Játékleírás

  • Sziasztok!

    Közel 5 év (vagy még több) után tértem vissza, jónéhány dolog még megvan fejben, de jó lenne egy átfogó játékleírás (pl hányas szinten kell a fosztáshoz faltörő, barbár seregek léátszáma szintenként, csata szimulátor stb.) ami volt valamikor.

    Most megvan a súgó meg a nagy semmi.

    Mivel én mindig számolok-kalkulálok a játékban ezért nagy segítség lenne egy link a teljes, magyar nyelvű PRO játékleíráshoz.


    Köszönöm!:)

    Kezdetnek pl azt sem tudom, melyik szerón vagyok. Eztr hol tudom megnézni a játékban?

  • Melyik szerón vagy:


    Kilépsz, visszadob a lobbyba. Ahol be kell jelentkezni, de ezt még nem valamelyik világba történik. Itt válogathatsz az utolsó, általad játszott világok között. Ha csak egy van, akkor abban játszottál.


    Ezt persze asztali böngészőben látom így.

  • Nevess ki, nem akarok kilépni. A jelszavak a mumusaim, kilépek és nem tudok visszalépni. Ha nagyon bátor leszek és jó napom lesz, majd megpróbálom. De köszönöm a segítségedet!

  • Szia! :)


    A szervert tudod csekkolni a böngésző címsorában, pl. My az s12, ha számról megvan oké, ha nem, írd a számot és megmondjuk melyik szerver.

    És a régi fórum FAQ-ot én is tudom ajánlani, a legtöbb elkészült írás még most is használható :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//