒΡΩΜΟwar


    ΜΠΕΕΕΕΕΕ


    Να απαντήσω στην φάρμα απο πάνω XILIOS_DIAOLOS , δεν ξέρεις τον ''polisagonos'' ρε;


    Κάτσε να σου κάνω ένα μάθημα ιστορίας....και εσένα επειδή φαίνεται είσαι μόνο λόγια όπως και οι υπόλοιπες φάρμες της ΦΑΠΟ-war



    O :love:polisagonos:love: ΠΟΥΘΕΝΑΣ; ΑΝΙΚΑΝΟΣ; ΦΑΡΜΑ;


    ΜΠΕΕΕΕΕΕ


    **Λογοκρίθηκε**


    Ρε συ , είναι και τίμιος είναι παρκαρισμένος στην άκρη του server με λεηλάτη επίπεδο 5 , και δίπλα του 0 ενεργοί παίχτες...

    Που να βρήκε τα 10,000,000-39,999,999 λεηλατίσημα ΟΕΟ; Ποιος ξέρει; Είναι και τίμιος πάνω από όλα, έρχεται να μας κανει μάθημα ηθικότητας και να μας το παίξει ηθικολόγος και από όπου και εάν τον πιάσεις βρωμάει...


    ΜΠΕΕΕΕΕ


    Συνεχίζουμε με το μάθημα ιστορίας ,

    Ο πολυσάγονος όταν γίνονται μάχες δεν έχει ήφαιστο , μάχες; 0

    Ο πολυσάγονος όταν γίνονται ναυμαχίες δεν έχει δελφίνι , ναυμαχίες; 0

    Ο πολυσάγονος στην πειρατεία; ΑΧΧΧΧ ρε ΒΡΩΜΟ-war , χαλάτε τα λεφτά του μπαμπά σε αέρες για να μην βγει ο polisagonos πειρατεία;


    Δεν ξέρεις τον πολυσάγονο; Έχει το νόμπελ με του πιο κόκκινου σβέρκου στην ιστορία του server Notos , φυσικά μετά την GIAFKA


    Στέλνει μηνύματα δεξία και αριστερά να μαζεύει σπαθιά και να μην τον βαρήσουν τελευταία μερα,,,,

    Να αγειάσει και ο Παναγιώταρος (The Boogeyman) 3 πειρατείες σερί εκτός ο πολυσάγονος , άλλες 2 από την φάρμα τον NeKRoΘaFThC , πάει η πειρατεία , κομμένη....


    Τι να κάνει άραγε μετά; Έγινε γιουσουφάκι του drakou και το αποτέλεσμα; --->




    Μετά από όλα αυτά βγαίνει και μιλάει στο forum , ενώ έχει αλλάξει 3-4 συμμαχίες


    [mod='Geomade']+1 προειδοποίηση για παραβίαση του κώδικα συμπεριφοράς: δημοσίευση προσωπικών συνομιλιών [/mod]

    :thumbup:Σχετική εικόνα:thumbup:

  • Έχω μια ιδέα , για να μην νεκρώσει ο σέρβερ τελείως , μπορείτε να κάνετε μια ομαδική όσοι έχετε απομείνει μετά από κομμένες πειρατείες-διακοπές-ποτισμένους φοίνικες-μηδενίσματα-σήκωμα χιλιάδων καραβιών σε υλικά - ξεκατίνιασμα.....και να κάνετε μια συμμαχία ΑΝΤΙ-war...Κρίμα να το παρατάτε ένας ένας και να σας κόβεται το παιχνίδι...

    Από το να στέλνετε μήνυμα στον Διπλωμάτη της αντίπαλης συμμαχίας ενώ έχουμε πόλεμο και να λέτε τέτοια και στο τέλος να μας το παίζετε ηθικολόγοι κάντε μια συμμαχία και ανοίξτε και ένα νήμα...


    **Λογοκρίθηκε**


    Βέβαια , τέτοιες πράξεις έχουν και τις συνέπειες τους....




    Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Πόλις

    (20.04.2020 15:04:58)

    Constantin[WΑR] από ΠΕΤΡΑ, ΠΕΤΡΑ 2, Πόλις, Italy, ALONE VS WAR, Sumprwteuousa, ΧΊΛΙΟΣ_ΔΙΑΆΟΛΟΣ[WΑR] από -ΣΕ ΑΠΟΚΛΗΡΩΝΩ-, ΠΕΤΡΑ 2, ΒΑΖΕLOS 5, ΠΕΤΡΑ, -ΝΕΚΡΟΘΑΥΤΗΣ-, Sumprwteuousa, Πόλις

    vs

    <3DeaThRuNvsWAR<3 από Πόλις [**Λογοκρίθηκε**???] :?::?::?:



    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Σκάφος-Έμβολο.......................223(-288) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-300)

    Φλογοβόλο............................64(-308) - Φλογοβόλο..............................0(-91)

    Κανονιοφόρο...........................208(-0) - Κανονιοφόρο..........................94(-186)

    Έμβολο ατμού........................146(-141) - Έμβολο ατμού..........................0(-280)

    Βάρκα Κατάδυσης.......................68(-22) - Βάρκα Κατάδυσης.......................0(-120)

    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................304(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................200(-0)

    Μεταφορικό αερόστατων.................21(-25) - Μεταφορικό αερόστατων.................56(-44)

    Βοηθητικό.............................102(-0) - Βοηθητικό..............................61(-0)

    Πυραυλάκατος..........................15(-72) - .............................................

    Καταπελτοφόρο..........................70(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Στρατηγοί...............................-9894 - Στρατηγοί............................:love:-16606.6:love:


    Επιθετικοί βαθμοί.....................41516.5 - Αμυντικοί βαθμοί........................24735

    Ζημιά..................................494700 - Ζημιά..................................<3830330<3


    Καταμερισμός ζημιάς.......................37% - Καταμερισμός ζημιάς.......................63%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------



    Νικητές: Constantin[WΑR], ΧΊΛΙΟΣ_ΔΙΑΆΟΛΟΣ[WΑR]



    Χαμένοι: DeaThRuNvsWAR [**Λογοκρίθηκε**???] :?::?::?:


    [mod='Geomade']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

    :thumbup:Σχετική εικόνα:thumbup:

  • Δεν θα πω πολλα πραγματα επειδη πιστευω οτι εχω να κανω με νοημον ανθρωπους .......αλλα δεν υα το επεκτινω και πολυ διοτι αν δεν γινω κατανοητος θα πρεπει να κατεβω επιπεδο εγω και δεν το θελω .

    ΑΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΟΤΙ 11 ΧΡΟΝΙΑ ΙΚΑΡΙΑΜ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ .ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ Ο Α ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟΝ Β ΜΕ ΣΚΟΠΟ Ή ΝΑ ΛΕΙΛΑΤΗΣΕΙ Η΄ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΟΥ Β ......Ο Α ΜΗΔΕΝΙΣΤΗΚΕ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΠΟ ΜΟΝΑΔΕΣ ΑΡΑ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΤΟΥ ......ΚΟΚΚΙΝΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ /.........ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΕ ? ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.....ΚΑΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ........και για να εξηγουμαι......πριν καμια 7-8 χρονια αν θυμαμαι καλα (δεν θα πω πια συμμαχια δεν υπαρχει λογος) επειδη εχανε ενα πολεμο λεει τι να κανω για να μην χασω ...μετραγε απο εδω μετραγε απο κει αλλα δεν εβγαινε και αρχησε .....η απωλειες απο εκει ο κολοσσος χρεωνεται τοσο οι διακοπες αλλους τοσους κ.τ.λ. με λιγα λογια τοσα το ξυδι τοσα το λαδι τα εβγαλε οπως ηθελε ....ανακυρυχτηκε μονη της νικητρια ........Και βλεπω σημερα οτι δυστυχως και εδω στον ελληνικο σερβερ καποιοι προσπαθοιυν να χαμηλοσουν το επιπεδο των νοημων ανθρωπων .

    Οι απωλειες θα ηταν και θα μετραγανε ΥΠΕΡ σου ΜΟΝΟ αν συνοδευονταν απο ΠΡΑΣΙΝΗ αναφορα και ΟΧΙ απο κοκκιινη παιδια......Σκεφτητε το αυτο που σας λεω και ξεκινηστε παλι απο την αρχη εναν πολεμο που θα εχει ουσια και λογικη .....διοτι με τετοιες ΑΗΔΙΕΣ οχι μονο πολεμος δεν γινεται αλλα η ουσια ειναι μηδεν .


    Υ.Σ, Καταλαθος το εκανα αναρτηση στις μαχες ....παρακαλω τους διαχειριστες να το βαλουν στο σωστο νημα


    [mod='Geomade']Μεταφέρθηκε στο σωστό νήμα.[/mod]

  • Λοιπον επειδη απο λογια ειστε οπου φυσαει ο ανεμος τα λεμε συνοπτικα να ξεμπερδευουμε.


    Πριν 20 ωρες διωξατε ατομο.

    αυτο το ατομο δεχτηκε επιθεση σημερα (ακυρη αναφορα) και την ποσταρετε

    αυτο το ατομο κανει επιθεση σε παικτη μας ενω ειναι εκτος συμμαχιας (ακυρη αναφορα) και την ποσταρετε.


    Η σβηνετε τις αναφορες η κλεινει το νημα και ανεβαινει σε 15 λεπτα νημα σωστο και οχι τρεις λαλουν και δυο χορευουν. γιατι αν ο παικτης που εχει αποχωρησει εχανε την αναφορα και την ποσταραμε θα κλαιγατε 30 χρονια.


    περιμενω απαντηση σας σημερα. το απογευμα αν δεν εχετε ακυρωσει τις αναφορες με ποστ ανεβαινει καινουριο νημα και με σωστη κυρηξη. αυτα τα πραγματα ειναι για δημοτικο.


    καλο μεσημερι

  • *****edit


    και επειδη το πρωτο που θα πειτε ειναι οτι αν την κερδιζαμε θα την ποσταραμε παρτε 2 ενδεικτικα μηνυματα.



    * Λ Ο Γ Ο Κ Ρ Ι Θ Η Κ Ε *



    [mod='Ice_Devil']+1 Προειδοποιηση για παραβαση Κωδικα συμπεριφορας.[/mod]

    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ WAR DOGS (WAR) - ΚΟΣΜΟΣ NOTOS


    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ EAR_COLLECTORS (EARC) - ΚΟΣΜΟΣ PAN


    Άστους να λένε να λένε και να τρέχουν πίσω σου. Δεν μπορούν να σε φτάσουν γι αυτό και πάντα θα είναι στη σκιά σου.

  • Δεν ηταν μονος του στις μαχες. Ειναι συμμαχος που δεν εχει βγει απο την συμμαχια. Γιατι να μη μετρησουν?

  • Δεν ηταν μονος του στις μαχες. Ειναι συμμαχος που δεν εχει βγει απο την συμμαχια. Γιατι να μη μετρησουν?

    Αληθεια? δεν ηταν μονος? για δειξε μου τις μοναδες του le death στην 1η αναφορα. Δεν εχουμε να συζητησουμε κατι αλλο. διαλεγετε συζητηστε το αλλιως το απογευμα ανοιγει σωστο νημα

    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ WAR DOGS (WAR) - ΚΟΣΜΟΣ NOTOS


    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ EAR_COLLECTORS (EARC) - ΚΟΣΜΟΣ PAN


    Άστους να λένε να λένε και να τρέχουν πίσω σου. Δεν μπορούν να σε φτάσουν γι αυτό και πάντα θα είναι στη σκιά σου.

  • Επισης το κυκλικο μηνυμα ειναι στη συμμαχια σου. Βαρεσες ατομο με το ταγκ ΙΛ. Δεν ειμαι υποχρεωμενος να ξερω αν θα την μετρησεις την αναφορα. Αλλα παραλογα εχουμε ακουσει εδω. π.χ. δεν προλαβα να δω φορουμ, δεν ειμαι υποχρεωμενος να κοιταω τι ανεβαζεις, εχει το ταγκ της συμμαχιας, να μην βγαινουν ατομα απο την εναρξη του πολεμου εκτος συμμαχιας κλπ. Γιατι να σε εμπιστευτω σε κατι τετοιο? Χαλασα στρατο για να μη παρεις τετοια αναφορα. Δεν ειναι μονος του στην αναφορα για να μην μετρηθει καθολου. Παιζει κανονικα ο LeDeath.

  • σου ειπα να μου δειξεις το στρατο του le death σε φωτογραφια στην 1η μαχη. εκτος απο τη 1 μοναδα που ειχε στειλει αλλα δεν βλεπω να στελνεις. ποιο ''δεν π ρολαβα να δω φορουμ και δεν ειμαι υποχρεωμενος να κοιταω'' σου εχει πει κανενας απο WAR τετοια πραγματα?


    κωστα δεν υπαρχει αλλη συζητηση αν χανατε την αναφορα και την ποσταραμε θα κλαιγατε. και απο πανω εκανε και επιθεση.


    Η τις ακυρωνετε η αρχιζει σωστος πολεμος. το επομενο σου μηνυμα θα καθορισει και το τι θα γινει

    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ WAR DOGS (WAR) - ΚΟΣΜΟΣ NOTOS


    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ EAR_COLLECTORS (EARC) - ΚΟΣΜΟΣ PAN


    Άστους να λένε να λένε και να τρέχουν πίσω σου. Δεν μπορούν να σε φτάσουν γι αυτό και πάντα θα είναι στη σκιά σου.

  • μονα ζυγα δικα σου τα θελεις. Αφου λετε οτι ειναι εξω αυτος π παικτης μας γιατι κανατε επιθεση? εχετε αναφορα που να δειχνει οτι ειχε υλικα κ πηγατε να τα παρετε? οχι....αν κερδιζατε κατα πασα πιθανοτητα θα την ποσταρατε οπως κ ποσταρατε την νικη σας στην οποια ειναι παλι ο παικτης μας μεσα...γιατι την βαλατε? αστε ρε τα χαζα κ μουρουδιστικα φερσιματα. συνεχισε εσυ να προσπαθεις να παρεις αναφορα απο ατοιμα που κοιμουντε κ κρυψου την μερα. ειστε 3φορες πανω σε στρατιωτικο κ πιθανοτατα θα κερδισετε . αλλα εσυ φοβασαι πιο πολυ απο την σκια σου. κανενα αλλο μελος στην συμμαχια σου δεν φερετε ετσι. κανουν το χαβαλε τους κ μεχρι εκει κ οτι γινει... κ ετσι πρεπει ...οπως το χαβαλε μου κανω κγω. εσυ την εχεις δει ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ κ ξεχασες να χαιρεσε το παιχνιδι... κουλαρησε λοιπον κ παιξε....μην παιζεις με τα νευρα μας.

    τελειως φιλικα

  • Ποιός παιζει με ποιανού τα νεύρα τι είναι ο πόλεμος και Ποιός κερδίζει αυτός που κάνει κλεφτοπολεμο και το βάζει στα πόδια μόλις πάρει διαφορά αλλά για να ανεβάσει την αναφορά? Γιατί άμα είναι έτσι θα κερδίζετε πάντα μιας και μόνο εμείς κυνηγάμε και πάντα θα είμαστε στην θέση του επιτιθέμενου και εσείς αμυνόμενοι με τα τείχη σας . Κυρηξατε έναν πόλεμο θα έπρεπε στο λεπτό να είστε όλοι στα νησιά μας όπως όταν εμείς ανοίξαμε το νήμα ήρθαμε. Εάν δεν θέλετε να παίξετε μπορείτε να το διαλύσετε το μαγαζάκι και να μπείτε σε καμία συμμαχία της προκοπής.

  • εχεις απολυτο δικιο. και γω απο την πλευρα σας ...την πλευρα του δυνατου... τα ιδια θα ελεγα. αληθεια .

    απο την αλλη ομως που ειμαι πολεμαω οπως μου επιτασουν οι δυναμεις μου.

    οσο για την συμμαχια μου ... 10 κ καλοι κ οσο κρατησει...

  • εισαι γκαβος? σου εστειλα την απαντηση μου στο κυκλικο του υπερτατου με την μαχη. εψαχνε μηπως ειναι κανεις σας εκει. δεν υπαρχει κατι αλλο να συζητησουμε μανο. ειστε σημαιοφοροι μαλλον σας εμεινε απο το σχολειο εξαιρω εσενα που γενικα μενεις μεχρι τελους


    εδω ο αλλος πατησε σημαια χτες για 9 στρατηγους αν ειναι δυνατον

    που τα εχετε δει αυτα ρε? που ζειτε?

    ποσταρετε αναφορα για 9 στρατηγους? θα παιξετε με ορους λογικους οχι με σημαιες και κρυφτα. μεχρι να δυαλιθειτε.


    καλες μαχες απο το νεο νημα πλεον


    αυτο εδω ειναι απλα μια παραλογια. οροι 0

    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ WAR DOGS (WAR) - ΚΟΣΜΟΣ NOTOS


    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ EAR_COLLECTORS (EARC) - ΚΟΣΜΟΣ PAN


    Άστους να λένε να λένε και να τρέχουν πίσω σου. Δεν μπορούν να σε φτάσουν γι αυτό και πάντα θα είναι στη σκιά σου.

  • Η άποψη μου είναι σταθερη από την αρχή του παιχνιδιού για εμένα 2008 έως σήμερα ασχέτως εάν ειμαι 1η ή 10η συμμαχία .


    Εάν έχεις αυτήν την άποψη δε κυρητεις πόλεμο περιμένεις να τελειώσει το νήμα.και κάθεσαι στα αυγά σου (με όλο τον σεβασμό) .

  • Να κλειδωσει το νημα πολεμου ολο. Συμφωνηθηκε να κλεισει ο πολεμος για να ανοιξει με νεες συνθηκες.

  • Να κλειδωσει το νημα πολεμου ολο. Συμφωνηθηκε να κλεισει ο πολεμος για να ανοιξει με νεες συνθηκες.

    xaxaxaxaxaxa κοκοκοκοκοκοκο οι παιχταράδες (κλεφταράδες) του σερβερ αρχισαν να κλαψουριζουν όταν δεν τους συμφέρει

  • Να κλειδωσει το νημα πολεμου ολο. Συμφωνηθηκε να κλεισει ο πολεμος για να ανοιξει με νεες συνθηκες.

    [mod='KSwtikouLA']Ζητήθηκε και κλειδώνει[/mod]