ƊЄԼƬƛ ƓüƇü (ƊЄԼƬƛ) İTTİFAKI SAVAŞ RAPORLARI

• ağla dilenci murat ağla

melihin kuru calısını ağzından birakamadın gitti sürekli ağzında çalısı dolaşırken boğulan bak sana diyim muhasebe yaptıysa çalısı akşam gel hayatta verir sana melih8o

dilenmek için ne bahanen vardı

Tayfun abi ameliyat olmak beni ittifaka ölüm kalım yalanını uydurmanın demi az köfteden olma

sen melonuda al gel ben ikinizi ayni kaziga bağlarım . acikinca haber et ikinizede adil şekilde mama veririm derdin bu olsun yün yumagi gel sana arabami yikatayim 5 lira veririm yeter sana ironu yaladiğin gibi bizim paspaslarida yalarsin

• Ağlama dilenci senin de bir gün karakterin olacak sende bir gün zengin olacaksın üzülme kızma be kardeş :)

sen bırak kazığa bağlamayı ayakkabının bağcığını bağlayamazsın lolipop şekeri seni :)

3OZ5j0.png?fbclid=IwAR14XGsCtvKtNJmgxU65pdcjr-IwomYR2Ubjn1Vs7QUnVLj86DRKvXCQDk8

• Ağlama, bir gün karakterin ile ilgili olarak, bir gün zengin olacaksın üzülecek bir kız olacaksın:)

sen izine kazığa bağlamayı ayakkabının bağlayamayacağını lolipop şekeri seni:)

çok gördüm senin gibi naylon delikanlilari sadece gülüyorum lolipop seviyorsan meloya git o sana bulur en güzelinden şimdi aşılarini ol ve sukunetle bekle hadi ikile bakalim

• Ozaman sana kemik aldım gel :)

Yalama işi sende geleni gideni yalıyorsun beni bile yaladın yüz vermedim sana :)

Ağzının kenarını sil dilenci anlayacaklar :)

• Ozaman sana kemik aldım gel:)

Yalama işi giden gideni yalıyorsun beni bile yaladın sana:)

Ağzının kenarını sil dilenci anlayacaklar:)

sen onu bunu birak senin acini anlıyoruz boş lakirdi yapma bir gece ansizin gelde yine keselim seni hesabin ekmek sendin dimi

işin kötü tarafi ne biliyormunuz .. biriniz gp çaliyor biriniz hesap sora ahlak edebiyati klavye böle bişey yün yumagi yazdirir işte karşımda olsan kekeme olacak parazitler burda adam olduğunu saniyor işte meloya söyle sana siyah lolipop bulsun sarı mavi falan işte sizi birbirinizi yalatan delta gücü ne büyük ittifak cin olmayan şeytan seni

• Ozaman sana kemik aldım gel:)

Yalama işi giden gideni yalıyorsun beni bile yaladın sana:)

Ağzının kenarını sil dilenci anlayacaklar:)

kudurmaya devam edin siz kudurdukça biz size aşi yapacagiz aşi seni rahatlaticak peluş oyuncak seni

• Yav he he dilenci seni biz senin gibi çok gördük diyosun Gel desek gelemiyosun:)

Bak diyorum melihin kini kuru çalısını alma ağzına diye ağzından hiç indirmiyorsun yeter kardeşim boğulucan :)

Ameliyat olduğunun yalan olduğunu benden başka kim biliyor zevzek dilenci:)

Tayfun liderin biliyor mu :)

O değilde dilenci hayatın hep dilenerek mi geçiyor sanki ben bir kere daha duydum senin dilenerek bişeyler aldığını köprü altında :) en çok da sen kuduruyorsun emin ol :)

Edited once, last by _AdmiraL_ ().

• Yav he dilenci seni bizde çok gördük diyosun Gel desek gelyosun:)

Bak diyorum melihin kini alma ağzına diye ağzından hiç indirmiyorsun boğulucan:)

İşletmeyi zevni başka kim biliyor dilenci:)

Tayfun liderin biliyor mu:)

O değilde dilencilikte hep dilen olacaksın bir kere daha fazla sevilecek bir şeyler satın almakta altında en çok kuduruyorsunuz :)emin ol:)

ağzinza sahip azin agzinda. ağziniza sahip olan agzinda ... herkes bilen ekmek seni şam şeytani boyutlarındakiciğerinizi biliriz biz cigersiz .. bir kalorilik adamsan burada yazdiklarini gel yüzünüme söle o gerçek kim lolipop kim değil yun yumaği seni seni seni

• Öncelikle şunu begenim de editleeme malum küfür hakaret içerikli mesajlar var içinde :)

Dilenci dilenci sana kimse inanmaz

Dilenci dilenci fazla ağlama inanmaz :)

senden mi korkucam dilenci söylerim yüzüne de ama yüz yüze geldiğimizde yine ağzına almaya birşey isticeksin ozaman olmaz :)

Ağzın boş kalmasın diye kemik artı dondurma getirdim yalarsın :D:D

Oda yetmezse melihi çağırırım ağzından düşürmezsin seviyorsun zaten :D

• küfür demişken şu muhittinin sana dediklerindenmi yok ben öyle küfür etmem yakişmaz bana her ne kadarda hakediyor olsanda

• hee benimde keyfim yerine geldi sizin gibi ekmekler olduğu sürece keyfim hiç bozulmaz aynen işimiz gücümüz var ben omegada yağmalicak kanli arayim hahaha