bug στο βαρβαρικό

  • η παιδική ηλικία εμφανίζεται σε ένα καινούργιο κόσμημα που χρησιμοποιεί και το υλικό στο βαρβαρικό χωριό με το οποίο μπορούμε να μιλήσουμε

  • Κανε συμπαικτη gkomeniari μια διαθηκη και μετα απο 17 χρονια αστα να τα παρουν τα υλικα αυτοι που θα σε κληρονομησουν !


    Περα απο την πλακα το ψαινομενο επαναλαμβανεται σε πολλες περιπτωσεις και σωζεται μονο με σημαια και φτου απο την αρχη !

    Υπομονη !

    ΜΑΚΑΡΙΟΙ ΟΙ ΠΤΩΧΟΙ ΤΩ ΠΝΕΥΜΑΤΙ

  • πήγα εκανα επίθεση αλλα υλικά δεν πήρα στρατό έχασα αυτο έγινε 2 φόρες

  • Καλησπερα, ακομα και σε κανονικες μαχες υπαρχει προβλημα ειδικα με τις σημαιες και τα κυματα, για να δουμε ποτε θα διορθωθει

  • καλησπέρα σας, το ingame name mou einai hgko και παίζω στον poseidon, εστειλα λεηλασια στο βαρβαρικό, αλλα θα έρθουν μετα απο 15 χρόνια



  • παλι το ίδιο... παλι καλά δεν βάλαμε και αμβροσία... QQ σε αυτούς που ρίχνουν και χρήμα για να πέζουν στα bug

  • Το ίδιο ακριβώς έγινε και σε σύμμαχο μου. Υπάρχει κανένας διαχειριστής να απαντήσει ή το έχουν παρατήσει? Είχε ανοίξει θέμα πριν μια εβδομάδα για bug με την εγκατάσταση στόλου και ούτε ένας δεν απάντησε ακόμα.

  • Θα μπορουσε να γινει μια επαναφορά στην εκδοση 8.1.0 μολις εχει χρονο η εταιρεια....
    επιπροσθετα ειμαστε αρκετά ενταξει με αυτες τις εκδοσεις και δε χρειαζεται να αλλαξει κατι αλλο....σε γενικές γραμμές. Και σιγουρα οχι ο event handler και δομές που υπάρχουν από το γενάρη του 2013

    Where other men blindly follow the truth, remember, nothing is true
    Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted
    We work in the dark to serve the light

  • Το εχω παθει 4 φορες και τις 4 πανω απο 15 λβλ και σε διαφορετικα νησια.Μπορει να μου πει και καποιος αν το εχει παθει σε μικροτερο απο 15 λβλ ;

  • ναι εγω σε 13 ! μαλλον γίνεται όταν δεν καταστρέφεις την 3η γραμμή των βαρβάρων (κριους)

  • Και μολις παω να κανω επιθεση για βαρβαρικο βλεπω κυκλικο με λινκ εδω την συζητηση.καλα που με προλαβατε και δεν πηγα.

  • Εμένα μου το παρουσίασε στο 10ο επίπεδο. Όμως είχα στείλε κάτι ψιλά για σκότωμα και αφού στον 1ο γύρο σκοτώθηκαν οι δικοί μου, μου βγάζει ήτα ενώ ο χρόνος άμυνας εξακολουθούσε να μετράει γύρο. Στον επόμενο (υποτιθέμενο) γύρο εμφανίστηκαν τα 17 χρόνια. μετά από κάποια ώρα όμως εξαφανίστηκε. Ίσως με ήτα ή αν αποσύρεις την ώρα της μάχης (για να σου βγάλει ήτα) να αντιδρά διαφορετικά... δεν το έχω ψάξει όμως.