ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ (στις πολεις μας) #COVID-19

  • Βρήκες? Να σου στείλω?


    Τι κάνεις μωρέεεεεε?


    Θα κλείσει το νήμαααααααααααααααααααααααα

    Βρήκε μια του 2007 όταν έπαιζε μόνο αυτός ικαριαμ 😂😂😂

  • Εσείς γελάτε με τον κύριο Γιώργο και τον κύριο Τάσο αλλά είναι 2 μοναχικές ψυχές στο ικάριαμ που δεν αξίζουν το ξύλο που τους ρίχνετε.


    Θέλουν αγάπη, συμπόνια και μυξομάντηλα για να τους βοηθήσετε.


    Είστε σκληροί και κακοί άνθρωποι. Για αυτό δεν παίζουν μαζί σας και γενικά ικάριαμ.


    Εγώ τους αγαπώ.

    ΤΑΣΟΥΛΗ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΙΚΑΡΙΑΜ ΕΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΑΒΛΙ.

  • Ανοιξατε ενα νημα και ειστε ΑΝΑΞΙΟΙ να το συντηρησετε με αναφορες, διοτι, το να παρεις μια πολη ειναι ευκολο, να την ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ομως ειναι δυσκολο. Χθες 1 ωρα αποσταση απο κατι ναυμαχιουλες ηταν ο στολος του φαπιαρη sotos13 σε στρατιωτικη. Προσπαθει μεχρι αυτη την ωρα μπρος, πισω. πισω μπρος να ξεκολησει. Ο sotos13 παιρνεις στραττιωτικες συμμαχιας απο παντου, πηρε απο ΑΡΜ προσφατα και δεν καταφερε τιποτα, το πρωι βρεθηκε μεσα σε στρατιωτικη των Τ-Β, Ιχνηλατης, πολη θειο3. Ο παλιογερος ο sting ιχε εμπνευση. ταξιδεψε με τον στολο του, του εκλεισε το λιμανι σε μια πολη και τσαφφφφφφφφφφφφφφφφ να ο sotos13 ναρχεται. Μολις ξημερωσε λιγο και του εφυγε η θολουρα παταει σημαια και παλιν πισω στον ΙΧΝΗΛΑΤΗ των Τ-Β να λουφαξει μεσα στην στρατιωτικη του.

    ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΑΧΡΗΣΤΕ>


    ΜΠΑΤΣΟΝΙ, οταν θα αντιληφθω οτι θα μου ελεγχεις σαν ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΣ, , αν βαραω οφ παικτη, αν τον βαραω μετα τις 12 το βραδυ, τοτε θα εχει ΚΑΤΑΛΗΦΘΕΙ η Δημοκρατια στην χωρα μου απο σενα ρε χεζοκολα!!!

  • Καλησπερα σας και απο μενα!Αν και σε καραντινα οι δουλειες ανεβαινουν.....το γυρισα και πλεον στο να πουλαω μασκουλες εμποτισμενες με μπολικη βενζινουλα αποκλειστηκα για τους πελατες μας φαρμΙΛΙ και REZιλι!


    Η αληθεια ειναι να λεγεται πως οι μασκουλες μου δουλευουν καλα μιας και με της βαθιες εισπνοες που τραβανε τα πελατακια μας τους βοηθαω στο να βλεπουν πλεον και στον ξυπνιο τους ονειρα οτι δερνουν BRO κτλ κτλ


    Περα της πλακας ομως για να μιλησουμε και λιγο σοβαρα.............παιδια της φαπΙΛΙ (οι 2-3 που μεινατε) ξεκινηστε να παιζετε πρεφα πλεον σε κανα σπιτι μιας και κλεισαν τα καφενεια διοτι αν συνεχισετε να παιζετε ικαριαμ γινοσαστε ολο και πιο ρεζΙΛΙ με αυτα που ανεβαζετε και γραφετε!


    Αν θελετε κι ολας να την δειτε οτι δινετε φαπες και σε ολο τον εψιλον με 1 ευρω παραπανω η μασκα εμποτιζω συν 50 μλ βενζινουλας ......να κανετε 3-4 βαθιες εισπνοες και μετα ......ποιος σας σταματαει!

    emV5WOJ.jpg

    ЭIЄ    Αχιλλεας   ЭIЄ

  • Και μια ιστοριουλα αληθινη...Χτεσινοβραδινη....Like & Share ΟΛΟΙ !!!


    ΤΙΤΛΟΣ : Ο ΦΑΠΩΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ


    Εχω παει στο μπανιο....Αργησα...Οποτε φανταζεστε περι τινος προκειται......


    Και μολις , τελος παντων , γυριζω στο δωματιο μου . . . Τι να δω ;;;;


    7 αναπαντητες κλησεις....4 ορατιος 3 κουζουλος....Ωχ λεω πρεπει να εκανα καμια πατατα......Χοντρη πατατα.....


    Μπαινω λοιπον discord....Βλεπω 39 ταγκς....ΩΩΩΩΩΧΧΧΧ ΛΕΩ......


    Στελνω μηνυμα...Τι εγινε ρε παιδια ; Γιατι τετοια επιμονη ;; Ουτε να . . . . . κανω μπανιο δεν μπορω με την ησυχια μου....


    Μου λενε πηραμε κατασκοπιες στον giorgio....Ενδιαφερεσαι ;;; Τους ειχα πει ο ατιμος οτι οποτε τον ξαναπιασουμε θα μπαινω και θα τρωει μεταφορα.....Ετσι απλα!!!!!


    Η ωρα επιστροφης βεβαια ηταν ξημερωματα....Και αρνηθηκα ( τζοτζο μου , αυτο δεν προκειται να ξαναγινει....παντα θα ειμαι δοσμενος σε σενα )


    Λεω λοπον...κουζουλε...ορατιε......σταυρο......σωτο......Δυστυχως δεν μπορω...Ουτως η αλλως θα μπει διακοπες απο τις κατασκοπιες....

    Κριμα ειναι να χαλασουμε ετσι μια μεταφορα.....


    Αφου λοιπον βριστηκαμε , για να μην μακρηγορω , αποφασιστηκε ο αγαπημενος μας κλειδωμουρης να κλειδωθει ως τα κατας γραφας.....


    Και τελικα ρε παιδια , αυτο το τζοτζο εξελιχθηκε ; Μπαινει διακοπες πρωτου κλειδωθει ; Το τερματισε το παιχνιδακι νταξει...


    ΥΓ1. Ενω θα μπορουσαμε να ριξουμε ενα δεκαρικακι για την εταιρεια ετσι απλα , αυτος ο υπουλος δεν μας αφησε....Αμαυρωνει το παιχνιδι!!!!


    ΥΓ2. Οποιαδηποτε κινηση του συγκεκριμενου παικτη , giorgio80 , παρακαλω να ενημερωνεται αυστηρα ο παρακατω αριθμος : 13033

    Στο τσακ το γλυτωσε το προστιμο μετακινησης πλοιων....Ειπαμε , λουκετο σε ολα τα λιμανια....Σε θαλασσες και ακτες....



    Με αγαπη ,


    Ενας απο τους κλειδωτηρες σου.

    “ Ποτέ μην παλεύεις με τα γουρούνια γιατί εσύ λερώνεσαι και τα γουρούνια το ευχαριστιούνται” :thumbsup:

  • Και αφού διαβάσατε τη γνώμη τουλάχιστον δέκα διαφορετικών υπαρκτων παικτών της συμμαχίας bro τεκμηριωνοντας την άποψη τους, εγώ ο μεγάλος κλειδωκρατωρ του ικαριαμ ο τιτανομεγιστοτεραστιος στιγκ σας λέω ότι τρώτε φάπες (πληκτρολογιου),είμαι ο ένας και μοναδικός στρατηλατης παίζω μόνο όταν ο αντίπαλος είναι off και έχω για βοηθό μου τον απίστευτο ανεπανάληπτο και φοβερό (μπουφο) giorgio80 ο οποίος έχει την παγκόσμια πρωτιά να καταφέρει να φάει μπαν στο σύστημα υποστήριξης, σας υποσχόμαστε ότι θα συνεχίσουμε τα τικετ θα τρέχουμε ποιο γρήγορα κι από τον φλας και θα διαστρευλωνουμε ότι έχει σχέση με την αλήθεια γιατί πολύ απλά είμαστε μαλωμενοι με αυτήν.

  • παρακαλω να κλειδωσει

    Ζητηθηκε απο τον Θεματοθετη και κλειδωνει.



    edit: (σ.σ. σχετικα με Reports για "ασχετες" Αναφορες Μαχων/Ναυμαχιων με το Νημα, να σας ενημερωσω οτι ολες οι Αναρτησεις του Νηματος ηταν "ασχετες" με το Θεμα του Νηματος. Η ισως μονο το Θεμα ηταν "ασχετο"...)