Delta İttifakı Tartışma Başlığı

 • Mesele tokat atmaksa kardeşş, örsü olmadığını söylediğin ahbabımı kestiğini söyleyen mi tokat atıyordur.
  Ki bu raporu da altındaki yazıyı yazan da sensin :D  Yoksa parça gemi kesmek için Düzenli filo çıkartıp, yine de kesilmeyi beceren adam mı tokat yemiştir :D :D


  26746-whatsapp-image-2020-05-28-at-22-14-16-jpeg  Efsaneye bak efsaneye :D


  Tokatmış :D


  ahahahahahahahahah  Hyperiona bu eşşiz eserinden dolayı kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum :D  Bak best slap ever geliyor.
  EsC6Ws.jpg

  Tokat attın mı, ses getiricek.


  İtaat et diyen darbeciyi dile getiriceksin.


  Tarlam olucaksın diyen casperi yağma korkusundan ittifaktan çıkartacaksın.


  Yönetim kadrosundan 1 kişi gelemedi be korkudan.
  Özet geçeceksek :D :D :D


  hqdefault.jpg  Ne oldu grand.


  Cebraile yol çekiyirdin.


  Raks eyliyirdin.


  Deltagücü diyirdi.


  Yok oldu :D

  s-l400.jpg

  ----------------------------------------------------------------------

  A K I N C I L A R[KAN]


  DELTA-OMEGA-BETA

 • vedos bakıyorum da tokatlana tokatlana artık kaseti basa sarıp, cevap vereyim diye kivir kivir ayni konuyu ve ayni ssleri ekler olmuşsun. Bu da yeni bir dönüş seklin olsa gerek, tabi kapasiten o kadarını kaldırınca senden de çok şey beklememek lazım =)


  Ben sana Tescilli yalanci diyorum çünkü gerçekten çok yüzsüz bir yalancısın. Daha once bu raund görüntülerini eklediginde detaylı olarak cevabını vermiştim, o zaman "balon aksiyonu yapıyordun" diyordun, bu kez de "parca gemi bulurum ümidiyle duzenli filo çıkartip yine de kesilen adam mi tokat yemistir" demissin...


  O ekran görüntüsünü incele tekrar, ben de farkli yerden vurayım sana, orssuz olarak 1 raund savaşmama rağmen yine de kesilen sen yani Thomas Shelby ve saz ekibin değil mi? Görsel bir hesap yap bakalım, aklin yetmez gerci onu hesap etmeye de, sen yine ilkokuldan kalma abaküsünü al eline hesapla bakalım Kim kesilmiş kim tokat yemiş???


  Sen simdi inkar edersin de, ben diyeyim lafımı, manapart isimli hesabinla bizim merkezin kıyısına yanaşıp 2 saat ors aktif etmeyi unutan sen degil misin? Oguzhan elessar ve admiral sedosumuz mevzuyu biliyor zaten. Sonrasina artık birbirinize ne dediyseniz, biriniz tatile cekti, biriniz 17.yere attığı sömü söktü diğeri de hayata küstü =) bir de utanmadan karsima geçmiş tokat kelimesini yazmaya cesaret ediyorsun. Cesaret iyidir de seninki ileri zeka cesareti =)  NOT: sen o ekran görüntüsünde kesen ve kesilene iyi bak... savas bilgini bu sekilde kesildiğinde bile kesen gibi sevinen bir ileri zeka örneği göstererek kendini bir kez daha rezil etmene de şaşırmadım. Duz şahmerdanlar yanıltır dikkat et, bu da benden sana tüyo olsun =)

  caedLM.png