Skrócenie czasu rundy do 10 minut

  • Nie wiem jak wy ale ja myśle ze przy obecnych stanach BANKÓW z RG wiekszosc sojuszy rezygnuje z walk po miesiacy bo po takim okresie staja sie po prostu nudne skoro jzu mamy ten czarny rynek i walki sa w milionach RG a dosylanie do walk nie ma konca moze warto by bylo pomyslec o skróceniu rundy do np 7-10 minut ???? :/:/

    SINCE 03.2008 ;)


    AMEN --> T-RaX --> T-ReX --> RAD --> URAN --> GPS --> -DT- --> URAN --> SZA --> -DT- :closedthread: :evil::saint:


    W-W :closedthread: :sleeping:

    Edited once, last by Thc_Globtroter ().

  • Ja proponuję 7 min. Tylko, że ci co nie mają rg na magazynach po prostu szybciej przegrają.

    To takie zabieranie się do problemu nie od tej strony co trzeba. LEPIEJ Ograniczyć czarny rynek do indywidualnego przechowywania rg w liczbie np 50 k rg na gracza - można to uzależnić od poziomu rynku 2 k rg na poziom i dać coldown 72 h po każdej wpłacie lub wyciagnieciu rg z rynku. I wszyscy byli by zadowoleni i nagle okazało by się, że pomysł Gameforge z czarnym rynkiem nie jest taki zły :).

    Niech sobie nawet dodadzą premium opcje na 50 % szybszy coldown za ambre. Tylko wiadomo jeden rynek na 12 miast :) bo 600 k rg na gracza to by tylko pogorszyło sprawę :) To by było nieźle, bo nie można by tych 50 k rg przesyłać między graczami X i Y tylko X-X


    O opcji kasacji tego budynku już nawet nie ma co pisać - tylko jakaś modyfikacja.