Delta İttifakı Tartışma Başlığı

• Oguzhan kabak tadı verdin ya, ne boşbeleş bir insansın sen. Her konuya niye atliyorsun ne yaran var nerde tavuğun a kış dedim kankan benim yaptığımın aynisini yapti, sen benim abilerim yada arkadaşlarım gibi delikanli olup yollarını ayirabildinmi yok kes sesini de otur assagı biraz edep haya.

Ayipladiginiz seyi kendi arkadaşların yapinca ne güzel ort pas etmeye çalışıyorsunuz bumu la sizin karakterli anlayışınız defolun gidin adam musveddeleri .

• Admiral ile ilgili dediklerim net, sözümün üzerine bir söz duyamazsınız çünkü ittifak kararıdır.İttifağın üzerine de söz yok.

Hesabı açılmadığı takdirde ittifağın içerisine giremez. İttifak lideri de sedat değil.

Kibritle oynuyan cocuklar gibisiniz, bu ateşi biz yakmadık ama biz körükledik.

Kimin çok samanı var yangından sonra belli olur.

Biz daha gülmeyi unutmadık, yakında görüşürüz :)

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Kim guler kim aglar orasini tartismiyoruz vedat. Ortada bir ahlaksizlik var ve bu ort pas edilmeye calisiliyor. Isyanimiz buna neden ört pas ediliyor baskasi yapinca dallanip budaklaniyor siz yapinca ustu ortulmek isteniyor birde yazmissin hesabi acilmadigi surece giremez he yani acilsa bu kufur değildir diyip geri alacaksnz iyi sinemaymis ama begenmedim bilgin olsun.

• KANciklar diye sehir ismi yazılmış ileri zekalı bir kan uyesi bunu hakaret olarak algılamis, burdaki KANcik kelimesi disi olarak ima edilmemiş zaten kelimeye bakinca cik kelimesi küçük yazılmış... KANciklar yani minicikler ufaciklar anlamında söylemiş yani sehir ismini bu anlamda yasmis. Ben mesela kan ittifagi çok K bir ittifak dedigim zaman butun kan ittifagi uyeleri burdaki K yi kufur olarak algılıyor, ancak bu kinci, korkak ve buna benzer K harfi ile başlayan bir kelime ya da sıfat da olabilir. Bunun cümle içinde kullanılisina bakmak lazım =)

Bu ileri zekalı kan ittifagi uyesi ne demiş, sehir ismini KANciklar yazınca onlara ceza verilmiyor sadece sehir ismi editleniyor, bizim liderimiz admiral sedat sehir ismini BABAN GELDI yazınca ceza alıyor böyle adaletsizlik olur mu diyor... BABAN GELDİ ne demek bi sedata soralım açıklaması ne olacak çok merak ediyorum =)

Yaver Vedat, git teyzeoglu nu cagir gelsin açıklama yapsın. İnsan içine çıkacak yuzu kaldıysa derdim de, sen onun kuzenisin, sen halen ayak altında dolasabiliyorsan onun da insan içine çıkmasına kimse şaşırmaz eminim =)

Yukarıda tescilli yalanci vedosumun yazdığı son mesaji okudum da, halen atar yapıyor.

senden bi cacik olmaz Vedat zirlama bosuna... senin atarini giderini de umursayan da zaten kendi gölgesinden korkuyordur =) Yüzsüzlük dedikleri böyle birsey işte halen ben sözümün arkasındayım diyor. Cok yapmacık duruyor acaba kendisi farkında mi =)

caedLM.png

• Sen ne konuşuyorsun bebeğim? =)

Sen oyundasin hesabin var da ne oldu goztepeli seni kesip tatile kicklemis hesabin tatilde gelip bidi bidi yapıyorsun. Goztepeli hunharca kesince senin de forumda böyle goztepeli ye laf atmana da kimse şaşırmadı zaten... daha once sana içinden ağla diye söylemiş miydim? Söylemişimdir yahu çok zirliyorsun cunku :D

caedLM.png

• Bak bak vedat ne diyor HESABI AÇILMAZSA Giremez ittifaka diyor ha açılırsa alıcaksın yani öyle ahlaksız bir insanı ittifkına yani diyorki admiral nicki ile banlanan hesap giremez ittifaka ama oyuncu nickini sediş yaparsa başka hesapta girebilir öylemi :D kolpacımısınız siz yoksa ikariam ahalisini gerizekalı yerine mi koyuyorsun avel vedat :D

• Yetkili kişiler karar verdiğinde göreceğiz oynuyor mu oynamıyor mu :)

Harcanan emek ise yine yetkili kişilerin işini kolaylaştırmak için.

• admiral lider degilmis. Kendi gelip ben liderim demedi mi ya. Hem ahlaksiz hem yalanci ^^

Hesabi acilirsa küfür degil deyip ittifaka alacaklar olaya bak. O zaman göztepeli bosuna atildi. Ceza bile almadi ki oyunda. Ikiyüzlülük göstergesi bu resmen ^^

• admiral lider degilmis. Kendi gelip ben liderim demedi mi ya. Hem ahlaksiz hem yalanci ^^

Hesabi acilirsa küfür degil deyip ittifaka alacaklar olaya bak. O zaman göztepeli bosuna atildi. Ceza bile almadi ki oyunda. Ikiyüzlülük göstergesi bu resmen ^^

dingonun ahırı olmuş iyice orası isteyen kendini lider ilan ediyor isteyen general isteyen içişleri herkes kendini birşeyler ilan etmeye çalışıyor ama bi ahlaklı olduklarını ilan edemiyorlar püh yazıklar olsun :D

• Admiral icin özel bir konu acalim yapilan bu terbiyesizligi herkes görsün. Iclerinde barindirmasin kimse. Hangi ittifakin oyuncusu kimin kuzeni herkes bilsin dimi yani

• Admiral icin özel bir konu acalim yapilan bu terbiyesizligi herkes görsün. Iclerinde barindirmasin kimse. Hangi ittifakin oyuncusu kimin kuzeni herkes bilsin dimi yani

bu kararında tam destek alırsın benden kanka arkandayım..

ama yanlış anlama ben bunlar gibi değilim arkandayım derken sırt sırta veririz :D

• Yetkili kişiler karar verdiğinde göreceğiz oynuyor mu oynamıyor mu :)

Harcanan emek ise yine yetkili kişilerin işini kolaylaştırmak için.

o zaman burda bu kadar uğraşacağına oyundan ticket ac, coma dikkatine diye başına yaz ticketin direkt coma ya iletilsin. Bak ben bazı şeylerden o kadar eminim ki, sana özel olarak 2 seyi hemen ornekleyebilirim senin için...

Bu seni rahatsiz eden kelime ve sıfatlar şuana kadar o kelimeleri yazan kişinin forum hesabinin süresiz kapanmasına sebep olmaliydi demekki sorun orda değil... Bir diğeri ise, forumda yazılan bir mesajla bir oyuncunun oyunda hesabinin katılması gerekiyorsa forumda cok ağır küfürler etmiştir demektir...

Esasinda sen goztepeli ne söylerse söylesin kufur olarak algiliyorsun. Hatta onun doğruları ve bunlari dile getirmesi senin için küfürden daha ağır geliyor. Kan uyesi değil misin sen? Ciğerinizi bilirim sizin cigerinizi =)

Su oyunda en gıcık olduğum oyuncu yapısı da ciğeri 5 para etmeyenlerdir.

Bilmem anlatabildim mi =)

Sen ticket ac, coma ya yalvar.

Burdan da luck smod a yalvar.

Insallah amacına ulaşırsın.

Normalde olmayacak duaya amin demem de bu aralar bi iyi niyet bi duygusallık çöktü üzerime... ölecek miyim nedir :D:D

caedLM.png

• Hala ne diyorsun ya biri diyor hesapta ben yokum diğeri diyor o var. Az sallayın takip edelim. Kim varsa var. Niye gemiler gelince kaçıyor? Anca kaçarsınız kimin olduğunu önemli değil. Balon aksiyonu sonra topuk.

Grandcık bu arada arkadaşlarından çaldığın gp leri verdin mi? Bak kaç ay oldu. Gerçi ne vereceksin kondun üstüne artık. Çalıp banlattın bir de değil mi? Bu kadarı da artık biraz saflık. Sırada kim var dolandıracak?

Delta da oyunum yok de anca gel bıdı bıdı konuş burdan. O kadar sevilmiyorsunuz ki bırak müttefikleri içinizde ki adama bile illallah dedirttiniz.

OQmXbr.png

• Orada yaptığı imaları tek tek açıklayayım mı istersin?

Haklısın zaten göztepelinin daha önce sayısız hesabı süresiz kapandı :)

Doğrular veya yanlışlarla bir derdim yok. Yalan söylüyor sen de söylüyorsun bunlar başka şeyler. Ama yok onun önünde arkasında durmuş, ayranın dökülmesinmiş bilmem neymiş. Elinin altında teknoloji var gir bak bakalım ayranın dökülmediği durumlarda ne oluyormuş.

Lucka hiç yalvarmıyorum zaten kendisi görevini yerine getirmiyor. Getirseydi burada bu halde olmazdık diye düşünüyorum.

Ama bu terbiyesizliğin cezasının verilmesi için her yolu deneyeceğim bunu da bilesin. Ve cezası kesildiği zaman justwatch hesabına ne olacağına hep birlikte izleyip göreceğiz.

• Deniz o bahsettiğin oyuncu kim kardesim justwatch? Ban yesin diye uğraştığın kişinin hesabının ismi goztepeli baktim suanda delta gucunde gözüküyor 29 kusur milyonluk bir hesap eger bir ihlal var ise, o hesap ban yemesi gerekmez mi ? Yemez ise senin bu tezin çürüyor o halde daha fazla konuşacak misin yoksa ittifak arkadaşının yaptığı rezilliği savunacak misin daha fazla ?

Goztepe linin daha önce sayısız hesabi süresiz kapandı demissin astığınız fotoğraflara baktım ihlal olsa şimdiye kadar en az 7 gun ban yemez miydi ? Bence yerdi, siz suanda yönetimi baskı altına almaya çalışıyorsunuz yaptığınız pislik ortulsun diye :)

• Justwatch hesabı göztepelinin kullandığı hesap. 22.1m puanı var.

Göztepeli hesabı ise grandın kullandığı hesap.

Ben diyorumki justwatch ban yiyecek.

Göztepeli oyuncu isminin bulunduğu ittifak ise yerlerine ve üyelerine dikkat etsin. Bir gözüm oradaydı artık iki gözüm de orada olacak.

• Peki birsey soracağım bu JustWαtch hesabinin goztepeliye ait olduğunu nerden cikardin yani kanit varmi elinde boyle dediğine göre kanit olmali yoksa iddia dan öteye gitmez hos kendisi oyunu biraktigini kac sefer dile getirmiş forumda, ama sonra demis ki 96-60 adasindayim yani geri dönmüş, buda demek oluyor JustWαtch ona ait olamaz hem böyle birsey olsa adminler banlamazmiydi 2 hesap oynayamaz heralde illegal şekilde simdi demissinki ban yiyecek yemez ise o hesabin onda olmadığına ikna olacak mısın?

Bir diğer sorum ise, burda admiral adli oyuncunun yaptığı terbiyesizligi konuşuyoruz onun hakkında birsey yapmayi düşünüyor musun? Ittifakinizin uyesiymis kufreden birini yerden yere vuruyorsun , ustune diyorsunki benim liderim kufredebilir bu ne yaman celiski ?

• -YalanBozucu- Ya kardeşim sen kimsin nesin bilmem de bu arkadaşlara kalsa, delta dünyasındaki birçok hesap bana ait biraz zorlasalar sehir isimlerini oyuncu adim yapan koca reis, peutr4mjaoo,Mavi Marmara ve jokzilla 'da ona ait diyecekler.. Ama ben diyorum ki oynasam bunlardan mı korkup saklayacağım yıllarca emek verdiğim ittifak geri çağırmışken giderdim oynardım kim ne diyebilirdi bak bir soru sormuşsun admiral'e ne yapacaksın diye cevap almamış banlatmak için ellerinden geleni yapıyorlar ihlal olsa luck çoktan beni banlamıştı.

• göztepeli oyun birakmis söyledikleri kendisini baglar. Ama admiral densizi kan ittifaki oyuncusu ve diger serverlarda birlikte oynamaya devam ediyorlar. Gerekeni yapacakmisiniz yoksa yapilan ahlaksizliga göz mü yumacaksiniz

Merhaba,

Göztepe li nick'li kişinin künyesel de makro ayarlaması yapması sonucu tickete vereceği cevabı beklemekteyiz. Kendisin odunu fazla (ambrosiasız) olduğu için bütün ticaret binalarını aynı anda basma kararı almış, konut alakası ise 24 saati geçmeden cevap vermez ise 32 yil o serverde ki hesabı kapatılacağı yöndedir. Ayrıca biraz daha açıklayıcı konuşma sözünü forum da verip (herhangi bir forum başlığı) de devam edip tickette yazmaz ise 46+2 olmakta olup ticketi tekrardan devam etme kararı alır.

Sevgilerimle.

Ikariam TR Takımınız.