Delta İttifakı Tartışma Başlığı

• D E W A M K E :)

• Tebrikler arkadaşlar.

:thumbup::thumbup::thumbup:

Daha çok yapılacak iş var, savaşın daha başı sayılmaz bile. Bakalım nerede patlak verecek. 8)

QXLgRG.png

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.

• Tebrikler çok güzel raporlar.

İnaktif ve Kan ittifağının dısındakileri ve bir de lehimize kesim farkı olan raporları çıkarırsanız bir elin parmaklarını geçmeyecekmiş :)

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Tebrikler çok güzel raporlar.

İnaktif ve Kan ittifağının dısındakileri ve bir de lehimize kesim farkı olan raporları çıkarırsanız bir elin parmaklarını geçmeyecekmiş :)

Senin bir elinde 40 parmak mi var. 40 ayak mi desek buna yoksa ^^

• Yahu güzel eğlenelim diye içerisine güzel güzel gifler ekliyorum.

Kesim farkını asmıyorum.

İnaktifi de asmıyorum.

Kaç tatil oldu 80 mi, 170 kişilik ittifağın 100 ü tatile gidicek yakında sen benim giflerime taktın :D

Büyük Turan tatildeydi, betadaki tırnakçı için sanırım.

Hayırlı olsun, sedata laf ettiniz. Bizim eş dost geliyor, betada küfür edip burda yağ çekmiyoruz :)

Thomas Shelby

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• savaş öncesi sallayan falla senı sole kesecez dıyen wallace kafanı kaldırabılecekmısın dıyen vedat :D:D hala sıgaramı yaktım beklıyorum haydı falla lısteye yazmıstın .... bırakın bırakın gelsın hele:D:D

bravo beyler seklımızı goren savas alanından anındaa fıyıverıyor oguzhan kaçarken huseyın boltu geçmiş :D

• bak ıttıfakın hepsı tatılde esıt sartlardayız gelınde gorelım fallanız salladıgı kadar varmı sende sıplıntır kadar ustamasın kaplumbagalarını alda gel :D

• savaş öncesi sallayan falla senı sole kesecez dıyen wallace kafanı kaldırabılecekmısın dıyen vedat :D:D hala sıgaramı yaktım beklıyorum haydı falla lısteye yazmıstın .... bırakın bırakın gelsın hele:D:D

bravo beyler seklımızı goren savas alanından anındaa fıyıverıyor oguzhan kaçarken huseyın boltu geçmiş :D

Sende bana dedin ki Emrah abim sana gelecek.

Gelecekti, gelmez oldu :)

Halimi hiç sormaz oldu :D

Bir akıllı sizsiniz değil mi, inlerinizden çıkana kadar biz devam edeceğiz.

Azdan az, çoktan çok.

Thomas Shelby

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Kalbimiz gönlümüz DELTA dan yana. Kan cıklar ( minicik- küçücük gibi küçültme anlamı ) kaçacak yer arayacaklar yakında:)

Sizin kumaşınız bu işte.

Seni atarak dünyanın en hayırlı işini yapmışım.

Thomas Shelby

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Kırk yalan vedat

Fallayı geçtin sallamakta:))

Halen lafcambazlığı yapıyon.

Nisan 1de savaşa başlıyoz dicek kadar yürek sahibi isen bizi merkezimizde yenecek kadar bilek sahibisindir.

Bende yürek var ama bilek yok diyorsan sayfadan ikile!

İkiside var diyorsan bırak beni oğuzhana casuslatmayı gel sana bu oyundan zevk aldırayım:)

• gelemeyeceğine 3k ambro basarım :D Vedat Savaşçımı :D Ben Şahsen Hiç Görmedim :D Anca Forumda Konuşur Çok Bilmiş Gibi :D

• gelemeyeceğine 3k ambro basarım :D Vedat Savaşçımı :D Ben Şahsen Hiç Görmedim :D Anca Forumda Konuşur Çok Bilmiş Gibi :D

Kanda hiçkimse savaşçı degil ki vedat olsun. Ne oldu bu epsilondan gelenlere hepsi bir balon gibi patladı.

Kanda hiçkimse savaşçı degil ki vedat olsun. Ne oldu bu epsilondan gelenlere hepsi bir balon gibi patladı.

valla dün gece butterfly tatile aldı ama bilmiyorum artık yağmadan korktudamı aldı yoksa başka bir sebeb mi var çözemedim :D