Delta İttifakı Tartışma Başlığı

• Tebrikler arkadaşlar, son sürat kesimlere devam..

multici korkak muhittin ban yemiş yine forumda

Tek işi forumda boş yapmak olan korkak göztepeli sıfır icraatla deltada oynamaya devam ediyor

Yazık acıyorum sana be muhittin :D :D

GERÇEKLER ACIDIR

CANINIZI ACITIR

:closedthread:

• güzel bir sunum

Bunun bi tık üstü düz koşu sözüne iyi güldüm:)

Rakibin şehrine saldırıp paçası tutuşunca tabanları yağlamak, kesilmemek sıkışmamak ya da farklı bir komik mazeret ile de olsa rakibin şehrine şehri savun olarak birim kaçırmak... bunlar tipik kan ittifağı uyeleri hareketleri... sasirmadim.

Ben dedim ki bunlarin delta gücüne gücleri yetmeyecek bizimkiler coff u da üstüne koyup kesmeye başlamış. Kara savaşı raporu efsane :thumbup:

Geçen savaşta coff lılar arma ya destek olmuslardi. Savas sonu bizimkiler sirkulerden hesabı tatilde olmayan coff üyesi soruyordu.

Yine aynı durum yaşanmasın milleti oyuna kusturmeyin:)

• asılan raporlarda bir tane düzgün rapor yok özentilikte çığır açmışsınız her geçen gün kendinizi rezil ediyosunuz utanmadınız mı 20 tahta kesip koymaya

rapor görmek isteyen KAN sayfasına girsin 1k raundluk gemi savaşları %20 ye %80 kesim farkları 5-6k buhar farkları mevcut

bomboş bir balonsunuz bide utanmasan buraya şu ufacık raporları asmışsınız :D

adamlar her üyenizi yek tek yağmalamış liderinden bakanına kadar.

Siz özenirsiniz KAN kan almaya devam eder.

GERÇEKLER ACIDIR

CANINIZI ACITIR

• Tebrik ederim hakan, sunumun yine sunumun güzel olmuş, eline sağlık.

#Düzeltme: yapacağım, K-B ile KAN bir ittifaktır.Nasıl ki Kabus size atlastan geliyor, Intka ittifağından hesaplar girip çıkabiliyor.
    Bırakın bizde aylar önce birleşme kararı aldığımız ittifak ile birlikte savaşalım.

K-B ittifakı, deltaya MY serverinden gelen, 10 yıllık köklü bir ittifak. Hatırası devam etsin diye bir kaç kardeşimiz orada temsilen duruyolar. Yani onları ayrı bir ittifak diye addetmek, ucuz numaraya kaçıyor.

İzin mi isteyelim :D

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Pek ilgimi çekmeyen bir konu ama şu düzeltme diye yazdığın bölüme vereyim.

Inan bastan sona palavra atıyorsun neymiş aylar öncesinde birlesme kararı almışlarmış. Hadi ordan... madem ayni kafadasınız madem iki devlet tek milletsiniz... kan ittifağıni kurana kadar direkt kb ye giris yapsaydınız yavrular. Deliilyas geçen mesaj yazmış üyemizi işgal etmişsiniz buna bir son verin diye. Hani lütfen dese tamam diyecez. sonra bizimkiler deliilyas a korsan baskını atıyor bunu siz istediniz deyip bize karşı savaşa destek olacak ya da bizzat savaşa katılacak bak bak bak suna sen.. Bu durum sizin sezer ve sezar isimli üyenizin delta ittifağı üyesine; hayirdir kardeş saldırmışsın delta gücü ile anlaşma var diye biliyordum bi sikinti mi var diye yazmasına da benziyor aslında. Hangi kafayı yaşıyorsunuz bunu sizden başka bilen yok. Sezer ve sezar isimli üyeniz de delta gücü ittifağıni heralde senin bu bahsettigin kb ile aranizda gelişen hoşlanma hislenme sevişme duygularıyla gelişen ilişkinizi karıştırarak boyle dedi heralde. Tabi canım... koklu bir istifanmış 10 yıllıkmis felan... vir vir vir 40yalanvedat :)

• tebrikler :)

Böyle raporlar asmayın adamlar gözleri yaşlı yaşlı buraya gelip bu da rapor mu rapor görmek istiyorsanız kan ittifağı sayfasina gelin diyor :P

Ya da hic rapor asmayın birakin içinden ağlasın kan bebeleri :D

• İçinden geçmişiniz. Tebrikler.

Savaşta Her Zaman Kaybeden Taraf Suçludur.

T1D Generali

D A N D İ K

• Hakanım Eline Sağlık Kardesim, Raporlarda Adı Geçen Tüm Arkadaşları Tebrik Ediyorum Hepinizin Emeğine Sağlık.

Şuandan İtibaren 1 düz bile kesilse Ve Eğer O Raporun Rengi Yeşilse Hakan Asmaz ise Ben Asacağım. 20 alev kesip raporunu asanlara İnat.

Antrenman Güzel, Isınmaya Devam Biraz Daha Isınırsak Alev Alacağız.

LENqqV.png

• :D

Thomas Shelby

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Herkesin eline emeğine sağlık dostlarım, delta gücü her zaman olduğu gibi farkını ortaya koyuyor..:thumbup:

lQa4Nb.png

Menfaat caddesinde kurulan dostluklar, çile yokuşunda biter.

• Eeee napalım, orta çok güzel geldi.

Seaho önümüze geldi, mütüş sol ayağımlan yapıştırdık :D

Thomas Shelby

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Seaho ağlayacaksan mendil verebilirim dostum unutma bu bir savaş

Kendini küçük düşürme astığın raporlar itibari ile fena halde kesilmişsin Daha neden konuşma geregi duyuyorsun anlamadım 38 buhara karşı 2,8 k buharın gitmiş ama yok sana

Uuuuu cok fena kesmişsin demek lazım :):):)

3OZ5j0.png?fbclid=IwAR14XGsCtvKtNJmgxU65pdcjr-IwomYR2Ubjn1Vs7QUnVLj86DRKvXCQDk8

• Seaho kardeş kendisinin kesildiği raporu mu paylaşmış yoksa ben mi yanlış gördüm :D

cidden bu kadar düşürebildiniz mi kendinizi?

Asacak rapor bulamadığınızı cümle alem biliyor tamam anlarız ama bu kadar kesilip raporu klavye cambazlığı yaparak boş konuşarak asmak nedir ya :D

lideriniz yağmalandı tarla edildi

Onursal lideriniz yağmalandı tarla edildi

Bakanınız tarla edildi

savaşan kocareis tarla edildi 81 tarla edildi birçok kişi yağmalandı tatile gönderildi

raporların hepsi KAN rapor sayfasında mevcut

Deltagücüne bakıyorum asacak raporları yok artık utanmadan 38 buhara karşı 2808 buhar kesildikleri raporu asmışlar hahahhha

bakalım daha ne kadar rezil olacaksınız hep birlikte izliyoruz

kendi oyun bilmemezliği yüzünden ban yiyip rapor verince vay efendim ban yedik ondan kesildik diyecek kadarda utanmaz arlanmaz yapmasın allah kimseyi :D

GERÇEKLER ACIDIR

CANINIZI ACITIR

• hiiiç kıvırmayın madem kesiyordunuz sıkıyorsa devam etseydiniz ..hesap açılınca

yemedi değil mi:)

rezilliğiniz o rapor sizin... cezalı hesap çiftçi veya ilgisiz oyunculara karsı aslansınız

aktıf oyuncu görünce topuk :)

yalandan yere burada algı olusturmaya calışmayın bu rapor sizin REZİLLİĞİNİZ

tüm ikariam görsün nasıl oyuncu oldugunuzu

hala sehrim orada... varmı cesaretiniz 3 oyuncunuz var 69:60 da ben tekim neredesiniz

konuşacaksanız oyunda savasta konusun ama oradada yoksunuz anca forumda konuşursunuz çenenız saglam :thumbup::thumbup:

3 gün savas oyun acılınca 181 raundluk savası ver kaç sonra burada çene çal

5687077.gif

işi bilen YAPAR az bilen AKIL verir bilmeyen ELEŞTİRİR yapamayan ÇAMUR atar