Delta İttifakı Tartışma Başlığı

• Puhahahahahahah

Gp dilencisi seni

Kızıl maske şuan sizi tutuyor 😂😂😂

Alphada vermese bile el altından başka servarlarda verir yiğenim dert etme

Hem sen demedin mi zeki kızıl maske o kadar işimizi halletti gemi verdi telefonda

Altında yardımcı oldu

Ne oldu konuşamıyorsun😂😂😂😂

• ispatla kardeşim görelim boş konuşma

bak babana derim kulakları çeker

uyku saatin geldi sütünü iç

GP lazımsa numaram var

genede yazarsın lazım olunca

KAN ittifakı da seni kovunca

THOR ile dostuz dedikçe

ağladın seni biz otobandan aldık

otobana bıraktık zekicim hadi işine bak aslan parçası

cürmün yetmez bana:)

3OZ5j0.png?fbclid=IwAR14XGsCtvKtNJmgxU65pdcjr-IwomYR2Ubjn1Vs7QUnVLj86DRKvXCQDk8

• Hahahahahaha 😂😂😂😂

Telefonda diyordun zeki kızıl maske o kadar işimizi halletti hele Alphada Bi ara ittifak kurdunuz

Haıtlarsan şehmuzu almıştın 50 m Lik hesap hani o sıralardan bahsediyordun

Dedin ki bak aynen söylüyorum zeki kızıl maske de altın ve gp var o kadar işimizi halletti

İnsan düşünüyor ne işi?

Gp dilencisi seni 😂😂😂

Bu arada sana naturel cool için yazdım parası neyse vereyim o hırsız engin ahraz dan aldığın depo yani benim depo çalınan 4 m gp 2 T altın ve 900 ambrosiya hatırlarsın

Neden kabul etmedin hani sana dedim aynen ne kadar verdiysen ben vereyim bana ver o depoyu neden işine gelmedi hem ucuza yakaladın eeeeee görüyorsunuz ve ben bunu ucuza aldım

1000 e satarım demiştin

Ve ayrıca gelelim taraf çekiyorsun falan diyor

Evet

Deltada SFF ekibinin ne işi var ? _?

Betada K-B tarafları artık kaç kişi sayamıyorum gp dilenen kim. ? _?

Emrullah ile konuştuğun zaman bizi bırakıp thora geçtiği zamandan öncesine bahsediyorum

Zeki deltaya 10 m gp ve hesap götürücem demişti

Sonra ben engel olmak istedim hemen kan grup kurdu wp grubu yok sonra Sedat zora girince

Şey dedi beyler ben thora geçiyorum bide Bi küfür gruptan çıktı (Sedat arkadaştan bahsediyorum)

Şekil A = Melih ve Murti Alphada diğerleri de Alphaya geliyor (Vedat, Sedat)

Sonra epsideki Kan dan cx paladayı dan 1 m buharlı kime gidicek bu buhar

Deltadaki kana gidicek şimdi soruyorum kim yandaş topluyor her servara gidip gp altın istiyor?

Deltadaki kan ekibi

Bak bizim en azından depolarımız ban yedi 42 m Alphada biz en azından Bi kaç cephe açıyoruz ve bu zararı karşılamaya çalışıyoruz banlanan gp lerimizi

Bak 42 m ama devam ve 6 T altın

Siz deltada savaşıyorsun uz 100 m gp niz var belki daha fazla uzaktan 1 gemi

Thor 2 resmen

Biz gerçekleri söylüyoruz Sedat efendi

Kimseden de çekindiğimiz yada tırstığımız yok

Biz doğrular neyse açık açık söyleriz yalan konuşmam

Biz dimdik dururuz siz 2 li oynarsınız 😁 aramızda fark bu 😎

He bu arada babama söylemezsen bunları adam değilsin

• O kadar çok konuşuyorsunuz ki savaşmaya vakit bulamıyorsunuz...

Boş yapmayın; bir bardak içecek alın, tercihen sıcak olsun.

Sonra işinize, eğlencenize bakın.

Sıkılmıyor musunuz burada bu kadar konuşup konuşup.

Arttırmasak mı şu cephe sayısını?

QXLgRG.png

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.

• Onlar konuşur kardeşim, hiç durmadan yorulmadan forumda çene berber makası gibi olur ama oyuna gelince tırt :D açık teklif yapayım size 84 79 adasından(daha sonra geri iade etmek kaydı ile) 5 tane yer vermeyi teklif ediyorum savaşmaya gelecek cürret ve cürüm var ise bana ulaşın yardımcı olacağım sözz

• Onlar konuşur kardeşim, hiç durmadan yorulmadan forumda çene berber makası gibi olur ama oyuna gelince tırt :D açık teklif yapayım size 84 79 adasından(daha sonra geri iade etmek kaydı ile) 5 tane yer vermeyi teklif ediyorum savaşmaya gelecek cürret ve cürüm var ise bana ulaşın yardımcı olacağım sözz

Ben teklifi arttırıyorum;

5 değil 11 yer.

Hem 11 yer olursa aksiyon sıkıntısı da çekmezsiniz.

Ne dersiniz?

Yeter ki savaşalım.

Yeter ki eğlenelim.

Koca ittifak savaşı 1 adadan ibaret olmasın.

Gerçi bizim Coff ile savaştığımız cephelerimiz de var ama birkaç arkadaşımız ilgileniyor onlarla.

Yukarıda da dediğim gibi arttırmasak mı şu cephe sayısını?
    ;)

QXLgRG.png

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.

• Siz Herkesi KOCA REİS mi Sandınız Öyle Ortanıza Işın Atsında Savaşsın İstiyorsunuz :D