Ekwipunek

• Chciałbym zapytać czy można zakupić dodatek premium do ekwipunku by można było go wykorzystać kiedy chcemy.

Np teraz jest rabat na konto premium, ale chciałbym go użyć za parę tygodni kiedy bardziej będzie z czego budować ;)

Ps ; Nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytanie, lecz jak dotąd nie ma miejsca na Pytania, już o dziale,, Pomysły i propozycje,, - nie wspominając :)

• kupując coś w sklepie pierw to idzie do ekwipunku a wykorzystać to możesz kiedy będziesz chciał, to się nie aktywuje w momencie kupna jeśli o to Ci chodzi

• Dziękuję Patros, po prostu zawsze kupowałem dodatki z panelu np doradcy miejskiego lub w kopalniach i to się automatycznie aktywowalo i chciałem się upewnić, jeszcze raz dzięki

• czy na forum znajdę gdzieś instrukcję, wraz z kosztem takiej operacji, widziałem ,że przeniesienie konta to700 ambrozji +dodatkowo 175 za każde miasto, nie do konca rozumiem , jak można przenieść konto bez miast, bo wybór ilości ich jest opcjonalny?

• przenosi się wszystkie ale przenosi na kordy te same co z poprzedniego serwera a te opcje z miastami to sobie możesz zaznaczyć ilu miastom kordy możesz sobie wybrać sam