ƊЄԼƬƛ ƓüƇü (ƊЄԼƬƛ) İTTİFAKI SAVAŞ RAPORLARI

• Selamın aleyküm forum ahalisi.

Herkese iyi geceler.

DELTA GÜCÜ ittifakının savaş raporları bu sayfadan yayınlanacaktır.

Koltuklarınıza güzelce yaslanmanızı, bizleri ve raporlarımızı izlemenizi tavsiye ediyorum.

Şimdiden iyi seyirler dilerim.

8)

casper-deniz-1.png

casper-deniz-2.png

ertuğrul-kesim-1.png

ertuğrul-yağma-1.png

ertuğrul-yağma-2.png

ertuğrul-tatil_1.png

Bundan sonra alınacak raporlardaki emeği geçen herkesi şimdiden kutlarım.

Zamanlar çok daha güzel raporlar ve sunumlar ile buluşmak üzere...

:thumbup:

QXLgRG.png

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.

• Noluyo burda ?

Zulüm var dediler, doğru mudur ?

Zulüm, zalimin işidir amca.

Biz adalet getiriyoruz.

Bir nevi yargı dağıtmak da diyebiliriz. ;)

kara-kacış-1.png

jokzilla-deniz-1.png

jokzilla-deniz-2.png

jokzilla-deniz-3.png

:thumbup::thumbup::thumbup:

QXLgRG.png

• Tebrikler arkadaşlar, son sürat kesimlere devam..

multici korkak muhittin ban yemiş yine forumda

Tek işi forumda boş yapmak olan korkak göztepeli sıfır icraatla deltada oynamaya devam ediyor

Yazık acıyorum sana be muhittin :D :D

Sayfayı kirletme kardeşim.

Zaten bu ikili tartışmalar yüzünden 1 forum sayfamız kapatıldı, ikincisine göz yumamam.

Luck ;

Size de bu konu alakalı bir mesaj paylaşmıştım, sayfanın adı ve eski raporlarla ilgili. Müsait olunca dönüş yaparsanız sevinirim.

İyi seyirler;

Biz DELTA GÜCÜ'yüz.

3 farklı ittifak ile savaşmak bizim için sorun değil... ;)

jokzilla-kara-1_1.png

jokzilla-kara-2_1.png

eci-1.png

eci-2.png

'DELTA GÜCÜ ittifakında P O M P A tatile aldı.' diye bir yazı okudum az önce.

Hangi P O M P A ?

Şu, Murti'yi kesen P O M P A mı ? :)

pompa-1.png

Takipte kalın.

QXLgRG.png

• İyi akşamlar. ;)

Eğer DELTA GÜCÜ üyesi iseniz; bir bardak çay, bir fincan kahve ya da tercihe göre farklı bir içecek alıp rahatınıza bakın. Değilseniz zaten rahat etmeniz diye bir durum söz konusu olmadığı için sadece su öneririm.

Keyifli seyirler dilerim.

darbeci-4.png

darbeci-5.png

darbeci-6.png

darbeci-7.png

darbeci-8.png

darbeci-ada.png

Delta'nın Sesi Haber Ajansı Muhabiri: Efendim 'DELTA GÜCÜ boş adalarda dolanıyor.' diye bir söylenti var. Buna ne diyeceksiniz?

__DaRBeCi__ : Savaştığımız adada 2 depoda toplam 36 milyon, savaş adasının birkaç ada ötesindeki depoda 11 milyon; yani toplam rakip ittifakın 47 milyon generalliği var bölgede... Buna rağmen hemen yan adalarını bizim egemenliğimize bırakıyorlarsa boş ada edebiyatı yapmanın anlamı yok.

Delta'nın Sesi Haber Ajansı Muhabiri: Sayın __DaRBeCi__ sizi yeniden sahalarda görmek güzel.

__DaRBeCi__ : Yav yeğenim aslında gelmeyecektim ama hamlamışım biraz... Göbeği de saldık azıcık antrenman olsun.

Delta'nın Sesi Haber Ajansı Muhabiri: Antrenmanı savaştan önce yapmanız gerekmez miydi?

__DaRBeCi__ : Böyle savaş mı olur yeğenim? 3-5 tane cephe işte. Bunun bir tık üstü düz koşu. ^^

Rakibin standartlarına göre bu bir savaş olabilir ancak; bizim için sadece bir antranman.

Delta'nın Sesi Haber Ajansı Muhabiri: Hazır düz koşu demişken;

duvar-1.png

duvar-2.png

JOKZİLLA: Bak bu sözde bizim aksiyonumuzu kesmek istedi... Alev gemilerine göz dikti... ;)

Üzerimize düşeni yaptık, kestik gönderdik.

KOCA REİSS: Ben dedim aslında, hemen kaçmasın diye alevleri çekmeyelim dedim. Çekmedik, oynasın diye 2-3 gemi bıraktık. Çok korkutmadık da gözünü azıcık ucundan saldık gemileri ama alışkın değiller ne yapsınlar... :D

Bunları tek bildiği arkadan dolanıp 3-5 gemi kesip rapor diye asmak.

ULUBATLI: Haklısın Osman'ım. Normalde bu tarz raporları ben forum asmam. 3-5 gemi der geçerim. Ama gördüm ki rakip 3'e 5'e bakmıyor; 70 tane gemi kestiği raporu bile asıyor... O zaman baskın nedir, nasıl yapılır bu konu hakkında biraz bilgilendirme yapalım.

ufak-deniz-5_1.png

ufak-deniz-9.png

ufak-deniz-10_1.png

ufak-deniz-11.png

ufak-deniz-13.png

P O M P A: Gençler yolu açın bir bakalım. Siz arkadan dolanıp kaçma görmemişsiniz. Bunların lideri ne yapabiliyor ki diğer üyeleri ne yapsın. Toplanın anlatıyorum;

Sabahın bir vakti bu Murti gelmiş ışın atmış. Nasıl mutlu oldum nasıl mutlu oldum bak tarif edemem size. Gelmişken de bizim adada biraz başıboş dolanmış, 2-3 sözüm ona rapor almış.

Ama sonra kayaya çarptı işte... ;)

pompa-1_1.png

pompa-2.png

pompa-3.png

Delta'nın Sesi Haber Ajansı Muhabiri: Eee sayın liderim sonra ne oldu?

P O M P A: Bu da soru mu şimdi...^^

Ne olabilir ki?

Kestim ! 8)

pompa-4-buyuk-kesim.png

P O M P A: Sonra işte bu yana yakıla kaçmaya başladı... Bir sağa bir sola... Ama yok çıkamıyor adadan. Ya kestirecek bütün birimleri ya da tatile alacak.

pompa-6-kacış.png

P O M P A: Geldi, efendim özür diledi.

Ben ettim siz etmeyin dedi.

Geldi biat etti, ben de büyüklük gösterip affettim. Cebine harçlık olarak bir iki yağma koydum gönderdim.

pompa-lider.png

pompa-5-kapanış.png

Delta'nın Sesi Haber Ajansı Muhabiri: Tebrik ederiz liderim, tam bir büyüklük örneği göstermişsiniz.

MAVİ MARMARA: Heyyt haberci oğlan, gel hele gel.

Delta'nın Sesi Haber Ajansı Muhabiri: Buyurun üstat.

MAVİ MARMARA: Yav bak bakalım ben bu raporu kimden almışım, yaşlandık artık gözler de görmüyor biliyor musun...

Delta'nın Sesi Haber Ajansı Muhabiri: Coff ittifakından almışsınız üstat.

MAVİ MARMARA: Oğlum sen bunu da asıver bakalım, yaşlı kurt da boş durmuyor görsünler.

mavi-yağma.png

MAVİ MARMARA: Hatta gelin bir tane de toplu resim çektirelim.

Delta'nın Sesi Haber Ajansı Muhabiri: Tabi ki üstat buyurun;

gıug.png

EsKi KaBaDaYI: Ohh maaşallah, Coff kaynağı mı onlar? Ama bakın bu kaynaklar kullanılmaz, içleri geçmiştir onların, koftur onlar kof. :)

Delta'nın Sesi Haber Ajansı Muhabiri: Hoş geldiniz sayın EsKi KaBaDaYI. Duyduk ki sizler de Coff ile savaşıyormuşsunuz.

EsKi KaBaDaYI: Savaşmaktan ziyada orantısız güç kullanarak ders veriyoruz diyelim. ;)

ikarius: Bakın ben bir öğretmenim. Bunca yıldır elimden kimler kimler geçti ama ben bu Coff kadar içi boş birini eğitmemiştim hiç. ^^
    Güzellikle anlatıyorum, olmuyor. Sesimi yükseltiyorum, yok anlamıyorlar. En son da artık kafalarına vura vura bir şeyleri öğretmenin vakti geldi diye düşündük ve;

ikarius-kara.png

JiLeT: Hocam bunlar olmaz. Ben bunlarda gelecek göremiyorum... EsKi KaBaDaYI dostum 'Orantısız güç kullanıyoruz.' demiş. Bıraksalar 1 günde hepsini indireceğiz ama sağ olsunlar daha ayağımız yere basmadı ki, saat başı Rodos yiyoruz.

Delta'nın Sesi Haber Ajansı Muhabiri: Peki sayın JiLeT, bu durum sizi ne kadar olumsuz etkiliyor.

JiLeT: ^^^^^^
    Biz olumuz etkilenmeyiz. Rodos da vursa, söm de sökse, tatilde de alsa o askerler ke-si-le-cek ! 8)

buyuk-kara.png

GÖZTEPELİ: Oooo amca. Yakıyorsunuz yine ortalığı... ;)

JiLeT: Biz rakip ceza alınca düşen cephenin raporunu asmayız yeğenim. Biz bileğimizin hakkı ile kazandığımız raporu asarız. Biz tatilsiz ceza almış rakibin limanına şehrine saldırıp, onun raporunu asmayız. Biz karşılık veremeyene saldırmaz, raporunu rapordan bile saymayız. 8)

Hiç ihtiyacımız olmadı böyle şeylere. Allah da o duruma düşürmesin. Bunun bir tık üstü 5. seviye rodos vurup aldığın raporu asmak.

Delta'nın Sesi Haber Ajansı Muhabiri: 5. seviye Rodos demişken, Coff yine Rodos vurdu galiba.

Eseas: Siz halinize şükredin. Ben Kan bölgesinde günde 2 öğün tertemiz Rodos'umu yiyorum. Artık Rodos basılmadığı zaman içim bir kötü oluyor acaba uyuya mı kaldı rakip diye... :)

Raporların devamı yolda; asılmayanlar bunları 5'e katlar cinsten.

O yüzden herkes keyfine baksın.

Delta serverinin AĞABEYLERİ meydana indi.

Takipte kalın.

QXLgRG.png

• Teşekkür ederim.
    Biz şu anda Kan ve Coff ittifkları ile savaşıyoruz, K-B lafını hiçbir yerde kullanmadım. Tabi ki birleşip ayrılabilirsiniz bu bizi ilgilendirmez. Yukarıda Kan ve Coff ittifaklarında alınan raporlar bulunmaktadır.

Başka herhangi bir konu için lütfen tartışma sayfalarından konuşalım.

Sana cevap bile vermeyeceğim. :)

Çünkü sende beni bile çileden çıkartma potansiyeli görüyorum.

Hazır gelmişken boş gitmeyelim, bir ekleme de yapayım;

İkimizin de oyuncu ismi birbirini andırıyor biraz aslında... :/

Ama adaş, dediğim gibi; Delta'nın Ulubatlı'sı da benim Kafkas Kartalı da.

deniz-kesim-1_1.png

kara-kesim-1_1.png

tatil-1_1.png

Takipte kalın.

8)8)8)

QXLgRG.png

• cezalıyken liman savası

QmjsnH.jpg

ceza bitince ki raunt... bu raunda oguzhan ın 2000 küsür gemisi destek için yoldaydı

QmjMfq.jpg

ve savas sonu

QmXQcH.jpg

kan lı arkadaslar

bu komedi sizin ayıbınız ve savas kapasitenizin en güzel göstergesi

aktıf olmayan.çiftçi veya cezalı yani karsı koyamayacak oyunculardan rapor almak sizin işiniz ama takdır ediyorum bu konuda beceriklisiniz:thumbup::thumbup:

amaaa aktif oyunculara karşı hiçsiniz

sizler küçük ittifakların büyük oyuncularısınız büyük ittifaklarında ufak oyuncuları.

yazık forumda asıp kesenler hesap açılınca narın bır kuş gibi ucup gittiler..

5687077.gif

işi bilen YAPAR az bilen AKIL verir bilmeyen ELEŞTİRİR yapamayan ÇAMUR atar

• KaraŞövalye

DELTA - EPSİLON - OMEGA

Kör cehalet çirkefleştirir insanları, Suskunluğum asaletimdendir.

Her lafa verecek bir cevabım var, Lakin bir lafa bakarım laf mı diye

Bir de söyleyene bakarım ADAM mı diye.

• Rakleanse Bahsettiklerin rakibin ezile ezile yenildiği gerçeğini değiştirmez.. :)

Bu sayfadan o arkadaşa hiçbir şekilde cevap vermeyin.

Bizim için yok hükmündedir.

Zaten bir rapor sayfamız kapatıldı, ikincisine izin vermem.

Siz de bu tiplerin ortam hazırlamasına ön ayak olmayın.

Hazır gelmişken birkaç ufak rapor asıp gideyim adet yerini bulsun, boş mesaj yazmış olmayayım.

İlk boş olduğum an güzel bir sunum gelecek, haberiniz olsun. ;)
    İyi seyirler. :thumbup:

zomdaki-1.png

zomdaki-2.png

zomdaki-3.png

QXLgRG.png

• İyi akşamlar.

DELTA GÜCÜ üyeleri yerlerini aldıysalar anlatmaya başlıyorum.

---BİZİMKİSİ BİR KAN HİKAYESİ---

Bir varmış bir yokmuş.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde...

Vesaire vesaire...

Bir Kan ittiakı varmış. Yaptıkları savaşları kaybederlermiş.

Ama azmetmiş bir savaş daha istemişler;

Thomas Shelby: Bu sefer DELTA GÜNÜ'nü yeneceğiz.

Ufak bir kalabalık: Eveeeett !

W A L L A C E: Bu yeni gücümüze kimse karşı koyamaz.

Daha ufak bir kalabalık: Eveeeeett !

Murti: Bu sefer farklı olacak, artık bizim zamanımız. Bu Delta serverinin yeni hakimi biz olacağız.

-OĞUZ HAN-: O zaman sayın liderim, ben gidip vuruyorum.

Murti: Durduğun kabahat, hadi yolun açık olsun.

(Anlatan): Ve bu şekilde Kan ittifakı savaş öncesi ittifakın en yenilerine gazı vermiş... Ama onlar da yabancıymış, ortamı tam bilmiyorlarmış.

P O M P A'nın yanına gidip de kesilmeden kurtulabileceğini sanmış;

QWFadn.png

QWFWje.png

QWFZSv.png

P O M P A: O işler boş konuşmayla olsaydı sizden öncelikler çoktan Delta'nın hakimi olmuşlardı gençler.

Ama siz yine de denemekten vazgeçmeyin.

Belki 23 Nisan günü sadece 1 günlüğüne de olsa Delta'nın hakimi siz gibi davranabiliriz isterseniz, küsüp gitmeyin diye.

__DaRBeCi__: Lider, bak eğer bizden başka birini 1 günlüğüne de olsa Delta'nın hakimi yapacaksak bunlar olmasın. Coff ittifakı bile bunlardan daha iyi savaşıyor. En azından mücadele ediyorlar yani... ;)

QWZkLN.png

QWZrrx.png

QWZD4s.png

QWZUAP.png

__DaRBeCi__: Baksana bunlar en azından karşılık veriyor. Hee arada bir Rodos'ları da var ama ona da bağışıklığımız var artık. ;)

QWbcsv.png

(Anlatan): DELTA GÜCÜ bu sırada iki farklı ittifak ile savaş vermekteymiş. Kan ve Coff.

Bu işi fırsat bilmek isteyen bir gurup Kan ittifak üyesi arkada kalan boş şehirlere yağma atmaya çalışmış;

Murti: Bir işi beceremiyorsunuz.

Thomas Shelby: Ne yapalım lider?

Murti: Gidip yağma yapalım boş şehirlere. Belli ki rakip karşılık verince biz kazanamıyoruz. Sabahın 5'inde şehir taşıyıp, yağma yapın. Sonra geri çekilin. Raporları da foruma asın, rapor aldık der algı yaparız.

gelileo: Tamamdır.

C H I E F: Sen merak etme bizde o iş.

(Anlatan): Ama bu ikilinin akıl edemedikleri bir şeyler varmış... Evdeki hesap çarşıya uymamış... Ava giden dönüş yolunda avlanmış...

FATSALI52: Gel hele gel :)

QW0xFY.png

QW0LYp.png

QW0O9M.png

QW0qMS.png

QW0t1R.png

QW09JY.png

QW7Eph.png

ULUBATLI: Oooo abi kolay gelsin. :thumbup:

FATSALI52: Kolaysa senin başına gelsin kardeşim. :|

Adamın kaçıp gitmediği koordinat kalmadı.

ULUBATLI: Abi senin işin de zor baksana. Benimkiler öyle değil ki. Tastamam veriyorlar ellerinde ne var ne yoksa. ^^

QWdKBM.png

QWdFfA.png

QWdweb.png

QePPwc.png

(Anlatan): Tüm bunlar olurken Delta semalarında cılız bir ses yükselmiş. Avazı çıktığı kadar bağırıyormuş ama sesi zar zor duyuluyormuş...

Anonim: 'Ama biz sizden fazla kestik.'

Lothbrok: Sen sus bakayım abilerin konuşurken girme araya.

QeP7hh.png

QekH6R.png

QekryI.png

QekClG.png

(Anlatan): Her seneki senaryo yine tekrarlanıyormuş. Bilenler artık aynı hamleleri, aynı konuşmaları görmek ve duymaktan sıkılıyormuş. Önce forumda ve oyunda restler çekilir, meydan okumalar yapılırmış. Ardından biz sizi fazla kestik daha az kayıp veriyoruz lafları gelirmiş. Devamında daha çok rapor topladık denmeye başlanırmış...

Thomas Shelby: Ama bizim daha çok raporumuz var.

JOKZİLLA: Osman'ım gel gel bak daha çok raporları varmış öyle diyorlar.

KOCA REİSS: ^^

QeoVWY.png

Qeoy96.png

QeouBy.png

KOCA REİSS: Biz ne yapalım baksana, adamlar daha 1 yağma alınca bütün kaynağını çevirip bağışlıyor.

QeoOfH.png

QeocB1.png

(Anlatan): O sırada Seaho odanın kapısını açmış, üzerinde yaptığı yağmaların yorgunluğu varmış. Ufak bir gülümseme eşliğinde;

Seaho: Onlar bana yağmalanmayı daha çok seviyor. 8)

QeoFwx.png

Qeow3n.png

QeEEpA.png

QeEJcf.png

QeESKs.png

(Anlatan): Kan ittifakı artık köşeye sıkışmaya başlamıştı. Ve yetkili bir ağızdan şu kelimeler dökülmüş;

W A L L A C E: Biz havan kestik, gece limanlara baskın yaptık.

AKATSUKİ: Evet evet ben de yaptım.

JOKZİLLA: Lütfen sessizlik. ;)

QeJYTY.png

QeJjtp.png

QeJVIb.png

QeJ2Uf.png

(Anlatan): Kan ittifakı artık bunalmışlık duygusunu tam anlamı ile hissetmeye başlamış. Birkaç ada haricinde bütün merkezlerini başıboş ve DELTA GÜCÜ'nün yağmalarına açık bırakmışlar.

Qey4jA.png

QeCDk1.png

QeC1xS.png

Murti: Ya arkadaş hiçbir şeyi beceremez misiniz siz?

SupErseL: Patron ne edeyim, adamlar çok seri yağma yapıyor...

Patron: Kanka karıştırmış olmayasın ben Coff'tayım bak. Gerçi bizi de kesiyorlar ama... ;(

S-a-n-s-a-r: Ne işin var senin burada gidip cephene baksana... Bak yine hava kestirmişiz... :(

QeSDhv.png

KuzeyMavi: Yav şu depolardan rakip mi çeksek kendimize, bak olmuyor böyle. ^^

---DEVAM EDECEK---

Ama şunu da eklemeden geçmeyelim;
    Bir gün yolunuz Delta'ya yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. Belki DELTA GÜCÜ düşmanlarının çığlıklarını duyabilirsiniz. Ve iyi bir çocuk olursanız belki şirinleri bile görebilirsiniz.

QeI01R.png

Bizi izlemeye devam edin.

QXLgRG.png

• tebrikler 1 tur yağmayı koparabildin benden senin yüzünden iddia kaybettim ?( yalnız küçük birşey eklemek isterim ben veya ekibim sağa sola ışın atmaksınız el emeği göz nuru hiç biri de boş şehir olmayan raporlar aldık ama beni gülümsettin gayet yaratıcıydı :) amacım polemik yaratmak değil küççük bir bililendirmeydi iyi eğlenceler,iyi forumlar

• Tebrik ederim, sunumun da tatlı sert olmuş.

Güzel hareketler.

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Gün geçtikçe raporlar güzelleşiyor ve sunumlar yaratıcılaşıyor savasan arkadaşlara bol şans kılıcınız keskin olsun dostlar

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

Edited once, last by N o M e R C y ().

• KaraŞövalye

DELTA - EPSİLON - OMEGA

Kör cehalet çirkefleştirir insanları, Suskunluğum asaletimdendir.

Her lafa verecek bir cevabım var, Lakin bir lafa bakarım laf mı diye

Bir de söyleyene bakarım ADAM mı diye.