marko_taz[-LE-], PleaseRoger[-LE-] vs Aegon Targaryen[LuD] -1336.6/-2881.8

  • Cimerski jedan, tj dva ^^ Vratio se Aegon sa odmora pa da mu pozelimo dobrodoslicu
    Posveta Janku, Streli i Texu, kao i ostalim saveznicima -LE- <3

    Борба за Winterfell

    (14.04.2020 4:43:16)

    marko_taz[-LE-] из Београд, Ulpijana, Winterfell, PleaseRoger[-LE-] из Winterfell

    vs

    Aegon Targaryen[LuD] из Winterfell


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Сумпорни Мускетар.....................168(-0) - Сумпорни Мускетар.....................100(-0)

    Мачевалац...........................416(-184) - Мачевалац...........................335(-260)

    Копљаник............................285(-445) - Копљаник............................196(-688)

    Гирокоптер...........................106(-44) - Гирокоптер..........................135(-180)

    Балон Бомбардер.......................12(-66) - Балон Бомбардер.........................0(-7)

    Ован...................................30(-0) - Ован..................................100(-0)

    Минобацач..............................30(-0) - Минобацач.............................92(-36)

    ............................................. - Зид.....................................0(-7)

    Доктор.................................30(-0) - .............................................

    Кувар..................................30(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-1336.6 - Генерали..............................-2881.8

    Нападачки поени........................7204.5 - Одбрамбени поени.......................3341.5

    Претрпљена штета........................66830 - Претрпљена штета.......................144090

    Штета у процентима........................31% - Штета у процентима........................69%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Aegon Targaryen[LuD]


    Губитници: marko_taz[-LE-], PleaseRoger[-LE-]

    p57uBxd.jpg

  • Momak je izašao iz MOD-a jer mu je isteklo vreme . :) klasičan siv igrač , bravo za vas :D hHahhaha ne pričate nikome danas za ono bežanje i bele zastavice rundu pre hofa hahahahah, a najjace je sto ste vi napadali hahahahhaha vucete mačka za rep i onda placete kad vas ogrebe i bežite hahahhahaha :D mwaaa :*

  • Kao prvo, čestitke deci na HOF-u.

    Kao drugo, ne kapiram kako je ovo cimerski, jer te ne znam niti sam te ikad upoznao na ovom ili drugim serverima.

    Kao treće, posle nekog vremena istekne MOD i profil se vrati , ali to ne znači da igrač igra, nego da mu je istekao mod ;) da mi nisu javili da se junačite sa mnom po forumu, verovatno se ne bih vratio bar još 10-ak dana i rizikovao bih deaktivaciju. Tako da je i ovo ispalo dobro.


    Ostaćemo za sad na ovim čestitkama, dok malo ne vidim ko ste i ta ste, ali na osnovu izveštaja gde po 5-6-7 rundi trošite u napadima na prazan grad, otprilike mi je jasno koji je to protivnik :D


    veliki pozdrav za vas pa se igramo uskoro, samo da malo sredim zapuštene gradove ;)

  • Aegon Targaryen Па ево да ти пожелим добродошлицу, дошао си баш у право време за игру, када се тренутно не зна ко је пре из твог савеза побегао са Јоте после наших хофова. Кренуло је редом, Хомер, Цема, Каспер па се круг проширио и на тебе;) Свракулу и тебе смо послали у мод још пре пар месеци након акције са играчима из Спарте и тадашњег ЗБР-а тако да си ти за мене испричана прича, то можеш другима маглу да продајеш овде;)

    SteFan_ Поздрављамо те Ларица из Ужица и ја, желимо ти сву срећу:D:D:D

  • Momak je izašao iz MOD-a jer mu je isteklo vreme . :) klasičan siv igrač , bravo za vas :D hHahhaha ne pričate nikome danas za ono bežanje i bele zastavice rundu pre hofa hahahahah, a najjace je sto ste vi napadali hahahahhaha vucete mačka za rep i onda placete kad vas ogrebe i bežite hahahhahaha :D mwaaa :*

    A sad jel imas zid? Jel prvi level ili si ga opet srusio? Koristite kukavicke fore i njima se ponosite. Iskoristi jos neki paket, nece da te spasi.

    p57uBxd.jpg

  • Prvi covek iz lud koji je imao dostojanstva da napise cestitam, postujem. Cimerski je jer smo te roger i ja napadali i okacili, a mi smo cimeri. Bolje da si pustio da se sam deaktivira nego da mi to uradimo.

    p57uBxd.jpg

  • Mnogo vi pričate za igrače koji nisu u stanju da dovedu bitku do pobede, protiv slabije vojske i protiv igrača koji danima nije online. :)

    Čestitam vam HOF naravno, nza se koja su pravila igrice, a to što ste se samoporazili govori o vašem umeću i tome ne treba 15 komentara ;)


    Živeli mi meni i veseli bili, pa da naučite da igrate, da budete još bolji.

  • Aegon Targaryen ;) Свракулу и тебе смо послали у мод још пре пар месеци након акције са играчима из Спарте и тадашњег ЗБР-а тако да си ти за мене испричана прича, то можеш другима маглу да продајеш овде;)

    Ti si sine sa mnom raskinuo kulturu 15.4.napadom , tako da smanji malo doživljaj, pošto ja iskreno nemam pojma ko si ti :) a kamoli da si ti mene oterao u mod.


    Кршење споразума 15.04.2020 0:24:05
    Играч BELGRADE BOYS је прекршио споразум о размени културних добара својим нападом. Споразум је раскинут.
  • Aegon Targaryen Па ево да ти пожелим добродошлицу, дошао си баш у право време за игру, када се тренутно не зна ко је пре из твог савеза побегао са Јоте после наших хофова. Кренуло је редом, Хомер, Цема, Каспер па се круг проширио и на тебе;) Свракулу и тебе смо послали у мод још пре пар месеци након акције са играчима из Спарте и тадашњег ЗБР-а тако да си ти за мене испричана прича, то можеш другима маглу да продајеш овде;)

    SteFan_ Поздрављамо те Ларица из Ужица и ја, желимо ти сву срећу:D:D:D



    Dorcolac ( u pokušaju :D ) pozdravice te brat Floki :D daj mi samo još koji dan ❤️ sutra pocinje policijski čas :) da prodje samo . , a ovom marko_taz reci da kad dođje nekog da napada i da glumi mangupa nek i ostane do kraja ne da 3x pritiska belu zastavicu hahahahhahahahhahahahahhahahahahahah :) toliko o vama i online borbi hahahha danas dodjete da me pljackate i da me ,,HOFNETE’’ i 10x pritiskate belu zastavicu hahhahahahahhaha , VOLI VAS TATA ! ❤️ SINOVI MOJI ! 😚😚😚

  • Aegon Targaryen ;) Свракулу и тебе смо послали у мод још пре пар месеци након акције са играчима из Спарте и тадашњег ЗБР-а тако да си ти за мене испричана прича, то можеш другима маглу да продајеш овде;)

    Ti si sine sa mnom raskinuo kulturu 15.4.napadom , tako da smanji malo doživljaj, pošto ja iskreno nemam pojma ko si ti :) a kamoli da si ti mene oterao u mod.


    Кршење споразума 15.04.2020 0:24:05
    Играч BELGRADE BOYS је прекршио споразум о размени културних добара својим нападом. Споразум је раскинут.

    Прво пошто видим да си се вратио после 3. месеца ( од како смо те послали у мод ) не коментариши нешто што не знаш. Тај налог је био у другом власништву, други играч на њему, према томе, ово окачи мачки о реп:D

    SteFan_ Цео Урћол воли Лаурицу не секирај се, наша је:D:D

  • kao prvo ,druze svaka cast,pozdravaljam !!

    kao drugo ,veliko hvala za ovo "deco" ,nekako se osecam bolje sada ,mladje :D

    to onda znaci da ce "deca" brzo da porastu :) a znaci i da su matorci zreli za penziju.svako dobro