Грешка приликом приказа злата

  • Добро вече. Имам проблем у вези тачног приказа количине злата. У горњем левом углу ми излази једна цифра злата. Када кликнем на прикажи острво и кликнем на свој град, излази ми скроз друга цифра која се разликује за велики број злата. Е сада, ја не знам која цифра је тачна? У горњем левом углу или када одем на приказ града па ту што ми изађе? Хвала унапред:)

  • Duske Океј, али реци ми само, мења се статистика, али се тачно поклапа са златом које добијам за 24х. На IkaSearch када проверавам свој налог, поклапа ми се статистика са златом које ми пише када кликнем да прикажем свој град? Рецимо, мени сада пише у горњем левом углу да имам 21м злата, али на статистици и на Ика претраживачу ми стоји да имам 41м злата. Па ме зато бунило то, јер је разлика скоро дупла у прегледима:)

  • Duske Океј, али реци ми само, мења се статистика, али се тачно поклапа са златом које добијам за 24х. На IkaSearch када проверавам свој налог, поклапа ми се статистика са златом које ми пише када кликнем да прикажем свој град? Рецимо, мени сада пише у горњем левом углу да имам 21м злата, али на статистици и на Ика претраживачу ми стоји да имам 41м злата. Па ме зато бунило то, јер је разлика скоро дупла у прегледима:)

    To u uglu ti je prikaz zlata koji trenutno imas, oduzeta je suma zlata koja je odvojena za trgovinu što si postavio (za resurse koje si stavio pod "Kupi"). Kada vidis na prikazu ostrva imaš ukupnu količinu zlata, to sto posedujes i onaj deo sto ti u uglu ne priakzuje za trgovinu.


    Cheers! ;)