Delta İttifakı Tartışma Başlığı

• bak aga büyük harflerle yazmışım istersen cebinide veriyim tebrik felan et ne dersin

Miriel büyük yazıyosun diyosunda parayı görünce heyecandan okuyamayan da var

• hesabın peşine düşemem şimdi adam o kadar para vermişse o hesabı banlatmaz

kasten bug kullanan kişilerin aşikar olarak forumda bağıra bağıra söylediklerini gördüm bunları op a ilettim ve cevapları "olaylara sizin baktıgınz cerceveden bakamıyoruz biz." demek oldu. yani bunun delillerini bulsam bile banlamazlar

ama hesabı güzel paraya almış 55bin tl ne demek ya

Negifte o kadar para olsaydi filinta ittifaki dolandirip gitmezdi yalan ya inanmayin ^^

• Cevap vermeye cesaretin olmadigi icin kuyrugunu her kistirdiginda böyle saçma sapan mesajlar yazarak kivirman da artık alışkanlık oldu galiba, bu aralar saçmalama rekorları kırıyorsun. =)

goztepeli muhittin kardesim çok uyardi abi bu vedati forumda çok ezme kafasına darbe almış gibi saçma sapan mesajlar yazmaya baslar, sen de ben de vedatin savas ve oyun bilgisi olarak koca bir sıfır olduğunu biliyoruz o yuzden sen de çok kaale alma diyordu... gerci o zaman da söyledim, simdi de söylüyorum, boyle ezik karakteri olan kisileri forumda ezmek de benim yapmaktan keyif aldığım hobilerimden biri diye... simdi Goztepeli muhittin kardesim de bana hak vermiştir. Kivir vedat kivril vedat boyle devam et çizgini hic bozma, gerçekten güzel kiviriyorsun beğenerek izliyoruz yavrucum =)

Boyle güzel saçma mesajlarının devamını bekliyoruz ahiretlim vedosum, ama arada yazılan mesajlara sorulan sorulara cevap verebilmek için de biraz cesaretli ve yürekli olman gerekiyor, hatırlatayım dedim.

Admiral sedosuma, yani teyze oğluna da benden selam söyle... Grand Ali abinin sana çok çok selamı var gözlerinden opuyormus de, de Ona tamam mi kardeŞ, o ne demek istediğimi anlar, aramizda =)

caedLM.png

• yalan olamaz ama benimle dalga geçmiş olabilir ama konuştuğumuz ortam çok ciddi bir ortamdı bu yüzden benimle dalga geçildiğinde sanmıyorum

negif thorun lideri atılmadan önce bakmamışsın galiba abi :D

sakin sakin nereye kadar :(

• Kan ittifagi lideri Admiral sedat kahrından intihar etmiş diyorlar akıbetinden haberi olan varmi? Vedat cenazeye felan mi gitti acaba dünden beridir sesi çıkmıyor garibim ahiretlimin =) bunların ayranlari dökülmüş galiba Deniz bi bak bakalim kontrol et saglamlar mi =)

caedLM.png

• Kan ittifagi lideri Admiral sedat kahrından intihar etmiş diyorlar akıbetinden haberi olan varmi? Vedat cenazeye felan mi gitti acaba dünden beridir sesi çıkmıyor garibim ahiretlimin =) bunların ayranlari dökülmüş galiba Deniz bi bak bakalim kontrol et saglamlar mi =)

Ya sen nasıl birşeysin haahahahaha :D :D

• Bir dostumun büyüğümün ricası üzerine yazıyorum

Onun sözleridir benim sözlerim değildir

Peşin peşin söyleyeyim

Beni artık isteseniz de herhangi bir polemiğe çekemezsiniz

Deltagücünde dönen entrikalar

1- Savaş daha başlamadan grandı getirdiler 30 m gp sözü verdi nerden nasıl aldığı belli zaten bunu biz biliyoruz onu anlatmayalım ve bu gp 2 kez gp banlandı çöp oldu ama grand hala efsane oyuncu, yıllardır nal topluyor.

2- Göztepeli bazı erdemleri eksik birisi, hatta eksik dersek olmaz. Bazı erdemleri olmayan birisi. Bu adam kendi ittifağındaki büyüklerinin ailelerine küfür edecek kadar düşük bir profil.

81 Oyunu bıraktı, gözükara hala aktif oynuyor. Grand ve tayfası o adamların yüzüne baka baka bunu yapıyor. Ve bize ahlak dersi veriyor.

Admiralin dediği kuru bir laf, yine de aldığı 1 yıl ceza boyunca ittifakta olmayacak. Deltagücü muhittin 'kan' ittifağına küfür ettiği için atmadı, çocuk 'Kan' ittifağına küfür ettiği için

orada tutunuyor. Kan ittifağında bir üye diğer üyenin aile fertlerine küfür edemez. Bizim midemiz bunu kaldırmaz. Bizim işimize geldi bu birliktelik :) Önümüzdeki savaş görüşürüz.

3-Casper ban yedi, elindeki gp leri çöp etti. İttifağınız önce Casper'a suçu attı tü kaka diye kötü gösterildi, o çıktından sonra Kan ittifağından çekindiği için verdiği GP leri geri istedi.

Olumsuz cevap alınca Ulubatlıyı gözüne kestirip ona hırsız dedi, kimse ulubatlının da casperin da arkasında durmadı. Sorunu çözmek yerine Kan ittifağı ile birlikte üyelerini izlemeyi tercih ettiler.

4- Savaşta 24 saat general, Ulubatlı. Hiç bir suçu yokken dakikalarca bekleyen adam yüzünden yer kapıldı diye hain oldu.

5-Adamlığa gelince mangalda kül bırakmayan deltagücü ittifağı, menfaati uğruna her şeyi yapar. Gördük.

6-Grand oynamıyorum ben deltada der ama hangi oyunda olduğunu herkes bilir. Neden saklar oynadığını korktuğundan mı yoksa her ittifaktan çıkanın arkasından sallamasından mı bilinmez.

Bilinen tek şey grand menfaati varsa her kılığa girer her lafı yer yutar

7-Darbeci neden oyunu sattı, nere gitti nereye kayboldu bilinmiyor.

Daha da çok şey var yazacak ama boşverin.

• Konu başlığı bana iletilmiş olup konu incelemesinin sonucunda hesap satışı bulunmamaktadır.

Fakat bug sonucu doğru bir tespittir. Bug'tan kasıt, köyde haydut kampına girerken asker basmama sonucu oluşmuştur.

Sorun düzeltilmiş olup, 20.022 postu bittiğinde pvp sayfası açılacağı yöndedir.

Aklınıza gelen her türlü şeyi yapabilirsiniz...

Teşekkürler,

Saygılarımla.

Sedatın ettiği şey aileye, kutsala küfür değildi. Senin gibi saçmalık ile uğraşmak zorunda kalıyorum hepsi bu. Yoksa sizin hepinizi sedatın tırnağına değişmem.

Sedat değil ben yapsam, Murti de yapsa gözünün yaşına bakmayız. Biz menfaat uğruna çizgimizi bozucak insanlar değiliz :)

Hata yaptı, yapmasa daha iyiydi ama oldu.

Zira küfür olsa sen de arkadaşların da 32 diş sırıtmaz öyle değil mi.

Söylesene grand, sen sana küfür edilince gülüyor musun.

Elinize fırsat geçti işte, avunun durun :D

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]