NOKTA İttifakı Tartışma Başlığı

• Eksik söylemişsin dostum ben senin yerine doğrusunu söyleyim.

-İttifak altüst oldu, felaketler baş gösterdi, oyuncularımızın hepsi perişan oldu hatta inanır mısın bilmem ama oduncu kampındaki adamlar bile bizi bırakıp gitti. Kısacası hayatımız karardı.

Beğendin mi hocam şimdilik bu kadar bahsedebildim. Tatmin edemediysem kusuruma bakma :)

• Korsan botu demişsinde eksik söylemişsin yavru kurt ben liste halinde hepsini yazıyım :)

-Korsan botu kullandım

-Multi hesapları yağmaladım ve altın çektim

-Oyun bugunu kendi çıkarlarım için kullandım

-Diğer oyunculara karşı ağır hakaretlerde bulundum

Unuttuğum bişey varsa söyle yavru kurt çekinme senin mutluluğun için her şeyi itiraf ederim :)

• Senin sonunda idam olacak İbo Pargalı İbo 😎😎 eksik söyledin botlar için arkadaşlarina extradan para veriyorsun multici liderin boynu bükük küçücük ibosu 🤣🤣

• Haklısın yavru kurt para da veriyorum botlar için :) İnanmayan varsa banka dekontlarını gösterebilirim :)

Birkaç bişey daha ekle ya bunlar basit ithamlar yalnız ekleme yaparken yaratıcı ol ki eğleneyim :)

• Haklısın yavru kurt para da veriyorum botlar için :) İnanmayan varsa banka dekontlarını gösterebilirim :)

Birkaç bişey daha ekle ya bunlar basit ithamlar yalnız ekleme yaparken yaratıcı ol ki eğleneyim :)

Küçük İbo yediğin yağmanin hakkını ver eğlenmek istiyorsan cepheye bekleriz bakalım ne zaman multiden gidecen 🤣🤣🤣😎😎

• Yağmanın hakkını verdim ya beğeni butonuna tıkladım güzel yağmaydı :)

Cepheye bekleriz diyosun ama daha kim olduğunu bile bilmiyorum o güzel oyuncu ismini bağışlar mısın yavru kurt :)

• Sizin ittifağın yarısının tatıle almasına ne dıyecez pekı :D beyaz bayrak ceksenız yıne tamam, yonetım kadronuzda 3 gunde tatıle almayan bır sen kaldın bıde utanmadan burda kactılar muhabbetı yapıyorsun

Sızın paketten cıkardıgınız alevlere duz sahlara nedıyecez adamıza baskına gelıp multınızden rodos basmanıza nedıyecez hepsı yuklenecek bugun gun ıcınde foruma beklemede kalın, ıyı laf dondurmussun ama bu raporlar rezaletınızı karsılamaz

Iyı Kacıslar

G4Bf5t.jpg

• Burası Son Nokta ittifağı savaş raporlari sayfası , burada tartışma istemiyoruz. Genel olarak bu tarz tartışmaya çekmeye çalışan yorumlari kaale almıyoruz.Raporları atar çekiliriz.Rahatsız olanlar Son Nokta ittifagi tartışma başlığı altında diledikleri yorumları yapabilirler :)

İyi forumlar

• Merhabalar,

Artık farklı farklı uyarmak yerine toplu uyarmaya karar verdim.Bu post sonrası yapılan her ihlalde yaptırım uygulanacaktır.Rapor sayfasında post atmak yasaktır.Tebrik veya rapor sayfasında bir mesaj varsa alıntılayıp burada cevaplayınız.

OrkunReis09

giphy.gif

Gladiatus - GA > İkariam - BA > Metin2 - BA > Metin2 - SGM

#TeamFF

You'll never fly alone.