ƊЄԼƬƛ ƓüƇü (ƊЄԼƬƛ) İTTİFAKI SAVAŞ RAPORLARI

• Ban yemem üzerine sevinip yazıp çizen arkadaşlar oldu erken sevindiler,

Heveslerini kursakların da bırakıp

Dolu şehirlerine kendi 17lik adalarında aksiyon yedittire yedittire bayrak diktik

Vurursunuz eyvallah da ölmezsem sıkıntı

Ne demiştik?

KİNG İS BACK 8)

l1n3xbv.png

Bana gökselden acıyor şarkısını gönderen kardeşimize, Tarkandan gel gel acımayacak şarkısını armağan ediyorum ^^

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

• yine bir gece yagmaya çıkmışım...

mutlu son =)

bu gitti peki ya adada baska KAN uyesi varmi?

yagmalamaya deger ne de olsa denize dokuyoruz =)

adam yagma yememek icin neyi var neyi yok cevirmis adaya bagislamis, üzüm bırakmış o da multi bir hesapta oldugu gibi kendi halinde takılıyor... ASKER Falla tatile kacinca kismet buna oldu =)

can sıkıntısı... takılıyoruz öyle =)

• Çok güzel rapor grand. Eline sağlık.

Senden başkası beceremez bunları :D

Adayı taşıdıktan sonra gelme cesaretini göstermen takdirimi topladı.

Böyle böyle 50 sene sonra karşımıza çıkabilrsin.

Layk attım bu arada, ittifakına bolca selamlar.

Yakında görüşürüz...

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Ooo güzel raporlar gece gece uykumu açtın. Şu iki ittifak bir kapışsa da izlesek azıcık sadece yağma değil kesim görmek istiyorum ben. Silah da satarım size, maske ve çip işinden sonra silah işine de girmek gibi bir hedefim var.

Kankam Jeff Bezos ile görüştüm nakliyatı o üstlenecek. Elon da silahları üretiminde bana destek atarsa herkes için win-win olur gibi.

Haftada bir güncelleme getireyim mi bilgisayarına?
    Çipliyim mi seni?
    Yedireyim mi yapay etlerini?
    Ne yapacan, Elon ile Mars'a mı kaçacan :D

Atı yem koşturur
    Bilgisayarı RAM coşturur

Bill GATES

• eyvallah ciğerim teşekkür ederim.

adayı bosalttiktan sonra gelmek cesaret felan demissin. ada bos değil ki ana hesapları taşımışsiniz multileriniz geride kalmış, ayrıca bizim adalarda da sizin sehirleriniz var sizde o cesaret bile yok...

geçen bi cesaret kiprasmasi olmuştu, sen (Thomas Shelby) ve Williamwallace melihim gelip de nasıl kepaze olduğunuzu gormeyen de kalmamistir. en hüzünlendiren kismi ise rodos vurup som sokerek kacmaniz degil, kesilmemek icin kendi elinizle asker ve gemilerinizi (yaklasik 100k gp civari) kovmanizdi... hangi yuzle daha insan icine cikip karsimda laf yapabiliyorsunuz bana cok garip geliyor, bunun gururla haysiyetle alakasi yok bu bambaska birsey bence... yok rodos yedik diyorsun rodosun raporu yok ki rodos olsa 50 defa karsimiza cikarirdin rodos vurdunuz ondan gemiler kesilmesin diye kovduk diye... ki bu bile sıvama modu olurdu. yine sasirmazdik alıştık artık senin sıvama moduna girmelerine =)

sayfaya gelmen aciklama geregi duyman yagmayi yiyen ittifagin lideri olmanla mi yoksa yagmayi yiyen multinin sahibi olmanla mi alakali orasını cozemedim. ama kesin olan birsey var o da rapor gördün mü ağlamadan duramıyorsun canim yaa =)))

Adsız_19.png

• Melihcigim hosgeldin liderin aglamaya gelmis sen eksik kalmistin =)

bos şehirlere karsi alinan raporlar demissin ama asılan raporlarda şehrin kara askerlerinin kesildiğini ondan sonra yagmalarin sıraladığını kapasitenle dogru orantili olarak gorememissin. bu durum zaman alir anca hazmedersin anca farkedersin zaten =)

ayrıca sizin yaptığınız gibi ceza alip inaktife düşen (casus atip icerde asker olmadigini gorunce yagma atmaya cesaretiniz oluyor anca) oyuncuya yağma atip rapor diye foruma asmiyoruz. anladın sen onu =)

Adsız_19.png

• Melihcigim hosgeldin liderin aglamaya gelmis sen eksik kalmistin =)

bos şehirlere karsi alinan raporlar demissin ama asılan raporlarda şehrin kara askerlerinin kesildiğini ondan sonra yagmalarin sıraladığını kapasitenle dogru orantili olarak gorememissin. bu durum zaman alir anca hazmedersin anca farkedersin zaten =)

ayrıca sizin yaptığınız gibi ceza alip inaktife düşen (casus atip icerde asker olmadigini gorunce yagma atmaya cesaretiniz oluyor anca) oyuncuya yağma atip rapor diye foruma asmiyoruz. anladın sen onu =)

Alişcim Asker hesabının sahibi şuan askerde , ARCHER hesabına karşı atmış olduğun yağmalardan ötürü tebrikler canım

A K I N C I L A R [K A N]

giphy.gif

• Askerde olan adam hesabi nasil tatile alıyor?

kripto hat üzerinden mi ulaştınız =)

Ayrica "ARCHER hesabına" şeklindeki sözünden de hesabın sahibinin adını söylemekten çekildiğini anlıyorum. multi hesabınız değil mi? Thomas Shelby vedatimizin eski hesabiydi, murtiii lideriniz (eski lideriniz) yeni hesap satin alinca eski hesabini Thomas Shelby vedatimiza vermişti o da kendi hesabının adını ARCHER olarak yazmıştı... herkesin bildiğini burda rahatça söyleyebilirsiniz çekinmeyin yavrucum =)

sen raporları iyice inceledin mi? hani bos şehirlere yağma diyordun da ben sana şehirdeki kara askerleri kesildikten sonra sıralı yagmalar atıldı demiştim. kıvırmak sana yakışmıyor melihim =)

Adsız_19.png

• Ayrica "ARCHER hesabına" şeklindeki sözünden de hesabın sahibinin adını söylemekten çekildiğini anlıyorum. multi hesabınız değil mi? Thomas Shelby vedatimizin eski hesabiydi, murtiii lideriniz (eski lideriniz) yeni hesap satin alinca eski hesabini Thomas Shelby vedatimiza vermişti o da kendi hesabının adını ARCHER olarak yazmıştı... herkesin bildiğini burda rahatça söyleyebilirsiniz çekinmeyin yavrucum =)

Elli yıllık dış mihrakım böyle tiyatro görmedim.

Multi, multi olalı bu kadar multi olmadı.

Almanya Türkiye'yi kıskanıyor lafı buradan geliyor işte. Oyunu kuranlar bile bu kadarını tahmin edemezdi. Hesaplar ne de güzel sıralı sıralı el değiştirmiş.

Amerikan başkanı dahil herkesi göreve çağırıyorum, seçim zamanı o kadar bağış yaptım partisine ama daha karşılığı göremedik. Anca gitsin düz yolda bisikletten düşsün.
    Her zaman dediğim gibi; Setup'a bas sonra next next next.

Siz daha Microsoft'u bile lisanslı kullanmıyorsunuz. Kullansaydınız bu sözümü anlardınız işte...
    Billy üzgün... :( Neyse o crack yapanları da elbet bir gün çipleriz acelesi yok.

cetrion sana bir şey sormak istiyorum; şimdi senin forum kullanıcı adın cetrion, yukarıdaki raporları "yine bir gece yağmaya çıkmışım" diyerek Maximoff ismi üzerinden yağma atmışsın ama herkes sana grand diyor. Sen şimdi tam olarak hangisi oluyorsun çipi ona göre ayarlamam lazım. Beni de anlayın.

Çipliyim mi seni?

Atı yem koşturur
    Bilgisayarı RAM coşturur

Bill GATES

• cetrion sana bir şey sormak istiyorum; şimdi senin forum kullanıcı adın cetrion, yukarıdaki raporları "yine bir gece yağmaya çıkmışım" diyerek Maximoff ismi üzerinden yağma atmışsın ama herkes sana grand diyor. Sen şimdi tam olarak hangisi oluyorsun çipi ona göre ayarlamam lazım. Beni de anlayın.

bunlara sorsan delta gucu ittifaginda ne kadar hesap varsa hepsinde grand var derler. o yüzden her gördüklerini grand sanıyorlar. özellikle de bunları kesen yağmalayan kim ise arkadaşlar da bana soruyor sen bunlara ne yaptın beni de sen sanıyorlar diye =)

oyuncu ismin ne çipi ona göre ayarlamam lazım demissin. sen once kan üyelerini çiple ama herhangi birini es geçme hepsini ciplediginden emin ol. ondan sonra sıra bana gelirse ben özelden sana yazacam kim olduğumu =) ama dikkat et bana gül atana taş atiyorum ben ^^

Not: DANKE SEB Asker isimli hesabın sahibinin askerde olduğunu boyle ağzınla itiraf etmen güzel oldu. siralamadan bakarsın canım hesap ne durumda diye. görünüşe göre şifre paylaşımından kapatılmış. haaa bizim hesaplar calindiginda sifre paylaşımı yapmissinizdir dediğinizde kisi kendinden bilirmiş demiştim. zaman beni haklı çıkardı. Falla kardesim askerden dönene kadar ona sıfır km bir hesap ayarlayın. hesap alim satimi piyasasını yakından takip ediyorsunuz ona uygun bir hesap ayarlamaniz o kadar güç olmasa gerek =)

hahaha iyiki varsınız :D

Adsız_19.png

Edited 2 times, last by cetrion ().

• cetrion sana bir şey sormak istiyorum; şimdi senin forum kullanıcı adın cetrion, yukarıdaki raporları "yine bir gece yağmaya çıkmışım" diyerek Maximoff ismi üzerinden yağma atmışsın ama herkes sana grand diyor. Sen şimdi tam olarak hangisi oluyorsun çipi ona göre ayarlamam lazım. Beni de anlayın.

bunlara sorsan delta gucu ittifaginda ne kadar hesap varsa hepsinde grand var derler. o yüzden her gördüklerini grand sanıyorlar. özellikle de bunları kesen yağmalayan kim ise arkadaşlar da bana soruyor sen bunlara ne yaptın beni de sen sanıyorlar diye =)

oyuncu ismin ne çipi ona göre ayarlamam lazım demissin. sen once kan üyelerini çiple ama herhangi birini es geçme hepsini ciplediginden emin ol. ondan sonra sıra bana gelirse ben özelden sana yazacam kim olduğumu =) ama dikkat et bana gül atana taş atiyorum ben ^^

Çip kimdeyse hükümdar odur.

Çipliyim mi seni?

Atı yem koşturur
    Bilgisayarı RAM coşturur

Bill GATES

• görüntüsünün altında ismi olmayan (?) işaretli KAN üyesine sevgiler...

WilliamWallace güzel bir orta açtı, sen de yumuşattın, Grand da vurdu gol oldu...

Falla kardeşime de hayırlı teskereler dilerim.

Adsız_19.png

• Hep aynı taktik. Yöneticilerin yakın olduğu ittifaklardan göstermelik banlar. Diğerlerinden can alıcı banlar. Yillardir ikariam oyuncularini uyuttular. Hala uyutmaya devam ediyorlar. Hesaplari çalani banlama. Fallanin hesabina giren vedatı banlama.

Grand yillardir sen ve arkadaslarin bu banlarla uyutuldu. Bu banlar sana tanidik olmasi lazim. Yöneticiler hep aynı kişileri koruyorlar. Farkında değilmisiniz arkadaşlar .

• Hep aynı taktik. Yöneticilerin yakın olduğu ittifaklardan göstermelik banlar. Diğerlerinden can alıcı banlar. Yillardir ikariam oyuncularini uyuttular. Hala uyutmaya devam ediyorlar. Hesaplari çalani banlama. Fallanin hesabina giren vedatı banlama.

Grand yillardir sen ve arkadaslarin bu banlarla uyutuldu. Bu banlar sana tanidik olmasi lazim. Yöneticiler hep aynı kişileri koruyorlar. Farkında değilmisiniz arkadaşlar .

Kankam Elon'a sordum bu arkadaş trolmüş.
    Mekiğim var sizi gezdireyim derse itibar etmeyin.

Çipliyim mi seni?

Atı yem koşturur
    Bilgisayarı RAM coşturur

Bill GATES

• hhhhhh_3.png

Nasıl bilirdiniz? ^^

benim kadar sende üzülmüşsündür değilmi şevketcim:)

Süzüle süzüle gitti garibim:)

Çocukluk kahramanımdı...

Zaten ölüydü, hayaletti... Yine vurmuşlar...

Billy üzgün

Çipliyim mi seni?

Atı yem koşturur
    Bilgisayarı RAM coşturur

Bill GATES

• yine bir gün yollardayım =)

yolun kenarında bir KAN uyesi otostop cekiyor... dedim olm bak git benim yolum uzun git başkasının kısmeti ol...

ama yok gelen geçen yok dikiz aynası bos, on taraf bos dedim bu otostopcuyu ben alayim...

hayat da böyle değil mi, çok isteyen değil parasını veren alır =)

gecmis olsun guzellerim...

bir daha üzerindeki altınları başka hesaba devrederken daha dikkatli olursunuz artık...

yukarda 4 kuşu yan yana koyup soyleyemedikleri dusunceleri dile getirmelerine yardımcı olmuştum. orda bir söz vardı. acik verirseniz ümüğünüzü sıkar solugunuzu keser diye... neyse kuşun sözlerini kanıtlamış olduk...

sağda solda yağma atan avanelere de burdan selam olsun.

92.430 füze basarken ne kadar odun ne kadar sülfür gerekiyor onu da PeakyBlinders vedatim eline abakusu alsin hesaplasin.

Adsız_19.png