ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ (στις πολεις μας) #COVID-19

  • ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΤΑΣΟ. ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΞΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΑΝ, ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΡΧΗΓΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΠΩ ΕΓΩ.... ΠΧ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ Η ΟΛΙΚΗ ΡΙΞΕΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΜΟΥ ΜΠΟΤ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΤΙΑ ΝΑ ΒΑΡΕΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΕΙΔΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ) ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΕΓΩ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ΟΡΚΙΖΟΜΕΝΩΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΜΟΥ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΜΠΟΤΑΚΙ ΚΑΙ ΒΑΡΕΣΑΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ. ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ 100 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΗ 1000 ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΡΑΜΓΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΕ ΑΡΝΗΘΕΙ.


    ΟΠΟΤΕ ΕΔΙΩΞΑ ΕΝΑΝ ΣΥΜΜΑΧΟ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΠΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟΤΕ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ. ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ. ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΔΙΑΓΡΑΦΙΚΑΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ.


    Η ΑΔΕΛΦΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΤΑΣΟΥΛΗ ΕΠΕΜΕΝΕΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΔΕΛΤΑ ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΠΗΓΑ ΧΑΡΗ ΣΤΗΝ ΠΑΙΧΤΡΙΑ DUCK ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΕΠΑΙΖΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΕΚΕΙ... ΤΑΣΟΥΛΗ ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΣΕ 20ΧΡΟΝΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ.


    ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΔΕΛΦΟΠΟΙΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΞΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΥΠΕΤΙΟΤΗΤΑ.


    ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΡΟΚΛΗΤΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΠΟΥ ΔΕΧΤΗΚΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΣΤΗΣ 7 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΕΔΩΣΑ ΣΤΡΑΤΙΩΚΗ ΣΤΟΥΣ BRO ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΠΤΗΞΕΙ ΑΓΑΠΗ ΚΑΡΔΙΑΚΗ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ) ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕ Ο ΣΩΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΓΑΜΜΑ.


    ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΑΣΟ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΙΚΑΡΙΑΜΙΚΕ ΠΑΛΙΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ...

    ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΘΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΟΥΣ ΣΑΣ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ?

    Α ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟΝ ΠΑΛΙΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΥΜΜΑΧΟΙ, Α ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΠΑΙΖΑΜΕ ΕΚΕΙ ΜΑΖΙ ΚΑΠΟΤΕ. ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΕΝΕΠΛΑΚΗΣΑΝ ΚΑΤΑ ΜΑΣ...

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΑΣ, ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΙΠΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΣΥΜΜΑΧΙΑ.


    ΟΤΑΝ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΟ ΣΚΥΠΕ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΝΝΑ ΠΑΡΟΥΣΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΙΚΑΡΙΑΜΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΑΨΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

    ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ.

    Η ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΚΡΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΚΑ. Η ΠΙΚΑ ΕΧΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΕ ΑΜΠΑΛΕ.COM 58 ΓΥΡΟΥΣ ΣΕ ΠΗΓΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΕΣ ΣΗΜΑΙΑ.

    ΤΩΡΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΑ ΒΡΗΚΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΒΡΗΚΕΣ ΟΦ. ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ.

    ΑΝΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΩΡΑ.

    Edited once, last by free31 ().

  • ***Λογοκρίθηκε***

    Σε αυτο το ικαριαμικο κοματι θα παιξω, ***Λογοκρίθηκε*** σε βαρος ολων μας χρονια τωρα, εχω αποψη απο ΓΑΜΜΑ & ΕΨΙΛΟΝ


    Σημ. ο sting δεν ειναι 65 ετων, αλλα 85,




    [mod='Whitedrum']+1 Προειδοποίηση για Ασέβεια του Κανονα Συμπεριφορας. Καταγγελίες μέσω του Συστηματος Υποστηριξης.[/mod]

  • ***Λογοκρίθηκε***

    Σε αυτο το ικαριαμικο κοματι θα παιξω, ***Λογοκρίθηκε*** σε βαρος ολων μας χρονια τωρα, εχω αποψη απο ΓΑΜΜΑ & ΕΨΙΛΟΝ


    Σημ. ο sting δεν ειναι 65 ετων, αλλα 85,

    Μέρα δεύτερη, όπως προαναφέραμε οι φαντασία των φαπωμενων άρχισε να φτάνει τα επιθυμειτα επίπεδα, οι σφαλιάρες των προηγούμενων ημερών αποδίδουν και η συνομοσιολογια ξεκίνησε, μετά λοιπόν τις ανακαλύψεις περί διαχειριστών ο Τασουλης που φυσικά φοράει φουστιτσες και δεν γράφει ποτέ από τον κανονικό λογαριασμό του(έφαγε μπαν σε καμία δεκαριά για υβριστικά οικογενειών κλπ γνωστός πλέον για το ήθος του) στο επόμενο στάδιο θα μας αναλύσει πως τα νεφελιμ και ελοχιμ βοηθάνε τους bro με τον πλέον σύγχρονο εξοπλισμό τους, αναμένουμε το επόμενο κλαψιαρικο και φαντασιοπληκτο ποστ σου




    [mod='Whitedrum']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

    we-Know3.png


  • Κύριε Τάσοοοοοο θα σας μαλώσω.


    Πότε πήγατε 85? Ούτε τουρτίτσα τίποτα. Κλαίτε καλά για την ηλικία σας και έχετε φαντασία που θα την χαρακτήριζα ως παιδική. Καλό αυτό. Αποπροσανατολίζουμε το κοινό εδώ και τους οχτρούς. Εξαιρετική στρατηγική.

    Για αυτό σας θαυμάζω. Έχω πληροφορίες που μπορείτε να πάτε και να ρίξετε κάποιο θαύμα που ξέρω ότι το λατρεύετε από την πρώτη μέρα που παίξατε ικαριαμ. Για αυτό σας θαυμάζω.


    Ο πιο ένθερμος υποστηρικτής σας.

    ΤΑΣΟΥΛΗ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΙΚΑΡΙΑΜ ΕΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΑΒΛΙ.

  • ***Λογοκρίθηκε***

    Σε αυτο το ικαριαμικο κοματι θα παιξω, ***Λογοκρίθηκε*** σε βαρος ολων μας χρονια τωρα, εχω αποψη απο ΓΑΜΜΑ & ΕΨΙΛΟΝ


    Σημ. ο sting δεν ειναι 65 ετων, αλλα 85,


    ***Λογοκρίθηκε***




    [mod='Whitedrum']+1 Προειδοποίηση για Ασέβεια του Κανονα Συμπεριφορας. Καταγγελίες μέσω του Συστηματος Υποστηριξης.[/mod]

  • Νατος εμφανίζει τον κλασικό καλό εαυτό του όπως είχαμε προ σχεδιάσει... Τασούλα αφού είσαι παιχταράς έλα να κάνουμε μια ναυμαχία και μην τρέχεις να κρυφτείς κάθε μερα, καλοί οι διπλοί σας δεν λέω αλλά να ρίχνουμε τόσες φάπες μαζεμένες βαρεθήκαμε, αντε ρε μπαρμπα έλα να παίξουμε να δούμε ποιος έχει πλάτες και που, που σε ανέχονται σίχαμα.




    [mod='Whitedrum']+1 προειδοποίηση για Ασέβεια του Κώδικα Συμπεριφοράς[/mod]

    we-Know3.png


  • εδω ΣΩΤΟΝΑΝΤΙΑ.στα μανταλακια. Για πες μας με το προφιλ στο ντισκορντ που εχεις σαν ΝΑΝΤΙΑ, πας για ενωση μαζι τους, επειδη, μονος σου δεν μπορεις.?


    ***Λογοκρίθηκε***



    Σε αυτο το ικαριαμικο κοματι θα παιξω,***Λογοκρίθηκε*** σε βαρος ολων μας χρονια τωρα, εχω αποψη απο ΓΑΜΜΑ & ΕΨΙΛΟΝ



    Σημ. ο sting δεν ειναι 65 ετων, αλλα 85,


    ***Λογοκρίθηκε***




    [mod='Whitedrum']Έχει δοθεί ban[/mod]

  • Χτυπημένος από τη μοίρα είσαι τασουλη, φαντάσματα βλέπεις στο ντισκορντ είμαι τιμωρημένος 4 μέρες, η φαντασία σου δεν έχει όρια, αρρωστακι κατάντησες γιατί είσαι άσχετος και σου κόψαμε το παιχνίδι και σένα και όλων εκεί στο μαντρί των φαπ ιλι, θα βλέπεις bro και θα σκούζεις μέρα νύχτα εφιάλτης σας γίναμε μπαρμπα.




    [mod='Whitedrum']Έχει δοθεί ban[/mod]

    we-Know3.png


  • Το θέμα έκλεισε προσωρινά και θα ανοίξει όταν γίνει έλεγχος όλων των δημοσιεύσεων & επιβληθούν προειδοποιήσεις όπου κριθεί απαραίτητο.



    edit: To θέμα είναι και πάλι ενεργό.

    Παρακαλώ την δέουσα προσοχή σε ότι αφορά τους σχολιασμούς.. Σε περίπτωση που εκτροχιαστεί το θέμα θα κλειδώσει

    Επίσης να υπενθυμίσω ότι για καταγγελίες, ακόμη κ μελών της ΟΔ υπάρχει το Σύστημα Υποστήριξης


    AchingEcstaticAegeancat-size_restricted.gif

  • Δηλαδή όταν ένας μαθητης κάνει φασαρία ο καθηγητής διακόπτει το μάθημα? Η απλά βγάζει έξω τον μαθητή?... Απλά πραγματάκια είναι.. Εφοσων επιτρέπετε κάποιος να κάνει διπλούς λογαριασμούς στο φόρουμ και να λέει οτι του κατέβει να είστε έτοιμοι και να τον τιμωρισετε... Όχι να μας κλείνετε το νήμα... Φάπες έφαγε οπότε λογικό να θέλει να κλείσει το νήμα.. Για αυτό τα λέει αυτά και εσείς τσιμπατε

    we-Know3.png

  • Οπως ανεφερα η θρυλικη συμμαχια του εψιλον εχει καταντησει περιγελος κ τσιρκο εξαιτιας αυτου του δολοπλοκου...Εχει παρει το τιμονι κ προσπαθει να καταντησει την Πορφυρα Φαλαγγα οπως και τις υπολοιπες συμμαχιες που περασε.Μαθαμε την ιστορια σου στο ικαριαμ κ σιγουρα ειναι ντροπιαστικο να σε πετανε εξω,δεν γινεται ολοι να ειναι τοσο περιεργοι κ συ ο εξυπνος.Μπορεσες σαν φιδι και δολοπλοκος που εισαι να τρυπωσεις στην ΙΛΙ και να μεινεις μονος με μια Γιαννα να σε υποστριζει τυφλα κ αλλους τοσους παρατημενους λογαριασμους.Λυπαμαι πολυ...λυπαμαι που εφτασα σε σημειο να βαρεσω τον παλιο μου συμμαχο κ φιλο..προσπαθω ομως να αποδειξω την καταντια




    Μάχη για την πόλη TO ΛΑΘΟΣ

    (23.03.2020 13:37:28)

    Eξολοθρευτής Λ[ΙΛIac] από ΤΡΙΚΕΡΑΠΤΟΡΑΣ

    vs

    jimmad[ΙΛΙ] από TO ΛΑΘΟΣ


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - Εκτοξευτής..............................0(-4)

    Μάγειρας...............................20(-0) - Μάγειρας...............................30(-0)

    ............................................. - Τείχος..................................0(-7)

    Οπλίτης...............................303(-7) - .............................................

    Κανόνι.................................30(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Στρατηγοί................................-9.8 - Στρατηγοί................................-1.6

    Επιθετικοί βαθμοί...........................4 - Αμυντικοί βαθμοί.........................24.5

    Ζημιά.....................................490 - Ζημιά......................................80

    Καταμερισμός ζημιάς.......................85% - Καταμερισμός ζημιάς.......................15%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Νικητές: Eξολοθρευτής Λ[ΙΛIac]


    Χαμένοι: jimmad[ΙΛΙ]


    Η πόλη TO ΛΑΘΟΣ λεηλατήθηκε από Eξολοθρευτής Λ[ΙΛIac]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 70,866 Οικοδομικό υλικό, 19,133 Κρασί





    Μάχη για την πόλη TO ΛΑΘΟΣ

    (23.03.2020 16:55:32)

    Eξολοθρευτής Λ[ΙΛIac] από ΤΡΙΚΕΡΑΠΤΟΡΑΣ

    vs

    jimmad[ΙΛΙ] από TO ΛΑΘΟΣ


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Οπλίτης...............................298(-5) - .............................................

    Γυροκόπτερο............................24(-0) - .............................................

    Κανόνι.................................30(-0) - .............................................

    Μάγειρας...............................20(-0) - .............................................

    ............................................. - Τείχος..................................5(-2)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Στρατηγοί..................................-7 - Στρατηγοί...................................0

    Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί.........................17.5

    Ζημιά.....................................350 - Ζημιά.......................................0

    Καταμερισμός ζημιάς......................100% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Νικητές: Eξολοθρευτής Λ[ΙΛIac]


    Χαμένοι: jimmad[ΙΛΙ]


    Η πόλη TO ΛΑΘΟΣ λεηλατήθηκε από Eξολοθρευτής Λ[ΙΛIac]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 62,970 Οικοδομικό υλικό, 16,007 Κρασί

  • Σαν πιο παλιο μελος της ιλι απο τον εξολοθρευτη θα σας πω την αληθεια , ο συγκεκριμενος παικτης μολυνθηκε πριν 2 χρονια απο τον covid-18 πατερα του νεου κορωνοιου επειδη ετρωγε πολλα BRO-KOLA,ειχε γεμισει το σπιτι με δαυτα , kai ετσι ο μονομαχος 100 χρονια μπροστα τον εδιωξε απο την συμμαχια μη κολησουμε ολοι χαχαχαχα

    > > GYOVANI7(BRO) ΠΗΔΑΕΙ ΓΙΔΙ ΑΝΕΛΕΗΤΟΣ[ΙΛΙ] από ΑΚΑΡΔΗ

    > >

    > >

    > > ---------------------------------------------------------------------------------------------

    > > Σκάφος-Έμβολο........................372(-42) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-150)

    > > Φλογοβόλο.............................12(-36) - Φλογοβόλο...............................0(-6)

    > > Κανονιοφόρο...........................210(-0) - Κανονιοφόρο............................0(-42)

    > > Έμβολο ατμού.........................258(-12) - Έμβολο ατμού..........................0(-136)

    > > Βάρκα Κατάδυσης......................190(-20) - Βάρκα Κατάδυσης........................0(-56)

    > > Κωπήλατη τορπιλάκατος.................180(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................48(-0)

    > > Μεταφορικό αερόστατων..................92(-0) - Μεταφορικό αερόστατων..................5(-20)

    > > Βοηθητικό.............................102(-0) - Βοηθητικό..............................61(-0)

    > > ---------------------------------------------------------------------------------------------

    > > Στρατηγοί.............................-1125.2 - Στρατηγοί.............................-6683.2

    > > Επιθετικοί βαθμοί.......................16708 - Αμυντικοί βαθμοί.........................2813

    > > Ζημιά...................................56260 - Ζημιά..................................334160

    > > Καταμερισμός ζημιάς.......................14% - Καταμερισμός ζημιάς.......................86%

    > > ---------------------------------------------------------------------------------------------

    > >

    > >

    > > Νικητές: gyovani7[S-W]

    > >

    > >

    > > Χαμένοι: ΑΝΕΛΕΗΤΟΣ[ΙΛΙ

  • Δηλαδή όταν ένας μαθητης κάνει φασαρία ο καθηγητής διακόπτει το μάθημα? Η απλά βγάζει έξω τον μαθητή?... Απλά πραγματάκια είναι.. Εφοσων επιτρέπετε κάποιος να κάνει διπλούς λογαριασμούς στο φόρουμ και να λέει οτι του κατέβει να είστε έτοιμοι και να τον τιμωρισετε... Όχι να μας κλείνετε το νήμα... Φάπες έφαγε οπότε λογικό να θέλει να κλείσει το νήμα.. Για αυτό τα λέει αυτά και εσείς τσιμπατε

    Επειδή δεν μπορούμε να είμαστε 24 ώρες την ημέρα να κυνηγάμε ενήλικους ανθρώπους που δεν μπορούν να κατανοήσουν ότι βρίσκονται σε ένα διαδικτυακό παιχνίδι και επιλεγούν να βγάζουν τα εσώψυχα τους και επειδή επίσης έχουμε και εμείς υποχρεώσεις και άλλα πράγματα να κάνουμε - όχι αυτό δεν ειναι εφικτό - και αν συνεχιστεί η ίδια κατάσταση που έχουμε πολλάκις έρθει αντιμέτωποι, το νήμα θα κλείσει. Δεν αναφέρομαι προσωπικά και συγγνώμη για την παρέμβαση.

  • αμα δεν μπορειτε, τοτε καντε την διαδικασια ενεργοποιησης λογαριασμου οπως γινοταν στο παλιο φορουμ..και οχι ο καθε φαπωμενος να φτιαχνει 10 λογαριασμους επιτοπου και να γραφει οτι θελει και εσεις αντι να τον μπαναρετε να κλεινετε το νημα των αλλων...μονοι σας βαζετε τα χερακια σας και βγαζετε τα ματακια σας....επειδη εσεις δηλαδη δινετε την δυνατοτητα στον καθενα να γραφει οτι θελει χωρις συνεπειες θα κλεινει το δικο μου το νημα? καθε φορα η ιδια ιστορια


    ...δεν προκειται να βγει ακρη εδω και το ξερω και εγω και εσυ γιωργο...ουτε τικετ αμα κανω θα βγει ακρη οποτε μην το προτεινεις καν..αλλα τουλαχιστον μη μου λες και συ οτι ναναι λες και δεν καταλαβαινεις..δεν θελει πολυ μυαλο για να καταλαβεις οτι δεν γινεται ο νηματοθετης να πληρωνει την χαζομαρα που κουβαλαει ο καθενας

    we-Know3.png

  • ΦΑΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΡΜ-ΒRO ,ΣΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΑΜΜΑ FREE KAI SOTOS13 ...Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΘΕΙΟΣ 7-Η

    (23.03.2020 19:25:11)

    giorgio80[ΙΛΙ] από ΘΕΙΟΣ 10-Η, ΘΕΙΟΣ 7-Η, ΘΕΙΟΣ 1-Η

    vs

    tipoliani[ARM] από ΘΕΙΟΣ 7-Η



    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Σκάφος-Έμβολο........................634(-66) - Σκάφος-Έμβολο.......................760(-198)

    Φλογοβόλο............................33(-143) - Φλογοβόλο...........................291(-533)

    Κανονιοφόρο...........................168(-0) - Κανονιοφόρο...........................294(-0)

    Έμβολο ατμού.........................390(-10) - Έμβολο ατμού..........................438(-0)

    ............................................. - Πυραυλάκατος..........................88(-62)

    Βάρκα Κατάδυσης......................178(-22) - Βάρκα Κατάδυσης.......................287(-0)

    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................270(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................300(-0)

    Μεταφορικό αερόστατων..................70(-0) - Μεταφορικό αερόστατων................108(-22)

    Βοηθητικό.............................102(-0) - Βοηθητικό.............................188(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Στρατηγοί...............................-1901 - Στρατηγοί.............................-6646.6

    Επιθετικοί βαθμοί.....................16616.5 - Αμυντικοί βαθμοί.......................4752.5

    Ζημιά...................................95050 - Ζημιά..................................332330

    Καταμερισμός ζημιάς.......................22% - Καταμερισμός ζημιάς.......................78%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------



    Νικητές: tipoliani[ARM]



    Χαμένοι: giorgio80[ΙΛΙ]





    Το θαύμα « Κολοσσός » του tipoliani[ARM] ενεργοποιήθηκε. (23.03.2020 19:18:33)

  • -
    Σταθμός στόλων 4 SΤING (ΛΑΒΑ ) KapetanFasarias (TAKHS )
    -
    Σταθμός στόλων 7 SΤING (ΛΑΒΑ ) KapetanFasarias (ΣΑΣ ΠΑΩ ΤΡΕΝΟ )
    -
    Σταθμός στόλων 7 SΤING (ΛΑΒΑ ) KapetanFasarias (ΒΑΣΙΛΙΑΣ-jeruu )
    -
    Σταθμός στόλων 7 SΤING (ΛΑΒΑ ) KapetanFasarias (ΤΡΟΜΟΣ ΠΑΝΤΟΥ )
    -
    Σταθμός στόλων 7 SΤING (ΛΑΒΑ ) KapetanFasarias (ΑΡΧΟΝΤΑΣ )




    παππου βρηκες τιποτα?

    αμα δε βρηκες ξυδακι, ισως σε κανα διωρο να ειμαι οφ

    Where other men blindly follow the truth, remember, nothing is true
    Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted
    We work in the dark to serve the light

  • Ναι στείλε μας μήνυμα όταν είσαι οφ να έρθουμε να βαρέσουμε και πες μας πόσο χρόνο έχουμε για να τα φορτώσουμε στην πλάτη και να φύγουμε.


    Επίσης ειρωνικέ BROμιάρη Οράτιε είδα κάποιον, δεν λέω ποιος, που θαυμάζω απεριόριστα να σας τρίβει μεγαλοπρεπώς στην μούρη έναν φοίνικα και να σας κάνει την μούρη μπεν μαρί. Ήταν θεός με τα ξανθά του μαλλιά, τις μπούκλες, την βαρβατίλα, το κοφτερό και βλοσυρό βλέμμα του, το φως που τον έλουζε καθώς φύτευε τον φοίνικα και φώναζε χτυπώντας τα σμιλευτά στήθη του ΄΄COME AND TAKE THEM΄΄ :huh::huh::huh: όπως ο Λεωνίδας στην ταινία 300.


    Ανατρίχιασα... πάω να φάω ένα ντόνατ.

    ΤΑΣΟΥΛΗ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΙΚΑΡΙΑΜ ΕΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΑΒΛΙ.


  • Και τι να πω τωρα για σενα ρε κλοουν?

    Πας κανεις μαχες για να μοστραρεις την αναφορα με τον οφφ απο αρμ


    Και καπου εκει μπαινουν οι BRO στην σκηνη

    Παιρνουμε σαν κυριοι κατασκοπειες...εχουμε χρονους εχουμε τα παντα

    Ο κυριος φοινικας ομως για να γλυτωσει παλι








    Ποσο πιο χαμηλα θα πεσεις ρε τζοτζο μου?Ποσο πιο χαμηλα?
    Φοβηθηκες μην επαναληφθουν τα περσινα?Να αυτα...θυμισου












    Σου εχουμε κοψει το παιχνιδι κ σε σενα και στον αλλον τον μπαρμπα...

    Οι 2 σας ειστε μεσα σε μια συμμαχια με ενα εξελ με 100 κωδικους

    και τρεχετε να παιξετε για να δειξετε οτι υπαρχει ακομα η ψευτοΙΛΙ

    Ελα τωρα που βγηκες διακοπες με τον giorgio θα εχεις χρονο να αφιερωσεις

    στον MERIDIOUS που τις εχεις φαει ηδη μια φορα

    ΠΙΟΟΟ ΧΑΜΗΛΑΑΑΑ

    ΠΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΧΑΜΗΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

    phainοmenoN

  • SOTO13 ΠΡΩΤΟ ΣΤΕΝΟ ΔΕΞΙΑ ΣΤΡΙΨΕ ΚΑΙ ΠΑΤΑ ΣΗΜΑΙΑ ΒΑΛΕ ΟΠΙΣΘΕΝ ΚΤΛΠ ,ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΡΕΠΟΡΤ . αρμ-bro φαπες

  • ΜΜΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ , οταν πατησες κολοσσο για 7 φλογες, ετρεμαν χερια, ποδια, κεφαλι


    τοπ για φορουμ



    Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΣΑΣ ΠΑΩ ΤΡΕΝΟ


    (24.03.2020 11:56:59)


    KapetanFasarias[-BRO-] από ΣΑΣ ΠΑΩ ΤΡΕΝΟ


    vs


    SΤING[ΙΛΙ] από ΛΑΒΑ


    ............................................. - Φλογοβόλο...............................4(-3)


    Έμβολο ατμού............................7(-0) - .............................................


    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Στρατηγοί...................................0 - Στρατηγοί...............................-18.6


    Επιθετικοί βαθμοί........................46.5 - Αμυντικοί βαθμοί............................0


    Ζημιά.......................................0 - Ζημιά.....................................930


    Καταμερισμός ζημιάς........................0% - Καταμερισμός ζημιάς......................100%


    Νικητές: KapetanFasarias[-BRO-]


    Χαμένοι: SΤING[ΙΛΙ]



    Το θαύμα « Κολοσσός » του KapetanFasarias[-BRO-] ενεργοποιήθηκε. (24.03.2020 11:56:54)