Delta İttifakı Tartışma Başlığı

• aslinda, simdi ben burda tek tek kan ittifağında dönen entrikalar ve/veya kan ittifaginin delta serverinde çevirdiği ve diğer serverlerdeki hesaplarini ve ordaki arkadaşlarını alet ederek çevirdiği entrikalar anlatsam delta serverinden, epsilon, psi, Alpha, beta ve bilmem kaç tane servere yol olurdu, uzun yazmayi sevmem detaya girmeyeceğim ama herkes mevzuyu biliyordur bence =)

1-) savas daha başlamadan grandi getirdiler 30m gp sozu verdi nerden nasıl aldığı belli diyorsunuz, ben 6 yıldır delta gucu ittifagi üyesiyim, sonradan devsirilme değilim. Forumda gel savas diye davet eden de sizdiniz, tamam geliyorum deyince hem forumda özel mesaj, hem de whatspp aracılığı ile grand senlik bir durum yok lütfen tarafsız kal bu savasa katılma diye zirlayan da sizdiniz, sen benim idolumsun savaşmayı da oyunu da senle öğrendim diye yalakalık yapan da sizdiniz. Bunu diyen kisi kan ittifagina liderlik yapmis bir kişi. Onu da özellikle hatırlayalım, yalan yanlış bilgi vermeyin iftira atmayın... 30m gp sözü verdi demissin de, ben kimseye bir söz vermedim, savas başladı ben de ittifagima elimden gelen desteği verdim ve her zaman da veririm. 26m lik gp deposu banlandi demissin, sizin uyeniz forumda "gp deponu biz banlattik" diye kendisi söyledi ama burda sen bunu dile getirirken "gp deposu 2 kez banlandi" demissin. Bir kere de birbirinizle celismeyin yahu... 26m lik banlandi canimiz sagolsun, 21 + 14m daha iki depo verdim olsa daha da verirdim... bu 26m lik depo ile ilgili nerden nasıl aldığı da belli demissin, bana hirsiz yaftası yapistirdiniz iftira ettiniz ama mal sahibi olarak konunun muhattabi olan hickimse cikip da grand bizim gp depomuzu çaldı diyemedi, diyemez de.. hesap benimdi ve kimse kimsenin malını çalmadı o konuda benim içim rahat. Ici rahat olmayan da zaten kendini biliyor =)

2-) kan ittifağında liderlik yapmis bir kişi olan Admiral sedatin bu kisi ayni zamanda kan ittifagi içişleri bakanı vedatin da teyzeogludur. Bir adaya som atiyor ve sehir ismini "BABAN GELDİ" olarak yazıyor. Sen yani bu mesajin burda yazılmasını istediğin "bir büyüğün" artik bunalmış mi bunamiş bilemedim simdi, demis ki "Admiral in dediği kuru bir laf ama yine de cezası bitene kadar kan ittifağında olmayacak"... simdi ben burda herkesin içerisinde size bir soru sorayım, iki soru da olabilir ama =)

Sehir ismi ile BABAN GELDİ yazmak kuru bir laf ise, ben sizin bolgeye söm atayim, somun adini da "BABANIZ GELDİ" yazayim, ne de olsa size göre kuru bir laf bu... hatta ticket alacaksınız, Pannacotta ya da ricada bulunacaksiniz, Grand sehir ismini BABANIZ GELDI yazdığında lütfen herhangi bir ceza uygulamayin, bu söylem bize göre kuru bir laftır ve biz bundan rahatsız olmuyoruz diye.

Bakalim ayraniniz dökülecek mi yoksa dokulmeyecek mi? =)

4-) yer kaptirdi diye hain ilan edilen kisi ulubatli değil ki, niye ulubatli yi delta gücüne karşı kışkırtmak için böyle bir laf ediyorsunuz?

Bizim ulubatli artik bizim değil gerçi, sehirleri tasiyacagini deli ittifagindan Şevket ve enese soyluyor. Hadi Şevket saglam çocuktur kendisine güvenen kisiyi satmaz, ama enes bu durumu kan ittifagina bildirmiştir ve o bölgede o yerin tutulması olayi 1dk lik bir sure icerisinde gerçekleşmiştir. Whatspp konuşmaları ve kayıtların saatleri dakikası dakikasına elimizdedir. Akatsuki utanmadan yalan konusup tesaduf demis ama öyle bir tesadüfün gerceklesmesi icin o adada yer boşalacagini onceden haber almanız gerekir ki öyle de olmustur. Bosuna hikaye anlatmayın burda. Neymis neymis ulubatli ya söz verilmiş o sehir kullanılarak ne korsan ne de başka bir saldiri yapılmayacakmis, neye karşılık böyle bir söz verdiniz.?? Hadi ben sormadım varsayin da bunu sorarlar adama aklınızda bulunsun =)

5-) adamlığa gelince mangalda kül bırakmayan delta gucu menfaati uğruna herseyi yapar demissin, yani ad vermesen direkt kan ittifagini tanimlamissin diyecektim. Gercekten öyle. Ama esas olan şey şu, siz yanlış bir şeyi rakibiniz yapinca yerden yere vurursunuz, ayni seyi sizden biri yapınca da bana göre hakaretlerin en büyüğü ve anneye hakaret sayılabilecek "BABAN GELDİ" sözüne kuru Bir laf diyecek kadar yüzsüz bir ittifaksiniz. Hep söylerim yine söylüyorum sizin mezhebinizin genişliğini olcebilecek bir ölçüm birimi yok..!

6-) ben hiçbir zaman kendi menfaatim icin ne kimseyi attim ne de kimseyi tuttum. Delta serverinde hesabim suanda yok çünkü hesabim açılınca kendi hesabimla oynarim ya da herhangi bir savas durumu olsa ve bana ihtiyac olsa içi dolu bir sekilde hesaplarimdan birini tasir gelirim. Şüphesi olan varmi? =)

Bir defa sunu hatırlatmak isterim, arma ittifagi ile olan savasta sadece lojistik destek verdim. Lambda serverinden beridir sevmediğim bir ittifak olmasına rağmen benim savasa aktif katılmamı gerektirecek birsey yoktu, o anda kerem arma uyesiydi ben bu durumda sadece lojistik destek vereceğimi arkadaşlarıma bildirdim onlar da sen nasıl istersen dedi, konu kapandı. Benim su oyunda korktuğum iki kisi var. Birisi ulubatli diğeri goztepeli... ne kan ittifagindan ne de başka bir ittifak beni korkutamaz, oyun bu sonuçta... bu arada delta gucu yönetim whatsap grubundayim, siz burda gelen yada gidenin arkasından salladığımi iddia etmişsiniz, Eger bu dogru olsa beni o grupta 1dk bile tutmazlar. Bu arada o grupta da yöneticiyim. Belirtmekte yarar var diye düşündüm.

Benimle ya da direkt delta gucu ittifagi ile ilgili olan sözlerine cevap verdim. Suna cevap vermemişsin dediğiniz birsey varsa buyurun seve seve cevap veririm. Korkumdan cevap verip alayınizin ayraninin dökülmesine sebep oluyorsam bunda biraz sizin de kabahatiniz var. Ben Adanaliyim, hadirladiyim =)

Not: küfürbaz admiral sedatin teyzesinin oğlu, sen biraz bekle birazdan sana da cevap verecem, bu yeterince uzun bir mesaj oldu çünkü =)

caedLM.png

• Ya bu aragorn isimli hesapla mesaj paylaşan arkadaş eczacı yılmaz abinin oğlundan hayal kremi almis sallamış da sallamış.

Bir kimseyi bir ayibindan dolayı elestiriyorsan yanındaki biri ve sen bu davranışı yapmayacaksin ha yapıyorsan ozaman eleştirme sus adam sansınlar gerçegi bu davranışları onaylayanlar adamlığı birak madam olamaz. .

GRAND ADMlRAL neymiş bu ulubatli ile goztepeli kardesim herkes bu adamlari dolandirip duruyor dilinde herkes mi korkuyor bu adamlardan.

Ya birisi yukarıda çıkıp der kufretti, bunu delta gucu depo verdi diye geri alıyor birisi çekiniyorum ondan diyor nedir abi bu adam böyle Android falan mı?

• Sedatin tırnağını değişmezmişsin, tabiki değişmeyeceksin, ittifaginizin hesap gp deposu altin deposu alim satım islerine bakan baska kimse yokki =) hatta adam bu alim satım isinde o kadar iyi ki onu ittifağıniza gecici süre için de olsa lider yaptınız =) cezası bitene kadar kan ittifağında olmayacakmış, bu adam zaten cezayı alirken kan ittifagi uyesi değildi ki, niye martaval okuyup boş propaganda yapiyorsun? Bu kadar mi düştünüz?

Sedatin yaptığı şey aileye kutsala kufur değil ki demissin, ben bundan sonra senin babanim desem bundan rahatsız olmayacaksın yani aileye kutsala edilen bir kufur değil oyle mi? Bence direkt olarak anneye edilen Bir küfürdür bu ve ben yukarda sana böyle Bir laf ettiğim için de özür dilerim çünkü çok ağır bir kufur bu =)

Bunu sedat değil ben yapsam murtii yapsa bile kimsenin gözünün yaşına bakmayız, biz menfaat uğruna çizgimizi bozacak insanlar değiliz demissin, haklisin bukalemun gibisiniz, ortamın rengine göre deriniz renginiz değişiyor. Hele ki menfaat söz konusu ise birbirinizi bile satarsınız. Aynen midnight fatih i sattığınız gibi. Bi hatırlayın o olayı, yok hatırlayamadım derseniz o zamanki forumda karsilikli atarli giderli tehdit dolu mesajlarınıza buraya ekleyip beyninize liğme liğme sokmaya da üşenmem.

Insallah birgun gerçek hayatta karşılaşırız Vedat, kufur edilince siritiyor muyum ne yapıyorum görürsün ve bir daha unutmama garantisi veriyorum. Ussuruk vedos, forumda ettiginiz lafları yıllardır unutmuyorum ve bu düşmanlığın yıllardır süregelen birsey olmasının sebebi de bu. İlla küfür olmasına gerek yok ben sizin ettiğiniz pişkinlik ve yüzsüzlük dolu sözlerinize bile ayar oluyorum. Daha ne olsun =)

Mesajinda su cümlene de çok güldüm, bak ben aynen buraya yazayım o cümleyi hem yazarken hem de yazdıktan sonra biraz daha guleyim... keyfim yerinde bu akşam yine.. =)

Hata yapti (sedati kastediyor) yapmasa daha iyiydi ama oldu.. :D

Bu biraz şeye benziyor, istemeden birini hamile bırakma durumunu açıklama gibi birsey =) vedat sen sedatima benden selam söyle bak, cok ciddiyim selam önemlidir, o anlar ne demek istediğimi =)

caedLM.png

• GRAND ADMlRAL neymiş bu ulubatli ile goztepeli kardesim herkes bu adamlari dolandirip duruyor dilinde herkes mi korkuyor bu adamlardan.

ikisi de su oyunda görebileceğin en sağlam generallerdir. Ama sadece bu da değil, hem goztepeli hem ulubatli ıkisi de delta gucu ittifaginin gozbebekleriydi. Biri oyunu bıraktı diğeri cani istediği için başka ittifaga geçti. Cani istemiş öyle söyledi bana ama belki başka bir sebebi vardır. İnsanların tercihleri kendilerini bağlar. Hani yukarda dedim ya, ulubatli ve goztepeli su oyunda görebileceğin en sağlam generallerdir diye, bizim menfaati uğruna çizgisini bozmayan vedosumuz, ulubatli ya mesaj yazmış gel bizim ittfagimizda generallik yap diye. Bunu ben dile getirince de yine o çizgisini bozmayan vedosumuz 361 derece döndü yok ben öylesine söylemiştim diye.

Not: 361 derece dedim çünkü 360 derece dönünce çizgisini bozmadigini dusunuyor arkadaş. Yörüngesinde 1 derecelik bir kayma olması onun yanlis anlamasını engellemek için sadece =) yoksa genel bir bakış oldugunda döndüğünü kabul etmiyor hatta hiç oralı olmuyor. İlkokulu abakus elinde bitirdi yavrucak, idare edin =)

caedLM.png

• Tutturdun yine midnight diye :D

Fatih abi oyunda döndüğünde bu ittifağa gelince anların vehbinin kerrakisini grand, anlasan da anlamazlıktan gelirsin.

Bizde laf bir kere söylenir. Sedat hesabı açılırsa hesabında oynar oynamazsa 1 sene oyunun kestiği ceza kadar ittifak tarafından cezalandırıldı.

Adalet sistemi niyet okumaz, ama oyundaki sistem okuyor galiba. Sizin ''KANcık'' kelimenizin bir kılıfı oluyor.

Neyse herkes memnun halinden, sizde sedatın banlanmasından memnunsunuz.

Bak bize gp bağlayacak adam da yok, hadi tüm ikariamın gp lerini bağlayın şimdi :D

Alphada zekiler, betada ismi lazım değiller, epside loser kabuslar :D

Ne yapcaksınız bu tayfa ile bizi mi yenceksiniz.

Hadi yenin de görelim.

Çok da konusacak bir şey yok.

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• GRAND ADMlRAL neymiş bu ulubatli ile goztepeli kardesim herkes bu adamlari dolandirip duruyor dilinde herkes mi korkuyor bu adamlardan.

ikisi de su oyunda görebileceğin en sağlam generallerdir. Ama sadece bu da değil, hem goztepeli hem ulubatli ıkisi de delta gucu ittifaginin gozbebekleriydi. Biri oyunu bıraktı diğeri cani istediği için başka ittifaga geçti. Cani istemiş öyle söyledi bana ama belki başka bir sebebi vardır. İnsanların tercihleri kendilerini bağlar. Hani yukarda dedim ya, ulubatli ve goztepeli su oyunda görebileceğin en sağlam generallerdir diye, bizim menfaati uğruna çizgisini bozmayan vedosumuz, ulubatli ya mesaj yazmış gel bizim ittfagimizda generallik yap diye. Bunu ben dile getirince de yine o çizgisini bozmayan vedosumuz 361 derece döndü yok ben öylesine söylemiştim diye.

Not: 361 derece dedim çünkü 360 derece dönünce çizgisini bozmadigini dusunuyor arkadaş. Yörüngesinde 1 derecelik bir kayma olması onun yanlis anlamasını engellemek için sadece =) yoksa genel bir bakış oldugunda döndüğünü kabul etmiyor hatta hiç oralı olmuyor. İlkokulu abakus elinde bitirdi yavrucak, idare edin =)

Bu konuyla alakalı geçtiğimiz aylarda vefat eden futbol efsanesi Diego Maradona nin bir söylemi var.

"Bir ulke de en çok hangi takımdan nefret ediliyorsa o takım o ülkenin en büyüğüdür. Çünkü en iyiler hiç sevilmez daima kıskanılır."

Demiş, burada benim gördüğüm kadarıyla ulubatli en sevilen oyunculardan ama goztepeliyi hickimse sevmiyor demekki her zaman en iyi o.

Ayrica şunu da anlamıyorum oyun adminleri tarafından 1 yil cezalandırılacak tarz da aileye kufur eden bir oyuncuyu laf döndürerek resmen kahraman gibi göstermeye calisiyolar resmen ahlaksızlık kepazelik bu "BABAN GELDİ" yazan her kim olursa olsun bunun savunulacak bir yeri yok ama ısrarla savunup suçu goztepeliye atmak istiyorlar adam oyunu birakmis hesabini satmis ama hala ona laf atiliyor.

Bir de şu zırva var 1 yil boyunca ittifaktan men ettik yani bir yil sonra gelebilir goztepeli küfredince mideniz kaldirmiyor kendi kuzenin yapinca kaldiriyor oylemi grandin dedigi kadar varsın PeakyBlinders rezilsin rezil hatta ittifakca rezilsiniz.

• ''Hadi Şevket saglam çocuktur kendisine güvenen kisiyi satmaz, ama enes bu durumu kan ittifagina bildirmiştir ve o bölgede o yerin tutulması olayi 1dk lik bir sure icerisinde gerçekleşmiştir. Whatspp konuşmaları ve kayıtların saatleri dakikası dakikasına elimizdedir. Akatsuki utanmadan yalan konusup tesaduf demis ama öyle bir tesadüfün gerceklesmesi icin o adada yer boşalacagini onceden haber almanız gerekir ki öyle de olmustur. Bosuna hikaye anlatmayın burda. Neymis neymis ulubatli ya söz verilmiş o sehir kullanılarak ne korsan ne de başka bir saldiri yapılmayacakmis, neye karşılık böyle bir söz verdiniz.??''

GRAND ADMlRAL

Yalan söylemeyi sevmem hele bir oyun için asla yalan söylemem. Yemin ediyorum o yerle ilgili kimseden tek bir haber bile almadım ulubatlı meselesinden bile haberim yoktu deliye geçmiş şehir taşıyacakmış falan filan. İnanmayana elimde o gece yeri kaptıktan sonra melih ve vedatla wp konuşmalarım duruyor.

Yerin kullanılmaması konusuna gelirsek vedat beni aradı ve kimsenin zor durumda kalmaması için o yeri kullanmayalım dedi. Eğer biz birilerinin arasını bozma amacı gütsek ne böyle bir söz verilirdi ne de ben çıkıp yeri kendim kaptığımı söylemezdim.

Ancak sen grand, funda ablaya utanmadan iftira attın yalan söyledin. Deponu şikayet eden kişi çıkıp söylediğinde bile gidip iftira attığın abla dediğin insandan bir özür bile dileyemedin çünkü alçaksın ve yalancısın hırsında boğuluyorsun farkında değilsin. Başkalarını da kendin gibi sanma anladın mı?

• Kan ittifaki gercekleri.

1- keremin hesaplarina çökmeye calistilar vermeyince küfür hakaret ettiler. Sonra epsilonda beraber oynamaya devam ettiler. Nasil mideleri kaldirdi. Mide yokki direk bagirsakda ögütüldü ^^

2- fatihi (midnight) hain yaptilar. forumda demedikleri kalmadi. Küfürde dahil. Simdi vedat tekrar birlikteyiz diyor. Nasil mi kaldirmis midesi. Malum mide olmayinca direk bagirsakda toplaniyor. Omega korkusu insana hersey yaptirir. Yusuf yusuf. ^^

3- bunlarin küfürbaz bir liderleri var. Ismi admiral. Neymis cezasini cekip gelince tekrar kan ittifaka dönebilirmis. Admiralin altin hesaplari ve deposu zaten kan ittifakinda. Kaldiki adamlar diyor ki vergini öde istedigin gibi küfür et. Yani küfrü yasal hale getiriyorlar. Hani nerde kaldi bu mide.

4- midesi kaldirmayan kan ittifaki admiral ile hala diger serverlarda el ele diz dizeler. Hani mide nerde kaldi. Cünkü kan ittifakinda küfürü baskasina edebilirsin sorun yok. Ama kendilerine edince oy oy rakipte ne mide kalir ne baska birsey

Not : omegada kerem ve kan ittifaki uzun yillar birbirlerine rakiptiler. Küfürler hakaretler havada ucustu. Sonra deltada delta gücü korkusu bunlari bir araya getirdi. Hani sizin mide nerde. Ameliyatla aldirdiniz mi ^^

yani lafin özü küfür = kan ittifakidir. Hatta ittifak isimlerini küfür ittifaki yapsalar yeridir. ^^

wallaceye rica küfürbaz abisine rica ile yollanmistir. Benim sözlerim degildir. ^^

• Deltada keremle ters düşünce vedatla wallace burda forumda demediğini bırakmadılar hepimiz şahit olduk :D

sonra ne mi oldu kerem

" Kapınıza Gelirim "

diye tehdit edince bunları bunlarda göztepeli gibi 360 derece döndüler birdahada ogün bu gündür keremin adını anmaktan korkuyorlar :D

küfür suratlı madmiralin savunacak bir tarafı yokken bile bunlar hala öyleydide böyleydide diyip diyip duruyorlar gidin kendinizi kandırın :D

• akatsuki kardesim, bak sana tum samimiyetimle söylüyorum, yerin kapılması ya da o yeri kapinca yok şunla bunun arasi bozulmasın diye ordan ne korsan ne de başka bir saldiri yapılıp yapılmaması konusu delta gucu ittifagindan hickimsenin zerre umurunda değil, bundan emin ol. Yani biri ya da birilerine söz vermenizin de gözümüzden hicbir önemi yok. Madem yeri almışsınız birilerinin biriyle arasi bozulur diye düşünmeyin istediğiniz saldırıyı yapabilirsiniz ki bu da bizim işimize gelir. Gecen 4 kisi gelip 1 saat mesafeden saldırdınız, 2 gun dayanıp 3. Gün sartelleri kapattınız... bizim arkadaşların da doğru düzgün hazırlığı bile olmadığı gibi saldiriya başlamak için de gecenin bir yarısını seçtiniz. Bizim bunlardan bir şikayetimiz yok yanlış anlamasın kimse, biz kendimizi toparlayana kadar da rodos vurmak zorunda kaldık. Savasci isimli hesabin benim oldugunu iddia ettiniz, ben hesabin sahibine soruyorum kanka sen bunlara kac defa rodos vurdun da bunlar rodos raporlarını foruma asarken senin adini bu kadar yazmis diye, abi valla 1 kez bastim ama 2. Hazir iken bunlar rodos yememek için tüm cepheleri bırakıp kaçtılar hatta söm söken de oldu, hesabini tatile alan da, gunde 2 kez rodos vuran mavi Marmara nin adini niye hiç yazmamış da sadece senin adini yazmışlar diye sorduğumda ise, abi bunlarin kuyruk acısı senden kaynaklaniyor artık bunlari nasıl ezmissen bunlari her keseni sen sanıyorlar dedi. Adam haklı ne diyeyim ben daha =)

Gelelim funda abla ve gp deposunun banlanma konusuna. Biz o depoyu banlatanin kim olduğunu zaten kişinin açtığı ticket elimize geçince anladık, bundan belki 1 ay ya da 2 ay sonra ribella cikip forumda, senin depoyu ben banlattim dedi, ama kimse kimseyi de enayi yerine koymasın, burda benim açıklayamayacagim detaylar var o yüzden bunun detayına girmiyorum. Funda abladan niye özür dileyecek misim? Bana orası epsilon burasi delta lütfen serverleri birbiri ile karıştırmayalım ve bu serverdeki dostluklari bozacak söylemlerden kaçınalim, deyip sonrasında whatspp dan bana haber salıp grand a soyle bundan sonra onun ablası felan değilim diyen de funda ablanız değil mi? Ne ilginçtir ki benim deponun banlanmasi bu sozun bana ulaşmasından 2 gun sonra gerceklesti. Bi sor ogren akatsuki kardesim. Bilip bilmeden konuşma. Hani diyorsun ya ben yalan konusmam diye, bilmeden konusursan istemeden yalan konuşmuş pozisyonuna düşünüyorsun. Bu dediğimi bi düşün istersen. Benim yanlışım nerde? Ssf epsilonda bizim dostumuz müttefigimiz olan ittifak, kan ittifagi ise neredeyse 9 yildir düşman olduğum bir ittifak. Ne olursa olsun karşılıkli empati yapmak lazim, yanlışım oldugunda özür de dilerim yanlışımı da bir şekilde düzeltirim. Ama ortada söylenen sözlerin aksine yönde bir hareket yapılıp dostluğa ihanet edilirse onun adı haindir namerttir.

caedLM.png

• Bunu ikariam TR yöneticileri zahmet edip açıklasın lütfen nasıl oluyor da birileri başkasının açtığı tickettan haberdar olabiliyor. Başka da bir şey demiyorum ben.

PannaCotta  FastFooD

Biz o depoyu banlatanin kim olduğunu zaten kişinin açtığı ticket elimize geçince anladık, bundan belki 1 ay ya da 2 ay sonra ribella cikip forumda, senin depoyu ben banlattim dedi, ama kimse kimseyi de enayi yerine koymasın, burda benim açıklayamayacagim detaylar var o yüzden bunun detayına girmiyorum.

• Beyler DELTA hareketli bir yere benziyor. Yabancı bir serverde oynuyorum 26Milyon puanım 12 bozulumsuz şehirim ve1,5 milyar altınım ile bana yardımcı olmak isteyen olursa hesabı kim taşırsa onun ittifakında oynamak ve o ittifaka hizmet etmek isterim :)

• Beyler DELTA hareketli bir yere benziyor. Yabancı bir serverde oynuyorum 26Milyon puanım 12 bozulumsuz şehirim ve1,5 milyar altınım ile bana yardımcı olmak isteyen olursa hesabı kim taşırsa onun ittifakında oynamak ve o ittifaka hizmet etmek isterim :)

Profesyonel bir oyuncu işte böyle olur:)

Hesap satışı yasaktır. Dikkat et , sağlığın bozulmasın.

9cj9lE.jpg

• Getirseydi burada bu halde olmazdık diye düşünüyorum.

Getirilmeyenin ne olduğunu merak ettim. Delta tartışma da sorununuz nedir ? Anlaşamadığınız bir durum mu var, varsa nedir ?

giphy.gif

Gladiatus - GA > İkariam - BA > Metin2 - BA > Metin2 - SGM

#TeamFF

You'll never fly alone.

• Aynı şeyleri paylaşmanıza gerek yoktur Deniz.

giphy.gif

Gladiatus - GA > İkariam - BA > Metin2 - BA > Metin2 - SGM

#TeamFF

You'll never fly alone.