ƊЄԼƬƛ ƓüƇü (ƊЄԼƬƛ) İTTİFAKI SAVAŞ RAPORLARI

• sunlari asayım yaw ne zamandır öyle kalmıştı =)

adada 4 sehir 1 inde deniz savasi var. ben de 3 sehre 3 er 3 er sallıyorum, can sikintisi yoksa ugrasmam, sonra alttaki resimdekine abaniyorum. ne atarsan yiyor ne atarsan yiyor =)

19k gyro 60 li olarak salladım, artık ne kaldı bilmem after in resmini almadan uyumuşum =)

61 li aksiyonlar yolda iken varacagi istikamet ne kadar da manidar =) balon bombardimancisi 42.000 de kaldi ama gyroda 100k yi geçtim =)

uyaninca aksiyona basladi da ayaklarini yerden kesmemiz uzun surmedi =)

ayaklari yerden tam kesildi =) sari ne diyordu mermiye kafa atan mı =)

bu da birinin multi hesabı, o kendini biliyor, degilmi DANKE SEB bizim icin ana hesap multi hesap farketmiyor kesip usulca kenara birakiyoruz =)

Adsız_19.png

• arada parazit olmuş kalan raporları da ekleyelim,

sıradan bir kesim ve geri çekilme raporu gibi görünüyor...

ben de normalde çok üzerinde durmaz, hatta yorum bile yapmama gerek kalmazdı ama ortada bir yalan olduğu zaman o yalanin üzerine gitme gibi bir hobim var.

neymis o yalan?

bizim sari sevket kendi sayfasında, yukarda resmini ekledigim şekilde bir yorum yapiyor. diyor ki savaşın 2.raundunu yüklersen murat58 on kaçırdığı 300 füzesini savaşa dahil ettiğini göreceksin diyor. bak burda raporun tamamını eklemişim ama tekrar göstereyim ki parmakla işaret etmek zorunda kalmayayım.

9 raundluk bir deniz savasi, eger bu adam kaçırdığı 300 füzesini 2.raundda savasa dahil ettiyse, savunan bölümde niye hic fuze gemisi ve kesimi gorunmuyor? hazmedemedigin ne oldu da bu sekilde ucuz bir yalan soyleme gereği duydun.

hiç öyle yalan söyledim de pişman oldum yüzüm kızardı modu olan bir kisiligin yok, aynı raporu defalarca asmandan, birlik hareketleri görüntüsü eklemenden, savaslarin raporundan çok detaylı savaş raporları eklemenden, balon aksiyonu manyağı yaptım deyip, attigin aksiyonlar karavana gidince on safta kestigin 19 buharlinin defalarca görüntüsünü eklemenden de zaten bunu defalarca görüp kanaat getirdik. amaaaa yalan başka sari sevketim.

savaş kaybedersin kazanırsın bir önemi yok, tebrik edersin etmezsin o senin bileceğin iş, ama çeşitli görüntülere farklı farkli anlamlar yükleyip algı yaratmaya çalışırsan bir de utanmadan yalan konuşursan başta lideri olduğun ittifagi, ondan sonra da kendini küçük düşünürsün. bana bir mesajinda uzun yazdığımı söylemişsin, ben yazarım çizerim ama yanlış ya da fazla söylediğim sözüm olmaz. bir örnek de bu olsun.

Adsız_19.png

• multileri inaktife düşmüş, kendi limanlarini açabilmek için rodos basmalar felan, 30 cephenin 10 undan kactiniz diyorlardı, hadi cephe açın hadi savaş devam ettirin de cürüm de cesaret de kimde varmış herkes görsün.

bakalim burdan nasil kacacaklar

sarı daha önce 2 kez hesabını tatile alarak kaçmıştı. bu son canın sari, bir daha hesabını tatile çekerek savaştan kaçarsan, forumda yuhlayip zort çekerler sana =)

Aliciğim bak forumda yukarı da yazdıklarını hatırlıyorsun değil mi?

Forumda boş konuşmaktan başka bir icraat göremedik..

En aktif adamlarınız geldi rezil rüsva olup tatile alarak kaçtı peki sen bu adamlara güvenip forumda böyle aslan gibi kükrersen seni kedi gibi miyavlatmaz mıyız?

Tabi ki de miyavlatırız ;)

Bu yazdığına istinaden bende aşağıda ki postu atmıştım

Bu arada merkeziniz de cephe açmaya cürmünüz yeterse bölgedeki tüm şehirleri yakın geldiğiniz tüm şehirlerde karşılanacaksınız

HODRİ MEYDAN ;)

Sizi yuhalayıp zort çekmememiz için bir sebep yok değil mi aliciğim?

Bak 300-500 füzeden bahsetmiyorum veya 1.5 gün boyunca yaptığım aksiyonlardan kaçmaya çalışan mindin veya castle ın 0 buhar kaybıyla 2k ya yakın buharlı şahmerdanını kestiğimi falan hiç söylemiyorum

Yüzlerce raundluk cephelerden tatile alarak kaçan 16 gündür tatilde olan üyelerinizden bahsediyorum

Bu kaçıncı beyaz bayrak ve tatil oldu sayamadık..

Zafer inananlarındır, inandık ve aldık..

SÖKE SÖKE

rzlhmqx.png

n0ai3zh.png

----------------------------

25wyo83.png

bdqwhfd.png

eeqmi8h.jpeg

iqx7per.png

Savaşın ana cephelerini 720 ve 450 raundluk 2 cepheyi tatile alarak veren 2 oyuncunuz bu hale nasıl geldi ve neden dayanamayıp tatile kaçtı?

Ve 16 gündür neden tatildeler?

Biz cevabını biliyoruz, sizde biliyorsunuz..

Beni ona buna sorun diye ego kasan adamınızı 1 hafta da hallaç pamuğuna çevirdik..

Bu arada grandcığım üstte kaçacaksın yazmıştın, benim şehrim hala burada ve açık, verdiği mesajda net..

Cürmü ve cesareti olan varsa her daim beklerim 8)

ofnl17l.png

Şimdi tekrardan soruyorum aliciğim, senin tabirin ile sizleri yuhalayıp forumda zort çekmememiz için bir sebep var mı?

Forumda kükreyip oyunda bu denli ezilerek yüzlerce raundluk cepheleri tatile alarak verip kaçmanız neyin göstergesi?

Buda güncel görüntü tam 15 gündür ses seda yok, bekliyoruz..

nedi8e9.png

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

• ali boşver bu utanmaz hesap hırsızına bisey anlatma gerek yok kardeşim butun ıka world bunun rezilliğini gördü zaten kendisi goremedı bı turlu aslada gormeyecek habıre yenılıp habıre aglayan bırı o yuzden cıddıye almayın bunu :D bır daha kale basmaya gelemez :D gelırse yıne bu sekılde kaçar gıder :D 30 cepheye bakıyormuıs .D:D

• Nomercy yorum yaptı diye uyarı geldi dedim helal olsun halen karşımızda konuşmaya cesareti varmış...

bir önceki mesajımda suratına çarptıgım yalanıyla ilgili bir mazeret yada kanıt sunar felan diye de bekledim az da olsa gururu kalmıştır herhalde dedim.

adam meğer aynı raporları asıp papagan gibi aynı lafları tekrar etmiş...

adını repeat şevko koyacam bunun az kaldı =)

ayrıca dikkat ettim mesajın sonlarına doğru (yüzlerce raundluk) seklinde bir söz söylemiş.

geçen de binlerce raundluk diyordu, kendi hatasını kendisi düzeltmesi ve abartı acizliğine bu kez düşmemesine sevindim =)

işte savaşı kaybedince durumu hazmedememek de böyle birsey,

yenilgiye teselli olacak mazeret olarak kullanabileceği ne varsa aynı seyleri tekrar tekrar ekleyip farklı farklı konulara aynı sekilde cevap veriyor.

ilk kez ittifak savası kazanmıyoruz o yüzden bunların kaybeden psikolojisi travmalarına şaşırmıyoruz.

Adam sehir ismini gündelik değiştiriyor.

KRALINIZ GELSİN diye şehir ismi yazar, kafasına kafasına vura vura eze eze kesersin.

sehir ismini KRALINIZ GELSİN diye yazmıştın,

geldik paşam geldik =)

geldik de 5 seviye rodos bastın,

rodosla durdurabildin mi tekrar saldırdık tabiki,

elimize geçmişsin bir defa kesmeden madara etmeden bırakır mıyız =)

bunun raporunu MURAT abiden alıp ekledik, inkar ettin bu rapor benim sehrimden alınmadı dedin.

o mavi bayrak nasıl senin sehrin limanına dikildi o zaman?

KRALINIZ GELSİN sehir ismin birden nomercy ye döndü hayırdır =)

sonra devam eden savasın raporunu vermemek için yerine eseas enesi sokup hesabını tatile cekip kaçtın.

gider multi hesabına 1300 balon gemisi ile filika satarsın karşı safta savasa sokarsın.

güya fazla kesim yapacaksın,

savas raporunda %50 ye %50 kesim oldugunda bunun da bir etki yaratmayacağını görüp ne yapacağını şaşırırsın.

4 seviye rodos basıp, bir etkisini göremezsin.

5 seviye rodos basıp tekrar saldırı geldiğini görüp ne kadar çaresiz oldugunu görürsün.

limanı bırakırsın olmaz, hesabını tatile cekersin olmaz.

ondan sonra da tabanları yağlayıp hesabı tatile cekip kacarsın.

ittifak dışında tuttugu multi hesabına kendi hesabından balon ve filika satar demiştim.

onun görüntüsü yukarda...

mucitlenmemiş balonları rakip safta savasa sokar, güya kesim farkı yaptıgını sanar demiştim.

kendi füzesi az kesilmesinin, bizim saftaki kendi balonlarının fazla kesilmesine ragmen ön safta bir etki etmediği görünce kudurur.

kesilen 4 erli balon gemileri de senin sarı sevketim. mantıgın nerde aklın zekan nerde ileri zekalı savasçı?? =)

haaa burda kartezyen16 nın dağılan balon gemileri vardı...

3 ada mesafedeki sömünü takibe almıştım zaten,

ben limanı alınca içerdeki balon gemileri de hapsolmuştu.

bu 990 balon gemisine ne oldu acaba???

işte yenilgiyi kabullenmek insana böyle şeyler yaptırabiliyor.

belli bir noktadan sonra elinde kalanlar seni kurtarmaya yetmeyeceğini anlayınca elinde kalanları da yok sayıyorsun.

işte 990 balon gemisi ve 25 filikanın da basına gelen buydu =)

rodosla durdurulacak bir ittifak olmadıgımızı da gösterdik.

başka bir adaya geldin, savasın merkezi olan ada diyebilirim.

orda da aynı seyle karşılastık, kendi sehrinde bile savasamayıp yerine baskasını soktun,

hesabını yine tatile cekip kaçtın.

al bak bu da raporu

buharlı kesim farkını da o kendi sayfana üşenmeden eklediğin 10 larca raund görüntüsünde kestiğin 19 buharlılardan düşersin.

bakiye yine eksi veriyor buna ne diyeceksin sarı sevketim? =)

kendi sehrinde kesim farkı yemek de senin gibi oyunda çerez forumda terez oyunculara göre zaten... =)

bu 100k füze kesim basarısını niye eklediğimi de sorabilirsin o yüzden sorulmadan acıklayayım.

savasın basından beridir cephe savası yapamadın. ne saldırı ne savunma hiçbir sehirde cephe tutmaya kapasiten yetmedi.

kaç defa burdan sordum şuanda herhangi bir sehirde tuttugun deniz ya da kara savası cephesi varmı diye...

hiçbirine cevap veremedin cevap versen ne mal oldugun ortaya cıkacaktı cunku..

balon aksiyonu yapmakla kendini avuttun, onda da aksiyon yeme rekoru kırdın hatta sadece sen değil, murat58 babacan55 ve HUKUMDAR ın yediği aksiyonlar bizden kaç kişiye bu 100k füze kesim başarısı getirdi onu saymaya kalksam en az 10 kişi saymam gerekecek, de ne gerek var =)

gittin kendi savas raporları bölümünde, aksiyon resimleri, kayıp birim resimleri,

balon aksiyonu yenilmediğinin göstergesi olan buharlı ve düz sahmerdanla karşılama resimlerini

üşenmeden ve yüzsüzce tek tek ve defalarca ekledin,

her birinde 19 buharlı sahmerdan kesmene rağmen devam eden cephelerin hepsinde buharlı kesim farkı yedin.

bunu da hesap edecek kapasiten olmadıgı için 19 buharlı sahmerdan kesimlerini bir başarıymış gibi ima edip önümüze attın.

ama yemezler kardeş, yemezler sarı sevketim.

kendini bununla kandırabildiysen bu senin için büyük bir başarı ondan eminiz kapasiteni biliyoruz cünkü =)

iki ittifak olarak da saldırsanız gücünüzün yetmeyeceğini kendiniz görüp tek tek hesaplarınızı tatile cekip kaçtınız.

inkar etmeye cesaretin varsa tek tek eklerim o tatil görüntülerinizi de...

hiç üşengeç bir yapım yoktur. artık sen de biliyorsun bunu =)

şimdilik senin tatile alıp kaçtıgın görüntüler yeterli diye düşünüyorum.

halen sağını solunu oynatmaya devam edersen kalan üyelerinin de hesabını nasıl tatile alıp kaçtıgının görüntülerini de ekleyebilirim.

şimdilik bu doz sana yeter. aşırı doz verirsem daha önce yaptıgın gibi,

bugunlük size ayırdıgım sürenin sonuna geldim deyip kaçarsın.

kaçma elimizin altında ol sarı sevketim.

sen bizim stres topumuzsun. sen olmazsan naparız biz =)

• Ben diyorum ki adamlarınızı hallaç pamuğuna çevirdik bugün ile birlikte 17 gündür tatildeler, mevcut cepheler devam ederken tatile alıp kaçtılar yüzlerce raundluk cepheleri terkedip savaş devam ederken TATİLE KAÇTILAR sen buraya gelmişsin ben merkezinizde ada ada gezmek için tatile alıp ışın attığım görüntüleri ekleyip algı yaratmaya çalışıyorsun, bunun en az 3 kere cevabını verdim bunun kapak yapa yapa taşa anlatsam anlardı sen anlayamadın çünkü işine gelmedi ^^

ayrıca dikkat ettim mesajın sonlarına doğru (yüzlerce raundluk) seklinde bir söz söylemiş.

geçen de binlerce raundluk diyordu, kendi hatasını kendisi düzeltmesi ve abartı acizliğine bu kez düşmemesine sevindim =)

Geçenlerde kaçtığınız cepheler binlerce raundlukdu, şimdiki cepheler yüzlerce raundluk çünkü düzelen bir şey yok her şey olması gerektiği gibi, tek bir olaydan bahsetmiyoruz ki ;)

KAPAK 1

Seni defalarca kez bu kralınız gelsin, aksiyon lazım diye söm ismi yapıp ada değiştirmek için tatillediğim görüntülerden dolayı forumda kapak etmiştim, ne sen kapak olmaya doyabildin ne ben kapat etmeye dolabileceğim ^^

99 62 girdim ve adadaki 3 multinizin depolarını boşalttım sonrasında yan ada olan kristal posede bulunan SECİ ve LUCİUS isimli 2 üyenizi kendi kalesinde tarla yaptım bu şekilde;

Bu kadar 17lik adanın içine girip sizi tarla niyetine sürdüm grand birazcık utanman olsa oyunu silerdin be ^^

8gd9cav.png

jzsduvd.png

t0yarp7.png

o2vqdf3.png

o2vqdf3.png

68yw8ej.png

9oxpm4i.png

fa0w5m1.png

6l8cc1w.png

---------

f859x30.png

Sonrasında sürülecek malzeme kalmadığı için 99 62 den, 96 58'e geçmeye karar verdim,

Aha aşağıdan, yukarıya ;)

ff7l0ke.png

Tabi şehri taşımayayım diye 4 gün mesafeden 1 gemi atmıştınız, bende merkezinde tatilleyerek ada ada dolaşırken sende forumda manipülasyon yapmak için benim şehrimi sslemek ile meşguldun ittifak arkadaşların depolarındaki malzemeleri çevirip kuyulara bağışlarken ;(

ve 96 58'e geçtim ne mi oldu?

Bak sen benim şehrimi sslemek ile meşgulken ben bunları yapıyordum tarla ali

558brks.jpg

oobn9tq.png

Ben sizin depolarınızın dibini sıyırırken sen benim şehrimi ssliyordun düştüğün durumu otur bir düşün yahu ^^

Binlerce raundluk cephelerden laf açılmışken.. şu 30 cephenin 10 küsüründen beyaz bayrağa basıp kaçtığınız harici binlerce raundluk cephelerde son havantoplarınıza ve tüfekçilerinize kadar kestirip verdiğiniz raporlarımız da var yani, bizde olup sizde olmayan ^^

70098-hk%C4%B1njhlojoujo-jpg

e77jw2s.jpeg

eczrbdk.jpeg

Ha birde senin bu şekilde 1 tane kara cephesini idare ettiremeyip 840 tüfekçini sabaha kadar kestirip verdiğin bu rapor vardı, ne tür bir rezilsiniz çözemedim

70094-622-raunt-jpg

Ha birde bu şekilde mermiye kafa atışın vardı bayağı gülmüştük büyük savaşçı ^^

6p4jlvs.jpeg

savas raporunda %50 ye %50 kesim oldugunda bunun da bir etki yaratmayacağını görüp ne yapacağını şaşırırsın.

%50ye %50 kesim farkını söyleyeceğine 400 raundluk cephede ki 15k civarı olan kesim farkından bahset kendi elinle eklemiştin birde foruma ^^

Merkezinize gelip sizleri tek başımıza hallaç pamuğuna çevirdik yüzlerce yağma yaptık, combolar kesimler ve binlerce raundluk raporlar

Kendi merkezininizde 30 cepheyi idare ettiremeyip 10 küsür cepheden BEYAZ BAYRAĞA bastınız..

96 48 e adam gönderdiniz patates oldular son olarak

728 ve 458 raundluk cephelerden tatile alarak kaçtılar ve 17 gündür tatildeler bu şekilde ;

n0ai3zh.png

rzlhmqx.png

iqx7per.png

Kendi merkezinde bile karşımızda varlık gösteremeyen bir ittifakı neden ciddiye alıyoruz ki ;)

buharlı kesim farkını da o kendi sayfana üşenmeden eklediğin 10 larca raund görüntüsünde kestiğin 19 buharlılardan düşersin.

bakiye yine eksi veriyor buna ne diyeceksin sarı sevketim? =

Biz o bakiyeyi sen ittifak wp gruplarında aksiyonlar canınızı sıkmasın uykusuz kalmayın bizde füze çok herada füze basmaya başladım diye ittifakını ve kendini avuturken her gün aksiyonlarla binlerce füzenizi kesip fulledik, bizde bakiye bitmez ;)

savasın basından beridir cephe savası yapamadın. ne saldırı ne savunma hiçbir sehirde cephe tutmaya kapasiten yetmedi.

kaç defa burdan sordum şuanda herhangi bir sehirde tuttugun deniz ya da kara savası cephesi varmı diye...

hiçbirine cevap veremedin cevap versen ne mal oldugun ortaya cıkacaktı cunku..

Yoo ben cevabını verdim ama sen gözlerini kaçırdın hazır lafı açılmışken cevabını yapıştırayım da sus hele

;)

Bu oyunda yapabileceğiniz en basit şey gemi yüklenip 8-12 saat aralığında cepheleri tazeleyip sabit cephe tutmaktır. Benim oynadığım oyun kendine ikariam da savaşçı diyen birinin zirve noktasıdır.

Eğer bir gün işim gücüm yoğun olur da oyuna bakamayacak gibi olursam grandcığım 1.5-2m gp yüklenir, 6-8 saatte bir yenileyeceğim şekilde 5-10 cepheyi zorlanmadan tutarım ;)

Ego kasan oyuncularınızın egosunu söndürdüm karşımda aksiyondan kaçmaya çalışmaktan başka hiç bir varlık gösteremediler, before afterlerı eklememe gerek yok değil mi ;)

şimdilik senin tatile alıp kaçtıgın görüntüler yeterli diye düşünüyorum.

halen sağını solunu oynatmaya devam edersen kalan üyelerinin de hesabını nasıl tatile alıp kaçtıgının görüntülerini de ekleyebilirim.

Tatile alıp kaçtığın görüntüler diye eklediğin raporların yukarıda kapağını yaptım.

Şimdi sıradakine gelelim..

Kalan üyelerinin tatile kaçtığını demişsin? ^^

Şu söke söke rapor aldığımız cephelerden mi bahsediyorsun?

Hani sizin chatlak mısırın cepheye asker gemi yükleyip tatile aldırıp sonra o raporu CİĞER SÖKERMİŞ gibi dalga geçerek astığınız raporun 10 katını yaptığımız raporlar mı?

Onun da güzel bir before afterini yapmıştım, şöyle bir ipucu ekleyeyim belki sesini kesmeye yeterli olur ;)

CİĞER SÖKERMİŞ GİBİ ;)

Zaten savaşmaya niyetiniz olsaydı cephe bu durumdayken devam ederdiniz değil mi grandcığım 8)

evq4142.jpg

Son olarak mindhunter ve castle neden yüzlerce raundluk cephelerden tatile alarak kaçtı ve 17 gündür neden tatildeler bunun açıklamasını bekliyoruz..

Jiletciğim bunada bir like ;)

cxd4nv9.png

• insanoğlu gerçekten garip varliklar.

bak bunun en güzel örneği sensin.

17 gündür tatildeler diyorsun, adadaki EGEMEN in kac gündür tatilde oldugunu ve neden hesabina girmediğini soylemiyorsun sadece işine gelene cevap veriyor işine gelmeyeni ve savasi kaybeden taraf olduğunuzun kaniti olan konuları es geçiyorsun. benim için hava hoş yukardaki mesajimda zaten bizzat senin ne hale düştüğünü hiçbir cepheye giremedigini senin kucumsedigin 6-8-12 saatlik cephe tutmaya bile kapasitenin yetmediğini, balon aksiyonu attığında eğer aksiyonlar yenmisse onunla ovunecegini, aksiyonlar yenmemisse on safta kestigin 19 buharlıya sevinecegini ve bunu bir başarı sayacak kadar aynen senin de yukardaki mesajinda yazdığın (benim oynadığım oyun ikariamda kendine savasci diyen birinin zirve noktasidir) sözünle ayni doğrultuda oldugunu görüyoruz. gercekten zirveymissin kardeş sen neymişsin yahu öyle =)

casper murata diyorum ki bak muro bu sari sevketin kafa gitti, adam bana diyor ki gunaydin yeni mi farkettin =) rapor fazla görünsün diye 2021 in 2. ayının raporlarini asar olmuş, kendi sehirlerindeki savaşların raporlarini sadece galip kisminda adları yazıyor diye kendi eliyle eklemiş ama hesaplarin tek tek tatile alınarak o raporlarin alindigini bile kendi eliyle göstermiş hem yüzsüzlük örneği hem de bu savaşta sari sevkete ve liderliğini ettiği deli ittifagina ne denli kalıcı hasarlar bıraktığımızı kendisi de göstermiş oldu diyor. adam haklı ne diyeyim şimdi =)

utanmadan yalan da söyledin, murat58 in sehrinde 1500 civarı füzesi kesildi balon aksiyonlari ile, aksiyonlar devam ederken casus atip tekrar bakmış ne kadar füzesi kalmış diye, onun da resmini eklemiştim yukarda zaten, tuttun hazımsızlık ettin 2.raundda 300 füze soktu onu göstermedin bakarsan görürsün dedin ama raporda füze gemisi yok ve bunu yüzüne çarptık tek kelime edemedin. Halen gelip hikaye anlatıyorsun.

sarı sevketin kafa gitti dedim, bir iki örnek isteyenler oldu onları niye eklemedin diye sordular. ekleyeyim de eksik kalmasın..

kafa1500 =)

savasi kaybettiğini anlayan sari sevketimizin balon aksiyonu yaparken radara yakalandigi anlardan bir kac ilginc, komik ama biraz da dramatik goruntuler. 50 balonlu aksiyon atiyor 48 48 48 fuze kesecek heralde kafa uçmuş =)

kendine savasci diyen birinin zirve noktasini bir kez daha görelim =)

aman kardes cok zirveye cikma bu yükseklikten sonrasi ucurum senin icin =)

Adsız_19.png

Edited 2 times, last by cetrion ().

• alicim fazla yuklenme cocuga burayı chi serverı zannedıyor bos sehır kabadayısı madara olunca şaşırdı tabı kendısıde beklemıyordu sora bişey oldu rezil oldu hazmetmesı kolay olmayacak ali sende buyugusun anlayısla karsıla :D

o bu degılde kan ıttıfakı sevkoyu nıye sattı sen anlatırmısın ben anlatayımmı şevko :D:D

• alicim fazla yuklenme cocuga burayı chi serverı zannedıyor

Burası chiye benzemez diye dolaşanları 2 senede, 12 senelik delta serverın da bulundukları süre boyunca yemedikleri kadar yağma, işgal kesim, bozgun ve uğramadıkları kadar hüsrana uğrattık bu cümleyi tekrardan kurabilmeniz ne derece yüzsüz olduğunuzun kanıtı ||

Casper seni kalenin içinde bu şekilde tarla ettik bak şunlar gibi 1 tane raporunuz yok bana karşı almış olabildiğiniz, içinde bulunduğunuz durumun farkında mısınız?

ÇARESİZLİK

REZİLLİK

HÜSRAN

3jbkqy0.png

s81oyef.png

hw55y5r.png

745j6nt.png

qts60fm.png

1pmtsqt.png

d4p7hio.png

fw70i1a.png

e6em5sk.png

qofds5s.png

1arlz40.png

d68zldz.png

madvas1.png

jkyhhxx.png

rlzbbb8.png

p6px3xz.png

56hv6p7.png

4ozxm9z.png

kwwiqf6.png

kwwiqf6.png

la19b60.png

cxd4nv9.png

• 17 gündür tatildeler diyorsun, adadaki EGEMEN in kac gündür tatilde oldugunu ve neden hesabina girmediğini soylemiyorsun sadece işine gelene cevap veriyor

EGEMEN Mustafa abi trafik kazası geçirdi, ameliyata girdi ve istirahat ediyor. Ayrıca onun tuttuğu bir cephe yok ve oyununu açması demek bölgeye gönderdiğiniz adamların x6 aksiyon yemesi demek, tatilde olması bizim değil sizin avantajınıza

Mindhunter ve Castle in geldiği bölgede sadece egemen bulunmuyor yaklaşık 6 adet 17lik ada var, aşağıda ben dahil 6-7 arkadaşımızın bölgede büyük şehirleri var.

Nomercy ile hawkeye üzerinde sabit cephe açılmıştı

Bu sabit cepheler 728 ve 458 raunda kadar uzadı ve aksiyona dayanamayan hallaç pamuğuna dönen arkadaşlarınız yanı delta gücü ittifakı

BÖLGEDEN TATİLE ALARAK CEPHELERDEN BEYAZ BAYRAĞA BİLE BASMADAN TUTA TUTA KAÇTI AYNI 30 ÜZERİ CEPHEMİZ VARKEN 10 KÜSÜRÜNDEN BİNLERCE RAUNDLUK CEPHELERDEN BEYAZ BAYRAĞA BASIP YENİLGİNİZİ GURURLU BİR ŞEKİLDE KABUL ETTİĞİNİZ GİBİ

BU ŞEKİLDE ;

n0ai3zh.png

rzlhmqx.png

iqx7per.png

VE BU DURUMDA DELİ OCAĞI GALİBİYETLER SERİSİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ..

ÇIKIP FORUMA CEPHE AÇAMIYORLAR DİYE ALGI YARATMAYA ÇALIŞTIN 30 KÜSÜR CEPHE VARKEN 10 KÜSÜRÜNDEN BEYAZ BAYRAĞA BASIP CEPHELERİ DÜŞÜREN DE SİZDİNİZ RAPORLARI DURUYOR EKLEYEYİM İSTERSEN ^^, BUNU DEDİKTEN 1 HAFTA SONRA BEYAZ BAYRAĞI BIRAK 728 VE 458 RAUNDLUK CEPHELERİ BIRAKIP TATİLE ALIP KAÇTINIZ BU NE YAMAN ÇELİŞKİ ALİ ^^

Ağzında sürekli bir eski raporlar lafı var düşüremedin gitti, var ki asıyorum sizde bana karşı atılmış bir yağma olsa 10 sene sonra karşıma getirirsiniz ^^

Neyse..

Yeni rapor istiyorsanız tarlamız çok süreriz, siz yeter ki isteyin

BİR GECE ANSIZIN operasyonlarıyla ünlü bir ittifakız ;)

DÜN CASTLE isimli üyeniz kör kaza oyunu açtı ve başına neler geldi bir bakalım ;)

d7k2k0m.png

------------------------

92wlfqh.png

-------------------------

izzx49v.png

Yine hüsran yine tatil yine tuta tuta kaçış..

RAPOR MU?

10 KATINI ALDIK

KESİM Mİ?

10 KATINI YAPTIK

YAĞMA MI?

MERKEZİNİZDE SADECE 1 ÜYEMİZ 100 KÜSÜR YAĞMA YAPTI, 100 LERCE YAĞMA, DEPO BOŞALTMA VE IZDIRAP

GELDİĞİNİZ BÖLGEDEN TUTA TUTA KAÇTINIZ VE YENİLDİNİZ..

LOOSER İDİNİZ

LOOSER OLARAK KALACAKSINIZ.

8)

cxd4nv9.png

• hergun kendını dahada rezil edıyorusun hakkatten artık uzuluyorum sana allah yardımcın olsun ama tedavısı var korkma:)) bır gece ansızın kaçabılırsın baya unlusunuz ozellıkle topuklarken boş sehırlerın buyuyk savaşcıları azınızın payını aldınız ıste boyle haddınızı bıleceksınız ve kaçacaksınız :D