ראיון| Gavri

• צהריים טוב Gavri שכיום מקום ראשון בסיגמא, ספר לנו על עצמך בבקשה:

צהריים טובים, אז אני איציק גברי (Gavri במשחק), בן 25, בוגר הנדסאי רכב וסטודנט למשפטים

אתה כרגע מקום ראשון בשרת סיגמא בפער מהשאר, באיזה שרתים אתה עוד משחק?

היה לי יוזרים בכל מיני שרתים,בינהם אלפא בטא ורו (שם אתה ואס אר עשיתם לנו את המוות) אבל העיקרי שלי הוא סיגמא ושם אני משקיע את רוב הזמן ותשומת הלב.

הינך שחקן לוחם ואף בנאי מעולה, איך הצלחת לשלב בין השניים בשרת סיגמא?

בתחילת הדרך של שרת סיגמא ניסיתי להצטרף לברית PY שהייתה במקום הראשון, למרות המלצות עלי הוחלט להעמיד את הבקשה שלי באוויר ולכן נכנסתי לברית אחרת בשם solo.

לאחר יומיים, פנה אלי ירדן (-Jordi- כיום) והציע לי לבוא לברית שלו עקב המלצות מליאור (liorwap).

שם הבנתי שבתור ברית קטנה של ארבעה אנשים נצטרך לחיות על החרב ולכן ישנם שני מצבי קיום במשחק - מלחמה וכוננות מלחמה.

בקיצור התשובה לשאלתך היא פשוטה - הצלחתי לשלב כי אין ברירה.

ברית של ארבעה אנשים זה בהחלט יוצא דופן, איך הצלחת יחד עם חברייך להגיע למצב של שליטה בשרת כאשר הנכם מספר כל כך מצומצם של חברי ברית?

בעיקר ידע וזמינות, בזמנו נלחמנו בברית טופ בשרת בשם סיביאר, שהייתה איחוד של שלוש בריתות גדולות ומנתה כ-40 שחקנים ודרשנו שתתפצל על מנת לא להרוס את השרת.

וכשג'קי הוא הפיראט שלך, וירדן נלחם לצידך, אפשר לעשות המון המון בלאגן

בזמן הקצר עברתם הרבה קרבות, יש קרב מיוחד שהיית רוצה לציין?

האמת שרציתי לפרגן לירדן בדוח שלו מול כל סיביאר, עם סיוע קטן ממני של רובאים וקו שלישי בעיקר, אבל הדוח לא נמצא כרגע

זה הדוח הכי נורמלי שמצאתי:

15ef0b8318ade22c9b048d20165d817b.png

הכרזנו מלחמה נגד ברית השבלולים YB, והקפצתי עיר לסוף המפה לאיים של שני שחקנים, זה מה שיצא בסוף

דוח יפה יחסית לשרת לא ותיק, איזה עצות היית נותן לשחקנים חדשים או שחקנים שרוצים להתברג בטופ?

לא לפחד ממלחמה, לא לפחד להפסיק ייצור במלחמה, מה שלא תייצר תבזוז, לבחור את הצעדים שלך בחוכמה וכמובן לקחת הכל בכיף, זה רק משחק אחרי הכל.

וימים אלו איך אתה מעביר את הזמן?

כמו כולם פחות או יותר, נטפליקס, סוני, אימונים וכמובן איקרים, מתכונן למלחמה הבאה.

מה הדבר הכי מעניין שהיה לך באיקרים עד היום?

וואו, אתה מחזיר אותי שנים אחורה. בשנת 2009 בערך בימי שרת גמא, הייתי בברית נמסיס האגדית.

הייתה לנו מלחמה נגד הפדרציה של sof dgu solo וbia והיה שם קרב אחד שאני זוכר טוב שנמשך ימים שלמים.

תוך כדי שליטה מלאה על האיים, נפתח קרב רגלי בעיר של אחת מערי הפדרציה, את אותה עיר השארנו פתוחה בכוונת תחילה כדי לתת לקרב לגדול ולגדול.

היו שני לילות לבנים שלי לפחות, והקרב היה כל כך גדול כך שתוך כדי הקרב הספקנו לייצר עוד ועוד צבא ולהכניס לקרב, הקרב נגמר כשידה של נמסיס על העליונה, ורמת הגיבוש מהצחוקים בלילות הלבנים בברית עלתה לרמות שלא נמצא באף משחק, שיחות נפש ובדיחות לאורך כל הלילה נוסטלגיה מטורפת

לא ספק חויה בלתי נשכחת, יש שחקנים שהיית רוצה לציין לחיוב?

ישנם המון שחקנים שאני רוצה לציין אבל אני לא יודע מה המגבלה שלך,

אם נתייחס לתקופה הראשונה שלי באיקרים - אריק2 שנתן לי את ההזדמנות ומינה אותי לגנרל האקדמיה של RTF

אלדד22 שהיה לי כמו אח גדול וייעץ לי בהכל כולל הכל

אם נתייחס לתקופה הנוכחית- Jordi,liorwap,Yuvi,Legion וכל הצוות הצמוד אלי כיום בסיגמא,

אביחי לאונידס שהחזיר אותי לשחק וברית אס אר (אתה,ספרטן,דום וגלובוס) שחטפנו מולה מכה חזקה ודי עוררו בי את הדחף לחזור ללמוד לשחק כמו שצריך

תודה על זמנך איציק,

המשחק משחק מהנה!

-Eden-

GO|Smod

since 2009

-With great power comes great responsibility-

[âIMG]

• איציק יא תותח !!!

שרת סיגמה היה שרת מאוד פעיל , אין ספק שאנחנו אימפריה !!!

נלחמנו בכמה בריתות בתחילת שרת ,

נגד הברית של אדוה ואחר כך

נגד סיבי אר, שהיתה מלחמה ארוכה ומעניינת.

ואחרי סי בי אר , היתה לנו גם מלחמה נגד הברית של אביב

איזה תקופה של ברית השוקולדים חחחח :)

nqjyeln32jgz.png

• ג'קי דה לוקו וואה וואה איזה זמנים

מה איתך יחופר על?