Pose Ittifakının Poseıdon Serverına Savaş İlanıdır

• yetişşş generalllll Galp deponuzu kesiyorum :D hadi kendiniz ban yersiniz neyse de depoyu nasıl banlattınız

Anca banlı-inaktif hesap kesersiniz siz onla da övünürsünüz.

Gerçek bir savaşta ise ;

King is Back[BvB] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (21.04.2020 22:55:42)

İşte sayfalardır anlatmaya çalıştığımız bu ^^

r5ybOB.png

• Deponuzu korusaniza niye kesilmesine musade ediyorsunuz ^^

• gayet aktif olan arkadaşın da bundan 3-4 tane yedi hiç sesiniz çıkmadı :) işinize gelmeyince öyle tabi, 350k gp yi sıfır kayıpla kesiyorum sizin gibi acemileri kesmek çok zevkli :D işim bitince de öncesi sonrası diye bırakacağım buraya merak etmeyin :)

ƦƠƁƖƝ ӇƠƠƊ[POSE]

Ɖoɴ ĸιşoт Şehri PsycheDeLic[BvB] tarafından yağmalandı. Aşağıdaki kaynaklar yürütüldü:

• 13,759 Odun
    • 2,853 Üzüm Suyu
    • 68,387 Sülfür

Tanımayan TANIR , tanıyan ÖRNEK alır...

• gayet aktif olan arkadaşın da bundan 3-4 tane yedi hiç sesiniz çıkmadı :) işinize gelmeyince öyle tabi, 350k gp yi sıfır kayıpla kesiyorum sizin gibi acemileri kesmek çok zevkli :D işim bitince de öncesi sonrası diye bırakacağım buraya merak etmeyin :)

ƦƠƁƖƝ ӇƠƠƊ[POSE]

Ɖoɴ ĸιşoт Şehri PsycheDeLic[BvB] tarafından yağmalandı. Aşağıdaki kaynaklar yürütüldü:

• 13,759 Odun
    • 2,853 Üzüm Suyu
    • 68,387 Sülfür

Aceminin kim olduğunu bugün arkadaşımın bana yolladığı resimle daha iyi anladım :) Eşine dostuna sor füze taktiği nasıl yapılır diye anlatsınlar sana. Banlı hesaptaki gpyi kesmek için geliyorsun yolladığın gemiler;

1 adet şahmerden gemisi
    15 adet füze :P:P

Sen füze taktiğini yanlış anlamışsın o iş öyle yapılmaz

r5ybOB.png

• valla arkadaşlar sizin gibisini de görmedim :D cidden böyle insanların forumda kendilerini öne çıkarma isteklerini anlayamıyorum :D bak dikkat ettiyseniz sizi kaale alıp buraya kestiğim gemilerin raporunu bile atmadım, ilk ve son hali diye, madem konuştun açıklayayım;

hesapta 350k general vardı, 6k civarı buharlı 3800 füze 3000 balon 700 sürat, 1200-1500 arası bir aksiyon yaptım çok bakmadım ama, depoda en son 4k buharlı kaldı :D bak sürate kadar sıfırladım sonra işlerim dolayısıyla çok uğraşamadım limanı aldım zaten açamaz diye, ki limana saldırdığınız gemileri de buraya atabilirim istersen ban açıldıktan sonra liman kurtarma amaçlı :D gidip 1500 aksiyonun içinden küçük bir hata yapılmış 3-5 aksiyonu seçebildiyseniz helal olsun bişey demiyorum :D

Tanımayan TANIR , tanıyan ÖRNEK alır...