ƊЄԼƬƛ ƓüƇü (ƊЄԼƬƛ) İTTİFAKI SAVAŞ RAPORLARI

• sayfamızda ağlayan savaşın kaybedenleri ile onların yanaşmalarina şimdi beyler ağlamayın tartışmayin desem de pek dinleyeceklerini sanmıyorum savaş raporları bölümümüzü ağlama duvarına çevirdiler ne bitmek bilmez göz yaşları varmış ne dinmez acıları varmış arkadaş =)

neyse hadi biraz rapor ekleyelim neşemize neşe katalım ;)

3574 raund süren bir kara savaşı, saldiranlar böyle belirli zaman aralıkları ile geri çekildiler, en son HUKUMDAR kalmıştı o da ne olduysa bi panikledi beyaz bayraga tıklayıp geri cekildi... zaten bunlar rapor alamayacaklari cephelerde (kendi şehirlerinde olan savaslar da dahil) ya bug yapıp savaşı sonlandirip savaş raporunu sildirdiler, ya kendi şehirlerinde olan savaslara ittifak arkadaşlarını sokturup hesabını tatile çektiler.

şimdi de hesaplarını bölgeden tek tek kaçırıyorlar guya kumdan kale yıkmaya gelmişler de tuta tuta kaçmaya başladılar =)

o işaretli sehirler de bir zamanlar saga sola zıplıyordu 8 saatte bi rodos vuruyordu da hikaye oldu hepsi =)

bize karsi saldiri savaşı yapacak hiçbir ittifak yok, hatta kan ittifagi ve deli ittifagi es zamanlı saldırmalarina ragmen kan üyeleri de tuta tuta gittiler de kendi sehirlerinin sur unda kafalarına vurulması zorlarına gitmiş tek tek kaçtılar onlar da =)

yukardaki kara savaşı raporunda bizim 300 küsür spartali yi kesmişler, fear me apo abiye diyorum abi ne gerek var para verip spartali almissin diye, para verip alanlar sagolsun dedi =)

PeakyBlinders vedosum, kuzenin sedata selam söyle spartalilar savas meydanlarinda ellerinden geleni yapmış hic merak etmesin hic etmedik hicbirini bak rapor da yukarda zaten =)

Adsız_19.png

Edited 2 times, last by cetrion ().

• Icraat ne degildir bu oyunda biliyomusun.

mkvkemp.gif

Susayım susayım diyorum da

Hesabına sokturmadığın kimse kalmadı aliden muhittine

üstüne üstlük yüzsüz yüzsüz konuşuyorsun buraya çıkmış

4 Seviye rodos vurup dağıtmalarına rağmen kesim farkı yedin

Birisi konuşacaksa bile bu sen asla olamazsın

Rezil ve kepaze bir mahlukatsın sen

A K I N C I L A R [K A N]

giphy.gif

• bize karsi saldiri savaşı yapacak hiçbir ittifak yok, hatta kan ittifagi ve deli ittifagi es zamanlı saldırmalarina ragmen kan üyeleri de tuta tuta gittiler de

Bize meydan okurken bile ''hatta'' kelimesi bilinçaltında bize karşı olan ezikliğinin yansımalarını gösteriyor.

Biz geldik.

rodoslar.jpg

tatiller_1.jpg

ada-goruntusu-1.jpg

ada-goruntusu-2.jpg

ada-goruntusu-3.jpg

ada-goruntusu-4.jpg

ada-goruntusu.jpg

Bu resimler arşivlik değil Ali.

En son geldiğimizde kafanızı resimde gördüğünüz gibi kumdan cıkartamıyordunuz.

500 satır yazı yazıyosun, şu resimleri nasıl inkar ediceksin.

aslan-5.png

Bakın size bir adet hazımsızlık da göstereyim mi?

aslan-kufur.png

Avam demem daha doğru olurdu :D

aslan-tatil.png

Ya da çaresiz mi demeliyim :D

68874-sonnn-png

68875-sooonnn-png

68871-ikarius-2-png

68872-ikarius-png

Ana takım adalarınızda geldi mi kan ittifakı, geldi.

Yağmaladı mı, yağmaladı.

Cephe açtı mı, açtı.

Sizin yaptıklarınız yukarıda.

Rodos-Tatil.

Sizin en büyük başarınız bize yenilmeniz...

Çok merak ediyorum bu resimlere nasıl bir kıvraklık ile bahane bulacaksın.

Evet, oyna bakalım şimdi :D

s-3fc6ed112213e83e33a86b716d26a3f7e22cab44.gif

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Senin gibi birine cevap vermeye degmez de. bi kerelik yazayim yeter.

geceleri yatarken korkudan fuze surat ve balonlari bizim sehirlere koruma diye gonderen sen,

ama kara askerini kacirmayan yine sen,

4k gyro 600 balonunu aksiyonla 1 saatte bitirip karada tufekcilerine kadar kesen ben,

ayni anda denizdende sadece buhar duz ve filikan olan donanmayi catir catir kesen yine ben,

sabah uyanip ilk is rodos vurup yesil rapor alan sen.

Ve sehir ismini AKSIYON OGRETILIR yapan sen..

Senin gibi birine ne cevap verilebilir ki ^^

sen kendini avutmaya kestim ettim demeye devam et. seni oyuncu savasci diye adaya gonderenlere aciyorum sadece :)

• Deli ittifagina vuruyorum KAN ittifaginin aglakları gelip ağlıyor, neyse onlara da teselli verelim onun da zevki başka =)

94 64 de Deli ittifagi ile savasirken 100 55 bolgesine Admiral sedat ve DANKE SEB isimli yani eski adıyla williamwallace melihimiz geliyor, Deli saldırmış ya artık kendileri de saldirmaya cesaret edebilirler zaten de, aksiyon yemekten devam eden kara savaşında şehrin sur unda kesilmekten artık ne denli bir acı hissettilerse 2 kişi oldu 6-7 kişi, bizim sedatla melihi kurtarmaya gelmisler =) en komik an ise, 20k uzeri gemiyle sedatin saldiriya çıkması, aman rodos vursunlar da aksiyon yemeyeyim uykusuz kalmayayım dedi heralde. bizim grupta diyorlar buna rodos vuralım mi vurmayalim mi dedim biraz kesin, sonra vurursunuz rodosu =) zaten sedatla melihin içine düştüğü durumu wp da paylaşılan görüntülerde görünce hiç de şaşırmamistim kapasite ne ki beklenti ne olsun =)

vedatim gelmiş rapor paylaşmış, ada görüntüsü paylaşmış, melihim gelmiş karada gyro aksiyonu yaptığının videosunu bile eklemiş, iyi de ben şeyi görmedim.... hangi savaşta gyromuz bitti de senin gyrolarin ve aksiyonlarin bi işe yaradı? gyro aksiyonunda karsi tarafta balon yoksa kafa kafaya gyro kesimi oluyor bu kime neyi kanitlamaya çalışıyor, aksiyon atmış da attığı aksiyonun misli mislini kendisi yememiş mi, sorsan yok ben hiç aksiyon yemedim der, rodos vurulduğunun görüntüsünü paylaşmış da kendileri rodos vurmamis... yok canım ne rodosu =)

neyse bunları çok da kaale almayayım, esas konu dağılmasın... amaçları bize laf ederek deli ittifagina şirin görünmek de onlar da halen sizin ne çıkarcı ve fesat oldugunuzu gorememisse onlara da hersey müstahak, beter olsunlar =)

raporları eklemeye bir sonraki mesajda devam ederim. bizim sarı sevket konuşamaz cevap veremez durumda kitlendigi için kan ittifagi üyeleri desteğe gelmiş (forumda)... o desteği oyunda vereceksiniz ki adamlar Müttefik misiniz kene misiniz görsünler. ama onların da sizin ne halt oldugunuzu artık anladığından şüphem yok...

Adsız_19.png

• yok abi yok bunu kabul ettiremezsin inkar eder o dayanamaz... zaten oyunda bir numarasi yoktur forumda anca konusur anca laf ebeligi yapar.

neyse sohbet aksiyondan gidiyor biz de bir iki birsey ekleyelim =)

raporda füze gemisi yok...

aksiyon yemediler canimmmm yoooook...

sadece füze koymamışlar tabi yaaaaaaa

aaaaaa siz de hep mizikcilik yapıyorsunuz =)

bunların hiçbirini yemedi canım, hepsi karavanaydi kesin =) şehir kış kabağı gibi ortada etrafta o kadar şehrimiz var ve bu adam 7/24 pc başında... tabii yaaa aksiyon yememiştir8o

aksiyon manyagi yaptik diyenler attiklari karavanalardan dolayi savas bölgesinden tek tek kaçmaya basladi.. yoksa devam.eden savaslar var. aksiyon da atabiliyorsunuz, aksiyonlari yemis isek bizde bir sıkıntı yaratmamış ve bunu gordunuz. aksiyonlari yememis isek de bosa kurek sallamanin manası yok deyip savas bölgesinden kacmaya basladiniz. tuta tuta hemde =)

hayat da oyun gibi, birseyler ima ediyorsun, iddia ediyorsun hatta cesaret edip söyleyebiliyorsun ama bu yalan olduğu için belirli bir süre sonra kendinle celisiyorsun bunun kacari yok arkadaslar, hic kivranmayin, tebrik de etmeyin ama en azindan yalan konusmayın, biz bu savas baslamadan once de söyledik bize rakip olamazsiniz diye. bunu bir kez daha tescillemiş olduk sayenizde =)

Adsız_19.png

• Merkezinde yüzlerce yağma yiyen delta gücü

30 küsür cephe varken, 10 küsür cepheden beyaz bayrağa basıp cepheleri idare ettiremeyeceğini düşündüğü için birden bire cepheleri yarıdan daha az sayılara indiren delta gücü

Merkezinde yüzlerce şehirlik takımadalarında aksiyon yiyen, merkeze ilk geldiğimiz hafta aksiyondan bunaltmaya çalışan ama attıkları aksiyonları bile tutturamayıp aksiyon üstünlüğünü bir türlü sağlayamayıp öğrenilmiş çaresizlik tabiri ile artık hiç denemeyen aksiyon atılmasın diye artık cepheler açmak zorunda kalan her gün binlerce füze kestiren delta gücü

1 tane büyük rapor aldıysanız buna denk olarak 10 tane rapor aldık,

rapor üstünlüğü, aksiyon üstülüğü, kendi merkezinizde yüzlerce yağma yemeniz. Devam ettiremeyeceğini düşündüğünüz 10 küsür cepheden gurur diyip BEYAZ BAYRAK basıp kaçmanız. Diğer cepheleri de gururu hiçe sayıp kapatmanız

Bunca şeye rağmen çıkıp burada konuşabilmeniz bile gerçekten ne kadar rezil bir ittifak olduğunuzun kanıtıdır.

DELİ OCAĞI merkezinize gelip 2 aydan fazla süre kaldı ve bunları icraat defterine yazdırdı.

Cephe açmaya cürmünüz olmadığı için de binlerce raundluk "10" küsür cepheden BEYAZ BAYRAĞA basıp savaşı sonlandırmayı tercih ettiniz.

Ve sizin adınıza üzülerek söylüyorum ki kendi merkezinizde varlık gösteremediniz.

Savaşın ortasında en savunmasız adalarımıza, sağa sola yağmacı diye gönderdiğiniz adamlar bile boş adada yağma yapmayı beceremeyip geldikleri yerler de kendi depolarını boşalttılar.

Kadronuz tam bir kuru kalabalık ve çöp

Keşke sizler yerine daha iyi rakiplerim olsaydı, belki o zaman daha eğlenceli olurdu ^^

Unutmadan dün gece de devam eden cephede 10'a yakın irili büyüklü rapor verdiniz. "Ama adam ban yedi" diye bir bahane kabul etmiyorum, onun ban yemesi onun acemiliğini gösterir.

Biz neden ban yemiyoruz?

Çünkü neşemiz yerinde

Ezdik ve geçtik.

Demekki o da sizler gibi bir şeylere sinir olmuş ki duygularını dışa vurma gereği duymuş

Ne demiştik?

CÜRMÜNÜZ YETMEZ

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

• ooo deli ocagının ağlakları bitti şimdi kan ittifakının ağlakları geldi :D:D yahu ağlayacagınıza savaşsanıza yahu :D ıka tr de ağlama rekoru kırdınız bızım apo fear me egemenın tufekçilere halay çektirmiş :D türbünlere oynayan kan ıttıfakını kaçışlarından dolayı tebrik ediyoruz :D bırde bırseyı acıklamalarını beklıyoruz jıletın hesabına bırılerının gırdıgını sıze kım söylüyor:D bırakın bu palavraları konuştukca komık duruma dusuyorsunuz kan ıttıfakı boyledır omegadan kacırdık deltadanda kaçtılar :D ahahaha

• ali kardeşim fazla yuklenme cocuklara biraz soda yollayalım hazımsızlıgına ıyı gelır :D şevko bu kan ıttıfakı senı nıye sattı şimdi cici gozukmeye calısıyor :D

• once gazoz olma efsane ol diyen melihimize cevap verelim, hani aksiyon yapmış da füze kesmis ya, biz o aksiyonlari kesilme sayılarını ve limitlerini doldurmuşuz kardes sen biraz geriden geliyorsun galiba =)

efsane de gazoz da sen ol melihim biz keser geçeriz gerisi bizi alakadar etmez =)

biraz da yağma raporu ekleyelim.

adam sabaha kadar araliksiz sürmüş tarlayı =)

tebrikler muhtarim :thumbup:

Adsız_19.png

• Çok konuşuyosun ali.
    Anladık, senin düdük makarnası da sana çok laf getiriyor.

Onu da anladım.

Ama senin baskalarının marifetlerini sahiplenme gibi bir huyun var onu ben biliyorum da bilmeyene anlatayım.

Alinin oynadığı hesap alinin kendi açıp geliştirdiği hesap değil.

Diyeceklerim bu kadar :D

Yandan çarklı seni.

Thomas Shelby

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Benim olayım çaresizlik değil , MÜSAİTLİK ...

Hafta sonu şehir dışında bir aile toplantısındaydım. Yoksa anında gereğini yapardım.

Hafta sonu bitti ve dönüşte BLACK denen arkadaş sen misin bilmiyorum ama geldiğine geleceğine pişman olmuş : nerden geldim buraya diyerek bir topuklayışı vardı, gülmekten kırıldım.

Suskunluğum asaletimdendir... Her lafa verecek bir cevabım var...

Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye... Mevlana

• İttifağındakiler seni tatile aldırmadı yani, e bana kuşlar öyle öyle söyledi.

Tüm ittifağınızın mı toplantısı vardı :D

Thomas Shelby

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Raporlar ortada, ss'ler ortada
    Hiç mi utanman yok

Sırf daha fazla yağma yememek için, şehri gezdirip sizi daha fazla rezil etmemem için kilit attınız 1 ay
    Kime ne anlatıyorsun ?

Acizliğinizi anlatmaya kelimeler kifayetsiz.

Not: 12.şehir için gerekli olan hammaddelerin tamamı tarla gücü ittifağı temin ettiğinden ötürü, kendilerine teşekkürü borç bilirim 8)

• O raporlardan bende de var . . .

2 gün sonra döndüm oyunu açtım ve sana karşılık verdim.

Madem saray basıyordun bende malzeme çoktu neden uçurdun şehrini ???

Beni kesip bol bol malzeme almak varken neden rodos basıp şehri uçurdun ???

Ben söyleyim : Karşılık veren olunca çaresiz kaldın, baktın yağma yiyeceksin, kaçççççç :))

Suskunluğum asaletimdendir... Her lafa verecek bir cevabım var...

Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye... Mevlana

• Ben mi rodos basmışım ?
    Kanıtla

Bekliyorum.

15 senelik oyun süresi boyunca tek rodos bastığımı gösterecek delikanlı varsa deltada, bekliyorum. Çıkarsın göstersin.

Yok eğer 1 tane dahi bulamazsan, kanıtlayamazsan ?

• Deli ittifağı üyeleri yenilgilerini kabul etmiş sayfamızda ağlamayı rapor asıp al bak bizde de bu raporlar var demeyi de bırakmış,

şimdi KAN üyeleri kime neyi anlatıyor bu zorunluluğu neden hissediyorlar

rakibimiz değiller de işte doğal olarak bizi kendilerine rakip gördükleri için başarımız bazılarının zoruna gidiyor =)

ölümüz yeter sizi kesmeye ölümüz =)

şimdi ne yapalım, bir iki sayfa önce eski adıyla WilliamWallace yeni adı ile DANKE SEB bir mesaj eklemiş

orda Jilet Oğuz abinin gyro aksiyonlarının devam eden savasa dahil oldugunun resmini eklemiş,

hani algı yapacak demogoji yapacak ya, ona yazdıgı mesajına karsılık aslında şu sekilde de cevap verebiliriz...

hani Jilet Oğuz abi cevabında demişti ya, 4k gyronuzu 600 balonunuzu 1 saatte temizledim diye.

heeeehhh işte ondan sonra rahmetli sarı sevketin tabiri ile ''aksiyon arkasına düzenli :D'' giriş yapmış.

o anki görüntüyü paylaşayım da gazoz olma efsane ol nedir ne degildir,

başta WilliamWallace DANKE SEB melihciğim olmak üzere diğer KAN ittifağı üyeleri de anlasın öğrensinler.

alla alla savasta gyroları bitmiş yahu bunlar aksiyon yememişti hani? =)

olağan bir sonuç... neymiş neymiş, gazoz olma efsane ol muşşşş, olmuş mu olmuş tabiki =)

neyse cok da muhattab olmayalım kendilerini nimetten saymasınlar =)

biz işimize bakalım raporları Deli ittifağına vuralım geçelim :thumbup:

Before / After yapalım mı =)

bu ilk BEFORE olsun;)

rahmetli sarı sevketciğim söm ışınlayıp geliyor,

geldi de????

gelir gelmez sehir ismi KRALINIZ GELSİN yazmıştı =)

kimse iplemeyince CESARETİNİZ YOKMU ve HADİ SALDIRIN seklinde komik sehir isimleri yazmıştı.

onların görüntüsünü almamışım, hikayenin tuzu biberi olurdu böyle eksik olabilir =)

BEFORE un, devamı da aşağıdaki olsun,

şehir ismi NoMeRCy olmuş... KRALINIZ GELSİN felan fişmekan diyordun? ;)

BEFORE un devamı demeye devam edelim,

limanda kafasında kask olmadan savastıgı için kafaya darbe alıp,

rodos basıyor....

halen BEFORE dayız, BEFORE un devamı demeye devam edelim =)

malum oldugu üzere kepenkleri kapatıyor...

durun durun BEFORE devam ediyor bitmedi...

baska bir ada, ama sehir ismi hiç de öyle KRALINIZ GELSİN felan fişmekan değil,

karşısında kimin oldugunu artık biliyor... KRALINIZ GELSİN yazamaz =)

ne oldu yaw bu BEFORE un devamı durmadan geliyor ne zaman after olacak diyenler biraz sabretsin.

bitti bitti geçiyor şimdi =)

vay deli fırtınam benim kemikleri sızlıyordur rahmetlinin =)

ölmemiş de olabilir, ben gömdüm geçtim artık öldü mü kaldı mı orası beni ilgilendirmez =)

ne yapalım artık bi AFTER diyelim mi ne dersiniz?

peki peki bu da bilinen son beklenen AFTER =)

ne diyeyim şimdi? arkasına bakmadan kaçmış mı kaçmamış mı?

mındhunter uslup cezası almış, utanmadan rahmetli sarı sevketim demiş ki cürmün yeterse 2 günlük ceza bitiminde hesabını aç savasa devam et...

iyi de sen devam edebildin mi cürmün yetti mi sağa sola cürmün yeterse diyorsun? =)

devam eden savaslara 100 lerce aksiyon atarak ve farklı multi hesaplarından 1 gemi gönderip savasları sonlandırdın,

rodoslar bastın, kendi sehirlerinizdeki savaslarda bile savasmaya CÜRMÜNÜZ YETMEDİ, baska birini savasa dahil edip sehir sahibinin hesabını tatile almasıyla savası sonlandırdınız. cünkü kaçınılmaz geleceği önceden gördünüz.

aylar değil yıllarca savassanız bu bölgede bizi kesemezsiniz, buna gpniz yetmez altınınız yetmez.

o yüzden birileri fb üzerindeki sayfalarda altın alınır diye ilanlar vermeye baslamıştı bile...

kesinlikle böyle bir seyi tasvip etmiyorum tavsiye etmiyorum, paylaşım sebebim ispat amaçlıdır.

böyle bir ilanı verenin de kim oldugunu herkes biliyor ad soyad yazmasa da olur.

10-100-1000 degil 10000 rapor da eklesen rahmetlisin artık sarı sevketim.

hadi öptüm gözlerinden, simdi bu mesajı sikayet edin forum kuralı ihlali varsa forum yöneticim gereğini yapsın.

ayrıca, KAN ittifağından Admiral sedat ve DANKE SEB isimli oyunculara biz 94:64 taraflarında DELTA GÜCÜ ile savasıyoruz,

siz de 100 55 tarafındaki bölgede DELTA GÜCÜ üyelerine saldırın dediniz gelip saldırdılar,

ikisi de kebap oldu dürüm yapıp kenara bıraktık.

sonra KAN ittifağına baskı yapmaya basladınız baslarım böyle müttefikliğe iki kişi (boş) saldırdınız ama hiçbir sey ütemediniz dediniz

6-7 kişi saldırıya geldi biz de bu oyunu görüp hesapları tatile cektirdik,

cünkü 94:64 de sizi kesen ekip ile 100 55 deki ekip farklıydı, bunu hesap edemediniz

cünkü KAN üyeleri o bölgeye gelmeye cesaret edemedi siz de müttefik diye gördüğünüz esasında amacları sadece sizi kullanmak olan

KAN ittifağının gerçek yüzünü ben size yıllar önce söylememe rağmen simdi gördünüz.

onlar müttefik olarak gördüğü ittifakları sadece kullanır ama asla kendinden zerre vermez çıkarı olsa bile

kendilerinden birsey eksilsin istemezler.

alsınlar turşularını kursunlar simdi vermedikleri seylerin =)

bu mesajdaki konu başlığı eksik kalmıştı onu da en sona ekleyeyim...

ACI AMA GERÇEK =)

Adsız_19.png

Edited 3 times, last by cetrion ().

• Destan yazmışsın gene aliciğim inan okumadan geçtim, eminim ki bir çok kişi de benim gibi yapıyor artık

30 küsür cephemiz varken 10 küsür cepheden beyaz bayrağa basıp binlerce raundluk cephelerden kaçıp savaşı sonlandıran taraf siz oldunuz, sonrasında bize de söke söke rapor almak düştü kendi merkeziniz de 30 cepheyi idare ettiremeyecek halde olup da bu kadar salya sümük ağlamanız da ayrı bir komik

KENDİ MERKEZİNİZ DE EZİLDİNİZ,

Sen tüm İKARİAM TRnin Hatta kendi yöteminin bile Delta gücünün yenilgisini kabul ettiği delta gücü kan savaşını kazandık diye dolaşan bir adamsın çıkıp da senden tebrik mesajı zaten beklemiyoruz, ezildik demeni hiç beklemiyoruz. Işın atamayalım diye 3 4 gün mesafeden 1 gemi attığınız buraya sağa sola ışın atmak için tatillediğimiz görüntüleri asıp algı yaratma, gölge etme yeter ;)

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽