Segítség kérés

  • Sziasztok!


    Egy kis segítség kéne nekem. A PC-m most lett újratelepítve. Azóta hiába jelentkezem be a régi azonosítómmal nem látom a régi acc-omat! : Átkot: Valaki tud segíteni, hogy hogyan érhetném el? Ezzel már az új verzió megjelenésekor is volt ugyan ez a problémám a belépéssel (ez úgy látszik azóta sem működik jól) és segítettek megoldani, de megint nem emlékszem, hogy mit kellett csinálni hogy megtaláljam, lássam a régi acc-omat.


    Köszi

  • Sziasztok!


    Egy kis segítség kéne nekem. A PC-m most lett újratelepítve. Azóta hiába jelentkezem be a régi azonosítómmal nem látom a régi acc-omat! : Átkot: Valaki tud segíteni, hogy hogyan érhetném el? Ezzel már az új verzió megjelenésekor is volt ugyan ez a problémám a belépéssel (ez úgy látszik azóta sem működik jól) és segítettek megoldani, de megint nem emlékszem, hogy mit kellett csinálni hogy megtaláljam, lássam a régi acc-omat.


    Köszi

    üdv, hamarosan remélem válaszol itt valaki, nyithatsz jegyet de arra számítanod kell, hogy az több nap, több mint egy hét is lehet/mármint, hogy választ/megoldást kapsz

    Edited once, last by rettenet ().

  • Szia!


    Megoldódott már?

    Ha nem akkor próbáld az elfelejtett email címet.

    Azt hiszem részletes leírást találsz a my kocsmában.

    Ha nem akkor írj oda és válaszolunk,ott hamarabb kapsz választ.


    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Mivel nem titok, és szerencsére elég sok játékosnak bejött, beírom neked:


    1. Lépj ki a lobbyból.

    2. Kint az email cím ablaka felett van egy olyan felirat, hogy: "Elfelejtetted az email címedet?" Kattints rá!

    3. Ott add meg az elveszett accod nick nevét és a jelszót, meg a szervert. Ki fog adni egy emailt, ami nem biztos, hogy az, amiről te tudsz. Ne foglalkozz vele, másold ki!

    4. Lépj vissza a lobbyba azzal az emaillel, amit először megadtál, tehát ne a most kimásolttal, hanem az eredeti először megadottal, amivel beléptél.

    5. Bent az "Azonosítóm" Felirat alatt katt az "Új azonosító hozzáadása" feliratra.

    6. Oda illeszd be a kimásolt email címet!

  • Kedves Go-k vagy SGO-k, akik még felügyelitek a régebbi szervereket (alpha), szeretettel és tisztelettel kérem segitségeteket. Még július 10-én letettem hivatalosan kérésemet egy kontó átvételére, de azóta se kép se hang, nem kaptam semmilyen választ. Nem vagyok türelmetlen, de azt se tudom, hogy látta-e valaki, hogy mikor kerülök sorra. Köszönöm segitségeteket.

  • Kedves mlgy!


    Gondolom szerver megjelöléssel tetted. Mivel alpha szerveren Lorovus az illetékes, így türelmed kérem, míg a jegy felkerül hozzá. Ez nem 1-2, vagy 5 nap... Ezért kérjük, hogy aki jegyet nyit, tegye szerver megjelölése nélkül. csak a jegyben írja meg, melyik szerver az érintett.

  • Kedves Ercsa tisztelettel köszönöm meg válaszod, valóban szerver megjelöléssel nyitottam meg a jegyet. Közben ma kaptam választ Lorovustól, ami mélységesen felháboritott, miszerint "nem támogatott a kontó átvétele".


    Szeretném megkérdezni, hogy van-e fellebezési lehetőség ez ellen a döntés ellen, ugyanis egyrészt abszolút nem értem a logikáját, hogy miért van tiltva az, ha valaki már nem akar játszani, és lemondott a kontójáról, hogy én azt hivatalosan, tisztességes szabályok szerint átvegyem, és én is a jelenlegi kontómról lemondanék. Megjegyzem csak egyetlen szerveren játszok...


    Másrészt annál inkább is furcsa ez a válasz, mivel régebb én magam is adtam át hivatalosan ikariamos kontómat másnak, egy bizonyos szerveren, ez visszatekinthető a levelezéseimből, harmadrészt, pedig ott vannak a multi user játékosok, nekik pedig ez engedélyezve van...


    Köszönöm, ha valaki megmagyarázza, hogy mi történik...Tisztelettel...

  • Kedves mlgy. Magyar szerveren Lorovus a Team feje, így fellebbezésre nem hiszem, hogy van lehetőség.

    Gondolom a válaszát, melyet kaptál, jól átgondolta, mérlegelt, és válaszolt. A régi dolgokból sok minden nem aktuális már, sokat változott a játék. Nos.. a multi accok... vannak olyanok, amik szerver összevonáskor kerültek egy szerverre. Amíg nem bizonyítható, hogy a több accal nem szabályszerűen játszanak, addig maradhatnak.

  • Egyébként meg a nem támogatott dolog nem jelenti azt, hogy tiltva is lenne! Csak a Team nem ad - nem adhat - hozzá segítséget.

    Elvileg az átadás a Lobby ablakban e-mail cím cserével megoldható - ha csak egy játék van rajta.

  • Már nem kell engedélyt kérni az átvételre, mert a GF nem támogatja.

    Sajnos csak úgy tudod átvenni az accot , ha az csak egyedül van a lobbyban.Ha nem akkor vagy mind átadja vagy egyet sem.

    Én úgy tudom,h nem lehet emailt cserélni ,azt sajnos csak Lorovus tudja átírni, de azt lehet kérni.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Már nem kell engedélyt kérni az átvételre, mert a GF nem támogatja.

    Sajnos csak úgy tudod átvenni az accot , ha az csak egyedül van a lobbyban.Ha nem akkor vagy mind átadja vagy egyet sem.

    Én úgy tudom,h nem lehet emailt cserélni ,azt sajnos csak Lorovus tudja átírni, de azt lehet kérni.


    Nagyon köszönöm válaszaitokat, még csak egy dupla kérdésem maradt, van egy ilyen hogy "email cim csere", az email cim csere az tulajdonképpen ez nem azonos a kontó cserével, ? avagy mit jelentsen akkor ez ? És milyen célt szolgál akkor az azonositó hozzáadás a lobby ablakban ?

  • Mivel még Lobby korszak előtt kaptam kedves barátnőmtől egy játékot megőrzésre, nem tudom, mikor mi történik. Akkor a hölgy kicserélte az e-mail címét az enyémre, én meg kértem egy ideiglenes jelszót.

    Hogy most mikor mi történne, a csoda tudja. Elvileg most is az lenne a megoldás, hogy - akkor Lorovus által elkövetve - a kicsrélt e-mail címre kérsz egy ideiglenes jelszót. De mivel a Lobby bevezetésével több játékos is elveszítette a játékát, pedig nem cserélt le semmit, benne van a pakliban, hogy az átvétel nem sikerül, és Lorovus sem tudja visszavarázsolni a játékot az Ika világába.

    Ugye, a jelszó megadása, hogy beléphess játékostársad játékába, az meg szabálytalan. De ha összeköltöztök, és egy IP-ről kezdtek el játszani, az már nem igazán kifogásolható...

  • Mivel még Lobby korszak előtt kaptam kedves barátnőmtől egy játékot megőrzésre, nem tudom, mikor mi történik. Akkor a hölgy kicserélte az e-mail címét az enyémre, én meg kértem egy ideiglenes jelszót.

    Hogy most mikor mi történne, a csoda tudja. Elvileg most is az lenne a megoldás, hogy - akkor Lorovus által elkövetve - a kicsrélt e-mail címre kérsz egy ideiglenes jelszót. De mivel a Lobby bevezetésével több játékos is elveszítette a játékát, pedig nem cserélt le semmit, benne van a pakliban, hogy az átvétel nem sikerül, és Lorovus sem tudja visszavarázsolni a játékot az Ika világába.

    Ugye, a jelszó megadása, hogy beléphess játékostársad játékába, az meg szabálytalan. De ha összeköltöztök, és egy IP-ről kezdtek el játszani, az már nem igazán kifogásolható...

    feltéve, ha az accokat összekötöd az azonos IP miatt, akkor semmi kifogásolható nincs benne összeköltözés, így azonos IP miatt

  • Mivel még Lobby korszak előtt kaptam kedves barátnőmtől egy játékot megőrzésre, nem tudom, mikor mi történik. Akkor a hölgy kicserélte az e-mail címét az enyémre, én meg kértem egy ideiglenes jelszót.

    Hogy most mikor mi történne, a csoda tudja. Elvileg most is az lenne a megoldás, hogy - akkor Lorovus által elkövetve - a kicsrélt e-mail címre kérsz egy ideiglenes jelszót. De mivel a Lobby bevezetésével több játékos is elveszítette a játékát, pedig nem cserélt le semmit, benne van a pakliban, hogy az átvétel nem sikerül, és Lorovus sem tudja visszavarázsolni a játékot az Ika világába.

    Ugye, a jelszó megadása, hogy beléphess játékostársad játékába, az meg szabálytalan. De ha összeköltöztök, és egy IP-ről kezdtek el játszani, az már nem igazán kifogásolható...

    Jelenleg is tudsz magadnak emailt és jelszót is változtatni.

    Ehhez nem kell CoMa segítség.

    Lobby>Jobb oldalt Azonosító>Email cím megváltoztatása. (Ez a GF tudoménmilyen oldalára visz)>Email cím felett szerkesztés>Innen már egyértelmű a dolog.

    Ha mindezzel készen vagy akkor meg fogsz lepődni,mert legtöbbször már sem a régi sem az új azonosítóddal nem tudsz belépni a játékba.

    Nem kell rajta meglepődni,hiszen GF fejlesztés.

    Szóval teljesen normális,hogy nem működik.

    Innen már tudod.

    Nullás jegy CoMa-nak és türelmesen vár...és vár...és vár...árokban vigyázz víz van a karók felett!

  • Vikivitni, itt jön a sok vár helyett az, hogy ha nem jelölnek meg szervert, csak a jegy tartalmában, akkor hamarabb a CoMa-hoz kerül a jegy...

    És mégis van, aki megjelöli. sőt. kb majd mindenki

  • Az a baj,h ha régi játékos nyit jegyet az tudja,h meg kell jelölnie a szervert.

    Ha minket megtalálnak akkor mondjuk,h milyen jegyet nyisson:!:

    Sajnos sokan nem tudják,h van fórum és így ez az infó nem mindig jut el a játékosokhoz.:(

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara