Diplomáciai pont

  • Sziasztok!


    A diplomáciai pontokat csak a vezető tudja beadni a szövetségbe?

    (új vagyok bocsi):saint:


    Illetve ha a tagok is vagy pedig a magasabb rangú tagok csak akkor merre találom ezt a lehetőséget.

    Köszönöm.

    srz:)

  • Szia!


    Igen. A vezetőnek kell minden szövetségi diplomáciai pontot adnia, úgyhogy a nagykövetségének a szintjei határozzák meg hány tag lehet a szövetségben, illetve a szövetség tud-e egyezményeket kötni (szövetségi helyőr).

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Szia!


    Sajnos a vezetőnek - ha nagyobb szövetséget szeretne létrehozni - minden városába célszerű követséget építenie.

    (Ha jól tudom, minden követségi épület 3 diplomáciai ponttal indul. Ami viszont nem rossz.)

  • Így van, első szint +3 pontot ad, a többi +1-et tehát városonként 34 diplomáciai pontot lehet begyűjteni.

    Mondjuk a jelenlegi játékoslétszámok mellett már egyre kevésbé van szükség - nagyobb accokban - mindenhova nagykövetséget építeni :D

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//