Problem z zalogowaniem

  • UWAGA: Nowa aplikacja Gameforge Authenticator!!!


    Czy ktoś z Was zainstalował apkę polecaną przez Gameforge? Reklamują, że wtedy konto będzie bezpieczne, już, już miałam to zrobić, ale coś mnie tknęło i najpierw postanowiłam przeczytać komentarze i szok! LUDZIE STRACILI SWOJE KONTA, OD KILKU DNI NIE MOGĄ SIĘ NA NIE ZALOGOWAĆ!!!


    Oto kilka komentarzy, proszę przeczytajcie:


    1.fru24 Rok : Porażka nie da się ponownie zalogować nie instalujcie tego!!! Odinstalowałem i zainstalowałem nie da się ponownie zalogować podczas logowania wyskakuje zabezpieczenie tj. kod potwierdzający znajdziesz w mobilnej aplikacji Gamforge do której się trzeba z tym kodem zalogować hehehe nie zalogujecie się i was zezłomują a GF sprawy nie potrafi w 24h załatwić!!!


    2.Mirosław Hryszko: Po usunięciu apki i ponownej instalacji to nie działa wcale totalny ...(brzydkie słowo) i tyle same z tym kłopoty z logowaniem nie polecam póki nie zrobią z tym porządku.


    3.Wtr003: Pomocy nie mg sie zalogowac na konto po re instalu aplikacji nie widze kodu przez co nie mg go wpisac help


    4.CEZARY GEISLER: Naprawcie ja od paru dni nie mogę się zalogować masakra

  • Witaj!


    Z aplikacją Gameforge Authenticator jest jak najbardziej w porządku. Tylko, że osoba, która aktywuje zabezpieczenie dwuskładnikowe na swoim koncie tak na prawdę chyba nie wie co robi.

    Zacytowany komentarz:

    "Odinstalowałem i zainstalowałem nie da się ponownie zalogować podczas logowania wyskakuje zabezpieczenie"


    Pokazuje tylko brak wiedzy. Zainstalowanie aplikacji i sparowanie jej z kontem, powoduje ustanowienie klucza, który jest niszczony, gdy aplikację się odinstalowuje.

    Z włączonym zabezpieczeniem i zresetowaną aplikacją jak najbardziej nie da się zalogować, w końcu o to w tym chodzi.


    Proszę poczytać FAQ związane z aplikacją:


    https://gameforge.com/pl-PL/support/authenticator

  • czyli teraz będzie problem za każdym razem jak ktoś będzie chciał sobie telefon zmienić? :/

    Zanim zmienisz telefon, usuwaj przypisanie urządzenia do konta ;)

    Tak właśnie działa zabezpieczenie dwuskładnikowe.